Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

sinoc kad sam video kakve su granicu u mozzartu na neke igrace morao sam za jace da odigram. Kroford je bio na 11,5(u socceru 14,5), Lin na 10,5( svuda 11,5).

Ova dva tiketa su dosla lagano bez neizvesnosti, a na trecem me zezne Westbrook za poen. Ali odlicno vece, svakako.

 

https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1323-7542273-1390

 

https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1323-4079683-1390

Link to comment

Fudbal 3/4, MLB 3/5, Real dodje 5+, Barsa 6+, prodje i kombo tiket. Fudbal fino. Liverpool lako odlazi u 3+. Catolica i U. de Chile, opravdase poverenje; standardno otvoren mec i potrebna  3 gola. Rayo i Real odigrase lep mec sa 5 pogodaka. Barcelona se neocekivano mucila, u prvom poluvremenu, da bi 3 penala pomogla, u nastavku meca. New York City razocaravajuce, samo 2 gola,  Villa se ispromasivao. MLB korektno. Dosla su sva tri jaca singla, slabiji padose. Yankeesi odigrase bas kako sam ocekivao; imao sam luft hendikepa, no dodje i 1 "u glavu". Toronto je prilicno lako dosao do pobede. Maeda je izdominirao i na Coors Fieldu, u pobedi Dodgersa 4-1. Kod Detroita sam kiksirao, ne odigravsi over, pa sta bude(ipak su oni nepouzdani za fiks), mada je Sanchez bio neocekivano los. Cincinnati raspucan sinoc, Cubsi glatko porazeni. Granicnih 6/9, no lepo uklopljenih, te je kombo tiket doneo fin plus.

 

 

Fudbal

 

Nacional Potosi-Real Potosi 3+

 

Bolivar-Jorge Wilstermann 3+

 

Cerro Porteno-Olimpia Asuncion 3+

 

Deportivo Capiata-Libertad Asuncion 3+

 

Monchengladbach-Hoffenheim 3+

 

New York RB-Orlando 3+

 

Kvote, 1.59, 1.62, 1.65, 1.60, 1.45, 1.70.

Potosi derbi, tu ne treba neko objasnjenje. Bolivar pratim redovno, plus je protivnik vodeca ekipa. Paragvajci su verovatno najbolja liga za golove, mesec/dva unazad. Olimpia Asuncion i Deportivo Capiata, su efikasni iz meca u mec, a ni danasnji protivnici im nisu za bacanje. Monchengladbach je jedan od najboljih over timova uopste, ove godine, te ispratih i njih. MLS trokira, mada duel u New Yorku lici na efikasan mec.

 

Prve 4 stvari su stavljene u jacu grupu.

 

Propratni tiketi, Arsenal 2+, Rosenborg 2+, The Strongest 2+, Cobresal 2+ i Young Boys P/K1, Arsenal P/K2, Monchengladbach P/K1, CSKA Moscow P/K1, Sevilla P/K1, Leicester P/K1, Anderlecht P/K2, Rosenborg P/K1, Dinamo Kiev P/K1, Juventus P/K2. Kvote, 2.16, 25.73.

 

 

MLB

 

Washington-Minnesota 1 (Strasburg-Duffey)

 

Detroit-Cleveland >8.5 (Greene-Carrasco)

 

Arizona-Pittsburgh <8.5 (Ray-Liriano)

 

Kvote, 1.45, 1.95, 1.90.

Strasburg nije nastupao protiv Twinsa. Odlican start sezone, 3-0, 1.25 ERA, 21 strajkaut na 21+ ininga. Duffey ce imati prvi ovosezonski start, menja Santanu veceras. Strasburg ima 6 vezanih pobeda, odnosno11 na poslednjih 13, racunajuci i proslu sezonu. Protivnici protiv njega imaju prilicno nizak BA ove godine, 0.183. Duffey je imao odlican kraj prosle sezone, 3-0, 1.95 ERA, na zavrsnih 5 startova i fin pripremni period. Videcemo kako ce se snaci, protiv jednog od najboljih timova u ligi. Skor u seriji je 2-0 za Nationalse i meni se cini da sledi ciscenje, jer je Minnesota uzasna gostovanjima(1-9).

Greene, 1-1, 9.00 ERA, protiv Indiansa. Sezona, 1-1, 7.15 ERA. Carrasco, 4-6, 6.29 ERA, protiv Detroita. Za sada, 2-0, 2.79, 18 Ks. Green je na prethodnom startu, protiv Kansasa, primio cak 7 poena. Tome su pomogla i 4 pustena igraca(walks), tokom nepunih 5 ininga. Carrasco je lepo otvorio sezonu, mada je sa Tigersima uvek imao probleme, pa se nadam dobrom izdanju napada domacina danas. Udaraci Detroita se obrukase na prva dva meca ove serije, pa ne iznenadjuje previse, 0-2 bilans u pobedama. Minus, zatim plus juce, nadam se jos jednom overu danas.

Ray, 0-2, 5.73 ERA, protiv Piratesa. Ukupno, 1-0, 1.96 ERA, 17 strajkauta, na 18+ ininga. Liriano, 1-0, 3.20 ERA, sa Diamondbacksima. Dosadasnji deo sezone, 1-1, 4.11 ERA, 17 strajkauta na 15+ ininga. Ray je perfektno iskontrolisao San Francisco, proslog utorka; 6 ininga, 8 strajkauta. Sva tri ovosezonska starta su mu bila kvalitetna. Nakon sto je izdominirao protiv Cardinalsa kod kuce, Liriano nije bio tako dobar na strani. Na poslednjem startu, u San Diegu, je dopustio 4 runs i 5 walks, tokom nepunih 5 ininga. Dobar je bio do sada na Chase Fieldu, 1-0, 1.96 ERA, na 3 starta. Serija 1-1. Tacno je da stadion Arizone pogoduje udaracima, no matchup picera me navodi da bi mogao doci minus.

 

Samo prvi singl je stavljen na kombo tiket.

 

Prateci tiketi, Toronto 1, NY Mets 2 i Kansas 1, LA Angels 1 i Toronto >9.5, Detroit >8.5, Chicago Cubs 2, NY Mets 2, Kansas 1, LA Angels 1, San Francisco 1, Pittsburgh <8.5, Colorado >10.5, St. Louis 2. Kvote, 2.48, 2.80, 286.10.

 

NBA tiket, San Antonio H2(-9.5), Golden State H2(-5.5). Kvota 2.72.

 

NHL tiket, Washington w2, Dallas w2. Kvota 2.55.

 

 

Link to comment

Hm, ja danas jok. Andja Pseto je naostrila reket, udara kao mahnita i nalozena je da osvoji. Mozda ce ova malo da je namuci, tipa 6-3, 6-4, ali ne verujem da ce uopste set da joj uzme, sad je prosto razlika u klasi, a nema vise pomoc publike.

 

 

Sve mi je to bilo jasno ali nisam ocekivao da se ovako ukenja u samom finalu, umesto da odigra opusteno pa sta bude. Bas bas se usrala, cenim da ce uskoro zaplakati.

 

Evo ga i medicinski na 0:2 u drugom, jos jedna folirantkinja klasicna. Sad navijam da preda pa da makar dobijem nazad ove 2000 sto sam igrao na drugi set. a 4 na mec je vec prezaljeno, osim ako nekim cudom Kerber ne preda :D

Edited by Zli Gli
Link to comment

Sve mi je to bilo jasno ali nisam ocekivao da se ovako ukenja u samom finalu, umesto da odigra opusteno pa sta bude. Bas bas se usrala, cenim da ce uskoro zaplakati.

 

Ko nije stavio pare na Lisicki ni Svitolinu, taj ne zna sta je WTA luzersko plakanje.

Link to comment

Nju nikad nisam video da kuka, mada dozvoljavam mogucnost da se desavalo, nakon sto napuca cetiri uzastopno u mrezu.

 

A i ona mi je nekako sva simpa u licu, ne ljutim se na nju cak i kad radi kontra nasih finansijskih interesa.

Link to comment

Andrea je i meni ok, osim sto se jako cesto raspada pa me je kostala zivaca i zivaca, verovatno vise od ostalih jer stalno igram na nju.

 

Opeglao sam na Nisikorija, da probam da se iscupam za sranja od juce na ovamo. Drama, napetost.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Fudbal 3/6, MLB 2/3, New York RB dodje 5+, a prodje i gomila pratecih tiketa, MLB, NHL, NBA, teniski. Fudbal nije dosao dobro. Mochengladbach i New York RB, rutinski dodjose 3+. Bolivijci razocarase, jedan odnosno dva gola, nisu stvari koje su ocekivane; 7 komada je palo na mecu koji je slabo igran i gde su kvote za golove rasle. Paragvajci polovicno, a i to uz dosta srece; Cerro Porteno daje gol sa igra igracem manje, za prolaz; Deportivo Capiata 0-2. MLB je uz dosta srece, dosao dobro. Cim je Greene izasao, mec u Detroitu je otisao u over. Washington se mucio tokom celog meca. Strasburg prima 3-run HR, u 8. iningu, Harper ulazi sa klupe i udara HR u 9. Do 15. nista, a onda gosti ponovo sticu prednost, da bi na dva auta, picer Nationalsa Perez, bantom i greskom gostiju, doneo novo poravnanje. Novi HR, u narednom iningu, donosi pobedu Washingtonu. Liriano i Ray se nisu proslavili na Chase Fieldu, under je brzo pao. Na sitnijim tiketima je svasta prolazilo, San Antonio i Golden State u hendikepu, vineri na Washington i Dallas u NHL delu, srecni over na Nadalu. Jaca grupa 2/5, slabija 3/4, to sigurno nije dobro; sreca te je proslo dosta pratecih stvari, za manji minus. Fina nedelja u celini.

 

 

Fudbal

 

Tottenham-WBA 3+

 

Kvota 1.62.

Tottenham ima imperativ pobede, nalaze se u odlicnoj formi, te ocekujem lep i efikasan mec.

 

Propratni tiket, Haugesund 3+, Leipzig 2+. Kvota 2.20.

 

 

MLB

 

NY Mets-Cincinnati 1 (Syndergaard-Iglesias)

 

Detroit-Oakland 1 (Zimmermann-Graveman)

 

San Francisco-San Diego 1 (Bumgarner-Pomeranz)

 

Kvote, 1.45, 1.60, 1.50.

Syndergaard je 2-0, 1.72 ERA, protiv Redsa. U sezoni, 2-0, 0.90 ERA, uz cak 29 strajkauta, na 20 ininga. Iglesias nije nastupao protiv Tigersa. Do sada, 1-1, 3.09 ERA, uz 15 Ks na 17+ ininga. Syndergaard je ove sezone dopustio 2 poena ukupno, te ga ne treba posebno hvaliti. Iglesias odlican protiv Colorada; dva primljena runa, na 6+ ininga, ali je bullpen ispustio pobedu. Ocekujem da Syndergaard bude ponovo dobar, nadam se uz odgovarajucu podrsku.

Zimmermann nema startova protiv Oaklanda. Fenomenalan pocetak sezone, 3-0, 0.00 ERA, 15 strajkauta, na 19+ ininga. Graveman, 1-0, 4.50 ERA, protiv Detroita. Ukupno, 1-1, 2.04 ERA, 17+ ininga, 15 strajkauta. Tigersi se obrukase u vikend seriji sa Indiansima, sva tri poraza. 10 meceva unazad, Detroit 3-7, Oakland 6-4. Domacin je dao samo 6 poena ukupno, na prethodna 3 meca i ovo danas mi deluje kao zgodan mec za proraditi; plus je Zimmermann u sjajnoj formi.

Bumgarner, 8-5, 3.29 ERA, protiv San Diega. Dosadasnji deo sezone, 1-2, 3.91 ERA, uz 23 strajkauta, na 19 ininga. Pomeranz, 1-2, 6.04 ERA, sa San Franciscom. Ove godine, 2-1, 2.04 ERA, uz odlican strajkaut bilans-25 na 17+ ininga. Bumgarner je protiv Arizone doziveo poraz, mada je pustio samo 2 poena, tokom 7 ininga. Pomeranz je protiv Pittsburgha imao 10 Ks, bacajuci 6+ ininga. San Francisco je 3-7, San Diego 4-6, kada je o timskom trendu rec. Bumgarner obicno treba par startova da nadje formu i sada bi trebala uslediti njegova serija pobeda.

 

Prateci tiketi, Arizona 1, LA Dodgers 1 i Boston >7.5, Baltimore >7.5, NY Mets <6.5, Pittsburgh H2(+1.5), Arizona <7.5, LA Dodgers 1, Seattle 1. Kvote, 2.92, 44.32.

 

NBA tiket, Miami H2(+6.5), Oklahoma H1(-11.5). Kvota 2.72.

 

NHL strelci, Neal, Perry, Kane. Sistem 2/3.

 

Posto je ponedeljak u pitanju, ponovo smanjih potencijalne dobitke za 50%.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...