Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Probacu danas PAO-Loko 2-1, kvota 6.25. Rusi su bolja ekipa, ali ovi vec godinama na svom terenu igraju ragbi i ubacuju sporete u drugom poluvremenu, pa mislim da je dobra sansa da naprave preokret.

 

:Hail:

Link to comment

:Hail:

 

Dve hiljade, obe u isto vreme pojeli raspadi Konjuh i Cilic. Hrvati™. I jos oboje igraju zavijeni ko ranjenici i nijednom ne pada na pamet da preda kad vec vide da ce izgubiti. Najbolje od svega je sto su im alternativa bili Pliskova i Raonic, i ja naravno odaberem pogresno, kao u 80% 50-50 situacija.

Edited by Malvo
Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 1/1, NBA 0/1, prosao je i prateci fudbalski tiket. Fudbal je konacno dosao dobro. Sevilla daje 3 brza gola za prolaz. Na malom tiketu, Tottenham nekako prolazi; Rosario ocekivano dobija, UNAM sam mogao singlirati i 3+, mada ni ovako nije lose. NHL za promenu korektno uklopljen. Florida je odigrala dobar mec, uz lagan plus na Starsima. NBA kilavo; jedino je dobro sto povezah promasaje. Ok dan.

 

 

Fudbal

 

New York City-Orlando 3+

 

Sportivo Luqueno-Deportivo Capiata 3+

 

Kvote, 1.54, 1.75.

New York City je fino zapoceo sezonu, te ne vidim razlog zasto ne bi bilo golova i danas. Deportivo Capiata ima lep 3+ trend ove sezone, pa i mi i oni deluje kao dobra stvar za igru.

 

Prateci tiket, Tromso 3+, Utrecht 3+. Kvota 2.94.

 

 

NHL

 

Washington-Nashville 5+

Winnipeg-Chicago w2

 

Kvota 2.42.

Trend overa, Washington 7/10, Nashville 8/10. Capitalsi nemaju trijumf u regularnih 60 minuta, 6 meceva unazad, pa mi se golovi cine kao najbolje resenje. Fiks bilans, za duel u Winnipegu, Jets 3-7, Blackhawks 3-7. Winnipeg je trejdovao par kvalitetnih igraca, neki su povredjeni, dok se Chicago bori za svaki bod, kako bi bio sto bolje rangiran pred doigravanje.

 

 

NBA tiket, Houston >218.5, New Orleans >213.5. Kvota 2.56.

Malo je skakljivo igrati jace, kada su granice ovako visoke, iz dana u dan, te je jedan oprezan tiket dovoljan.

 

 

 

Link to comment

Azarenka 1&Is9+, kvota 1.9.

 

Uzdrzani kec, Pliskova ima sasvim dovoljno dobar servis da ne izgubi dva gema u prvom setu. Mislim, nikad se ne zna, ali ovo mi izgleda prilicno izvesno.

 

dodatak

 

Probacu i Novaca -5.5 na 2.8. Jeste da je izgubio set od Fratandjela i mucio se sa Kolijem, ali stara je to lisica, pojacava uvek kako turnir odmice. Tsonga nije u nekoj formi, a kod njega nema izmedju, ili ce da dobije, ili da pukne. 6-4, 6-2.

Edited by Malvo
Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 1/1, prodje i prateci NBA tiket. Paragvajci dodjose lako, no New York City je potpuno neocekivano zakazao. Orlando je poveo u 7. minutu i kada se ocekivala goleada, nista se nije desilo do kraja meca. NHL dobro uklopljen(konacno). Potrebnih 5 golova u Washingtonu, te rutinska pobeda Blackhawksa. NBA ispratih oprezno; oba para su prosla malo preko granice. Kombo nikako da prodje. Sada je pao na New York City 3+, sto je mozda bila najsigurnija stvar, na nivou celog vikanda. Korektan dan, kada se podvuce crta.

 

 

Fudbal

 

Palestino-U. Catolica 3+

 

Zvezda-Spartak 3+

 

Salzburg-Mattersburg 2+

Racing Montevideo-Penarol 2+

LA Galaxy-San Jose 2+

 

Kvote, 1.51, 1.50, 1.54

U. Catolica i Zvezda, kao i obicno. Bio sam neodlucan, kod nekih parova, pa je na kraju formirana 2+ kombinacija.

 

Jedan od pratecih tiketa, Arsenal 2+, Wolfsburg 2+, Rosenborg 2+, Chicago 2+. Kvota 2.16.

 

 

NHL

 

Philadelphia-Pittsburgh 5+

 

Kvota 1.60.

Pensilvanijski derbi. Nadam se da ce Pingvini odigrati bolje, nego sto obicno igraju protiv Flyersa. 5+ trend, Philadelphia 8/10, Pittsburgh 8/10. Domacin uvek igra agresivno(narocito protiv nas); mec je posebno bitan, jer se obe ekipe bore za doigravanje.

 

Propratni tiket, Dallas 5+, Tampa 5+. Kvota 2.35.

Planirana varijanta je bila, Pittsburgh 5+ + Dallas 5+, no onda jutros procitah, da ce Seguin pauzirati do playoffa, zbog povrede(Ahilova tetiva; imao je srece jer je rasekotina ostetila samo 15% tetive, inace bi vec zavrsio sezonu). Sacekacu 2-3 utakmice, kako bih video reakciju tima Starsa, te ih ponovo ukljucio u ozbiljniju igru.

 

NBA tiket, Oklahoma >205.5, Houston >208.5. Kvota 2.56.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fino placaju dvojku na Lester 2.60 obzirom da je CP u ocajnoj formi (bez pobede u PL u 2016. :o , a imam osecaj kao da su do juce bili u borbi za Evropu).

Link to comment

Što mi odjednom ne prihvata depozit sa intesine viza internet kartice na bet365? Kaže 

 
Unfortunately, for reasons beyond our control, this card cannot be used to make deposits to online gaming companies
 
pre toga sam na desetine puta uplaćivao u prethodnih nekoliko godina.
 
edit: probao na još 2 kladionice i neće nigde.
Edited by Renegade
Link to comment

Lester je na poslednjih 5 utakmica dao 6 golova. Ja tu ne bi ništa diro...

 

To stoji, ali nekako sam ih zaobisao dosta kola misleci da ce pasti u formi, a oni su dobijali.

Link to comment

 

Što mi odjednom ne prihvata depozit sa intesine viza internet kartice na bet365? Kaže 

 
Unfortunately, for reasons beyond our control, this card cannot be used to make deposits to online gaming companies
 
pre toga sam na desetine puta uplaćivao u prethodnih nekoliko godina.
 
edit: probao na još 2 kladionice i neće nigde.

 

Ne može više da se uplaćuje.

Od pre nekih mesec dana intesa je blokirala sve uplate ka inostranim kladionicama i poker sajtovima. Takođe sam probao preko svoje 3 kartice da izvršim uplatu, i kontaktirao sam pokerstars da vidim u čemu je problem i ljudi mi odgovorili da je banka blokirala.

 

Tako da ti ostaje da te ove naše lokalne kladionice sakate sa kvotama.

 

I feel your pain. :cry:

 

Edit: Da, povlačenje novca radi bez problema :lolol:

Edited by Godfrey
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...