Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja sam odigrao dva dubla i nekoliko rekreativnih tiketa. Evo dublova.

 

LaMarcus manje od 22,5 poena

LaMarcus manje od 9,5 skokova

 

Wade vise od 4,5 asista

debeli Randolph manje od 16,5 poena

Link to comment

Ja sam odigrao dva dubla i nekoliko rekreativnih tiketa. Evo dublova.

 

LaMarcus manje od 22,5 poena                               17

LaMarcus manje od 9,5 skokova                               4

 

Wade vise od 4,5 asista                                               7

debeli Randolph manje od 16,5 poena                    6

 

prodjose oba dubla.

 

na jednom bas lepom tiketu me samo Grifin zajebao za poen. Ali zadovoljan sam ipak jer je ovo glavno doslo

Link to comment

Fudbal 3/4(uz kvotu 1 na Catolica-U. de Chile), MLB 3/4, NBA 1/1, Young Boys uhvatih 5+ i 7+, Prodjose kombo tiket, te prateci MLB tiket. Fudbal je usao sasvim korektno. Young Boys raspucan, cak 9 golova; Molde daje brze golove u nastavku, taman da mi ustedi nerviranje. Arsenal me je zato zivcirao do kraja. Imas ekstra napad i ne mozes da uteras dva gola, protiv prosecne ekipe. Jedan od glavnih tiketa je prosao, nakon sto su primili gol, no jedan siri tim 1+/2+ su oborili jer nisu postigli drugi pogodak. Barcelona je porazena, treci gol pada na vreme. U. Catolica-U. de Chile mec je odlozen. Jorge Wilstermann je jedva usao u 3+; bilo je 0-0 do 61. minuta, da bi 3. gol pao u nadoknadi vremena. Bolivar je zavrsio 1-1, mada se mec idealno otvorio(gosti vodili na poluvremenu, zatim brzo izjednacenje), no posto sam to odigrao sitnije, nisam se previse nervirao. MLB odlicno. Gonzalez sjajan; napad Washingtona dao koliko treba, a onda Papelbon nije uspeo da zatvori, primivsi dva poena, na 2 auta(da je neka dobra postava u pitanju, nego Philadelphia, bah). Mora se ponesto i promasiti. Detroit je gubio 5-0, pa se i nisam nadao previse, no nekako udjose u hendikep, 4-5. Cardinalsi dobise tesan duel, nakon dosta propustenih sansi za poentiranje. Maeda je konacno pustio run, ali to nije bilo dovoljno gostima za pobedu(Samardzija dobar, ali je Maeda bio jos bolji), 3-1 za Dodgerse. Na pratecem, Yankeesi taman 7 poena za minus, uz brz over na PNC Parku. U NBA delu, bez neocekivanih stvari; San Antonio je lako pocistio Memphis. Kombo je prosao na misice, Young Boys fino povecao saldo. Odlican dan, mada propustih jos jedan 7+ iz Paragvaja(Cerro Porteno).

 

 

Fudbal

 

Benfica-Setubal 3+

 

Braga-Tondela 2+

Stoke-Tottenham 2+

 

Kvote, 1.40, 1.56.

Benfica se bori za titulu i sve osim ubedljive pobede bi bilo iznenadjenje. Braga protiv glavnog kandidata za ispadanje, cini mi se da su 2 gola prava mera. Tottenham ima sansu da dodje na -5 od vodeceg tima, mada je ovo uvek neugodno gostovanje. 

 

 

MLB

 

Cincinnati-Colorado >8.5 (Straily-Lyles)

 

Kvota 1.75.

Straily ce dobiti priliku danas umesto Simona, protiv uvek neugodne postave Colorada. Imao je par dobrih nastupa iz bullpena do sada, 0-0, 3.24 ERA. Lyles, 3-1, 5.77 ERA, protiv Redsa. Ne bas ubedljiv pocetak sezone, no to je Coors Field, 0-1, 11.25 ERA. Nakon startnih pobeda, Cincinnati je porazen na 5 od poslednjih 6 meceva. Colorado ima 4/5 trend; udaraci standardno dobri, piceri sasvim korektni. Medjusobni dueli ovih timova obicno donose dosta poena, te odigrah over i danas.

 

Teski mecevi za procenu danas, pa se odlucih za oprezniju varijantu i samo jedan singl.

 

Prateci tiketi, Toronto H2(+1.5), NY Mets <6.5 i NY Mets 2, Colorado H2(+1.5), St. Louis >7.5, Chicago White Sox <8.5, Milwaukee H2(+1.5). Kvote, 2.83, 10.43.

 

 

NBA

 

Oklahoma-Dallas H1(-10.5)

 

Kvota 1.65

Vidim da Dallas ima problema sa povredama, te mi se cini da sledi jos jedan ubedljiv trijumf Oklahome.

 

 

NHL strelci, Ovechkin, Spezza, Pavelski. Sistem 2/3.

Dobra stvar za zanimaciju. Golovi nisu pouzdani, fiks jos manje.

 

Danas skinuh dobitke/uplatu za 50%, ipak je ponedeljak u pitanju, dan koji moze biti savrsen ili veoma los.

Edited by Miljenko
Link to comment

Sto skace kvota na Hjuston? Ovamo gde sam gledao bilo 7.87 danas, sad celih 10 a postoji realna sansa da Kari ne igra. Jel znaju nesto sto mi ne znamo?

Link to comment

Fudbal 2/2, MLB 0/1, NBA 0/1. Fudbal rutinski, sve je doslo i 3+, no ko ce ga znati. Od Benfice sam ocekivao goleadu, nakon 2-1, na polovini prvog poluvremena, no tako ostaje do kraja. Ipak je glavni tiket najbitniji. MLB je bio tezak za tipovanje; takvi su bili i rezultati. Colorado dobar na Great American Ball Parku, ali je domacin zakazao u ofanzivi, te nije bilo overa. Jedan od pratecih tiketa je bio blizu prolaza, ali Metsi nisu uspeli da zatvore mec bez pustenog poena. Oklahoma se obrukala protiv Dallasa; uzasno sutersko vece, domaceg tima pre svega. Pravovremeno smanjih uloge.

 

 

Fudbal

 

Bayern-Werder 3+

PSV-Vitesse 2+

Newcastle-Man City 2+

 

Kvota 1.68.

Bayern i Werder igraju polufinale kupa. Domacin mi nije medju omiljenim timovima za igru, no Werder redovno nadrlja protiv njih. PSV cesto dobija meceve sa 2-0, pa se nisam zaletao ovde. Man City je dosta efikasniji kod kuce, pa su mi i ovde dva gola bila prava mera.

 

 

MLB

 

Baltimore-Toronto >8.5 (Wright-Stroman)

 

Miami-Washington 2 (Conley-Strasburg)

 

Texas-Houston >8.5 (Holland-Feldman)

 

San Diego-Pittsburgh 2 (Rea-Liriano)

 

Kvote, 1.85, 1.65, 1.65, 1.67.

Wright, 0-2, 9.45 ERA, protiv Toronta. Do sada, 1-0, 7.20 ERA. Stroman, 1-1, 3.00 ERA, protiv Oriolesa. Ukupno, 2-0, 4.22 ERA. Stroman je imao do sada dva dobra(Tampa i Yankees) i jedan los start(Boston). Wright mi ne deluje kao neko ko moze da zauzda opasnu postavu Blue Jaysa. Lineup Baltimora, takodje obiluje vrhunskim udaracima, te ni Stromanu nece biti lako. Toronto i Boston su doneli 4 undera u juce zavrsenoj seriji; vreme je da se Toronto raspuca. Ocekujem par efektnih HR veceras i naravno puno poena.

Conley, 1-0, 9.00 ERA, protiv Washingtona. Nakon pocetnog starta, 0-0, 3.86 ERA. Strasburg, 10-7, 3.69 ERA, sa Marlinsima. U sezoni, 2-0, 1.98 ERA. Nationalsi su nakon serije pobeda, vezali dva poraza i nadam se pocetku nove serije njihovih trijumfa danas. Strasburg nije bio sjajan protiv njih, prethodne godine, 1-2, 4.95 ERA, na 4 starta. Ove sezone je pokazao dobru formu na prvim nastupima, pa se nadam njegovom novom dobrom izdanju.

Holland, 3-2, 4.37 ERA, protiv Astrosa. Tekuca sezona, 1-0, 2.31 ERA. Feldman, 3-4, 4.14 ERA, protiv Texasa. Za sada, 0-1, 3.48 ERA. Holland nije pustio run protiv Marinersa, za nepunih 7 ininga, na prethodnom startu, no postava Houstona deluje opasnije, a i Stadion u Arlingtonu pogoduje udaracima. Feldman je imao fin nastup protiv Royalsa, nakon loseg izdanja protiv Brewersa. Jos jedna serija, koja obicno donese gomilu overa, te probah plus i danas.

Rea nije nastupao protiv Piratesa. Dosadasnji deo sezone, 0-1, 5.56 ERA. Liriano, 1-2, 2.13 ERA, protiv Padresa. Sezonski bilans, 1-0, 2.45 ERA. Rea je imao dobar nastup protiv Philadelphie, uz samo dva pustena runa, ali ga napad nije ispratio. Ovo ce mu biti 9. MLB start; prosle sezone ih je imao 6, 2-2, 4.26 ERA. Liriano obicno nema problema sa Kempom i Norrisom, dok je Alexei Ramirez dobar protiv njega. Uvek ima dosta strajkauta protiv San Diega, te u njega ne sumnjam. Nadam se da ce imati dovoljnu podrsku napada. Pittsburgh je kvalitetnija ekipa u celini, ima dosta iskusnijeg startera veceras, pa ocekujem 2.

 

Prateci tiketi, Yankees 1, Colorado >8.5 i Minnesota 1, Cleveland >7.5, Toronto 2, Yankees 1, LA Dodgers 2, Colorado >8.5, Kansas >7.5, Texas 1, Chicago White Sox <8.5, St. Louis 1. Kvote, 2.83, 236.10.

 

Strelci hokej, Radulov, Mozjakin, DaCosta i P. Kane, Tarasenko, Perry. Dva sistema 2/3.

 

Link to comment

mnogo me prosralo nocas.

 

valanciunas i felton over - to je doslo lagano.

 

 

ali cim sam saznao da curry nece igrati, stavio bas dosta novca da ce dati manje od 115.5. dali su tacno 115. iskreno ocekivao sam negde oko 100-105 poena da ce dati bez curryja. moglo se ovo povezati sa hendikepom na houston ili over na thompsona ali u maxbetu se ne moze povezivati parovi sa iste utakmice.

Link to comment

Mene sinoc ukenjalo sa DWillom(manje od 14,5), koji je u prva tri minuta dao 11 poena i do kraja samo jos dva. Pogodio sam i Hardena skokove, Duranta manje, Feltona vise. Savrseno vece bi bilo da jebeni Bizli nije dao poen vise nego sto je trebalo.

Prosao mi je i dubl Howard manje i poeni i skokovi.

 

Veceras cu sigurno ponovo  probati LMA manje i poeni i skokovi. Ocekujem BO pa mislim da kao i prosli put nece igrati poslednju cetvrtinu.

Link to comment

e to sa poslednjom cetvrtinom sas - mem moze biti problem kod ove igre under na memphis poene. jer ako vec bude 20+ za sas onda se moze ocekivati opustena igra i da ponovo ubace 25+ poena u poslednjoj sto moze sjebati tiket.

 

ja inace igram i uzivo undere na cetvrtine. obicno su granice previseoke i lepo se tu moze zaraditi. pogotovo ako u prvih nekoliko minuta padne malo poena, moze se lepa granica uhvatiti na under. gotovo svaka playoff utakmica je bila under do sada.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...