Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

w2ud2eN.jpg

 

Lepse je kad pise dobitno nego nezavrseno... :D

 

Patricia Maria, ozeni me, siluj me 72 sata, bicuj me po ledjima i gluteusima, gazi mi stiklama po mosnicama... ma mozemo i i u operu cak, sve cu muski da podnesem... :Hail:

Link to comment

Bravo Gli :) Ja odigrao da uzima set, ne toliko na nju koliko protiv ove udaracice flet projektila u mrezu, spojio sa Carapom, precenjen je bio Delpo. 

 

Vuce me da stavim nesto na Kli-Atl, a nemam pojma sta. I na kraju cu staviti crvenu na nesto, klasicno kockanje. Mozda Klivlend 1-1 po 1.75.

Link to comment

w2ud2eN.jpg

 

Lepse je kad pise dobitno nego nezavrseno... :D

 

Patricia Maria, ozeni me, siluj me 72 sata, bicuj me po ledjima i gluteusima, gazi mi stiklama po mosnicama... ma mozemo i i u operu cak, sve cu muski da podnesem... :Hail:Po Gliteusima  :fantom: Svaka cast Gli,romanjeska razbija  :Hail:

Link to comment

Fudbal 1/3, MLB 2/2, NHL 0/1, prodjose teniski, te jedan prateci MLB tiket. Fudbal sve gore dolazi, tu nema zbora. Pretpostavio sam da cu CL promasiti(ne znam da li sam od odmine finala, imao jedan izlaz), no 1-0 sigurno nisam ocekivao; posebno sto je gol pao rano. Nacional Potosi je jedva prosao, kada sam vec ocekivao siguran pad. Paragvajci zakazase; blizi se kraj prvenstva, pa i ekipe igraju opreznije, tja. MLB skoro idealno; izgleda da je doslo vreme da se samo to igra, pa kako mi bude. Washington je razglavio Kansas, mada im je i odbrana domacih pomogla. Hernandez je imao bolje nastupe protiv Oaklanda, da bi udaraci Marinersa napravili lep preokret. Cubsi i Metsi ispostovase na pratecem. U Pittsburghu 2-2, posle 2. trecine i mec odlazi u produzetak; desava se to u hokeju, losa sreca. Na kraju zavrsih oko nule, bah ocekivao sam vise. Fudbaleri su "prodavali" prosle, a nastavise i ove nedelje u istom ritmu.

 

 

Fudbal

 

Oriente Petrolero-Real Potosi 3+

 

General Caballero-Olimpia Asuncion 3+

 

Kvote, 1.55, 1.50.

Real Potosi i Olimpia Asuncion, su bili zahvalni tokom cele sezone, pa ih ispratih i veceras.

 

Propratni tiketi, Liverpool 3+, Sevilla 3+ i Boca Juniors 2+, Deportivo Capiata 2+, Bolivar 3+, The Strongest 3+. Kvote, 3.40, 3.87.

 

 

MLB

 

St. Louis-Philadelphia 1 (Garcia-Eickhoff)

 

Cleveland-Detroit >8.5 (Bauer-Fulmer)

 

San Diego-NY Mets 2 (Rea-Jacob deGrom)

 

Kvote, 1.55, 1.90, 1.50.

Garcia, 2-4, 3.27 ERA, protiv Philadelphie. Do sada, 1-2, 3.73 ERA, 1.15 WHIP. Eickhoff nije nastupao protiv Cardinalsa. Sezona, 1-3, 4.15 ERA, 1.12 WHIP. Nakon odlicnog nastupa protiv Brewersa, na 2. sezonskom startu(complete game shutout, 13 strajkauta), Garcia je nanizao 3 starta, sa 10 walks ukupno. Pokazao je napredak, na prethodnom nastupu, 4 primljena poena, na 6+ ininga sa Nationalsima. Eickhoff je nakon najgoreg starta u sezoni, imao kvalitetan start protiv Indiansa(6 ininga,3 dopustena runa, bez odluke). Udaraci Philliesa su dosta losiji protiv levaka, D-0.233, L-0.170. Fiks trend, St. Louis 4-6, Philadelphia 7-3. Skor u seriji je 2-1 za Cardinalse. St. Louis je dobro otvorio sezonu, no serija gostovanja im nije legla. Sinoc su okrenuli 0-4 i dosli do walk-off pobede i sada su na 14-14. Ocekujem da Cardinalsi nastave pozitivan trend.

Bauer, 3-2, 6.81 ERA, protiv Detroita. Pocetak, 1-0, 5.28 ERA, 1.63 WHIP. Fulmer ce imati drugi MLB start. Zabelezio je pobedu protiv Minnesote; 5 ininga, 2 pustena runa, 1.60 WHIP. Bauer je poceo sezonu u bullpenu, da bi dobio novu sansu kao starter, nakon sto se Carrasco povredio. 24. aprila je menjao bas njega, protiv Detroita; 3+ ininga i dva pustena poena, u pobedi. U seriji je 2-0 za Cleveland(sezonska serija 5-0 za domacu ekipu). Obe ekipe su nesto bolje protiv desnorukih picera, Cleveland D-0.246, L-0.233; Detroit D-0.270, L-0.249. Imali smo over, pa under, u tekucoj seriji. Bilans poena, 10 meceva unazad, Indians 6-4, Tigers 7-3. Starteri mi ne deluju tako pouzdano(1.63 i 1.60 WHIP), te mi poeni deluju izgledno veceras.

Rea nema nastupa protiv Metsa. Za sada, 2-1, 4.61 ERA, 1.57 WHIP. DeGrom, 1-0, 0.00 ERA, protiv Padresa. Dosadasnji deo sezone, 3-0, 1.02 ERA, 1.08 WHIP. Rea je na prethodna 3 starta, zabelezio 2 trijumfa. Nije primao preko 3 poena, 4 meca unazad. Ima izvesne probleme sa kontrolom, 13 walks do sada. Jacob deGrom je propustio par startova(povreda i rodjenje deteta), no to sto je igrao, je bilo skoro savrseno; 17+ ininga i 2 poena primljena ukupno. Ucinak timova, na poslednjih 10 utakmica, San Diego 4-6, NY Metsi 8-2. Metsi su nasli proslosezonsku formu, nakon nesto slabijeg pocetka sezone(2-5) i dosli do 17-9. Njihovi starteri retko zakazu, i deGrom bi trebao da iskontroslise, cesto nemusti napad Padresa.

 

Prateci tiketi, NY Yankees H2(+1.5), Miami >7.5 i Detroit H2(+1.5), NY Yankees H2(+1.5), Toronto 1, Washington H2(+1.5), Chicago White Sox H1(+1.5), Seattle H2(+1.5). Kvote, 2.68, 13.92.

 

NHL strelci, J. Benn, Neal, Pavelski. Sistem 2/3.

Edited by Miljenko
Link to comment

Hm, da li je to Mocart promenio pravila teniskih igara? Vidim da su mi vec stiklirali over 9.5 Kirjosa i Kuevasa kao dobitno i vec pocrveneli Kirsteu da osvaja drugi set (branio sam over za mec). Ili to vaze drugacija pravila za kladjenje pre meca i ono u lajvu? Pitam jer ovo u teoriji znaci da odbrana nekog tiketa moze da odvede u minus ukoliko neko preda, posto se u tom slucaju ponistava mec na tiketu pre meca, a ostaje pad na lajvu.

 

Evo mecevi se jos igraju, a oni mi vec prebacili pare na racun :lolol: To mi se svidja, ali ovaj princip nesto i ne, dobro da sam ga sad uvideo.

Edited by Malvo
Link to comment

Moramo i veceras na Rumunku, 3.21 protiv Stosur je ipak previse. Pre toga bi Pablo mogao da ispostuje, ako je moguce.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Dobio Geylang 3-1 :naughty:

 

Ok, večeras konačno igra Viljareal

 

Uzeo sam Viljareal AH 0.0 (DNB) po 4,05 za 3 puta veći ulog od standardnog, i za pola od standardnog pobedu Viljareala na 5,50..dovoljno sam već stavio na DNB, ali moram čisto da ispoštujem ovih neverovatnih 5,50

 

Za mene nije pitanje da li će Viljareal da prođe, ali sam ipak izabrao druge dve igre jer mislim da je value tu daleko veći.

Edited by Godfrey
Link to comment

Odigrao specijal u sokeru 11+ kornera, 0-4 zuta i 3+ golovi.

Suarez ispizdi sto se ovi iz liverpula dodaju 5 sekundi pre kraja nadoknade, cukne jednog i dobije zuti, peti za viljareal i peti ukupno. Jebo mu pas mater idiotsku.

 

Eda : Kvota 8.5  :frust:

Edited by ZokiAsov
Link to comment

Sta mislite jel ima logike igrati na onu malu Chirico protiv Cibulkove? Lepo se pokazala do sada,a Dominika se izvlaci iz meca u mec,juce sam je igrao za preokret protiv Kirstee ali pitanje je dokle ce tako moci jer ceo turnir igra iz dva u jedan

Link to comment

WTA, tu nista nema logike osim igrati na kvotu preko 2 na laznog autsajdera. Dakle, taman da se proba.

 

Ja cu morati da se cupam :isuse: Dubl Nisikori i Halep-Stosur 9+Is, kvota nesto malo preko 2. U suprotnom leba i pasteta jedno 10 dana.

Link to comment

Ja bas mislim da ce Cibulkova danas konacno nekoga da ispresavija posteno, previse se zajebavala do sad a ima kvalitet da dobija lagano slabije od sebe. Ciriko jeste igrala dobro, devojka igra u zivotnoj formi, ali realno je slabija za klasu a ova nece vecito laditi jaja u prvom setu. Igrao sam na tiket po 1.45, ne volim male kvote ali to mi je nekako ipak zicer.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...