Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 2/3, MLB 2/2, U. de Chile dodje 5+. Ocekivao sam glatke prolaze na fudbalu, no nije se bas tako desilo. PSG 0-0 na poluvremenu, te prolaz u zavrsnici. U. de Chile se dugo mucio; cim smanjise na 2-1, usledila je goleada. Paragvajci razocarase. Gol na vreme, u nastavku meca, ali 0-1 ostaje do kraja. MLB dobro odabrah, mada sam imao i dosta srece. Detroit donosi over u 8. iningu. Cubsi naizgled lako dobijaju, no Lester je pre toga iscupao sve tri pune baze, bez auta, na 1-1. Sta tek reci za Marinerse, koji su imali samo 1 hit i to je srecom bio HR. Dovoljno za Hernandeza, u pobedi 1-0(fenomenalan defanzivni potez Martina, na samom kraju). Kombo je pao na Deportivo Capiati, no doneli su mi toliko para ove sezone, da ne mogu da ih kritikujem. Fin dan.

 

Fudbal

 

Dortmund-Wolfsburg 3+

Betis-Barcelona 3+

 

Molde-Aalesund 3+

Sol de America-Cerro Porteno 3+

 

U Catolica-A. Italiano 3+

O`Higgins-U. Concepcion 3+

 

Kvote, 1.78, 2.23, 2.32.

Dortmund igra protiv jedne od boljih ofanzivnih ekipa u ligi, te su golovi prilicno verovatni. Barsa standardno. Molde je krenuo efikasno od starta, pa ispratih i njih. Sol de America i Cerro Porteno, su medju najboljim 3+ ekipama generalno. Catolica i O`Higgins se bore za titulu, i daju i primaju dosta golova, poslednje kolo se igra.

 

Prateci tiket, Everton 2+, Arsenal 2+, Real Madrid 2+, A. Madrid 2+, New York City 2+, Guarani 2+(fiks tiket je bolje da ne pisem, jer uvek padne). Kvota 2.64.

 

 

MLB

 

Minnesota-Detroit 2 (Duffey-Zimmermann)

 

Kvota 1.75.

Duffey, 2-0, 2.19 ERA, protiv Detroita. Do sada, 0-0, 2.25 ERA, 1.75 WHIP(4 ininga). Zimmermann, 1-0, 0.00 ERA, protiv Twinsa. Dosadasnji deo sezone, 4-0, 0.35 ERA, 1.12 WHIP. Duffey menja Santanu u rotaciji. Ima 11 MLB startova i veoma dobar skor za pokazati, 5-1, 3.05 ERA. Prvi start mu je bio dobar, mada visok WHIP, ukazuje na dosta ljudi na bazama, sto moze biti problem, protiv mocne postave Tigersa. Zimmermann je odmah poceo da opravdava ulozen novac, primio je samo 1 poen, tokom 26 odigranih ininga. Fiks trend, Minnesota 3-7, Detroit 5-5. Skor u seriji je 1-0 za goste. 

 

Propratni tiketi, Chicago Cubs 1, NY Mets 1 i Boston >8.5, Arizona >8.5 i St. Louis 1, Kansas 2 i St. Louis 1, Chicago Cubs 1, NY Mets 1, Toronto H2(+1.5), Pittsburgh 1, Cleveland 2, Boston 1, Arizona 1, LA Dodgers 1, Kansas 2. Kvote, 2.25, 3.61, 3.18, 128.49.

 

NHL tiket, Pittsburgh 5+, Tampa 5+. Kvota 2.77.

 

Danas sam bio malo oprezniji sa singlovima, pomalo su me naplasili fudbaleri, te sam vezivao stvari, uz standardne 5+, 7+, za sicu, ako se razigraju.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 1/3, MLB 1/1, Dortmund dodje 5+, prodje i jedan prateci MLB tiket. Fudbal mi se definitvno nije dopao. Dortmund raspucan, ali se Barsa obrukala protiv Betisa. Igrac vise sat vremena i samo 2 gola, bah. Molde je bio svojevrstan wild card mec i tako je i prosao, 1-0. Sol de America i Cerro Porteno ispostovase, no nije vredelo. Cileanci prodjose jedva, U. Catolica 2-1, O`Higgins 1-2. Dobro je sto sam preskocio par 1-0 meceva(Real Madrid, A. Madrid, Arsenal, Dinamo Z.), inace bi bilans bio losiji. Fiks tiket, sa kvotom oko 25, je pao na East Fife, tja, nikad koristi od fiksa na fudbalu. MLB sam dobro selektirao. Detroit se odlepio u prvom iningu, Zimmermann je imao jos jedan odlican start. Jedan prateci je prosao, kvota 1 na Cubse i Metsi 1. Losi MLB rezultati, par dana unazad(sire gledano), srecom te mi je selekcija odlicna. Ocekivao sam 3 prolaza(najmanje), na glavnim tiketima, te ne mogu biti zadovoljan. Ni sitnije stvari nisu bile previse uspesne, 3-4 tiketa je palo na po jednom paru. Sigurno je moglo vise stvari doci, mada je cela nedelja mrljava.

 

 

Fudbal

 

AZ Alkmaar-De Graafchap 3+

PSV-Cambuur 3+

 

Olimpia Asuncion-Sportivo Luqueno 3+

Libertad Asuncion-General Diaz 3+

 

Kvote, 1.60, 2.59.

Holandjani su blizu kraja sezone. AZ je bio jedini zahvalan tim za golove do sada i njih sam naravno odigrao. Kvote su male, pa je povezivanje neminovnost. PSV je vezao 6 2+ meceva kod kuce, protivnik je jedna od najlosijih ekipa u ligi, te bi veliko iznenadjenje bilo, da ne padnu bar 3 gola konacno. Paragvajci su bili dobri za igru, tokom cele sezone; Olimpia Asuncion i General Diaz su medju top over timovima.

 

Prateci tiketi, Bolivar 3+, Nacional Potosi 3+ i Anderlecht 2+, Lugano 2+, Salzburg 2+, Genk 2+, Rosenborg 2+, Fenerbahce 2+, Atl. Alianza 2+, Defensor La Bocana 2+. Kvote, 2.49, 4.21.

 

 

MLB

 

Baltimore-Chicago White Sox 2 (Jimenez-Sale)

LA Dodgers-San Diego 1 (Kershaw-Pomeranz)

 

Minnesota-Detroit >8.5 (Nolasco-Pelfrey)

 

Kvote, 2.28, 1.75.

Jimenez, 3-4, 4.17 ERA, protiv White Soxa. Sezona, 1-2, 3.91 ERA, 1.57 WHIP. Sale, 1-2, 3.72 ERA, protiv Oriolesa. Fenomenalan start, 5-0, 1.66 ERA, 0.68 WHIP. Jimenez ima problema sa kontrolom, 11 walks tokom 16 ininga i 3 starta bez pobede. Ni podrska mu nije sjajna, 6 poena ukupno, u istom intervalu. Sale baca skoro savrseno. Na svim ovosezonskim startovima ima bar 7 odigranih ininga. Prethodni start je bio u Torontu, gde je mocan lineup Blue Jaysa, ostavio na jednom poenu, nakon 8 ininga. Fiks trend, Baltimore 5-5, Chicago White Sox 7-3. U seriji je 2-1 za domaci tim.

Kershaw, 13-6, 2.16 ERA, protiv Padresa. Ocekivano dobar do sada, 2-1, 2.43 ERA, 0.81 WHIP. Pomeranz, 0-3, 5.49 ERA, sa Dodgersima. Na nivou sezone, 2-2, 2.86 ERA, 1.36 WHIP. Kershaw je imao 10 strajkauta, protiv Marlinsa, proslog utorka, ali je dopustio 5 runova, i doziveo prvi poraz, na prethodnih 8 nastupa(racunajuci i proslu sezonu). Pomeranz ce imati 4. gostovanje, a tek je 5. njegov start u pitanju, tako da mu je statistika dosta dobra. Dodgersi nanizase 6 poraza. Nakon ciscenja od slabasnih Marlinsa, sada im ista stvar preti od jos goreg napada iz San Diega. Udaraci Dodgersa su u losoj formi. Najbolji ofanzivni igrac tima, Adrian Gonzalez je bez hita, na poslednjih 17 AB, uz 7 strajkauta. Tome dodati i da su Dodgersi sa igracima u poziciji za poentiranje(2. i 3. baza), neverovatnih 2/36, 6 meceva unazad, pa i ne cudi ova losa serija. Prethodnih 10 utakmica, Dodgers 3-7, Padres 4-6. Kershaw je uvek konkurentan protiv San Diega, a vreme je i da se napad trgne. Sramotno je da najskuplji tim lige pravi ovakve nizove poraza, na stranu sto mi se pojedina resenja po pozicijama ne dopadaju.

Nolasco, 2-1, 3.58 ERA, protiv Detroita. Ukupno, 1-0, 3.25 ERA, 0.90 WHIP. Pelfrey, 1-0, 3.00 ERA, protiv Minnesote. Ne bas ubedljiv pocetak, 0-4, 4.64 ERA, 1.92 WHIP. Nolasco bez odluke protiv Indiansa, prehodnog utorka; 9 strajkauta, 7+ ininga, ali i 4 primljena poena, bez odluke. Pelfrey je prvi picer Tigersa, jos od uzasne sezone 2003, koji moze poceti godinu sa 5 vezanih poraza. Na poslednja 2 starta nije imao walk, sto je pozitivna promena. Tri sezone je nastupao za Twinse(64 starta), te im je dobro poznat, sto mu sigurno nije plus za veceras. Obe postave bolje udaraju protiv desnjaka; Minnesota D-0.240, L-0.213; Detroit D-0.267, L-0.246. Over/under tekuci bilans, Minnesota 7-3, Detroit 6-4.

 

Propratni tiketi, NY Mets <6.5, St. Louis <6.5 i Texas 1, Boston 1 i San Francisco H2(+1.5), Toronto 2, Pittsburgh 1, St. Louis H1(+1.5), Chicago Cubs 1, Texas 1, Seattle 1, Boston 1. Kvote, 3.50, 2.88, 53.77.

 

NHL strelci, J. Benn, Tarasenko, Pavelski. Sistem 2/3.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja podrzao obe po jakim kvotama uzivo, veceras kao slag na tortu i Dominiku protiv one grozne Radvanske, ali sta mi je danas pocinio bugarski pavijan, dugo nisam doziveo onako nesto. Napravio nabrzaka 4500 na lajvu, prebacio na njega i Almagra po 1.33 i 1.60 jer su finala a bolji su od protivnika svakako, i cekao cist plus od 9500.. mada je zapravo i nebitna cifra kad onako ruzno padnes - lik vodio 1:0 u setovima i 5:2 u drugom, a onda uspeo da izgubi 4 u nizu pa vratio brejk za 6:6 ali puko u tajbrejku 4:7 a posle 0:6 u trecem. Jezivo odvratan lik, definitivno je neka namestaljka jer Svarcman ni u kom slucaju nije igrac koji to u normalnim okolnostima moze da uradi. Jebem ih obojicu, zavrsio sam na kraju nekako dan u solidnom plusu posle 10ak dana lepog pusenja ali je ostao gorak ukus zbog tog meca.

Link to comment

Fudbal 1/2, MLB 2/2, PSV je dosao 6+ i 7+, prodjose prateci fudbalski tiket, odnosno onaj sa NHL strelcima. Holandjani prodjose neocekivano lako, uz bonus koji je PSV doneo. Juznoamerikanci su mogli bolje. Jedan dodje, drugi padne i tako iz lige u ligu. U Paragvaju je dosao sumnjiv par, vec do poluvremena; Olimpia obara lep kombo, samo 2-0. MLB lepo uklopljen. Castellanos udara jos jedan HR, dovoljno za plus, na Minnesota-Detroit. Sale odlican, laka pobeda White Soxa. Kershaw je izdominirao protiv San Diega, kako na moundu, tako i u napadu(jedini RBI). Ostali rezultati nisu bili sjajni, te je ovo bila najbolja moguca selekcija. NHL strelci nisu bili dobra stvar u doigravanju, do sada, vreme je bilo da se i to promeni. Steta za kombo, 15 kvota bi fino legla. Lep dan, mada sam nakon prolaza na MLB mecevima, ocekivao veci plus.

 

 

Fudbal

 

Genoa-Roma 2+

Napoli-Atalanta 2+

Chelsea-Tottenham 2+

 

Kvota 1.61.

Opreznija varijanta danas. Roma igra dobro, no gostuju ipak, pa se nisam zaletao. Atalanta mi je uvek bila sinonim za tvrde meceve; 3+ kvota mi deluje premala, pa stavih 2 komada. Tottenham jos uvek ima teoretske sanse za titulu(bar do subote). Veliki rival im sigurno nece prepustiti bodove, te su golovi ocekivani.

 

Propratni tiket, Benfica 2+, Helsingborg 3+, Werder 3+, Bodo Glimt 2+. Kvota 3.23.

 

 

MLB

 

Houston-Minnesota 1 (Keuchel-Berrios)

St. Louis-Philadelphia 1 (Wainwright-Hellickson)

 

Toronto-Texas >8.5 (Dickey-Griffin)

San Diego-Colorado >7.5 (Shields-Jon Gray)

 

Kvote, 2.40, 3.17.

Keuchel, 2-1, 2.30 ERA, protiv Twinsa. Ove godine, 2-3, 4.41 ERA, 1.41 WHIP. Berrios nije nastupao protiv Astrosa. Pocetak, 0-1, 11.25 ERA, 2.00 WHIP(4 ininga). Keuchel je prosle sezone zabelezio 20 pobeda i ovaj start sezone sigurno nije na ocekivanom nivou. Na prethodna 2 starta je primio 11 poena. Treba reci da je uvek bio neuporedivo bolji na Minute Maid Parku u Houstonu; 15-0, 1.46 ERA, 0.89 WHIP, prosle sezone. Ove je imao samo jedan nastup na domacem terenu i tada je bacao 8 ininga, bez dopustenog runa. Berrios menja Gibsona u rotaciji. Nervoza i hladno vreme, su doveli do loseg nastupa i 5 primljenih poena, tokom 4+ ininga. On je top prospect Minnesote; ocekuje se da bude bitan clan rotacije, u dogledno vreme. Fiks bilans, 10 meceva unazad, Houston 3-7, Minnesota 3-7. Od Houstona se ocekivalo vise, 8-17 je ispod svakog nivoa. Gosti imaju pobedu manje i verujem da ce Keuchel nastaviti svoju seriju dominacije na svom stadionu, tim pre sto su Twinsi 1-10 u gostima.

Wainwright, 5-2, 2.57 ERA, protiv Philadelphie. Ne bas sjajan pocetak sezone, 1-3, 7.16 ERA, 1.70 WHIP. Hellickson, 1-0, 3.68 ERA, protiv Cardinalsa. Ove godine, 2-1, 3.81 ERA, 1.19 WHIP. Wainwright je konacno imao jedan solidan start, ne bas na njegovom nivou, ali se moze podvesti pod prihvatljivo, 5+ ininga, 4 primljena poena, uz veliku podrsku napada i pobedu protiv Arizone. Hellickson je imao fenomenalan nastup u Washingtonu, 7 ininga, bez primljenog poena. Udaraci Cardinalsa su zatajili u vikend seriji sa Nationalsima(6 poena na 3 meca ukupno) i danas mogu samo bolje. Philadelphia igra preko svih ocekivanja, 15-10, i ja predvidjam njihov pad, pre ili kasnije. Lineup gostiju ne deluje previse opasno(da ne kazem da je slab), a rotacija mora doneti i neki los start. Fiks trend, St. Louis 4-6, Philadelphia 9-1(6 vezanih pobeda).

Dickey, 2-2, 3.77 ERA, protiv Texasa. U sezoni, 1-3, 6.75 ERA, 1.65 WHIP. Griffin, 2-0, 2.66 ERA, protiv Toronta. Za sada, 3-0, 2.52 ERA, 1.04 WHIP. Dickey je imao najlosiji april u karijeri. Poslednji start, protiv White Soxa je bio los, 6 ininga, 6 dopustenih poena, uz 2HR. Grffin nije primio preko 3 runs, na ovosezonskim startovima. Sudar opasnih postava, kada je o ofanzivnom delu rec. Over/under trend, Blue Jays 5-5, Rangers 4-6. Obe ekipe su pri vrhu lige, po broju datih poena.

Shields, 6-2, 4.75 ERA, protiv Colorada. Do sada, 0-4, 3.55 ERA, 1.18 WHIP. Gray, 0-0, 0.90 ERA, protiv San Diega. Sezona, 0-0, 11.42 ERA, 2.19 WHIP. Shields nema srece sa podrskom ove sezone. Padresi su postigli samo 5 poena, na 33 ininga koja je odigrao. Poslednji start protiv San Francisca je pravi primer za receno, jedan primljen run, tokom 7 ininga, u porazu 1-0. Gray je dozvolio cak 11 poena, na dva starta, mada treba reci da su oba bila na Coors Fieldu, koji je sigurno najtezi stadion za picere. Starteri Colorada imaju tradicionalno visok ERA, 5.55. Oba bullpena su veoma nepouzdana, San Diego 5.47 ERA, 0.278 AVG.(batting average protivnika), Colorado 5.18 ERA, 0.258 AVG. Bilans poena, na poslednjih 10 utakmica, Padres 5-5, Rockies 7-3.

 

Prateci tiket, Chicago Cubs H2(+1.5), Toronto 1, San Francisco 2, LA Angels H2(+1.5), Washington H2(+1.5), San Diego 1. Kvota 14.49.

 

NBA tiket, Cleveland H1(-4.5), San Antonio H1(-4.5). Kvota 2.72.

 

Link to comment

Fudbal 1/1, MLB 0/2, prodje i prateci fudbalski tiket. Na glavnom fudbalskom tiketu, ne samo da je sve doslo 2+, nego i 3+, no nisam imao hrabrosti za to. Nemci su me malo naplasili, u prethodnim kolima, te nisam singlirao Werder juce, vec stavih samo 3+ na tiket, koji je srecom prosao. MLB parovi su bili neugodni, a takvi su bili i rezultati. Keuchel je neocekivano zakazao i kod kuce, mada mu ni napad nije previse pomogao. Wainwright je upao rano u zaostatak, lupio HR za izjednacenjei kasnije dosao do pobede. Over kombinacija nije bila ni blizu, dve 2-1 utakmice. Lep pocetak dana, da bi nocni deo dosao maksimalno lose. MLB je izasao kilavo, nije bilo sanse da provucem nesto.

 

 

Fudbal

 

UNAM Pumas-Deportivo Tachira 3+

 

Kvota 1.59.

Meksicki tim juri 0-1, u revans mecu Copa Libertadores; protivnik je dosta slabija ekipa, pa probah golove.

 

 

MLB

 

Pittsburgh-Chicago Cubs 2 (Niese-Arrieta)

NY Mets-Atlanta 1 (Harvey-Wisler)

 

Kansas-Washington H2(+1.5) (Young-Roark)

St. Louis-Philadelphia 1 (Wacha-Nola)

 

Kvote, 2.10, 2.40.

Niese, 3-6, 4.76 ERA, protiv Cubsa. Ove sezone, 3-0, 5.08 ERA, 1.48 WHIP. Arrieta, 6-1, 1.68 ERA, protiv Piratesa. Dosadasnji deo sezone, 5-0, 1.00 ERA, 0.78 WHIP. Niese je na 4 od 5 ovosezonskih startova, dopustao 4+ poena, ali je redovno imao sjajnu podrsku, te je Pittsburgh 5-0, kada on startuje. Arrieta je nastavio gde je stao prosle sezone. Arrieta je protiv Brewersa bacao 5 ininga, uz jedan primljen run. Tim nije zeleo da rizikuje povredu, nakon no-hittera i 119 piceva, start ranije. Pittsburgh 7-3, Chicago Cubs 7-3, kada je o fiks trendu rec. Arrieta bi i uz manju podrsku, trebao dovesti Cubse do trijumfa.

Harvey, 2-2, 2.92 ERA, protiv Atlante. Za sada, 2-3, 4.76 ERA, 1.52 WHIP. Wisler, 2-1, 2.14 ERA, sa Metsima. U sezoni, 0-2, 4.26 ERA, 1.07 WHIP. Nakon sto je otvorio sezonu sa tri poraza, Harvey je vezao dva dobra nastupa, sa po 2 dopustena poena(Cincinnati-kod kuce, Atlanta-u gostima). Wisler je dobio sansu da bude redovan clan rotacije. Izdominirao je protiv Dodgersa(bez njemu pripisanog poena), ali ga napad nije ispratio. Sa Bostonom se nije proslavio, na prethodnom nastupu, (5 primljenih poena, tokom 5 ininga). Odnos pobeda i poraza, 10 meceva unazad, Metsi 9-1, Atlanta 2-8. 

Young, 3-2, 2.75 ERA, protiv Washingtona. Krenuo sa, 1-4, 6.12 ERA, 1.48 WHIP. Roark, 1-0, 0.00 ERA, sa Royalsima. Start sezone, 2-2, 2.03 ERA, 1.19 WHIP. Harper i Ramos, su do sada bili uspesni protiv Younga(4/8, HR i 2/2, 2HR). Roark je zabelezio cak 21 strajkaut, na poslednja dva starta. Na 3 ovosezonska nastupa, nije pustao poene, tokom 7 bacenih ininga. Fiks trend, Kansas 3-7, Washington 7-3. Nakon dobro otvorene sezone, Royalsi su zapali u krizu. Washington je pocistio Cardinalse, da bi Gonzalez sinoc ostavio Kansas na nuli. Roark bi trebao da moze da odrzi mec u egalu, plus Young nije u nekoj formi.

Wacha, 1-1, 7.59 ERA, protiv Philadelphie. Ove godine, 2-1, 3.07 ERA, 1.33 WHIP. Nola nije nastupao protiv Cardinalsa. Za sada, 1-2, 3.55 ERA, 0.88 WHIP. Wacha je protiv Arizone doziveo prvi poraz, mada je pusto 3 poena(sto nije previse) i imao 9 Ks. Nakon loseg starta protiv Nationalsa, Nola je primio samo jedan run, protiv Brewersa. Nema previse walks, na 4/5 startova je proveo bar 7 ininga u igri.

 

Prateci tiket, Detroit 2, Baltimore 1, San Francisco 1, Arizona >8.5, Chicago White Sox 1, Oakland <7.5, Colorado >7.5. Kvota 59.83.

 

 

NHL

 

NY Islanders-Tampa 5+

 

Kvota 1.68.

Golovi nisu najzahvalnija stvar za igru u doigravanju, no kvote su dobre, a oba tima imaju fin plus trend.

 

NHL strelci, Marleau, Tarasenko, Spezza. Sistem 2/3.

 

 

Link to comment

Danas sam uplatio najveći iznos u celoj ovoj sezoni.

Atletiko prolazi Bajern @1,72

 

Jednostavno mislim da je trenutno Atletiko jači, i ma koliko se trudio na nađem stvari koje idu Bajernu u korist pred ovaj revanš, sve mi deluje neubedljivo.

 

 

Jeste malo idiotski da mi najveća opklada u sezoni bude na polu-finale LŠ, ali možda je i to reakcija na

"Bajern danas kec k'o kuća"

-Zašto?

"Pa Bajern jebote, šta ti je, ima da ih zgaze"

Kako?

"Pa Bajern jebote"

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...