Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 3/4, Molde i Olimpia prodjose po 5+. Nista bez fudbala i golova. Norvezani konacno odigrase jedan efikasan mec. Bilo je dosta vremena za 7. gol, no kao po praviu ga nije bilo. Leverkusen i Wolfsburg su me nervirali do kraja, no i to prodje nekako. Paragvajci opravdase poverenje, u pobedi domacina 6-0. MLS je ponovo zakazao. Dobro je sto NHL i NBA odigrah sitno, bilo je par cudnih rezultata(Hornetsi nisu probili hendikep, Anaheim dozvolio preokret u 3. trecini). Kombo nije prosao, no ovo je pristojan ucinak, te mogu reci da sam zadovoljan.

 

 

Fudbal

 

Barcelona-Real Madrid 3+

Colo Colo-Huachipato 2+

 

Bolivar-Nacional Potosi 3+

 

Vojvodina-Zvezda 3+

 

AZ Alkmaar-PSV 3+

 

Liverpool-Tottenham 3+

 

Alianza Atletico-Defensor La Bocana 3+

 

Kvote, 1.52, 1.50, 1.65, 1.54, 1.91, 1.76.

Preterano mala 3+ kvota na Barsa-Real, te sam nesto morao dodati. Colo Colo igra neocekivano tvrde meceve; danas se u tim vracaju Paredes i Valdes, te bi napad trebao da ima bolji ucinak. Bolivar i Nacional Potosi, uobicajena stvar. Zvezda je retko gde zakazala sa golovima, pri cemu bi i Vojvodina mogla dati neki. AZ je nakon sporog pocetka sezona, prilicno zahvalan za golove; oni i PSV gotovo uvek donose ofanzivnu rapsodiju, u medjusobnim duelima. Liverpool nikada nije sigurna stvar za igru, ali odlicni Tottenham bi trebao doprineti dobrom mecu. Alianza Atletico je dominantan domacin, dok Defensor La Bocana nema problema u napadu, kao sto ih ima u odbrani(daju i primaju 2 gola po mecu).

 

Prateci tiket, Arsenal 2+, Man City 2+, U. de Chile 2+, Deportivo Capiata 2+. Kvota 2.12.

 

NHL tiket, NY Rangers w1, Detroit w2. Kvota 2.17.

 

NBA tiket, Indiana H2(-7.5), Portland >204.5. Kvota 2.64.

Link to comment

Pih, videh juce da si napisao za Paragvajce, delovalo zanimljiv mec, ali nista ne stigoh da igram. Nisam dve nedelje cestito nista odigrao :(

Link to comment

Ove nedelje je bolje što nisi igrao. Jučerašnji dan je bio prvi sa nešto boljom ponudom, uz uglavnom dobre rezultate.

Olimpia je na većini mesta ubačena kasnije tokom dana, pa sam bio primoran da odigram u Mozzartu po 1.50( ne bih imao vremena, za kasnije igranje, a plašio sam se pada kvote).

 

Videćemo danas šta će biti. Sutra kreće MLB, 4 prilično nezgodna duela za tipovanje, no imam već ideje za igru. U ponedeljak pak ima par vrhunskih startera, to su već izgledne stvari.

Link to comment

Fudbal 3/6, AZ je dosao 5+, prodje i prateci fudbalski tiket. Dosta razocaravajucih rezultata juce. Zvezda neocekivanoh 0-0. Oduvek sam mrzeo ekipe, koje poput Vojvodine, pokusavaju da odigraju na 0-0; jebes takav fudbal.  Tottenham jeste bio sumnjiv, mada je bilo dosta vremena za treci gol. Defensor La Bocana odrzao prosek, 2-2; 3 kasna gola. AZ i PSV nisu doneli mnogo nerviranja, jos jedna goleada. Barsa i Real jedva udjose u 3+, kao i Colo Colo u 2+. Bolivar 0-0 na poluvremenu, dva brza gola u nastavku i nista do kraja, neverovatno. Dobro je sto bar NHL igram sitno, posto fiks dolazi uzasno. Bolje da se drzim golova, kada ih igram, pa kako mi bude. Neprijatan dan. Ocekivao sam laganih 5/6, ako ne kombo, kad ono i ovih 3/6 je jedva doslo. Ima baksuznih nedelja, kao sto je ova, tu nema pomoci.

 

 

Fudbal

 

U. Catolica-Cobresal 3+

 

Rapid Vienna-Salzburg 3+

 

Basel-Young Boys 3+

 

Kvote, 1.40, 1.71, 1.54.

Catolica je zakazala prosli put, te ocekujem pocetak nove 3+ serije. Rapid i Salzburg redovno donose zanimljive meceve, sa puno golova, a slicno se moze reci i za Basel i Young Boys.

 

Prateci tiketi, Dinamo Zagreb 2+, Bodo/Glimt 2+, Stromsgodset 2+, Penarol 2+ i Roma 2+, Monchengladbach 2+, Hoffenheim 2+, The Strongest 2+, Real Potosi 2+. Kvote, 2.23, 3.11.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Philadelphia 5+

 

Kvota 1.60.

5+ trend, Penguins 7/10, Flyers 6/10. Izostanak par igraca(Malkin, Maatta), nije nastetio rezultatima domace ekipe. Fleury bi pak duzom pauzom, mogao ugroziti velika ocekivanja, te ce napad morati da nosi ekipu. Philadelphia je blizu ulaska u playoff, nakon serije losih rezultata Detroita i Bostona(potonji su trenutno ispod crte). Bilo bi lepo da im Pittsburgh malo odmogne, te ocekujem otvoren mec, sa puno golova.

 

Propratni tiket, Chicago 5+, Dallas 5+. Kvota 2.40.

 

 

MLB

 

Pittsburgh-St. Louis H2(+1.5) (Liriano-Wainwright)

 

Tampa-Toronto H1(+1.5) (Archer-Stroman)

 

Kansas City-NY Mets H1(+1.5) (Volquez-Harvey)

 

Kvote, 1.53, 1.53, 1.55.

Nisam neki ljubitelj kontri, no danasnji parovi su egal, a i MLB je sport gde se ne libim da probam makar kontra hendikep(ako ne u glavu).

Liriano je 5-2, 2.58 ERA, protiv Cardinalsa. Wainwright protiv Piratesa, 11-6, 4.29 ERA. Wainwright ce imati prvi start, nakon duge pauze(od aprila prosle godine). Imao je doduse par nastupa iz bullpena, na kraju sezone. Heyward i Lackey su napustili St. Louis, potpisan je Leake. Kod Piratesa je Alvarez presao u Baltimor(smor), pa sada postava ne deluje previse opasno. Wainwright bi trebao da moze da odrzi mec u egalu.

Archer, 5-3, 3.26 ERA, protiv Blue Jaysa. Stroman, 1-1, 5.73 ERA, sa Raysima. Archer je prosle sezone, po prvi put bio na All-Star mecu. Nema sjajan odnos pobeda i poraza, 3-8, 3.11 ERA, na Tropicana Fieldu, sezonu ranije, no protiv Toronta je 3-2(pocesto uzasan napad njegovog tima, mu je donosio poraze). Tampa i ove sezone ofanzivno deluje ne previse opasno(najblaze receno), dok su gosti verovatno najbolji napad lige. Rotacija Toronta je po meni upitna, mada imaju solidan bullpen. Ocekujem da Archer baca prepoznatljivo dobro i donose ravnopravan duel.

Volquez, 2-5, 5.70 ERA, protiv Metsa. Harvey nema start protiv Royalsa, u regularnoj sezoni. U proslosezonskom doigravanju je imao 2 starta protiv Kansasa, 0-0, 3.21 ERA. Royalsi otvaraju sezonu veceras, te ocekujem svecarsku atmosferu, nakon osvajanje prve titule posle 30 godina. Harvey je imao zdravstvenih problema(krvni ugrusci u besici), no izgleda da je spreman za nastup. Metsi su prosle sezone iznenadili u ofanzivnom sektoru; u njihovu rotaciju niko nije sumnjao. Pitanje je da li ce to ponoviti i ove sezone, mada kvalitetnih udaraca ne manjka(Cespedes, Wright, Granderson , Duda, Walker...). Kansas je poznat po tome da meceve resava na razlicite nacine, small ball, HR, visestruke kradje baza, pa se i ovde ocekuje neizvestan duel.

 

NBA tiket, Houston >216.5, Golden State >219.5. Kvota 2.56.

Edited by Miljenko
Link to comment

Nece me ove nedelje. Rapid-Salzburg samo 1-1; Rapid nije cestito ni napao posle izjednacenja, iako je bod bio ravan porazu.

Basel je isto krenuo sporo. :yawn2:

 

Jos u petak sam odabrao 8 meceva za 3+, za subotu. To mi je delovalo previse, pa se odlucim da suzim spisak na 6. Oba para koja sam stavio na prateci 2+ tiket, umesto u singlu, dodjose 7+(U. de Chile 4-5 i Deportivo Capiata 7-3). :lolol:  :isuse:

Link to comment

Ne bih da ti stajem na muku, ali dupla sansa na kvote 1.25-1.4 je dugorocno korak ka bankrotu. Manja steta je da igras winner, pa ako dodje, dodje. Duple sanse jedino na autsajdere na kvote 1.75+.

Link to comment

Fudbal 0/3, NHL 1/1, MLB 1/3, prodjose oba prateca fudbalska tiketa, te NBA dabl. Fudbal nije mogao mnogo losije od ovoga. Basel kilavih 2-0, na samom kraju. Autrijanci razocarase, 1-1. Sta tek reci za Catolicu, 1-0 u 9. minutu i tako ostaje do kraja meca, potpuno neverovatno. Propratni 2+ tiketi su naravno prosli, mada je i tu bilo drame kada sam cekao Penarol. Pensilvanijski derbi je doneo ocekivane golove. MLB je bio sumnjiv, te tu bilo kakav ucinak, nije iznenadjenje. Nadao sam se da cu pogoditi bar 2 para, ali se nije deilo. Napad Cardinalsa nemust, a slicno se moze reci i za Tampu; nisu vredeli vrhunski starteri. Kansas je otvorio sezonu sampionski; ne samo da su usli u hendikep, vec su i dobili mec. NBA je prosao, cim sam odigrao sitno. Kao sto sam vec pisao, nije dobro kada je prolaznost slabijih tiketa, veca od glavnih, a to je stvar koja se desila juce. Losa nedelja je konacno zavrsena; nesto novca je bankirano, mada sam ocekivao dosta bolji bilans nakon vikenda. Od danas krecu zanimljivije MLB stvari, te je vreme za pocetak pozitivnog trenda.

 

 

MLB

 

Milwaukee-San Francisco 2 (Peralta-Bumgarner)

 

Texas-Seattle H2(+1.5) (Hamels-Felix Hernandez)

 

Arizona-Colorado 1 (Greinke-Jorge De La Rosa)

 

Atlanta-Washington 2 (Teheran-Scherzer)

 

San Diego-LA Dodgers 2 (Ross-Kershaw)

 

Kvote, 1.55, 1.53, 1.45, 1.52, 1.52.

Mozda sam ispao drcan, te trebao probati bez Marinersa; i bez njih sam imao kvotu 5. Cesto su 4 para/tiketa neki optimum za pogoditi(bar  kada je o ovim jacim rec).

Peralta je 3-1, 4.85 ERA, protiv San Francisca. Bumgarner sa Brewersima, 5-2, 1.96 ERA. Nakon sezone za zaborav, Giantsi ocekuju dosta bolje rezultate ove godine. Bumgarner je jedan od najboljih startera trenutno; zabelezio je po 18 pobeda, prosle i sezonu pre nje.

Greinke je napustio Dodgerse i postao clan Arizone. Greinke protiv Colorada, 7-3, 3.69 ERA. De La Rosa protiv Diamondbacksa, 9-8, 2.94 ERA.Domacin gaji velike nade pred ovu sezonu. Dosli su Greinke i Miller, te je rotacija pojacana. Minus je sto se A. J. Pollock povredio proslog petka i moze se desiti da propusti celu sezonu. Colorado standardno; odlicni udaraci, uzasna rotacija. Doveli su dobrog closera(Jake McGee), no videcemo, kako ce to izgledati. Jorge De La Rosa obicno baca slabije, na startu sezone.

Hamels, 3-2, 3.99 ERA, protiv Marinersa. Felix, 17-21, 3.77 ERA, sa Rangersima. Hamels je nakon trejda iz Philadelphie imao odlican skor, 7-1, 3.66 ERA; bez poraza u Arlingtonu. Hernandez je na pocetku karijere imao problema protiv Texasa, no par sezona unazad je taj trend promenjen. Prosle godine je dominirao protiv njih, 5-0, 1.83 ERA, uz batting average od samo .168. Redovno je dobar u prvom mesecu sezone, 25-12, 2.50 ERA, 51 start.

Teheran, 3-2, 3.65 ERA, protiv Nationalsa. Scherzer, 1-3, 3.62 ERA, protiv Bravesa. Kada se pogleda sastav Atlante, to sve ne deluje nimalo upecatljivo. Washington je zadrzao tim, od koga se puno ocekivalo. Rotacija je odlicna, bullpen dobar, a vreme je da se i napad pokaze u kontinuitetu. Rendon, Werth i Ryan Zimmerman bi nesto boljim ucinkom, u tekucoj sezoni, mogli doprineti da Washington bude ozbiljan kandidat za vrh. Scherzer je vredeo svakog dolara, nakon prelaska iz Detroita, 2 no-hittera, 4 kompletne utakmice, 14-12, 2.79 ERA, na nivou sezone. Imao bi vise pobeda, da napad nije postigao dva runa ili manje, na cak 11 njegovih startova. Trebalo bi da se desi cudo, pa da Washington ponovo ne udje u doigravanje. Ocekujem da od starta krenu jako.

Ross je 0-6, 2.67 ERA, protiv Dodgersa. Kershaw sa Padresima, 12-6, 2.25 ERA. Ross je redovno veoma dobar, protiv tima iz Los Angelesa, no problem je sto je Kershaw jos bolji. Njihov matchup uvek donosi tesne meceve, malo poena i pobede Dodgersa. San Diego verovatno ima napadacki gledano, najslabiji lineup u ligi. Dodgersi imaju dobar tim, ali su vrec krenule povrede; Grandal, Kendrick i Ethier su van tima(Ethier ce imati duzu pauzu). Tu su ipak Carl Crawford i Scott Van Slyke, da popune prazninu.

 

Prateci tiketi, Houston <7.5, Baltimore >8.5 i Chicago Cubs 2, Chicago White Sox 2. Kvote, 3.06, 3.01.

Tu je naravno i jedan duzi fiks tiket, sa desetak parova, posto je MLB verovatno jedini sport, gde mogu pogoditi toliko meceva.

 

Fudbalski tiket, Besiktas w2, Mjondalen 2+, PSV II 2+, Porto 3+, Sporting P/K2. Kvota 2.86.

 

NHL tiket, Islanders 5+, Florida 5+. Kvota 2.56.

 

Link to comment

Ne bih da ti stajem na muku, ali dupla sansa na kvote 1.25-1.4 je dugorocno korak ka bankrotu. Manja steta je da igras winner, pa ako dodje, dodje. Duple sanse jedino na autsajdere na kvote 1.75+.

Ma igrao sam onu kombinaciju x2&2+ tu daju fine kvote.

Link to comment

Cuti. Ja sam u subotu, u zadnji cas, izbacio dva 7+ meca, pomenuti U. de Chile i Deportivo Capiata. Stavim ih samo 2+; pojeo sam se od muke. :isuse:

Link to comment

MLB 4/5, prodjose prateci MLB, odnosno NHL tiket. Skoro idealno MLB vece, no ipak je ostalo na tome skoro. San Francisco i Dodgersi su veoma lako preslisali protivnike. Washington je bio na rubu poraza, no Grilli srecom nije uspeo da "zatvori" za Atlantu; da bi gosti dobili mec u 10. iningu. Hernandez je bacao dobro, ali ga je odbrana prodala; mec ipak ostaje u okviru hendikepa, dovoljno za prolaz. Na zalost, posle San Francisca, verovatno najsigurniji par, Arizona, pada lagano. Greinke neocekivano nalupan; najvecu stetu je naneo ruki SS Story sa 2 HR, smor. Nakon preokreta Nationalsa, bio sam siguran da ce kombo tiket proci, stativa. Na pratecem Cubsi dobise rutinski, White Soxi nesto teze. Svi NHL mecevi su otisli u 5+ over, te dabl nije mogao pasti. Kombo je naravno pao, no ukupni bilans je sasvim pristojan. Ovaj prvi ponedeljak, na otvaranju MLB sezone, retko zakaze.

 

 

Fudbal

 

Bayern-Benfica 3+

 

Cerro Porteno-Sportivo Luqueno 3+

 

Kvote, 1.55, 1.74.

Bayern u prvenstvu igra lezerno ili je bolje reci da me nerviraju sa ovim 1-0 pobedama. Ocekujem da odigraju maksimalno angazovano u CL. Iz Paragvaja izabrah duel efikasnih ekipa.

 

Prateci tiket, Barcelona 2+, Atl. Huracan 2+, Sao Paulo 2+, Toluca 2+. kvota 2.73.

 

 

MLB

 

Miami-Detroit 2 (Wei-Yin Chen-Verlander)

 

Milwaukee-San Francisco 2 (Nelson-Cueto)

 

Kvote, 1.80, 1.70.

Wei-Yin Chen protiv Detroita, 1-0, 7.53 ERA( 3 starta). Verlander sa Marlinsima, 0-0, 0.00 ERA( 6 ininga). Tacno je da Miami ima Stantona, no lineup u celini ne deluje previse opasno. Detroit je doveo par lepih pojacanja, LF Justin Upton, SP Zimmermann, te closer Francisco Rodriguez. Cabrera i Victor Martinez su konacno zdravi, te ocekujem bolje rezultate Tigersa ove godine. Verlander je imao odlican drugi deo sezone, 2.27 ERA, uz .207 BA, na zavrsnih 14 startova i pokazao da jos nije za penziju. Bullpen je konacno renoviran i moze imati samo bolji ucinak, u odnosu na proslu sezonu.

Nelson, 1-0, 3.86 ERA, protiv San Francisca. Cueto, 9-3, 2.87 ERA, protiv Brewersa. Nelson je imao prilicno dobru, prvu kompletnu MLB sezonu(11 pobeda, 148 K). Ubacio je changeup u repertoar, kako bi bio jos bolji.Cueto ima 6 vezanih trijumfa protiv Brewersa. Cueto kao clan Redsa, ima dosta iskustva sa timom sa Miller Parka. San Francisco se sinoc pokazao kao kompaktnija ekipa, te slicnu stvar ocekujem i danas(mada ne sa onako velikom razlikom).

 

Propratni tiketi, Houston <6.5, NY Mets 2 i Arizona 1, Chicago Cubs 2. Kvote, 3.42, 2.75.

 

NHL tiket, Boston w1, Pittsburgh 5+, Los Angeles w2, Anaheim w1. Kvota 4.72.

 

NBA tiket, Oklahoma >211.5, LA Clippers H1(-10.5). Kvota 2.64.

 

Danas malo smanjih dobitke/uloge, na ovim glavnim tiketima, ipak su juce bili nesto verovatniji parovi.

Edited by Miljenko
Link to comment

Posle duze vremena, pogodilo se nesto. Prekjuce jedan, sinoc/nocas dva tiketa. Malo je falilo (jedan gol na utakmici Montreal - Florida) za idealan razvoj dogadjaja. Al super je i ovako. Sinocnje-nocasnji tiketi:

 

 

 

 

B0pxatj.png

 

cbWdOgW.png

 

 

 

 

:)

Edited by Nesh
Link to comment

Fudbal 1/2, MLB 2/2, prodje i gomila pratecih tiketa, fudbalski, MLB, NBA, NHL(sa 3 kvote 1 :lolol: ). Na fudbalu golovi ponovo ne dolaze gde bi trebali. Bayern se ponovo obrukao, 1-0 utakmicom, protiv prosecne ekipe(gol je pao u 2. minutu). Paragvajci nekako prodjose, taman 3 komada. MLB deo je doneo zanimljive meceve. Detroit prolazi teskom mukom u dodatnim ininzima, nakon sto Rodriguez nije uspeo da zatvori 3 poena razlike(ako ce ovako da zatvara cele sezone, onda je novac ponovo uludo bacen). Cueto je ponovo izdominirao protiv Brewersa(mada je i Nelson bio dobar), u pobedi Giantsa 2-1. Na pratecim tiketima je prolazilo svasta, Arizona i Cubsi u MLB delu; rutinski prolazi na NBA tiketu; na fudbalskom 2+, su ponovo svi parovi otisli u 3+. Moram pomenuti i dnevni MLB tiket, 9 parova, 161 kvota, koji je pao na jednom paru(Cardinalsi fix). Lep dan. Kombo je ponovo zakazao(glupi Bayern), no na pojedinim stvarima sam imao srece, pa se i ne nerviram previse(mozda jedino za ovaj dug tiket, jer bio blizu prolaza).

 

 

Fudbal

 

Zvezda-Rad 3+

 

General Diaz-General Caballero 3+

 

Wolfsburg-Real Madrid 3+

 

PSG-Man City 3+

 

Kvote, 1.50, 1.53, 1.62, 1.86.

Vreme je da se Zvezda ponovo raspuca, nakon one nemuste utakmice protiv Vojvodine. Paragvajci su prilicno zahvalni za igru do sada, a ovaj par donosi duel efikasnih ekipa. CL mi redovno unazadi budzet, kada dodje ovaj deo na ispadanje; takav je slucaj i juce bio. Real deluje bolje, Wolfsburg obicno igra otvoreno, te se nadam golovima danas. Probah i mec u Parizu, mada to definitivno spada u grupu sumnjivih.

 

Prva 3 para su otisla na kombo tiket, zavrsni par je odigran slabije.

 

Prateci tiket, River Plate 2+, Santa Fe 2+, UNAM Pumas 2+. Kvota 2.08.

 

 

MLB

 

Cleveland-Boston >6.5 (Carrasco-Buchholz)

 

Atlanta-Washington 2 (Bud Norris-Strasburg)

 

Arizona-Colorado 1 (Corbin-Chatwood)

 

Miami-Detroit <6.5 (Jose Fernandez-Anibal Sanchez)

 

Kvote, 1.65, 1.50, 1.60, 2.05.

Carrasco, 1-1, 3.77 ERA, protiv Bostona. Buchholz, 2-1, 4.13 ERA, protiv Indiansa. Carrasco je imao sasvim pristojnu sezonu, 14-12, 3.63 ERA. Buchholz nije izdrzao pritisak, godinu dana ranije, 7-7, uz solidnih 3.26 ERA; na kraju mu je sezona, prekinuta zbog povrede u julu. Boston je otvorio idealno juce, Price siguran, udaraci raspolozeni, bullpen ubedljiv. Cleveland se nije pokazao ofanzivno, dan ranije, no kvalitetnih ofanzivaca ne manjka, te ocekujem da ce domacin dati neki poen vise danas. Granica 6.5(Meridian) je prilicno niska, te mislim da ovo vredi probati.

Norris, 2-1, 5.33 ERA, protiv Washingtona. Strasburg, 6-7, 3.77 ERA, protiv Bravesa. Scherzer i Harper su nastavili proslosezonski skoro savrsen trend; prvi je dopustio samo 2 runa(iz 2 HR doduse), drugi odmah lupio HR. Ovo je poslednja sezona, za Turner Field, kao dom Atlante. To verovatno raduje Strasburga, koji ima 4.79 ERA, na ovom terenu. Washington sigurno ima opasniju postavu; pomalo su zakazali na prvom mecu serije, te se nadam da ce Strasburg imati dovoljnu podrsku danas.

Corbin, 5-1, 4.30 ERA, protiv Colorada. Chatwood, 2-0, 4.15 ERA, sa Arizonom. Corbin se prosle sezone, oporavio od Tommy John zahvata u julu i imao sasvim pristojan ucinak, 6-5, 3.60. Chatwood je poslednji nastup imao jos 29. aprila 2014. godine. Arizona je dobila 9 meceva u nizu, protiv Colorada, kada je Corbin startni picer. Jedino me plasi, sto su udaraci tima sa Coors Fielda, izuzetno dobro otvorili sezonu; ruki SS Story 3 HR, 5 RBI, .300, na primer; te sam ovo ipak ispratio opreznije.

Fernandez nije nastupao protiv Tigersa. Sanchez ima 5 odigranih ininga protiv Marlinsa, bez pustenog runa. Fernandez je i dalje neporazen kod kuce, 17-0, 1.40 ERA, na 26 startova, tokom prve 3 MLB sezone(prosle godine, 5-0, 2.57 ERA, na Marlins Parku). Solidan je i na gostovanjima, mada tamo podrska cesto zakaze. Od Sancheza se dosta ocekuje ove godine, nako prilicno lose prosle, 10-10, 4.99 ERA, uz cak 29 dopustenih HR. Stanton na stranu, Miami i nema tako upecatljiv lineup. Detroit pak vrvi od dobrih udaraca, no tu je Fernandez da ih zaustavi veceras. Niska granica, to stoji, no uz solidnog Sancheza, under je izgledna opcija.

 

Prva dva singla su stavljena u jacu grupu.

 

Propratni tiket, San Francisco >7.5, Texas 1. Kvota 3.15.

 

NBA tiket, Houston >202.5, LA Clippers H2(-9.5). Kvota 2.64.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...