Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/2, MLB 2/3, prodjose dva prateca fudbalska tiketa. Fudbal ne uspevam da odaberem na pravi nacin. Olimpia Asuncion ispostovala u porazu 3+. Iz Bolivije sam naravno siglirao pogresan mec. Oriente Petrolero je na vreme poveo sa 2-0, no tako ostaje do kraja. Na dva sitna tiketa, pogodih svasta, no tu dobit nije velika. MLB ok. Negde sam imao srece, negde nisam, Garcia odlican, u pobedi Cardinalsa. Closer me je malo nervirao, no srecom nije bilo posledica. Puno poena, u prvoj polovini meca, na Cleveland-Detroit. Dugo je stajalo 5-3, no pade i taj potreban poen u 8. iningu. Enigma mi je kako je deGrom imao onako los nastup, protiv jedne ne previse opasne postave(ili me je njihova nekonzistentnost zavarala). Ovo je jedan od onih perioda, kada je kombo tiket, skoro nemoguce sastaviti. Vrtim se tu oko nule, sto sigurno nije korisno.

 

 

MLB

 

Baltimore-Oakland H1(+1.5) (Jimenez-Hill)

 

Detroit-Texas 1 (Zimmermann-Hamels)

 

Chicago White Sox-Minnesota 1 (Latos-Nolasco)

 

San Francisco-Colorado 1 (Bumgarner-Bettis)

 

San Diego-NY Mets 2 (Pomeranz-Syndergaard)

 

Kvote, 1.53, 1.70, 1.75, 1.45, 1.60.

Jimenez, 3-1, 5.28 ERA, protiv Oaklanda. Do sada, 1-3, 5.20 ERA, 1.70 WHIP. Hill, 1-0, 0.60 ERA, protiv Baltimora. Ukupno, 3-3, 2.53 ERA, 1.22 WHIP. Nakon sto je dobro otvorio sezonu, protiv Minnesote, Jimenez je 0-3, 6.53 ERA, na 4 starta. Hill ima 3 vezana kvalitetna starta, mada mu je podrska cesto slaba. Oriolesi na papiru imaju dosta bolji napad. Jimenez nije u nekoj formi, no mislim da je vreme za jedan njegov dobar start. Fiks trend, Baltimore 5-5, Oakland 3-7. Oriolesi su najbolji domacini u ligi, do sada, 11-4. Athletics su bolji na strani, 8-5, u odnosu na 5-11 na Oakland Coliseumu. Ocekujem egla mec, te mi hendikep na domace deluje ok.

Zimmermann nije nastupao protiv Texasa. Dosadasnji deo sezone, 5-0, 0.55 ERA, 1.06 WHIP. Hamels, 2-1, 4.74 ERA, protiv Detroita. Na nivou sezone, 3-0, 3.30 ERA, 1.40 WHIP. Zimmermann je protiv Minnesote dopustio samo 1 run, bez walka, tokom 7 ininga. Jedini poen protivnika je bio HR i to je prvi koji je dopustio ove sezone. Hamels protiv Angelsa, nije bio uobicajeno dobar, 4 primljena poena, 5 ininga, bez odluke. Nakon prelaska iz Philadelphie u Rangerse, Hamels je 10-1, na 17 startova. Zimmermann je do sada visestruko opravdao veliki ugovor. Veceras ima priliku da postane prvi picer Detroita, jos od 1929., koji je pobedio na prvih 6 startova u sezoni. Tigersi se nisu lepo proveli protiv Indiansa(0-3). Nije mi jasno kako mozes izgubiti onoliko meceva, od mediokritetne ekipe. Texas je dobro poceo seriju u Torontu, a onda su usledila 3 poraza. Timski trend, Detroit 6-4, Texas 5-5.  Duel vrhunskih picera; udaraci Tigersa zatajise na prethodnoj seriji, te ocekujem njihovo bolje izdanje danas.

Latos, 1-0, 1.50 ERA, protiv Minnesote. Pocetak godine, 4-0, 1.84 ERA, 1.09 WHIP. Nolasco, 1-2, 5.83 ERA, protiv White Soxa. Za sada, 1-0, 4.05 ERA, 0.99 WHIP. Latos je u blagom padu forme, sa dopustenih 18 hitova, na poslednja dva starta(6 ukupno, na prva 3). To se ipak nije previse odrazilo, na broj primljenih poena(protiv Baltimora 4). Kod kuce je, 2-0, 0.73 ERA, 1.14 WHIP, na dva starta. Nolasco je imao slab start protiv Detroita; 5+ ininga, 5 primljenih poena. Zna da bude nepredvidljiv; 4+ pustenih runs, na 3/5 startova, odnosno po 1 primljen, na preostala dva. Chicago White Sox 6-4, Minnesota 3-7, na prethodnih 10 utakmica. White Soxi su otvorili sezonu neocekivano dobro(19-10). Minnesota ima 2-12 na gostovanjima i ovo lici na jos jednu neugodnu seriju za njih.

Bumgarner, 11-6, 3.21 ERA, protiv Colorada. Do sada, 3-2, 3.03 ERA, 1.37 WHIP. Polako dize formu, posto je na prethodna 3 starta, 2-1, 1.83 ERA, 1.17 WHIP. Bettis, 2-3, 5.16 ERA, protiv San Francisca. Na nivou sezone, 3-1, 3.89 ERA, 1.14 WHIP. Giantsi su 8-2, protiv Colorada, na AT&T Parku, kada Bumgarner startuje. Bettis je vec zabelezio 4 kvalitetna starta ove sezone; poslednji protiv Arizone, prosle nedelje, uz 3 pustena runa, bez walkova, tokom 6 ininga. Odnos pobeda i poraza, San Francisco 6-4, Colorado 5-5. NL West ce izgleda biti izuzetno zanimljiva divizija, do kraja sezone. Bumgarner je obicno sve bolji, kako sezona odmice, te verujem da su Giantsi blizi pobedi, uprkos eksplozivnijem napadu tima iz Denvera.

Pomeranz, 0-0, 2.25 ERA, protiv Metsa(4 ininga). Ukupno, 2-3, 2.48 ERA, 1.14 WHIP. Syndergaard, 1-1, 5.25 ERA, protiv San Diega. Presek sezone, 2-1, 2.51 ERA, 1.02 WHIP. Pomeranz je porazen protiv Dodgersa, iako je pustio samo 1 run. Kershaw je bio sa druge strane, pa to i nije tako cudno. Syndergaard je dopustio 7 poena ukupno, na poslednja 2 starta(San Francisco i Cincinnati), nakon samo 2 pustena, na prva 3 nastupa. Na 12 dosadasnjih ininga protiv Padresa, imao je 19 strajkauta. San Diego 5-5, NY Mets 7-3, 10 meceva unazad. Pomalo neocekivan trijumf domace ekipe, na otvaranju serije, te probah 2 danas.

 

Prateci tiketi, Kansas H2(+1.5), Arizona 2 i Chicago Cubs H1(+1.5), Boston 2, LA Dodgers H2(+1.5), Kansas H2(+1.5), Arizona 2, Seattle 2. Kvote, 2.56, 18.64.

 

Fudbalski tiket, Genk 3+, New York RB 3+. Kvota 2.51.

 

NHL + NBA tiket, Tampa 5+, Oklahoma >195.5. Kvota 2.69.

 

Moj teniski tiket je zveknuo odmah na prvom mecu, Murray over, no nije da nisam ocekivao. Od kada je Skot, ovako dobar na sljaci.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja bas mislim da ce Cibulkova danas konacno nekoga da ispresavija posteno, previse se zajebavala do sad a ima kvalitet da dobija lagano slabije od sebe. Ciriko jeste igrala dobro, devojka igra u zivotnoj formi, ali realno je slabija za klasu a ova nece vecito laditi jaja u prvom setu. Igrao sam na tiket po 1.45, ne volim male kvote ali to mi je nekako ipak zicer.

Bogami je presavija  :o sreca te ne odigrah...

Link to comment

Ja bas mislim da ce Cibulkova danas konacno nekoga da ispresavija posteno, previse se zajebavala do sad a ima kvalitet da dobija lagano slabije od sebe. Ciriko jeste igrala dobro, devojka igra u zivotnoj formi, ali realno je slabija za klasu a ova nece vecito laditi jaja u prvom setu. Igrao sam na tiket po 1.45, ne volim male kvote ali to mi je nekako ipak zicer.

 

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

Link to comment

Sjebao mi Berdih tiket za 22 hiljade, +4.5 hendikep na njega sam stavio iako celog zivota igram protiv njega kad god mogu ali neki djavo me sjebao i usrah. Izvadile me Cibulkova i Tejlor Taunsend, crna mamba od 100 kila, koja je okrenula Panovu rutinski, ta dva para sam zategao malo jace i proslo. Za sutra nisam pametan, mislim da ce Nadal oprati pirgavog ali verovatno necu igrati nista jer su mi ogavni obojica, a ovaj nas ce unakazati bezmudog Japanca bez problema. Videcu kakve ce biti kvote na zensko finale ali planiram da podrzim Cibulkovu do kraja, moze uzeti ovo. Ujutru rano mi je zicer vise od 21.5 na mecu Sela - Tepavac, obojica su igrala dobro na turniru do sad, ovaj nas cak mozda i bolje, tako da mislim da ce ovo lagano u 2 jaka ili 3 seta, a mozda nas i dobije, nerealna mi je kvota skroz na njega s obzirom na pokazano do sad.

Link to comment

MLB 2/4(uz kvotu 1 u Baltimoru). Ocekivao sam bolje MLB vece. Baltimore-Oakland odlozeno zbog kise. Zimmermann je doziveo prvi poraz, Hamels iskontrolisao Tigerse. White Soxi zabelezise jos jednu pobedu. Metsi su ponovo porazeni u San Diegu. Syndergaard odlican, ali ga napad nije ispratio, u 2-0 porazu. Bumgarner je znao imati mnogo bolje startove, no San Francisco nekako okrece 0-4. I ostali mecevi su dolazili na smenu, pa i nije bilo boljih resenja. Dobro je sto fudbal odigrah sitno, nigde ne bi bilo dovoljno golova. Metiljav period nastavljen. Mogao bi za promenu da uleti, jedan kombo tiket.

 

 

MLB

 

Toronto-LA Dodgers 2 (Dickey-Kershaw)

 

San Francisco-Colorado 1 (Cueto-Jon Gray)

 

Chicago White Sox-Minnesota 1 (Sale-Santana)

 

Kvote, 1.55, 1.60, 1.50.

Dickey, 1-1, 2.08 ERA, protiv Dodgersa. U sezoni, 1-3, 5.73 ERA, 1.61 WHIP. Kershaw nije nastupao protiv Toronta. Do sada, 3-1, 1.96 ERA, 0.72 WHIP. Dickey je nasao formu, u poslednje vreme. Primio je jedan run, protiv Texasa, tokom 6+ ininga, bez odluke. Na 4 od 6 svojih startova, nije pustao preko 3 poena. Kershaw je protiv San Diega imao najbolji start sezone, 14 strajkauta, complete game shutout. Na 5/6 nastupa, nije dopustao vise od 2 poena; uz 54 Ks, na 46 ininga. Fiks bilans, Toronto 6-4, LA Dodgers 2-8, na prethodnih 10 utakmica. Toronto je ofanzivno sigurno bolji tim, no uvek se kaze da good pitching, dobija good hitting, te verujem da vredi probati na odlicnog startera Dodgersa.

Cueto, 4-2, 2.84 ERA, protiv Colorada. Presek sezone, 4-1, 3.61 ERA, 1.13 WHIP. Gray nema iskustva sa Giantsima. Pocetak, 0-1, 7.98 ERA, 1.64 WHIP. Cueto se nije lepo proveo na svom starom stadionu, na gostovanju Redsima(Cincinnati), 6 primljenih poena, 2 walks, tokom 5 ininga(svi poeni su primljeni u 3. iningu). Ima do sada odlicnu sezonu i 4/6 startova mu je bilo, sa 3 ili manje primljenih runova. Gray je proslog ponedeljka bio odlican protiv San Diega; 2 pustena poena, 11 strajkauta, no uz samo 1 poen podrske, nije mogao doci do pobede. Odnos pobeda i poraza, San Francisco 6-4, Colorado 5-5. Cueto kao jedan od top startera, na nivou lige, bi trebao doneti prevagu domacinu, protiv uvek neugodnih Rockiesa. 

Sale, 7-5, 4.15 ERA, protiv Minnesote. Dosadasnji deo sezone, 6-0, 1.66 ERA, 0.81 WHIP. Santana, 6-7, 3.84 ERA, protiv White Soxa. Za sada, 0-1, 3.15 ERA, 1.40 WHIP. Sale je do sada ogranicio BA protivnika na 0.171, i ne pusta mnogo hitova(26 na 43+ ininga). Imao je 4 walks, protiv Oriolesa, pa je zato i proveo samo 5+ ininga na terenu, uz 1 dopusten run doduse. Santana je u petak aktiviran sa liste povredjenih i ovo ce mu biti prvi start nakon 19. aprila. Doziveo je vec poraz ove sezone, protiv danasnjeg rivala, 14. aprila, primivsi 3 poena na 7 odigranih ininga. Timski ucinak, White Sox 6-4, Twins 3-7. Minnesota je nastavila svoj los niz na strani i sada su na 2-13 skoru.

 

Prateci tiketi, Boston 2, Houston 1 i Detroit >8.5, Cincinnati >8.5 i Boston 2, Detroit >8.5, St. Louis 1, Kansas 2, Arizona >7.5, Cincinnati >8.5, Houston 1. Kvote, 2.97, 2.89, 48.55.

 

 

NHL

 

Washington-Pittsburgh 5+

 

Kvota 1.68.

Po 2 plusa i minusa u ovoj seriji, no posto Capitalsi nemaju prostora za taktiziranje, ipak odigrah 5+.

 

NHL strelci, J. Benn, Pavelski, F. Forsberg. Sistem 2/3.

 

Fudbalski tiket, West Ham 2+, Nacional Potosi 2+, Juan Aurich 3+, Leverkusen 3+. Kvota 3.64.

Tu je i par "uzaludnih" fiks mikseva, sa tenisom, ako se posrece rezultati. Nista me nije privuklo za singl na fudbalu, plus je vecina liga pri kraju, pa mnogi timovi igraju opreznije.

Edited by Miljenko
Link to comment

Prvo se gledaju medjusobni dueli; bodovi, gol razlika, odnosno dati golovi izmedju ekipa. Obe ekipe su pobedile na gostovanju, ali je gol razlika 3-1 za Sporting.

Link to comment

Branio na 2.2 kad je bilo 6:5 i 15:30 za Japanca, pokrio ulog i dobar 600din, ali posrao se lepo po meni jer sam bas mislio da ce pokazati muda i prelomiti. Nikad igrac od njega, uvek je tu negde i svaki put ispusi, sisa japanska.

Link to comment

MLB 3/3, NHL 0/1, prodje i prateci MLB tiket. Kershaw je nesto nesigurnije poceo mec, no kasnije je sve leglo na svoje mesto, pa i podrska napada. Na San Franciscu sam imao dosta srece. Cueto fenomenalan, ali je Gray bio jos bolji. Standardnih 9 ininga je zavrseno 0-0; da bi gosti poveli u 10. iningu. Pomislih da je mec resen, da bi usledio tripl, odmah na pocetku bottoma ininga, a zatim i izjednacenje. Na kraju Giantsi resavaju mec, u 13. iningu. Sale je imao cudan prvi ining, udaraci vise nego dobri, u pobedi White Soxa, Na pratecem dva laka overa. NHL je isao kako treba; dva gola u prvoj, dva u drugoj trecini i 3-1 rezultat, pred zavrsni period. Volsebno nije bilo 5. gola, cak ni na EN. Pozitivno je sto izbegoh fudbal, nije tu bilo nicega za mene. Na kombo kao da je neko bacio vracku, ni potpuno sigurna stvar ne prolazi, kada je cekam. Ok bilans, mada sam na kraju bio vise razocaran, nego da sam sve promasio.

 

 

Fudbal

 

Roma-Chievo 3+

Bolivar-Ciclon 3+

 

Utrecht-AZ Alkmaar 3+

Barcelona-Espanyol 3+

Real Madrid-Valencia 3+

 

Kvote, 2.03, 1.83.

Roma retko zakaze sa golovima, nakon smene trenera, a i Chievo je iznenadjujuce efikasan. Bolivar, AZ, Barsa, Real, to su vec uobicajene stvari.

 

Par propratnih tiketa, Frosinone 3+, LA Galaxy 3+ i Sol de America 3+, Defensor La Bocana 3+ i Tottenham 2+, Man City 2+, Jorge Wilstermann 2+, O`Higgins 2+, New York City 2+. Kvote, 2.64, 2.59, 2.59.

 

 

MLB

 

Chicago Cubs-Washington 1 (Arrieta-Roark)

 

Chicago White Sox-Minnesota 1 (Quintana-Duffey)

 

Kvote, 1.40, 1.50.

Arrieta, 1-1, 5.11 ERA, protiv Washingtona. Do sada, 6-0, 0.84 ERA, 0.74 WHIP. Roark, 3-2, 5.33 ERA, sa Cubsima. Sezona, 2-2, 2.35 ERA, 1.17 WHIP. Tesko je vise naci reci hvale za Arrietu; samo 4 primljena runa, na 43 ininga, su skoro nezamisliva stvar. Nakon no-hittera je nastavio u istom ritmu; 1 primljen poen protiv Brewersa- 5 ininga, 0 u Pittsburghu- 7 ininga. Roark je u dobroj formi, 14 ininga protiv Twinsa i Philliesa, bez primljenog poena, uz 21 strajkaut, za kraj aprila, te nesto slabiji start na Kauffman Stadiumu, uz 4 dopustena poena(3 njemu pripisana). Timski trend, Chicago Cubs 9-1, Washington 5-5. Udaraci Cubsa su nosili ekipu do trijumfa, na prva tri meca ove serije. Verujem da Arrieti nece trebati tolika podrska.

Quintana, 5-4, 4.04 ERA, protiv Minnesote. Ukupno, 4-1, 1.40 ERA, 0.98 WHIP. Duffey, 0-0, 5.79 ERA, protiv White Soxa(4+ ininga). Na nivou sezone, 0-1, 1.74 ERA, 1.16 WHIP. Quintana je vezao tri dobitne odluke. Boston je postigao samo jedan run protiv njega, tokom 8 ininga. Nije primio preko 2 poena, nijednom u dosadasnjem delu sezone. Duffey je protiv Detroita primio 4 poena, mada se samo jedan pise njemu, zbog gresaka odbrane. Odnos pobeda i poraza, White Sox 6-4, Minnesota 2-8. Los niz Twinsa, na gostovanjima je nastavljen, trenutno su na 2-14. Ne vidim razlog zasto se ne bi desilo ciscenje i u ovoj seriji.

 

Propratni tiketi, Toronto >8.5, Milwaukee >8.5 i Toronto 1, Detroit 1, Arizona 2, Baltimore 1, LA Angels 1, San Francisco 1, NY Mets 2. Kvote, 3.24, 30.08.

 

NHL + NBA tiket, Tampa 5+, Oklahoma >194.5. Kvota 2.69.

Edited by Miljenko
Link to comment

Pocinjem da se prisecam zasto izbegavam da se kladim na Djokovica.

 

Protiv Nisikorija mi je sjebo minus gemove tako sto je izgubio servis za mec posle 40:0.

 

Danas ga imam -3.5, onaj manji hendikep, i prvo se zajebava u drugom setu, a sad sa dve duple greske pokloni momentalni ribrejk i mogu da otpisem tiket, posto Marej ne sme da osvoji vise od tri gema. A samo njega cekam za isplatu.

 

I na kraju je najbolje od svega sto ce na kraju da dobije nesto tipa 7:5 ili 7-4 u TB. Tacno se vidi da moze, ali boli ga kurac, zaigrace bas kad bude gusto, a ako je previse lako, onda ce da jede govna i namerno promasuje.

Edited by Malvo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...