Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

U Meridianu. Glupo mi je da pišem, pošto krajnji rezultat i nije bitan. Starteri koji unapredjuju repertoar su za izbegavanje, ovi koji se bore za mesto u rotaciji, su druga priča.

Juče prodjoše, Toronto, Houston i Arizona.

Link to comment

Ej jbg ja se nadao da me ipak nisi poslusao

 

Probacu danas na ovu Brazilku protiv Ane. Voleo bi da cujem mišljenje Zli glia

Edited by Cash
Link to comment

Ja imam obicaj da igram protiv Ane, ali danas ne bih savetovao, Pereira je krsina od teniserke. Ako Ana odigra iole pristojno nece izgubiti vise od 3-4 gema. Ali opet, to je Ana, nikad se s njom ne zna...

Mislim da je hendikep na Lokomotivu (9.5) protiv Zvezde poklon, ovi su verovatno jos pijani od slavlja posle Cedevite, a Rusi nikad nisu bili ljubazni domacini... 

Dodacu i Panatinaikos po kvoti 1.5, Darusafaka nema nikakav motiv za tu utakmicu.

Mozda treba probati i na Vikmajer protiv Safarove, juce sam je gledao i igrala je odlicno, deluje motivisano, dok se Lusi jos muci da pronadje ritam posle povrede.

Edited by FPLS
Link to comment

Pereira je klasicna sljakerka koja je otprilike u dosadasnjoj karijeri dobila 4 meca na betonu. Ana bi trebalo lagano da je dobije. Vec u drugom kolu protiv Gasparjan ili Bascinski ce biti cupavo.

Link to comment

Ej jbg ja se nadao da me ipak nisi poslusao

 

Probacu danas na ovu Brazilku protiv Ane. Voleo bi da cujem mišljenje Zli glia

Ma znaš da ja uvek poslušam kad mi tako nesto javiš.. A ne može se uvek pogađati.

 

Ne bih protiv Ane odmah sad. Polako... :)

Link to comment

NHL 0/1, NBA 0/1, prodje prateci fudbalski tiket, te treci put uzastopno, MLB tiket(imao sam kvotu 1 na Dodgersima; Nationalsi i Cubsi za prolaz). Zajednicko za NHL i NBA parove nocas, je da nisam imao sanse za prolaz. Arizona-Dallas, 3-1 u zavrsnoj trecini, idealan rezultat za over i tako ostaje do kraja. Utesno je sto su posle Sharksi porazeni, nakon sto su imali 2-0 posle prvog perioda. Indiana nije uspela da probije hendikep, protiv desetkovanog protivnika. Cleveland se obrukao protiv slabasnih Netsa; nikad od njih sampionski tim. Propratni fudbalski tiket je dosao talicno, kao i pomenuti MLB. Ne moze svaki dan biti idealan, tako da se ne nerviram previse. Tim pre sto je pocetak nedelje, doneo korektan plus.

 

 

NHL

 

Tampa-NY Islanders 5+

St. Louis-Vancouver 5+

 

Kvota 2.69.

Over trend, Tampa 6/10, Islanders 5/10. Islandersi su dosli do toga, da se bore za goli playoff zivot. Napad Tampe produkuje korektno, te ce i gosti morati da se potrude. St. Louis 7/10, Vancouver 4/10, kada je o 5+ trendu rec. Blues se bore za divizijsku titulu i nakon dva neocekivana poraza(Calgary i Edmonton), ponovo se vracaju u formu. Zavrsili su niz od 5 gostovanja i veceras ocekujem njihovo kvalitetno izdanje na domacem ledu. (Canucksi imaju treci mec u 4 dana; sve u gostima).

 

 

NBA

 

Miami-Orlando H1(-5.5)

Houston-Toronto >205.5

 

Kvota 2.64.

Miami retko zakaze protiv Orlanda, a i svaka pobeda im je vazna, kako bi bili sto bolje rangirani. Rocketsi su tradicionalno jedan od boljih over timova. Toronto nije najpouzdaniji za poene, no granica nije previsoka.

 

Prateci tiket, San Antonio H1(-9.5), Golden State >219.5. Kvota 2.64.

 

Fudbalski tiket, Ivory Coast 2+, Trinidad 2+, Brazil 2+, USA w2, Mexico w2. kvota 2.52.

 

Nema sanse da MLB prodje cetiri puta uzastopno, no probah i to, Cubs, Nationals, Red Sox, kvota 5.17.

 

Igracu na ovaj nacin, opreznije, do pocetka MLB sezone i povratka klupskog fudbala, a onda ce singlovi ponovo biti primarna stvar.(New York City igra sutra, to cu probati sigurno 3+, odnosno 5+, 7+).

Edited by Miljenko
Link to comment

 

Igracu na ovaj nacin, opreznije, do pocetka MLB sezone i povratka klupskog fudbala, a onda ce singlovi ponovo biti primarna stvar.(New York City igra sutra, to cu probati sigurno 3+, odnosno 5+, 7+).

ja ne diram nista do pocetka mlb sezone.

jel ima neka dobra dusa da upane u fantasy baseball ligu?

ako ne nadjemo jos 1 ugasicemo ligu posle x godina :(

Link to comment

Ma znaš da ja uvek poslušam kad mi tako nesto javiš.. A ne može se uvek pogađati.

Ne bih protiv Ane odmah sad. Polako... :)

Protiv Ane bi več danas :)

Link to comment

NHL 0/1, NBA 1/1, prodje i neki "uzaludni" prateci tiket(gomila parova, 20 i kusur kvota). Lagani plus u Tampi, ali mi je bila mala kvota na St. Louis w1(1.20-1.30), te stavih 5+ i stativa(4-0). NBA fino. Miami je prelomio mec u cetvrtoj cetvrtini; Houston doneo ocekivani over. Na pomenutom propratnom, nakon puno fudbala(2+, 3+, w), cekah Djokovica i Azarenku 9- 1.set, i to prodje bez prevelike drame. MLB tiket nije dosao, kao sto sam i pretpostavio, mada je bio blizu; Cubsi su ispustili 4-0, u devetom iningu. Odlican bilans na kraju, zahvaljujuci pre svega velikom tiketu.

 

 

Fudbal

 

New York City-New England 3+

 

Kvota 1.58.

New York City pratim redovno. Jesu zakazali protiv Orlanda, no ofanzivni potencijal je nesporan.

 

Prateci tiket, Club Guarani 3+, Libertad 3+. Kvota 3.09.

 

 

NHL

 

San Jose-Dallas 5+

Tampa-Florida 5+

 

Calgary-Chicago w2

Los Angeles-Edmonton w1

 

Kvote, 2.40, 2.08.

5+ trend, Sharks 4/10, Stars 7/10. Nakon ubedljive pobede na gostovanju Blackhawksima(6-2), Dallas je doziveo neocekivan poraz protiv Arizone(1-3), te danas ocekujem bolje izdanje njihovog napada. Tampa 6/10, Florida 10/10, ako je o golovima rec. Tampa raspucana, dok Florida ide u plus, ma kakav da je ishod meca. Fiks bilans, Calgary 5-5, Chicago 3-7. Chicago ima samo jednu pobedu, na prethodnih 7 utakmica(4 poraza u regularnih 60 minuta); playoff ne dolazi u pitanje, ali bi par trijumfa donelo prednost domaceg terena. Los Angeles 6-4, Edmonton 5-5, ako je rec o odnosu pobeda i poraza. Kingsi su nakon poduze serije meceva, na kojima su uzimali bar bod, nanizali 3 poraza. Oilersi imaju puno kvalitetnih ofanzivaca, ali su skloni greskama pozadi, sto bi iskusni sastav domacina trebao da iskoristi.

 

NBA tiket, Toronto H2(-5.5), Portland H1(-10.5). Kvota 2.72.

 

MLB predsezona, Mets, Tigers, Cubs. Kvota 5.51.

Edited by Miljenko
Link to comment

Zdravo ljudi! Hteo bih da vas pitam kako otvoriti nalog na stranoj kladionici, konkretno bet365? Citam da drzava zabranjuje kladjenje preko stranih kladionica online i da postoje cake da se to zaobidje. Da li da otvorim racun u Intesi i da uzmem njihovu karticu za internet pa preko nje da uplacujem na Monneybookers ili sta vec?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...