Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Moram da probam Osijek danas. Igraju bez 3 standardna igrača, ali je ovo prilika da praktično završe posao oko opstanka.

Osijek - Slaven , Osijek @2,50

Link to comment

Mene je malo kenjalo danas, nakon jucerasnjeg potopa, pa sam probao veceras keca na Dalas po 4.48 za tisucu, a cekam i Hjuston vezano sa nekim tenisom uzivo koji mi je prosao. Neka dodje jedna od te dve samo i ja zadovoljan.

Link to comment

Fudbal 2/2, MLB 2/4, River Plate prodje 5+ i 7+. Fudbal odigrah oprezno, ispostavilo se nepotrebno. Arsenal taman 2 gola, Norvezani donese i jedan 3+, no dobro je i ovako. Real Potosi rutinski; River Plate goleada, primili su cak 3 komada. Ocekivao sam bolji ucinak u MLB delu. Kershaw odlican, Dodgersi dobise sa 2-1, tek u 10. iningu. Scherzer je imao i bolje nastupe, a i podrska napada je izostala. Price je imao novi veoma los start, cak 8 dopustenih poena, tokom nepuna 4 ininga, uzas. Imao je cak 4 poena lufta(5-1), nakon prvog ininga, medjutim ni to nije bilo dovoljno. Kasnije su Red Soxi, na 8-8, imali par prilika za preokret, no nisu uspeli. Arrieta no-hitter, u pobedi Cubsa 16-0, tu nije bilo dileme. Sigurno je moglo bolje(grupisanje parova pre svega), no nocni prolazi su sveli bilans na nulu.

 

 

MLB

 

Washington-Minnesota 1 (Gio Gonzalez-Gibson)

 

Cincinnati-Chicago Cubs 2 (Moscot-Lester)

 

Detroit-Cleveland >8.5 (Verlander-Tomlin)

 

LA Angels-Seattle <7.5 (Tropeano-Felix Hernandez)

 

Kvote, 1.52, 1.50, 2.00, 1.80.

Gonzalez, 2-3, 7.00 ERA, protiv Minnesote. U sezoni, 0-0, 0.69 ERA, uz 12 strajkauta. Gibson nije nastupao protiv Nationalsa. Ove godine, 0-2, 3.57 ERA. Gonzalez je bio blizu pobede, protiv Philliesa, da bi closer Papelbon, primio 2 poena, u bottomu ininga. Gibson je protiv Angelsa, dopustio samo 2 runa, ali je ostao bez odluke. Ima izvesnih problema sa kontrolom, 10 walks, na 3 starta. Washington se vraca kuci, nakon 2-2 serije sa Marlinsima. Twinsi su trenutno 1-7 na gostovanjima, te se cini da Washington ima velike sanse da dobije istu.

Moscot nema iskustva sa Cubsima. Nakon prvog starta, 0-0, 4.76 ERA. Lester, 1-0, 3.82 ERA, protiv Redsa. Do sada, 1-1, 2.21 ERA. Moscot je imao solidan sezonski debi sa Cardinalsima. Lester je zabelezio 3 kvalitetna starta, na startu sezone; 19 strajkauta, na 20+ ininga. Nijednom protivniku nije dopustio da ima vise od 5 hitova. 11. aprila je Lester imao start bez odluke, protiv danasnjih rivala( 3 primljena poena, 6 ininga). Ocekujem da Cubsi odigraju novi dobar mec, na krilima no-hittera. U sezonskoj seriji Cubsi vode 4-0.

Verlander, 18-18, 4.43 ERA, protiv Indiansa. Za sada, 1-1, 7.16 ERA. Tomlin, 3-5, 6.20 ERA, protiv Detroita. Ove godine, 1-0, 1.80 ERA. Verlander je na proslom startu, u Houstonu,  zabelezio prvu pobedu ove sezone(3 pustena poena). Na jedinom ovosezonskom startu, na Comerica Parku, se nije proslavio; cak 7 primljenih runova tokom nepunih 5 ininga protiv Piratesa. Tomlin je bio odlican protiv Metsa, no sa Detroitom je obicno druga prica. Dueli ovih timova obicno obiluju poenima, a i Tigersi su kao i obicno medju boljim plus resenjima do sada, 9-5.

Tropeano, 2-0, 3.60 ERA, protiv Marinersa. U sezoni, 1-0, 0.84 ERA. Hernandez, 14-14, 3.30 ERA, protiv Angelsa. Standardno dobar i ove godine, 1-1, 1.00 ERA. Tropeano je protiv Minnesote dopustio jedan run, bez odluke; pre toga, protiv Oaklanda, 5 ininga, bez primljenog poena, u pobedi 4-1. Felixa ne treba previse hvaliti, steta je samo sto ne baca za konkurentniji tim. Hernandez ima problema sa kontrolom ove sezone (13 walks i 20 Ks, do sada), sto je i sam rekao nakon pobede protiv Yankeesa, gde je zabelezio rekordnih 6 walks, srecom bez vecih posledica (pobeda 3-2). Udaraci gostiju probudjeni sinoc protiv Clevelanda, mada se generalno obe postave ne mogu pohvaliti dobrim ucinkom u ofanzivi. Pujols je bez hita, na poslednjih 15 AB. Tvrd mec u najavi, pa probah under.

 

Prateci tiketi, Toronto 1, St. Louis 2 i Boston >8.5, Baltimore H2(+1.5) i NY Yankees H1(+1.5), Toronto 1, Boston >8.5, Baltimore H2(+1.5), LA Dodgers >10.5, Arizona <8.5, San Francisco <7.5, St. Louis 2. Kvote, 2.98, 2.87, 77.75.

 

Fudbalski tiket, Mjondalen 2+, Standard 2+, Werder 2+, Deportivo La Bocana 2+. Kvota 2.27.

Ne bas simpaticna fudbalska ponuda danas; Defensor La Bocana ima 3+ niz od 9 meceva, no protivnik mi ne uliva poverenje, pa nisam singlirao 3+.

 

NBA tiket, Cleveland w2, San Antonio H2(-8.5). Kvota 2.51.

 

NHL tiket, Washington w1, Dallas w1. Kvota 1.89.

Morao sam nesto probati i danas, pa odigrah ovo sitno.

 

Skresah danas potencijalne dobitke za 50% procenata. Cesto sam znao da se zaletim petkom i ispucam pred vikend.

Edited by Miljenko
Link to comment

odigracu ja na 85,5.

 

Ponovicu ponovo dubl na LMA.

 

I sad cu da prodjem pored mozzarta posto vidim da imaju bolje granice nego soccer na ove igrace koji me privlace

Korver  9,5 +

Morris   13.5 +

JR Smith 11.5+

Turner    11.5+

Link to comment

mene privlaci z-bo 13.5. to je za njega smesna granica. ako opet bude sutirao bar 15 puta, nije neralno da prebaci, pogotovo kod kuce ce valjda i dobiti neko slobodno bacanje. 

Link to comment

pazi na njega, ja sam ga u obe prosle igrao minus i prosao sam. U ove dve je ubacio prvo 6 pa onda 11, a u regularnom delu 9 poena. Mada, stvarno je mizerna granica s obzirom da im je on prva napadacka opcija.

Link to comment

jeste rizicno ga igrati jer igra protiv najbolje odbrane i bez nekog plana u napadu ali cu morati odigrati ovu granicu. jos se nadam da ce biti malo neizvesniji mec pa da igra malo duze.

 

 

jos nesto, gledam atlanta 2.40 cista dvojka. hendikep +3.5, znaci moze i dodatni h +6,5. zna se da bradley nece igrati, olynyk je upitan kao i thomas mada su male sanse da on ne igra. mislim da ima value posto je boston bas lose izgledao u ove dve utakmice i ne vidim kako ce moci odigrati bolje, jedino da pogadjaju trojke koje obicno promasuju.

 

hendikep na detroit - cleveland je -4,5. znaci i tu se moze odigrati dodetni h. ocekujem neizvestan mec i mozda jedinu pobedu detroita u seriji.

Link to comment

i ja planiram neki hendikep na Atlantu. Cle-Det ne smem nista da igram, tu moze svasta da bude.

 

E evo vidim granicu na Drummonda 15,5 poeni i 13, 5 skokovi.  Minus na oba. Samo da ga ne hakuju a Tristan ce mu pokupiti neke skokove koje ovaj redovno skuplja. Rani ulazak u problem sa faulovima bi bio bonus :)

 

edit: kao plus na strani atlante treba dodati da je Milsap igrao slabo u prva dva meca, sigurno ce podici formu do kraja serije

Edited by Kanzas siti zez
Link to comment

uh ja ne volim igrati te skokove i asistencije. mada sam juce primetio da je georgu bas mala granica za skokove 6.5 a skupio je cini mi se 10. ne smem to odigrati. mada evo vidim teague je asistencija 6.5 a schroder je upitan pa ce mozda odigrati koji minut vise. u prvoj je imao 12 u drugoj 6.

Link to comment

MLB 3/4, prodjose prateci fudbalski, NBA, cak i teniski tiket. Cubsi i Lester dodjose bez problema, do nove pobede. Washington je takodje rutinski dobio. Iznenadjujuce malo poena u Detroitu, over nije bio ni blizu. Seattle je otisao u minus, uprkos promeni startera; malo nervoze u 10. iningu, no ostase na broju 7. NBA kombinacija prolazi uz dosta srece, San Antonio taman poen preko granice. Na fudbalskom tiketu, su svi parovi isli u 3+, nepotreban oprez. Tenis retko pogadjam, no i to se desilo juce. Fin dan na kraju; nije bilo kombo tiketa, no ni ovako nije lose.

 

 

Fudbal

 

U. Catolica-U. de Chile 3+

 

Rayo Vallecano-Real Madrid 3+

Barcelona-Gijon 3+

 

Liverpool-Newcastle Utd 3+

 

Philadelphia-New York City 3+

 

Kvote, 1.52, 1.46, 1.57, 1.70.

Cileanski derbi je od proslog vikenda, pomeren za danas. Ocekujem otvoren mec i naravno dosta golova. Real bih mozda i preskocio, no protivnik je Rayo Vallecano, koji uvek igra ofanzivno. Barsa standardno. Liverpool igra fino, protivnik je prilicno los ove sezone, te se nadam golovima. New York City je seriju minusa prekinuo u proslom kolu, pa je sada vreme za pocetak lepe serije.

 

Prve dve stvari su stavljene na kombo tiket.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Tampa H1(+1.5) (Tanaka-Snell)

 

Toronto-Oakland 1 (Happ-Bassitt)

 

Colorado-LA Dodgers 2 (Chatwood-Maeda)

 

Detroit-Cleveland H1(+1.5) (Anibal Sanchez-Kluber)

 

Cincinnati-Chicago Cubs 2 (Straily-Lackey)

 

Kvote, 1.65, 1.65, 1.75, 1.65, 1.60.

Tanaka, 2-0, 2.70 ERA, protiv Tampe. U sezoni, 1-0, 3.06 ERA, 16 KS, na 17+ ininga. Snell ce imati MLB debi veceras. Tanaka je odlicno otvorio sezonu; protiv Marinersa nije imao walk, tokom 7 ininga, sto znaci da je popravio kontrolu. Snell je prvi prospect gostiju i 12. ukupno; proveo je 5 sezona u nizim ligama i sada je procenjeno da je spreman za glavnu scenu. Udaraci Yankeesa su se konacno probudili sinoc, te je domacin poveo sa 1-0 u seriji. Ocekujem jos jedan dobar nastup Tanake; dovoljno mi je da mec bude u egalu(resen jednim poenom razlike).

Happ, 3-0, 2.78 ERA, protiv Oaklanda. Do sada, 2-0, 1.89 ERA. Bassitt nema nastupa protiv Blue Jaysa. Ove godine, 0-0, 2.79 ERA. Happ je i ove sezone krenuo ubedljivo, te vezao 3 kvalitetna starta. Bassitt baca veoma dobro(po 7 ininga, na prethodna dva starta), ali je i dalje bez odluke (bilo pobede, bilo poraza). Protiv White Soxa je dopustio 4 poena, a zatim ukupno dva, protiv Marinersa i Royalsa. Gosti su pomalo neocekivano trijumfovali juce, te danas previdjam poravnjanje u tekucoj seriji. Toronto ima dosta bolji lineup, ofanzivno gledano. Oakland ima 6 vezanih pobeda i mislim da je vreme za prekid ove serije.

Chatwood, 3-4, 3.38 ERA, protiv Dodgersa. Za sada, 2-1, 2.79 ERA. Maeda nema startova protiv Colorada. Odlican start MLB karijere, 2-0, 0.47 ERA, 15 strajkauta. Nakon loseg izdanja protiv Giantsa, Chatwood nije primio run, u duelu sa Cubsima(7 ininga). Maeda ce veceras imati najtezi test do sada. Pokazao je da ume da resi teske situacije(sve tri pune baze, bez auta, na primer), pa verujem da ce se snaci i na Coors Fieldu. Rockies vode 1-0 u seriji.

Sanchez, 4-3, 2.73 ERA, protiv Indiansa. Krenuo sa, 2-1, 4.60 ERA. Kluber, 2-6, 4.72 ERA, protiv Detroita. Ukupno, 0-3, 6.16 ERA. Sanchez ima problema sa kontrolom, 8 walks, 15 Ks, na 15+ ininga; jos uvek nije prosao 6. ining. Kluber je primao, 4, 3, odnosno 6 poena, na prvim ovosezonskim mecevima. Jos uvek trazi formu, mada se ovaj drugi start, protiv Tampe, moze podvesti pod kvalitetan. Kluber retko nema problema protiv Tigersa, te probah hendikep na domaci tim.

Straily, 1-0, 1.93 ERA, protiv Cubsa. U sezoni, 0-0, 2.70 ERA. Lackey, 4-2, 2.74 ERA, sa Redsima. Dosadasnji deo sezone, 3-0, 3.66 ERA, uz cak 22 strajkauta. Straily se dobro pokazao, kao prinudno resenje u rotaciji. Sa Coloradom je proveo 5 ininga na moundu, uz samo jedan pusten run. Lackey je krenuo kilavo, uz 6 primljenih poena protiv Arizone, da bi onda izdominirao, protiv svoje bivse ekipe, Cardinalsa, tokom 7 ininga, bez dopustenog poena. Cubsi Igraju odlicno(13-4 trenutno), a posebno im lezi Cincinnati. U sezonskoj seriji vode 5-0 u pobedama, 2-0 u tekucoj, te ovo ipak ispratih slabijim ulogom. Tim iz Chicaga je trenutno prvi po datim poenima, plus njihovi piceri imaju najnizi ERA.

 

Prva tri singla su odigrana jace, ostalo opreznije. 

 

Prateci tiketi, St. Louis 2, Seattle H2(+1.5) i Boston >8.5, San Francisco <6.5 i Yankees <8.5, Washington 1, Detroit >7.5, Boston H2(+1.5), Milwaukee 1, Baltimore H2(+1.5), Colorado <10.5, St. Louis 2, Seattle H2(+1.5), San Francisco <6.5. Kvote, 2.70, 3.70, 226.32.

 

NBA tiket, Oklahoma H2(-6.5), Portland >202.5. Kvota 2.64.

 

NHL strelci, Kessel, Perry, Kane. Sistem 2/3.

Edited by Miljenko
Link to comment

Sigemund protiv poljskog trckarala @3.

 

Duh dopinga je usao u ovu Nemicu, dobila sest meceva zaredom bez izgubljenog seta (pobedila Halep, Pavljucenkovu i talijanskog kepeca no.2) a Radvanska je iz nekog cudnog razloga dosta slaba na sljaci.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...