Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Retko se kladim, ovo mi je možda peti tiket u ovoj godini, al mi žao što sam se prisetio osećaja kada izduvaš 9 soma za jedan auto gol u 84. minutu. :(

 

yMPey0e.jpg

Link to comment

Nista od kombo tiketa, ni danas. :yawn2:

Nocas New York City nije dosao 3+, danas U. Catolica; dva najsigurnija para, na nivou celog vikenda.

Nisu losi ni ovi manji plusevi, no treba neki bas dobar dan za promenu, za konsolidaciju budzeta. Za to cu izgleda morati da sacekam da krene MLB, plus sada sledi reprezentativna gnjavaza.

Link to comment

Fudbal 1/3, NHL 1/1, uzeh nesto i na tiketu MLB predsezone. Fudbal je dosao neocekivano lose. Zvezda 4 komada, nemam sta prigovoriti. Palestino i U. Catolica, razocarase promasajima. Morala je i Catolica negde zakazati(prvi mec ove sezone, da nisu dosli 3+), no nisu morali bas u ovom kolu to da urade. Salzburg je lako prosao, kasnije i LA Galaxy, ali je Penarol zatajio. NHL probrah idealno. Potrebnih 5 golova na Philadelphia-Pittsburgh. Srecom te Dallas i Tampu stavih na prateci tiket. Dobro je sto nisam imao Houston u singlu, kada je o NBA delu rec; cekas 44 poena u zavrsnoj cetvrtini i ljudi daju bednih 41. Od ocekivanog manjeg plusa, na kraju je jos ispao minus. Previse sam mudrovao na fudbalu. Trebao sam da singliram Salzburg 3+, makar i na ovih 1.40, kao da bi bilo prvi put, retard. Kao sto sam vec napisao, prethodna dva dana su pale dve najsigurnije stvari za igru, New York City i Catolica 3+, pa za danas i ne gajim prevelike nade, u ekstra ucinak.

 

 

Fudbal

 

Villarreal-Barcelona 2+

Real Madrid-Sevilla 3+

 

Twente-AZ Alkmaar 3+

 

PSV-Ajax 3+

 

U. de Chile-Colo Colo 3+

 

Tottenham-Bournemouth 3+

 

Kvote, 1.48, 1.52, 1.73, 1.60, 1.80.

Barcelona igra protiv cvrste ekipe Villarreala, te odigrah oprezniju varijantu. Real i Sevilla retko zakazu sa golovima. AZ ima fin trend efikasnih meceva, dok PSV i Ajax retko ofanzivno razocaraju, u medjusobnim duelima. U Cileu se igra veliki derbi(jedan od njih), nesto sto se mora probati. Tottenham mora pokusati da odrzi korak sa vodecom ekipom, te danas ocekujem njihov lagani trijumf.

 

Prateci tiketi, Lillestrom 3+, Cerro Porteno 3+ i Leverkusen 2+, Man City 2+, Dortmund 2+, Napoli 2+. Kvote, 3.08, 2.08.

 

 

NHL tiket, Pittsburgh 5+, San Jose w1. Kvota 2.13.

Playoff se blizi, pa je sve teze naci overe, makar i ove 5+, te mi danas nista nije bilo za jacu igru.

 

NBA tiket, Dallas >207.5, New Orleans >207.5. Kvota 2.56.

Edited by Miljenko
Link to comment

Interesantna utakmica Atletico Bilbao B - Gimnactic. Atletico poslednji, 11 bodova zaostaje, Gimnastic uglavnom igra nereseno na strani ali ako pobedi dolazi na 2 boda od Alavesa i drugog mesta. Kvotaza dvojku 3.35, 2@GG umerenih 7.75 (Maxbet). Ja cu probati za svaki slucaj.

Lepa kvora i za pobedu Maqueza (MOTO GP) - 4.50. Lorenco je bio najbrzi na treningu (kvota 1.65) ali je Marquez u poslednjem krugu bio brzi (zakasnio sa pocetkom kruga, pa se nije racunalo), tako da ne bi bilo cudo da pobedi iako je Lorenco favorit (prva startna pozicija, prema recima komentatora Jamahi vise odgovara staza itd). Kvota na Rossija je 5.00. Nazalost, u Meridianu MOTO GP ne moze da se vezuje sa drugim dogadjajima (bar na sajtu nisam mogao da dodam na tiket jos nesto).

Link to comment

Fudbal 3/5, prodjose prateci NHL i NBA tiketi. Fudbal je mogao bolje. Az je jedva prosao, nakon 0-0 na poluvremenu. PSV nije uspeo da da gol u derbiju, te nije bilo ni prolaza. U. de Chile i Colo Colo su odigrali verovatno najlosiji duel, od kada ja pratim njihovu ligu, 0-0. Barcelona je odigrala zanimljiv mec, ispostavilo se da je oprez bio nepotreban; Real rutinski dobija 4-0. Tottenham je dosao do pobede, bas kako sam ocekivao, lep prolaz, sa solidnom kvotom. NHL odigrah oprezno i naravno da dabl nije skoro prosao ovako lako. NBA prateci tiket je vec dosao teze, no izlaz je ipak najbitniji. Jos jedan jaci tiket i bio bih zadovoljan; 3/5 nije stvar za odusevljavanje.

Metiljav vikend(subota + nedelja). Sada sledi deo bez mnogo zgodnog fudbala(cini mi se da ima par MLS meceva, sledeceg vikenda). Juznoamerikanci se eventualno mogu probrati(reprezentacije), mada je i to diskutabilno.

 

 

NHL

 

NY Rangers-Florida w1

Toronto-Calgary 5+

 

Kvota 2.37.

Fiks trend, Rangers 4-6, Panthers 5-5. Drugo mesto u diviziji Rangersa je ugrozeno, nakon serije pobeda Pingvina. Florida je stara musterija, domacin je konacno kompletan, te ocekujem njihovo bolje izdanje, nakon neugodne turneje po Zapadu. Bilans overa, Toronto 7/10, Calgary 7/10. Puno povredjenih igraca, je dovelo do toga da u timu Toronta, ima dosta igraca mladjih od 23 godine(cak 11 prethodne subote). Calgary je nasao formu, u poslednje vreme, 18 datih golova, 4 meca unazad.

 

 

NBA

 

Charlotte-San Antonio H2(-3.5)

Minnesota-Golden State H2 (-8.5)

 

Kvota 2.72.

San Antonio ima 10 vezanih pobeda protiv Hornetsa i ne vidim razlog zato ne bi dobili i danas. Golden State veceras moze samo bolje, nakon loseg izdanja na prethodnom mecu.

 

Prateci tiket, Indiana H1(-12.5), Cleveland >208.5. Kvota 2.64.

 

Odigrah konzervativno, bez singlova; blizi se playoff, a uvek me plasi potencijalno odmaranje igraca, u NBA delu, te se nisam zaletao sa ulozima.

Edited by Miljenko
Link to comment

NHL 1/1, NBA 0/1, prosao je prateci NBA tiket. NHL lagano prolazi. Rangersi su lepo iskontrolisali mec; 5. gol u Torontu je pao na vreme, na samom startu zavrsnog perioda. NBA sam dobro grupisao, mada bi se moglo reci da sam permutovao grupe. San Antonio je porazen ok ekipe, od koje veoma retko gubi; no i Golden State nije probio hendikep, pa tu i nema razloga za nerviranje. Indiana se u startu odlepila, te dobila potrebnom razlikom; dok je mec u Clevelandu otisao u plus, u zavrsna dva minuta, za izlaz prateceg tiketa. Zavrsih u plusu, na jedini moguci nacin, dobra procena.

 

 

NHL

 

Chicago-Dallas 5+

San Jose-St. Louis 5+

 

Kvota 2.40.

Over trend, Chicago 7/10, Dallas 7/10. Ova serija tradicionalno donosi efikasne meceve, plus su gosti bez 3 standardna defanzivca(Demers, J. Benn, Russell). San Jose 5/10, St. Louis 8/10, kada je 5+ varijanti rec. Jos jedan duel, koji redovno donosi golove.

 

Prateci tiket, Washington 5+, Winnipeg 5+. Kvota 2.32.

 

 

NBA

 

New Orleans-Miami H2(-3.5)

Oklahoma-Houston >217.5

 

Kvota 2.64.

Miami igra protiv desetkovanog New Orleansa. Davis je zavrsio sezonu, te gosti ne bi trebali da imaju vecih problema. Oklahoma-Houston, jedan od klasicnih over duela. Harden jeste pod znakom pitanja za veceras, no posto oba tima ne daju veci znacaj odbrani, ocekujem dosta poena, bez obzira na postave timova.

Link to comment

NHL 0/1, NBA 1/1, prodje i tiket MLB predsezone. NHL sam mogao bolje uklopiti, mada se mora priznati, da rezultati nisu bili nesto. Dallas raspucan protiv Blackhawksa; samo jedan gol na San Jose-St. Louis. Dosta srece u NBA sektoru. Miami ocekivano lako dosao do pobede; over taman poen preko granice. Tesko je spojiti tiket sa 3 MLB para, i u regularnom delu sezone, no juce se to desilo kada je o predsezonskoj kombinaciji rec. Jos jedan korektan dan; ponekad je oprez dobra stvar.

 

 

NHL

 

NY Islanders-Ottawa w1

NY Rangers-Boston w1

 

Kvota 2.39.

Fiks trend, Islanders 4-6, Senators 4-6. Od borbe za drugo mesto u diviziji, Islandersi su dosli u poziciju, da se bore za golo ucesce u doigravanju. Philadelphia i Detroit su samo 2 boda iza njih, te sada pobede postaju imperativ. Domacin ima samo jedan trijumf, na prethodnih 7 meceva(4 poraza u regularnom toku). Rangers 4-6, Bruins 5-5, kada je o odnosu pobeda i poraza rec. Rangersi se pomalo neocekivano, bore za drugo mesto u diviziji. Vecerasnji protivnik nije lak, no Rangersi kod kuce igraju veoma dobro, Boston ima problema u napadu, plus je Rask pod znakom pitanja za veceras.

 

 

NBA

 

Denver-Philadelphia >204.5

Portland-Dallas >209.5

 

Kvota 2.56.

Povezah dva, na prvi pogled, izgledna over meca. Golden State je naravno uvek verovatan, no granica je prilicno visoka, te ih stavih na propratni tiket.

 

Prateci tiket, Toronto >201.5, Golden State >220.5. Kvota 2.56.

Link to comment

NHL 1/1, NBA 1/1, prodje konacno kombo tiket, te ponovo predsezonska MLB kombinacija. NHL rutinski. Islandersi resise mec u drugoj trecini; Rangersi su krenuli jako od starta. NBA je dosao uz dosta srece. Trojka sa malo manje od pola terena u Denveru, za prolaz. MLB egzibicioni tiket je ponovo prosao(3 para, kvota nesto preko 5), neverovatno. Kombo je za promenu izasao, mada nije moglo bez muke ni veceras.

 

 

NHL

 

Arizona-Dallas 5+

San Jose-Edmonton w1

 

Kvota 1.96.

5+ trend, Arizona 4/10, Dallas 8/10. Dallas ima previse ofanzivnog potencijala, da bi se osetio nedostatak Seguina. Arizona bas i nije u plus formi, no protiv Starsa je tesko ne igrati za gol vise. San Jose 6-4, Edmonton 4-6, kada je o bilansu fikseva rec, 10 meceva unazad. Sharksi se bore za sto bolju poziciju pred playoff, te su pobede protiv nisko rangiranih timova imperativ.

 

Prateci tiket, Pittsburgh w1, Anaheim w2. Kvota 1.94.

 

 

NBA

 

Indiana-New Orleans H1(-9.5)

Brooklyn-Cleveland H2(-4.5)

 

Kvota 2.72.

Indiana je samo pobedu ispred 9. ekipe u kosturu(Chicago trenutno) i trijumf protiv desetkovanog protivnika je neophodnost. Cleveland nema dobru tradiciju protiv Netsa, no forma domacina(2-8) navodi na laganu 2.

 

 

Fudbalski tiket, Korea Republic 1, China 4+, Jordan 3+, Iran 1, Oman 1, Ghana 3+. Kvota 2.91. Reprezentacije su jedna od najnezgodnijih stvari za igru, pa na kraju odigrah jedan oprezan tiket, za ispratiti. Ghana je razmatrana u 3+ varijanti, ali se ipak ne odlucih za singl.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...