Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Pre mislim da ce ti doci ovo drugi, Vavrinka i Kirgios su dva nestabilna degenerika i tu moze lako da ode u 3 seta a da ne bude tajbrejk, sto je protiv svake logike ali cesto se desava kad igraju takvi igraci. Ja cu u toku dana da napravim neki tiket sa manjim kvotama a uvece spremam bombu na ovu Tig protiv Keys, 3.77 je jako velika kvota u odnosu na pokazano do sad na turniru. Jedino sto pocinje tek u 21:30 a do tad mogu da izginem kao Nemac pa cu morati da je igram za najjaci ulog, da se cupam  :D

Edited by Zli Gli
Link to comment

Pisi cesce Gli. Mada ja tenis ne igram ozbiljno(sastavim neku 5+ kvotu, od ovih manjih kvota i gemova),volim da vidim gde ocekujes iznenadjenja, posto ti je procena obicno dobra.

Link to comment

U zadnjih recimo dve nedelje sam u minusu oko 500e, i to ne samo vijajuci iznenadjenja nego dosta cesto i favorite. Jednostavno naidje tako period kad ide sve kontra i tu se ne moze mnogo toga uraditi. Evo neki primeri od jutros, naravno ovi slabiji turniri - Lacko kida Gregu Zemlju set i po, onda gubi brejk prednosti u drugom i na 5:6 ja igram drugi set na njega, i lik lagano gubi svoj servis. Kasnije igram mec jer je definitivno bolji igrac, on gubi lagano 3:6. Drugi primer neki Veloti, jako slicna prica, kidao dugo i izgubio brejk prednosti na samom kraju drugog seta, isto na 5:6 igram set na njega jer tako najcesce pravim lovu, igrajuci favorite kad gube.. on sekund nakon sto sam uplatio trazi medicinski, vraca se posle 10 minuta sepajuci i pravi dve duple greske i dve izbacuje u aut za lagani brejk s nulom, a kasnije je izgubio i mec. E sad, to su primeri sa levih turnira ali apsolutno isto mi se desava i na ovim jacim, nema razlike. Posto sam na taj nacin napravio sav plus zadnjih godina, pomirio sam se s tim da jednostavno mora da naidje nekad crni period i to je to :D

 

Mislim da ce Halep zgaziti Bacinski i tu je oko 1.55 kvota, sasvim korektno, a ovaj dubl Peers/Kontinen je otprilike zicer protiv Dolgopolova i Tomica ali je i kvota ispod 1.3 dovoljna samo za tiket. Kvitova mi je isto zicer od tih malih kvota jer, ako nista drugo, ima 10x jaci servis od ove male Gavrilove, a ocekujem i da Vavrinka dobije Kirgiosa iako nije u formi uopste, ipak je imao onaj konflikt s njim i mislim da ima dodatnu motivaciju u svakom mecu i zelece svaki put da ga pregazi.

Link to comment

Prođe mi Atleti :thumbup:

Uhh, kakva tekma..čoveče

 

Moram da se ispraznim ovde, a ne na temi LŠ, jer ovde može da se piše žustrije s obzirom da je kladionica u pitanju..

Ne samo zbog novca, ali mi je jako drago što je najpre Atleti prošao, ali i što je ona gamad ispala.

Atletiko je potpuno razočaravajuće odigrao prvo poluvreme; ok, jasno je da je bilo očekivano da Bajern dominira (posed, šutevi, šanse), ali se Atleti očajno branio...odavno nisu bili toliko loši kao sinoć u prvom poluvremenu.

 

Nemam nikakvu ideju za večeras, ali zato čekam sutra Viljareal..

Opcije su mi Viljareal prolazi @1,61, Viljareal DNB @3,50 i pobeda Viljareala @5,25. Naravno, ispratiću kretanje kvota pa ću tako i izabrati igru ali i iznos uloga.

 

Presmešno postavljene kvote, strahovito potcenjivanje Viljareala.

Link to comment

U zadnjih recimo dve nedelje sam u minusu oko 500e, i to ne samo vijajuci iznenadjenja nego dosta cesto i favorite. Jednostavno naidje tako period kad ide sve kontra i tu se ne moze mnogo toga uraditi. Evo neki primeri od jutros, naravno ovi slabiji turniri - Lacko kida Gregu Zemlju set i po, onda gubi brejk prednosti u drugom i na 5:6 ja igram drugi set na njega, i lik lagano gubi svoj servis. Kasnije igram mec jer je definitivno bolji igrac, on gubi lagano 3:6. Drugi primer neki Veloti, jako slicna prica, kidao dugo i izgubio brejk prednosti na samom kraju drugog seta, isto na 5:6 igram set na njega jer tako najcesce pravim lovu, igrajuci favorite kad gube.. on sekund nakon sto sam uplatio trazi medicinski, vraca se posle 10 minuta sepajuci i pravi dve duple greske i dve izbacuje u aut za lagani brejk s nulom, a kasnije je izgubio i mec. E sad, to su primeri sa levih turnira ali apsolutno isto mi se desava i na ovim jacim, nema razlike. Posto sam na taj nacin napravio sav plus zadnjih godina, pomirio sam se s tim da jednostavno mora da naidje nekad crni period i to je to :D

 

Mislim da ce Halep zgaziti Bacinski i tu je oko 1.55 kvota, sasvim korektno, a ovaj dubl Peers/Kontinen je otprilike zicer protiv Dolgopolova i Tomica ali je i kvota ispod 1.3 dovoljna samo za tiket. Kvitova mi je isto zicer od tih malih kvota jer, ako nista drugo, ima 10x jaci servis od ove male Gavrilove, a ocekujem i da Vavrinka dobije Kirgiosa iako nije u formi uopste, ipak je imao onaj konflikt s njim i mislim da ima dodatnu motivaciju u svakom mecu i zelece svaki put da ga pregazi.

Poznato mi je to sa losom serijom. Prosla nedelja mi nije bila sjajna, a sinoc se izglupirah sa MLB dablovima. Pogodak, pa promasaj; sto puta sam rekao da je MLB ozbiljnije dobar samo za singlove(sitniji tiketi ok) i ne postujem to. Hvala za teniske predloge.

Link to comment

Fudbal 0/1, MLB 0/2, NHL 1/1, prodje tiket NHL strelaca. Meksikanci me razocarase, jedva 2-0. U MLB delu sam mogao bolje. Nista bez singlova; bar je steta manja, kada rezultati ne idu na ruku. Arrieta izdominirao ponovo, lagana pobeda Cubsa. Wacha odlican, ali je Nola bio jos bolji. Ne volim kada neki tim, od koga se ocekuje da bude los, pobedjuje u seriji, pa jos kada je Philadelphia u pitanju. Washington porazen, no ostase u okviru hendikepa. Metsi zatajise ofanzivno, samo 1 hit, protiv metiljave Atlante. NHL donosi neocekivano puno overa, prodjoh i sinoc. Sve u svemu, moglo je mnogo bolje. Jesam ovim dablovima, malo ogranicio uloge, no nije doslo simpaticno.

 

 

Fudbal

 

Real Madrid-Man City 3+

 

Ciclon-Nacional Potosi 3+

 

Cerro Porteno-Lebertad Asuncion 3+

 

Kvote, 1.73, 1.65, 1.57.

Sinocnji mec CL je dosao 3+, mada tu golovi i nisu bili ocekivani. Veceras imamo sudar odlicnih ofanzivnih ekipa, te se nadam njihovom boljem izdanju, nakon onog 0-0 smaranja, pre nedelju dana. Ciclon igra sa puno golova, iz meca u mec, pa ih odigrah i danas; plus je sto im je protivnik jedan od mojih omiljenih timova za overe. Par utakmica se igra i u Paragvaju. Odabrah Cerro-Porteno-Libertad, koji deluje statisticki najpogodnije za igru.

 

Prateci tiket, Antofagasta 2+, O`Higgins 2+, Jorge Wilstermann 3+, Sol de America 2+, General Diaz 3+. Kvota 4.96.

 

 

MLB

 

Kansas-Washington 2 (Medlen-Strasburg)

 

Oakland-Seattle 2 (Manaea-Felix Hernandez)

 

Kvote, 1.70, 1.80.

Medlen, 3-3, 2.45 ERA, protiv Washingtona. Do sada, 1-2, 4.87 ERA, 1.67 WHIP. Strasburg, 0-1, 1.50 ERA, protiv Kansasa. Dosadasnji deo sezone, 4-0, 2.25 ERA, 1.00 WHIP. Medlen je protiv Marinersa dopustio samo jedan poen(HR), no nije imao srece sa podrskom u 1-0 porazu. U odnosu na raniji nastup protiv Oriolesa i 7 primljenih poena, na 3+ ininga, to je sigurno napredak. Strasburg konacno baca na ocekivanom nivou. Dopustio je ukupno 5 poena, na 4 starta koja je resio u svoju korist. Bacao je 7+ ininga, na 4/5 ovosezonskih nastupa. Fiks trend, Kansas 3-7, Washington 6-4. Skor u seriji je 1-1. Nationalsi su bili blizu toga, da rese seriju u svoju korist, no Papelbon nije uspeo da zatvori 6-4 vodjstvo. Kansas ima dosta problema u napadu i ako Strasburg bude na ocekivanom nivou, verujem da ce gosti dobiti danasnji duel.

Manaea nema startova protiv Marinersa. Do sada, 0-0, 7.20 ERA, 1.60 WHIP(5 ininga). Felix, 22-8, 2.58 ERA, protiv Oaklanda. Na nivou sezone, 2-2, 1.38 ERA, 1.13 WHIP. Manaea ce imati drugi MLB start. Protiv Houstona je primio 4 poena, tokom 5 ininga. Hernandez je stari nemezis Athleticsa. U karijeri ima 1.09 WHIP sa njima. Ove sezone je odlican; imao bi neku pobedu vise, da mu podrska cesto nije uzasna. Protivnicki udaraci imaju samo 0.165 BA, protiv njega, za sada. Timski bilans, na prethodnih 10 utakmica, Oakland 3-7, Seattle 7-3. Nakon kilavog starta sezone, serija gostovanja je dobro dosla timu sa Safeco Fielda; kod kuce su 5-7, u gostima 10-4, za 15-11 ukupno. King Felix je obicno dominantan, protiv danasnjeg rivala, te mi 2 deluje izgledno.

 

Prpratni tiketi, Chicago Cubs 2, NY Mets 1 i Detroit >7.5, Miami 1 i Chicago Cubs 2, NY Mets 1, LA Angels 2, Washington <7.5, Seattle <7.5, Detroit >7.5, Toronto 1, Miami 1. Kvote, 2.55, 2.87, 58.83.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Washington 5+

 

Kvota 1.68.

Dosta dobra izlaznost ovih 5+ overa, u dosadasnjem delu playoffa, te probah istu stvar i veceras.

 

Ma nebitno. Pogodio, promasio, volim da procitam tudje misljenje, posto je ponekad tesko ne biti subjektivan. Kvitovu sam zaboravio da ubacim. Dve stvari su prosle, ide over na Wawrinku i Nishikori u fiksu, za kraj imam jos 2 meca.

Edited by Miljenko
Link to comment

Mogli su i ovi da ne udju ali se Vavrinka usro, a usro je i meni prvi set na njega po 3.47 na 2:4 u tb, tako sto se vratio i vodio 5:4 i 7:6 ali na drugi servis Kirgiosa nije mogao dva puta da prelomi, degenerik. Posto sam ocekivano ispucao mnogo na lajvu do sad, prekidam svu igru do veceras i cekam samo Patriciu Mariu da samelje Medison...

 

lPcuqJT.jpg

 

Jos je i skocila kvota, to volim.

Link to comment

Kirstea je iskusna igracica, nije bas neki anonimus i amaterka, a Kovinicka nije stabilna u igri, kao i skoro sve ostale zenske... ono, nije neko posebno iznenadjenje taj rezultat.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Prodje mi teniski tiket. ^_^  Ostala je kvota oko 4, posto je Azarenka odustala. Nishikori se volsebno vratio, Djokovic potrebnih 2-0. Mnogo je lakse naci plus kod muskaraca, oba danasnja dodjose bez nerviranja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...