Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

ja ne smem da igram under  kad vidim granicu od 84,5 na neki NBA tim. Mada, realno, Memphis nema potentne napadace koji tu granicu mogu lako da predju. Jos kad se uzme u obzir da se debeli Rendolph uvek raspada protiv SAS-a, a on im je glavna opcija.

Link to comment

nisam ni ja u pocetku smeo igrati under, pogotovo na igrace, jer je malo bezveze tako gledati utakmicu. ali ovde igrati na memphis imo vredi. osim par igraca memphis lici kao na d-ligasa. i to igraju protiv istorijsko dobre odbrane. u prvoj utakmici su dali 74 poena gde je u cetvrtoj cetvrini za sparse igrala 2-3 postava i gde je memphis sutirao trojke solidnih 44% posto (8-18). 

Link to comment

kad sam vidio taj under, odmah sam krenuo da te odgovaram od toga, jer mogu dati 30 u 4/4.

 

ja bih igrao na atlantu. Dobili su prvu i pored loseg suta, sad boston nema bradleya koji im je kljucni za odbranu na korveru. Smart i turner su suterski traljavi da se njima moze vjerovati.

Link to comment

naravno, to i sam rekoh da je to najveca prepreka kod ove igre. tu ce najvise zavisiti od prvog poluvremena gde ce spursi igrati sa punom snagom. realno je da svedu memphis ispod 40 tu i onda nije nerealno i da na kraju bude ispod 84.5. i u prosloj utakmici je bio garbage time u 4q pa i da su dali 35 poena ne bi prebacili 84 poena.

 

memphis under pp je 41.5. mozda je onda to bolje odigrati.

Link to comment

@189

Prodjose ti i Turner i Memphis :)

 

Ok, ova kombinacija under i poeni i skokovi mi postaje ubedljivo omiljena igra. Sinoc mi je prosao Claver, pa sam za jace odigrao LMA, i onda stavim i Kawhija under na oba u kombinaciji sa hendikepom na Spurse. I sve prodje. A realno je da prodje jer se ocekuje BO i ovi glavni igraci nece imati punu minutazu.

 

Hvala kladionicama sto dozvoljavaju da se vezuju igre koje uticu jedna na drugu.

Link to comment

Malopre je u jednom trenutku kvota na Belucija protiv Zvereva bila 15, a ovaj mali ima obicaj da se raspadne. Razmisaljao da stavim 200 dinara i rekoh zajebi. Beluci u medjuvremenu vratio brejk, osvojio drugi set i sad vodi u trecem.

Link to comment

Igrao ja na njega pre meca po 2.7 ali se u medjuvremenu ipak sjebao u trecem, nakon sto je imao brejk prednosti. Bice drama, valjda ce dobiti nekako ali zaradio sam sitno na drugom setu vec pa je ovo sad bonus ako uzme.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

U medjuvremenu me talijanski kepec no.2 jebe po treci put za deset dana za pare, prva dva puta odigram na nju, a ona odigra kako bi se od kepeca i ocekivalo, Muguruza je pre neki dan nabije za sat vremena, a danas je duh Sare Erani usao u nju, a duh Eline Svitoline u Makarovu :isuse:

Link to comment

Fudbal 0/1, MLB 2/4. Bayern ponovo nije dosao 3+, neverovatno. Imas onakav tim i smaras iz meca u mec; nadam se da ce se to promeniti sledece sezone; vreme je za direktan fudbal. MLB polovicno, mada kada pogledam ostale rezultate i nisam imao bolja resenja. Toronto je ponovo otisao u minus. Onoliko dobrih udaraca, na tom mecu i samo 7 poena. Strasburg i Nationalsi, na kraju lako dodjose do pobede. U Arlingtonu raspucani Astrosi i Rangersi, lep plus. Pittsburgh neocekivano porazen u San Diegu; Liriano je imao i bolje startove, dva pustena HR protiv najgoreg napada lige. Metiljav dan, no ne moze uvek biti idealno; prosla nedelja je bila odlicna, za ovu cemo jos videti.

 

 

Fudbal

 

Sol de America-Deportivo Capiata 3+

 

Olimpia Asuncion-General Diaz 3+

 

Jorge Wilstermann-Nacional Potosi 3+

 

Basel-Lugano 3+

Deportivo-Barcelona 3+

 

Bolivar-Racing Club 3+

 

Liverpool-Everton 3+

 

Kvote, 1.64, 1.53, 1.55, 1.80, 1.78, 1.72.

Paragvajci nisu skoro imali ovako efikasnu sezonu. Deportivo Capiata i Olimpia Asuncion imaju fin trend efikasnih meceva, pa ih ispratih i danas. Wilstermann je na vrhu tabele, a Nacional Potosi uvek igra otvoreno. Basel igra protiv Lugana, koji prima golove kao na traci; Barcelona trokira, no vreme je da i oni prorade. Bolivar igra protiv Racinga, te ocekujem dobar i efikasan mec. Liverpool i Everton igraju derbi i mada je domacin nepredvidljiv, cini se da Klopp bolje koristi raspolozive igrace, te odigrah golove i ovde.

 

Prve tri stvari su stavljene na kombo tiket, ostalo slabije.

 

Prateci tiket, Boca Juniors 3+, Real Madrid 3+, Colo Colo 2+, Corinthians 2+. Kvota 2.69.

 

 

MLB

 

Chicago White Sox-LA Angels 1 (Sale-Richards)

 

Texas-Houston 1 (Hamels-Fister)

 

Baltimore-Toronto >8.5 (Jimenez-Dickey)

 

San Francisco-Arizona 1 (Bumgarner-Greinke)

 

Kvote, 1.60, 1.72, 1.70, 1.70.

Sale, 4-0, 1.64 ERA, protiv Angelsa. U sezoni, 3-0, 2.35 ERA. Richards, 2-0, 4.29 ERA, protiv White Soxa. Do sada, 0-2, 3.57 ERA. Sale je redovno dominantan protiv vecerasnjeg protivnika, sto narocito vazi za meceve igrane na U. S. Cellular Fieldu, 2-0, 1.10 ERA, uz cak 16 strajkauta. Skor u seriji je 1-1. White Soxi su sinoc dali 5 poena, nakon prilicno neefikasne serije meceva. Sale startuje, te ocekujem da mu nece trebati prevelika podrska za trijumf.

Hamels, 4-3, 4.79 ERA, protiv Houstona. Dosadasnji deo sezone, 2-0, 2.95 ERA. Fister, 4-4, 5.40 ERA, protiv Texasa. Pocetak, 1-1, 7.59 ERA. Rangersi su 13-0, na poslednjih 13 Hamelsovih startova; poslednji poraz je doziveo jos 7. avgusta prosle godine, protiv Marinersa. Fister se nije proslavio protiv Kansasa, 6 primljenih poena, 9 hitova, za nepunih 6 ininga. Udaraci Rangersa uvek imaju visok BA protiv njega, .297. 

Jimenez, 6-4, 3.89 ERA, protiv Toronta. Za sada, 1-1, 3.75 ERA. Dickey, 2-6, 3.93 ERA, sa Baltimorom. U novoj sezoni, 1-2, 6.75 ERA. Jimenez je prosle sezone imao fin skor protiv Blue Jaysa, 3-1, 2.55 ERA, na 4 starta. Dickey do sada ne uspeva da izgura 6 ininga. Ima dosta pustenih igraca na bazu, u Bostonu je proslog petka, imao cak 4 walks, tokom nepunih 5 ininga. Oriolesi nemaju ofanzivnih problema, no Toronto sigurno moze dati neki poen vise (mada su vezali 3 tesne pobede). Ocekivana kanonada je izostala nocas, nadam se prekidu ove under serije Toronta danas(6 minusa u nizu).

Bumgarner, 8-6, 2.54 ERA, protiv Arizone. Start sezone, 1-1, 4.50 ERA. Greinke, 7-0, 2.19 ERA, protiv San Francisca. Ne bas ubedljiv do sada, 0-2, 6.75 ERA. Bumgarner cesto startuje malo sporije u aprilu, pa je takav slucaj i sada. Dva starta su doduse bila protiv Dodgersa za koje je bacao Kershaw. Greinke je nakon dva uzasna starta, imao dobar nastup protiv Padresa, uz dva pustena runa. Obicno je siguran na AT&T Parku, 2-0, 1.78 ERA, 4 starta. Odbrana je izdala Bumgarnera, na prethodnom nastupu, sa cak 4 greske, te danas mogu samo bolje. U seriji je 2-0 za Arizonu. Treba reci i da su Diamondbacksi dobili 10 od poslednjih 12 gostovanja na ovom stadionu. Egal mec u najavi; ocekujem bolje izdanje Bumgarnera, dok me Greinke jos uvek nije kupio, te probah 1, ali oprezno.

 

Prva dva singla su otisla u jacu grupu.

 

Propratni tiketi, Washington 2, Detroit H2(+1.5) i Colorado >8.5, St. Louis 1, Chicago White Sox <6.5, Cleveland <7.5, NY Yankees 1, NY Mets 2, Toronto >8.5, Washington 2, LA Dodgers 2, Detroit H2(+1.5), Texas >8.5, San Francisco <6.5. Kvote, 2.68, 868.02.

 

 

NBA tiket, Miami H1(-1.5), Cleveland H1(-7.5). Kvota 2.72.

 

NHL strelci, Ovechkin, Tavares, J. Benn. Sistem 2/3.

Link to comment

@189

Prodjose ti i Turner i Memphis :)

 

yep, turner taman 12 poena a memphis ni blizu granice. turnera cu najverovatnije odigrati opet u trecoj. mada je tu dobar izbor i thomas. cenim da ce granice biti 12.5 i 23.5. 

granica na memphis ce opet biti oko 85. domaci teren i tako to, mozda u jednoj utakmici i prebace. tu bih onda pre igrao under na citavu utakmicu.

Link to comment

Fudbal 5/6, MLB 2/4, Barcelona je dosla 5+ i 7+, Sol de America 5+, Olimpia 5+, prosao je i kombo, te prateci MLB i NBA tiketi. Fudbal skoro savrseno. Basel u 91. minutu ulazi u 3+, Barsa konacno raspucana. Liverpool je deklasirao velikog rivala. Paragvajci ponovo ispostovase. Oba para ne samo da su donela po 3 gola, vec je i 5+ proslo na oba meca. Mozda sam umesto Bolivara, trebao odigrati Boca Juniors, no ne moze bas svaki izbor biti dobar. Jorge Wilstermann taman koliko treba; brzo do 2-0, kraj 2-1. MLB sam umeo i bolje da odaberem, mada su oba jaca singla prosla. Sale odlican, nije primio run; malo je falilo da bullpen zakomplikuje stvari. Toronto jos jedan minus; ponovo 4-3 rezultat. Hamels se sjajno vadio iz teskih situacija(sve tri pune baze, bez auta) i dosao do tesne pobede, 2-1. Bumgarner i Greinke su imali prepoznatljiv duel, pri cemu je Greinke ponovo dosao do pobede. Na pratecem Washington i Detroit, dobise tesne duele. Cak je i NBA tiket izasao, mada se tu nisam ni nadao previse. Cim kombo prodje, ne moze biti los dan. Juce je prosla i gomila propratnih stvari, pa je bilans veoma dobar; taman dovoljno za izvestan plus na nedeljnom nivou, nakon dva kilava dana.

 

 

Fudbal

 

Lillestrom-Aalesund 2+

Molde-Valerenga 2+

Arsenal-WBA 2+

 

Real Potosi-Club Universitario Sucre 2+

River Plate-Trujillanos 3+

 

Kvote, 1.67, 1.55.

Nesto opreznija varijanta danas. Norvezani su efikasniji, u odnosu na pocetak sezone, no da se ne zalecem. Arsenal igra promenljivo, te se i tu nisam smeo odluciti za 3+. River Plate igra protiv najslabije ekipe u grupi; Real Potosi je na dnu tabele, pa mozda igra i nece biti tako leprsava, i ovde 2+.

 

Oba tiketa su zavrsila u slabijoj grupi.

 

 

MLB

 

Atlanta-LA Dodgers 2 (Wisler-Kershaw)

 

Miami-Washington 2 (Koehler-Scherzer)

 

Boston-Tampa 1 (Price-Odorizzi)

 

Cincinnati-Chicago Cubs 2 (Finnegan-Arrieta)

 

Kvote, 1.35, 1.60, 1.65, 1.45.

Wisler, 1-0, 6.00 ERA, protiv Dodgersa. Do sada, 0-1, 4.61 ERA. Kershaw, 2-0, 1.79 ERA, sa Atlantom. U sezoni, 2-0, 1.64 ERA, 20 strajkauta. Wisler je prosle nedelje, imao nastup iz bullpena i cak zabelezio i prvi save u karijeri; zato je njegov redovni start od utorka, pomeren za danas. 13. aprila je protiv Nationalsa, primio 3 poena, tokom 6 ininga. Kershaw na svom standardnom nivou. Samo 4 pustena poena, na 3 starta, uz fenomenalni WHIP-0.545. Skor u seriji je 1-1 i uz minimalnu podrsku, Kershaw bi trebao dovesti Dodgerse do nove pobede.

Koehler, 3-7, 4.45 ERA, protiv Washingtona. Na nivou sezone, 0-2, 6.30 ERA. Scherzer, 3-1, 3.00 ERA, sa Marlinsima. Dosadasnji deo sezone, 2-0, 3.15 ERA, 20 Ks. Koehler je naplupan protiv Atlante; nije preziveo 4. ining, 6 primljenih runova. Scherzer je bacao minimum 6 ininga, na svakom od prva 3 sezonska starta. U seriji je 2-1 za goste, te ocekujem da oni danas potvrde ukupnu pobedu. 

Price, 1-2, 4.26 ERA, protiv Raysa. Korektan start sezone, 2-0, 4.50 ERA, cak 27 strajkauta na 18 ininga. Odorizzi, 2-2, 3.43 ERA, protiv Bostona. Za sada, 0-1, 2.41 ERA, uz odlicnih 20 strajkauta, na 18+ ininga. Price je dobro poznat gostima, posto je godinama nastupao za njih. Preko Detroita i Toronta, dosao je do Bostona, te potpisao sedmogodisnji ugovor, vredan 217 miliona dolara. Dobar je kao sto se i ocekivalo(protiv Baltimora nije bio sjajan, 5 pustenih poena, no svaki pocetak je tezak). Odorizzi baca dobro, ali ga prati slaba podrska napada. Protiv White Soxa je imao tu nesrecu, da sa druge strane bude Sale, te iako nije dopustio run, zavrsio je bez odluke. Minus za domaceg startera danas, je sto ga Raysi veoma dobro poznaju. Sa druge strane pak, Red Soxi imaju mnogo bolje udarace, te bi Price trebao doci do pobede.

Finnegan, 0-0, 2.70 ERA, protiv Cubsa. Ove godine, 1-0, 2.04 ERA, finih 16 Ks. Arrieta, 3-2, 3.58 ERA, protiv redsa. Nastavio u istom stilu, 3-0, 1.23 ERA, 20 strajkauta. Finnegan je 11. aprila, imao skoro savrsen start protiv Cubsa; imao je no-hitter do 7. ininga. Visoki pitch count(5 walks), doveo je do njegove zamene, a zatim je bullpen kolabirao. Ne pusta mnogo hitova, no 9 walks, na poslednja 2 starta, mogu predstavljati opasnost. Tesko je naci nove epitete za Arrietu, nakon Cy Young sezone i odlicnog pocetka ove godine. Moguc je tesan duel, no verujem da Arrieta i eventualno bullpen Cubsa, imaju prednost u odnosu na pandane domacina.

 

MLB singlovi cine kombo tiket. Nisam previse eksperimentisao, dovoljna je i ukupna kvota malo preko 5.

Prekrsih pravilo, da izbegavam singlove ispod 1.40; pocetak je sezone, te mi ovo deluje ok; kasnije obavezno kombinujem sa jos necim.

 

Prateci tiketi, Detroit >8.5, Houston 2 i Cleveland H1(+1.5), Milwaukee >8.5, LA Angels H2(+1.5), San Francisco 1, NY Yankees 1, Toronto >8.5, Detroit >8.5, Houston 2, Pittsburgh 2. Kvote, 2.88, 94.12.

 

 

NBA

 

Houston-Golden State H2(-2.5)

 

Kvota 1.65. 

Ja i dalje mislim da ce skor u seriji biti 4-0 za Golden State. Za Rocketse je uspeh, sto su se pojavili u doigravanju.

 

I ovaj par je zavrsio u slabijem sesiru.

 

 

NHL strelci, Zuccarello, Perry, Kane. Sistem 2/3.

Dobro je sto igram samo ove razbibriga tikete, kada je o NHL delu rec. Golove je skoro nemoguce procenitit, a fiks je uvek nepoznanica.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...