Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ubibobi, ja singlirao Verdaska hiljadu mec po 3.7 i hiljadu drugi set uzivo po 4.1, zamisli kako sam se osecao dok sam gledao sta radi zalizani peder na kraju drugog seta... Sto je jos gore, kliknuo sam da branim za 300din po kvoti 9.6 ali jebeno onlajn kladjenje je mnogo sporo pa mi nije proslo, i raspad. Nisam ni mogao ocekivati bolje kad su igrala dva spanska govnara, realno.

 

 

Zli, ne bilo ti zapovedjeno, kad si u mogucnosti (i ako nije maler da se kaci unapred :D), okaci kad ti padnu na pamet te vellike kvote na kosarku i tenis, pa da povezemo nesto. Koliko pratim kosarku, ja nisam ni znao da igraju Buducnost i Mega. :isuse:  

 

A trudim se da nekad napisem neku od ideja svog bolesnog uma i unapred, ali zajebano je jer se kladim prakticno po ceo dan :D Megu sam uplatio pred sam pocetak, do tad nisam ni razmisljao o tom paru.. Uglavnom, skontao sam da mi je lakse da uzmem lovu na velikim kvotama, samo treba malo pratiti i vijati kad daju nesto jako nerealno, nema tu neke velike filozofije.

Link to comment

I ta mi je kvota prevelika, mislim jeste Monfis nesto digao formu u poslednje vreme i bolji je igrac i svakako bolji na betonu, ali dovoljno je da se malo samoubija u jednom setu, a da ovaj odigra blizu onog protiv Mareja.

Link to comment

Pisam u usta Kvitovoj, jer je raspala droljetina, a Radvanskoj se iskenjam u ista jer je odvratna u svakom smislu i mrzim je iz dubine duse.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Zao mi klinca,promasio lagani volej na mec loptu a posle se antologijski raspao (1 poen od poslednjih 16)

 

S druge strane,doneo mi je zeljeni set,i vidi se da ce biti dobar igrac obzirom da mu je tek 18

 

Bajern mi srecno izvukao dan,a Monfils....jebote,kad on postade onako uravnotezen ?!?  :huh:

Link to comment

Fudbal 2/2, NHL 0/1, NBA 0/1, prodje prateci NBA tiket. Fudbal je ocekivano dosao bolje. Barcelona rutinski do 3+. Bayern 2+ je proslo brzo; The Strongest uz veliku dozu srece, u samoj zavrsnici meca. NHL donosi sve losije rezultate. St. Louis je volsebno porazen od jos jednog tima, koji nema priliku da se bori za doigravanje; Oilersi su postigli cak 4 PP gola. Calgary je jedva usao u 5+, no nije vredelo. NBA sam mogao srecnije grupisati, mada nisam ocekivao ovako slabo izdanje New Yorka. Oklahoma i Sacramento, prodjose lagano na pratecem, kao i Houston. Sigurno je moglo bolje, no negde sam imao srece(The Strongest), negde nisam(Colorado). Dobro je sto sam povecao kvote/smanjio uloge, u NHL i NBA delu, jer ce isti biti sve tezi za tipovanje, kako se playoff bude blizio.

 

 

Fudbal

 

Sevilla-Basel 3+

 

Kvota 1.70.

Razocaravajucih 0-0, na prvom mecu. Sevilla dosta bolje igra kod kuce, Basel je solidna ekipa, pa ocekujem golove na danasnjoj utakmici.

 

Prateci tiketi, Tottenham 2+, Rosario w2, UNAM 2+ i Leverkusen 2+, Valencia 2+, Lazio 2+, Anderlecht P/KX, Sevilla P/K1, Braga P/KX. Kvote, 2.09, 8.00.

 

 

NHL

 

Toronto-Florida w2

Dallas-Tampa 5+

 

Kvota 2.25.

Fiks me ne slusa nikako. Imam 5-6 promasaja u nizu, na ovim jacim tiketima; da igram egal meceve pa i da razumem, no sve su to dueli playoff timova i onih koji su ostali bez ikakve sanse za nastavak sezone. Florida i nije u nekoj formi, no Toronto je desetkovan, te ne verujem da moze nastaviti niz pobeda. Fiks trend, Toronto 3-7(imaju 1 poraz u regularnom toku, 5 meceva unazad), Florida 4-6(takodje samo jedan poraz, tokom 60 minuta, na poslednjih 5 utakmica). Over trend, Dallas 8/10, Tampa 5/10. Starsi i dalje imaju problema sa povredama defanzivaca, mada je Klingberg blizu povratka u tim, kao i odlicni ofanzivac Sharp.

 

Propratni tiket, Pittsburgh 5+, San Jose 5+. Kvota 2.56.

 

 

NBA

 

Philadelphia-Washington H2(-6.5)

San Antonio-Portland H1(-8.5)

 

Kvota 2.72. 

Protiv Philadelphie, kao i obicno. San Antonio jako odbranom lomi vecinu dobrih ofanzivnih ekipa, te i veceras ne ocekujem drugaciji ishod.

Edited by Miljenko
Link to comment

Probacu danas PAO-Loko 2-1, kvota 6.25. Rusi su bolja ekipa, ali ovi vec godinama na svom terenu igraju ragbi i ubacuju sporete u drugom poluvremenu, pa mislim da je dobra sansa da naprave preokret.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...