Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

to mi je najnelogicnija kvota koju sam ikad video i jos je to mala, na pinaklu je 1.95. Stvarno pratim mnogo tenis i najvise se kladim na to i totalno sam zbunjen. Decko ima seriju na Fjucursima, ali daleko od toga da moze biti favorit protiv Anduhara koji brani titulu.Jedino sam procitao da Anduhar ima neke probleme sa povredom, pa nije trenirao par dana

Link to comment

Kvote su krenule od 2,1 i kako se meč približava sigurno će još da idu dole. Andujar brani dvostruku uzastopnu titulu, tako da sigurno ima ozbiljne ambicije i sada. Busta jeste nepobediv na Futuresima, ali ti protivnici zaista ne mogu da budu merilo kada je ATP tour u pitanju. Doduše, nisam znao za povredu Anduhara... možda je to razlog visokih kvota.

Link to comment

Mogao je da padne i taj sedmi poen u San Franciscu, za kombo. Halladay ponovo nesiguran. Fudbal došao 33, uz malo sreće u završnici. MLB polovično, nemam sreće sa prvom devetinom x.Danas:Grupa ADortmund-Malaga 1Carolina-Pittsburgh w2Philadelphia-NY Mets 1Miami-Atlanta 2Ostalo:FudbalGalatasaray-Real 3+MLBWashington-Chicago White Sox 1LA Angels-Oakland 1San Diego-LA Dodgers 2Detroit-Toronto 1Kansas City-Minnesota 1Texas-Tampa >10.5San Francisco-Colorado >6.5NHLNY Islanders-Philadelphia 6+Dallas-Los Angeles w2Pingvini igraju otpisane Caroline. Valja se pripremiti za playoff i uigrati tim, a ovo večeras je idealna prilika. Islandersi i Philadelphia obično imaju efikasne duele. Mečeve u seriji Kingsa i Starsa obično dobija gost. Tim iz Los Angelesa ima sjajan bilans u Dalasu.Na Citizens Bank Parku, Lee-Gee. Lee je 4-1, 2.09 ERA protiv Metsa, Gee 2-1, 6.46 ERA protiv Philliesa. Domaći igraju nesigurno. Sinoć Halladay opet nadrljao. Podrška loša. Večeras bi ovo trebao biti zicer fiks.Na meču Miami-Atlanta, LeBlanc-Medlen. LeBlanc ima skor 0-3, 6.62 ERA protiv Bravesa, Medlen 2-1, 2.80 ERA sa Marlinsima. Gosti igraju tvrde mečeve, napad dovoljno efikasan.Washington nije u prvoj grupi, jer Gio Gonzalez ima lošu statistiku protiv White Soxa(0-4, 5.86 ERA). Za goste baca Peavy, koji se dobro pokazao na prvom meču.Angelsi imaju home opener. Dolazi im uvek neugodni Oakland(7-2 za Athleticse na poslednjih 9 gostovanja). Wilson 7-7, 3.57 ERA protiv Oaklanda, Parker 1-2, 2.60 ERA protiv Angelsa. Sumnjiv par, ali ok za drugu grupu.Otvaranje renoviranog stadiona u San Diegu. Richard 6-3, 3.16 ERA protiv Dodgersa, Beckett 5-2, 2.09 ERA protiv Padresa. Gosti imaju neuporedivo bolji lineup, ali zbog home openera u drugi šešir.U Kansasu, Guthrie-Pelfrey. Oba pičera fino otvorila sezonu. Sinoć domaći okrenuli meč u 8.iningu. Mislim da bi Royalsi mogli da budu prijatno iznenadjenje.U Arlingtonu, startuju:Tepesch-Roberto Hernandez. Tepesch će imati prvi MLB start. Roberto Hernandez je 2-8, 5.37 ERA protiv Rangersa.U San Franciscu, Lincecum-Nicasio. Do prošle sezone bih ovde igrao minus. Lincecum nesiguran na otvaranju, uz čak 7 walkova. Mislim da vredi probati over na 6.5.

Edited by Miljenko
Link to comment

kako me je barsa zajebala za -3, neverovatni imbecili su promasili sva 4 bacanja na kraju :isuse:mada moram da priznam da me je ukenjalol jutros na tenisu malo, tako da je pravda zadovoljena

Link to comment

Dortmund srecno dosao, a sa njim i prebacivacki. MLB 6/9, dobro je drzim taj neki prosek.Grupa ABarsa 1Almagro fixAnaheim w1Cleveland-NY Yankees >8.5San Diego-LA Dodgers 2Grupa BMLBSt.Louis-Cincinnati h1(+1.5)Washington-Chicago White Sox 1Detroit-Toronto >8.5Boston-Baltimore >9.5LA Angels-Oakland >8.5NHLNew Jersey-Boston w2NY Rangers-Toronto 6+Sinoc Dortmund talicno dosao, Barsa mi, nadam se, nece ici na nerve.Anaheim igra protiv Colorada, koji je bez playoff sansi, pa ocekujem lagani kec. Preostala 2 meca ukljucuju timove koji su ili medju 8 ili tu oko crte za ulazak, te to odigrah oprezno.Almagro na sljaci protiv Monfilsa mi deluje kao dobro resenje.Piceri domacih nadrljali, na prva 2 meca serije u Klivlendu. Sinoc je Carrasco popio 7 poena, a onda je i Myers dobio toliko. Myers je trebalo da startuje danas za Indianse. ali je morao da proba da zapusi rupe sinoc. Domaci nisu jos objavili startera, za Yankeese baca Nova, 1-0, 2.57 ERA protiv Indiansa. Udaraci gostiju odlicni, uprkos prinudnom sastavu, te ocekujem dosta poena i danas.U San Diegu, Stults-Billingsley. Stults 0-0, 1.50 ERA sa Dodgersima, Billingsley 12-8, 2.62 ERA protiv Padresa. Billingsley nije nastupio u MLB mecu od proslog avgusta. Da je birao, ne bi imao bolji matchup. Tim protiv koga dobro baca, sa kilavim udaracima i puno povredjenih igraca. Sinoc domaci dobise home opener, pobeda u seriji bi vec bila veliko iznenadjenje. Napakovani lineup Dodgersa bi mogao da pocne da pokazuje, zbog cega je ulozen toliki novac.St.Louis-Cincinnati, Westbrook-Bailey. Westbrook ima skor 3-2, 3.90 ERA protiv Redsa, Bailey je 3-7, 5.00 ERA protiv Cardinalsa. Oba startera dobro otvorila sezonu. Bailey jeste imao vise strajkauta(6), no i Westbrook je zavrsavao ininge, sto je i najbitnije. Egal mec na papiru, a kada su vec gosti blagi favoriti, zasto ne bih probao hendikep na domacina.U Washingtonu, Zimmermann-Floyd. Domaci starter ima samo 7 odigranih ininga protiv White Soxa uopste, sto i nije neko merilo(inace nije primio poen u tih 7). Floyd 1-1, 3.67 ERA protiv Nationalsa. Zimmermann ubelezio pobedu na prvom ovosezonskom mecu, Floyd imao solidan start, ali bez odgovarajuce podrske. Domaci mi deluju kao kompletnija ekipa, pa bi vec danas mogli da rese seriju.Na mecu Detroit-Toronto, starteri:Porcello-Buehrle. Porcello 2-3, 4.50 ERA protiv Blue Jaysa, Buehrle 18-10, 3.36 ERA protiv Tigersa. Domaca postava konacno daje broj poena, koji se od nje ocekuje. Gosti toplo-hladno. Rotacija im igra ocajno, na pojedinim tekmama im ne bi pomogla ni velika podrska. Porcello nije bas najstabilniji starter, pa me je bilo strah da igram fiks, dok over vec izgleda primamljivo.Na Fenway Parku, Dempster-Arrieta. Dempster 1-0, 1.35 ERA protiv Oriolesa, Arrieta 0-3, 6.00 ERA protiv Red Soxa.Sinoc odigran(neocekivano) tvrd duel, gde su poeni pali u zavrsnici meca. Nakon dve utakmice gde je napad zatajio, mozda se gosti pokazu bas veceras.LA Angels-Oakland, Blanton-Milone. Blanton nije imao previse prilike da se susretne sa udaracima Athleticsa, prvi sezonski start mu je bio katastrofalan. Milone je 2-1, 4.80 ERA protiv Angelsa. Domaci su jedna od onih ekipa, gde je puno ulozeno, a sezona prilicno lose otvorena(2-5 do sada). Blanton mi ne uliva dovoljno poverenja, da bih cackao fiks. Poeni su vec druga prica.U nedelju nisam ispostovao jedno od osnovnih pravila, igrao sam na neke timove koji su vodili 2-0 u seriji. Ne kazem, desava se i da bude ciscenje, 2-0, 3-0, 4-0, no ipak i najkilaviji lineup, moze da izudara jedan mec kako treba.

Edited by Miljenko
Link to comment

Uzivo kladjenje je ipak mama. Juce 500 na PAO po kvoti 4, gledao, docekao 3.60 na keca i pokrio sa 500 - fala lijepa. Pre toga to isto na Filipince oba meca, a sinoc za 300 prosao tiket sa + poenima na Indianu i Nikse i nekih hokejima i zajebancijama, Jutros izduvao skoro crvenu ali mora se nesto i dati djavolu.Elem, vrebam jednu od ovih velikih dvojki u Evroligi, mislim da nece dobiti sva tri domacina sa velikim kvotama. Probacu i Kahu mozda za 500 po kvoti 5.15 pa da se pokrijem ako bude bilo sanse, mada je realnije da ih CSKA pregazi. Za ove kasnije cu jos razmisliti ali i to su potencijalne dvojke, iako gotivim Olimpijakos.

Link to comment

Danas samo dva manja dabla za razbijanje malera.

11.jpg10.jpg

Za sutra dabl @2,02Sloboda - Partizan (-12,5) 2CZV - Radnički 1

Edited by radar
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...