Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Sigemund protiv poljskog trckarala @3.

 

Duh dopinga je usao u ovu Nemicu, dobila sest meceva zaredom bez izgubljenog seta (pobedila Halep, Pavljucenkovu i talijanskog kepeca no.2) a Radvanska je iz nekog cudnog razloga dosta slaba na sljaci.

 

Singlirao ja za 2000 po 3.05, bori se mala lepo od pocetka meca ali tesko je psihicki izdrzati ovaj stil koji forsira odvratna Radvanska, ubija to u pojam opasno.

Link to comment

Uzdam se u to da na sljaci ne igra dobro. Moguce je da nije navikla na klizanje umesto trcanja, nemam drugo objasnjenje, jer bi podloga trebalo savrseno da odgovara njenom stilu igre. A i ova Nemica razvaljuje ceo turnir, set nije izgubila do sada.

Link to comment

da ni to nije lose, manji rizik.

 

razmisljam jos lillarda i duranta overi.

 

 

 

nego ja pao jedan kilometarski tiket samo zbog radwanske. nisam ja malvo.

Link to comment

Jel daju ove domace kladionice kvote za osvajaca Evrolige u basketu? Nasao sam u jednoj i cudno mi je da je trenutno na CSKA 2 a na Fener 3, to mi nikako nema logike pa hocu da uporedim sa ostalima ako je moguce.

Link to comment

Jel daju ove domace kladionice kvote za osvajaca Evrolige u basketu? Nasao sam u jednoj i cudno mi je da je trenutno na CSKA 2 a na Fener 3, to mi nikako nema logike pa hocu da uporedim sa ostalima ako je moguce.

u planetu je 2,15 na CSKA a 2,95 na Fener. Kvota da ne osvaja CSKA je 1,62- sigurica :fantom:

Link to comment

Jel daju ove domace kladionice kvote za osvajaca Evrolige u basketu? Nasao sam u jednoj i cudno mi je da je trenutno na CSKA 2 a na Fener 3, to mi nikako nema logike pa hocu da uporedim sa ostalima ako je moguce.

 

 

I u Meridijan je CSKA favorit po 1.95. Na Fener 2.70...

 

 

Nisu kladze lude.

Link to comment

I danas na malu Svabicu protiv druge male Svabice, mnogo poznatije, samo cemo danas duplo jaci ulog. Za sad najvise vidim 3.15 u Pinbetu pa cu verovatno tamo odigrati, ako ne nadjem negde jace.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Hm, ja danas jok. Andja Pseto je naostrila reket, udara kao mahnita i nalozena je da osvoji. Mozda ce ova malo da je namuci, tipa 6-3, 6-4, ali ne verujem da ce uopste set da joj uzme, sad je prosto razlika u klasi, a nema vise pomoc publike.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...