Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Moco, sta kazu insajderi za Steauu danas? I mnogo mi +11.5 na Megu, jeste da im je skracena rotacija, ali zujace ovi koji igraju. A i igra se na pobede, ne na razliku, verujem da ce Pavicevic usporavati igru ako bude imao solidnu prednost.

 

-_-

 

 

Ali nisam uzeo jer sam spojio sa onom novonemackom gluperdom :isuse:

 

Link to comment

Zli, jesi uzeo pare na Megu? :D

 

A nesto malo, evo okacih tamo na temi :D Preterase s kvotom, kao da je Mega grupa gradjana...

 

Vezao sam za 500 dinara Dalas i Cikago, dve lepe kvote iz NBA, i evo Dalas vodi 19 na poluvremenu a Cikago ima +2 sredinom druge, tu ce biti drama zbog silnih povreda ali mozda me pozitivno iznenade. Od tenisa sam odigrao hiljadu na drugi set na Busard po kvoti 2, ali ne svidja mi se nikako jer je Bacinski kao pala i trazila medicinski jer u takvim situacijama nekako uvek poduvam, uvek ta protiv koje igram i koja je trazila medicinski nekako vaskrsne i odigra zverski dobro, tako da cu mozda cekati kvotu 2 na kontru i odbraniti ulog, nemam dobar filing oko toga uopste. Evo vec na 1:1 Busard spasava brejk loptu, nece ovo izaci na dobro izgleda, treba se pokriti i bataliti ovaj mec..

Link to comment

Fudbal 2/2, NHL 1/2, Benfica je dosla 5+, prodjose prateci NHL i NBA tiket. Benfica me je dugo nervirala, no treci gol ipak pada na vreme. Palestino i San Luis odigrase otvoren mec; 4 gola, par propustenih zicera, te dva nedosudjena penala(na obe strane po jedan). NHL ne uspevam da proberem. St. Louis je naravno bas sinoc porazen i to od ekipe, od koje veoma retko gubi. Winnipeg raspucan, dovoljno za plus. Na pratecem; Islandersi volsebno odose u over, uz tesnu pobedu Predatorsa. NBA tiket je nekako prosao, mada su poluvremena bila neobecavajuca. Kombo je kao i obicno pao(St. Louis). Fin dan, za pocetak nove nedelje.

 

 

Fudbal

 

A. Madrid P/K1

Man City-Dynamo Kiev 2+

 

Santa Fe-Cobresal 2+

Penarol-Atl. Nacional 2+

 

Kvote, 1.49, 1.75.

A. Madrid je razocarao na prvom mecu. Dosta dugo su imali igraca vise, bez cestite sanse za gol. Danas im vec treba pobeda za prolaz, te odigrah verovatno i jedini ovonedeljni fiks. Man City je gotovo sigurno obezbedio prolaz, na prvom mecu, pa je 2+ ipak bolje resenje. Copa Libertadores je efikasniji nego ranijih godina, no bolje je ne preterivati. Santa Fe je veliki favorit protiv ne bas jakog Cobresala; mec u Urugvaju je vec u domenu ravnopravnog.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-NY Islanders 5+

 

Washington-Carolina 5+

 

Kvote, 1.60, 1.60.

Zanimljiv divizijski duel u Pittsburghu. Over trend, Penguins 9/10, Islanders 6/10. Washington obicno nema problema kod kuce protiv Caroline(imaju dva vezana poraza). Kada je o plusevima rec, Capitals 8/10, Hurricanes 5/10.

 

Prateci tiket, Dallas 5+, San Jose 5+. Kvota 2.32.

 

NBA tiket, Toronto H2(+0.5), San Antonio H1(-6.5). Kvota 2.72.

 

 

 

Link to comment

Zli, ne bilo ti zapovedjeno, kad si u mogucnosti (i ako nije maler da se kaci unapred :D), okaci kad ti padnu na pamet te vellike kvote na kosarku i tenis, pa da povezemo nesto. Koliko pratim kosarku, ja nisam ni znao da igraju Buducnost i Mega. :isuse:  

Edited by Nesh
Link to comment

Moze, ali ne mora :D Simon ce da igra svoju dosadnu igru prebacivanja loptice preko mreze i prostor za neka pomeranja je minimalan; sa druge strane, amplituda igre kod Zvereva je mnogo veca i moze da razbije, a moze i da se samoubije. Mozda je izjednaceniji mec nego za 2.3, ali i Zverev je u prva dva meca isao od sjaja do ocaja. Dobio ga je skoro u Roterdamu, isto bio tesan mec.

Link to comment

Mladost ludost,izgeda da se ne moze pozdati u njega  :D elem,razmisljao sam o tome i eventualno da Fernando otkine jedan set Rafi Kv.1.90,ali i on je krajnje nepouzdan lik...

Link to comment

jos sam prosle nedelje igrao na prolaz atletica i vidim muce se protiv jebenog psv-a. samo to cekam za dobitak. ne bi me cudilo da na kraju ispadnu.

Link to comment

Odigrao sam na kraju Zvereva Hen.gemove 2 i to je doslo lagano,dok me bezmudi Verdasko prodao tako sto je u taj brejku imao 6:3 uz svoje dve serve i naravno raspao se nalickani smrad

Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 0/2, prodjose prateci NHL i NBA tiket. CL standardno nekorisna. Jedino grupna faza donese nesto, ovo posle je dobro samo za kladionice. A. Madrid se obrukao u dvomecu; srecno prodjose na penale. Tako je to kada ekipa ne ume da napada. City nisam gledao, no procitah da je i to bila smor tekma. Dobro je sto bar spojih oba promasaja. Copa Libertadores je dosao lagano. NHL lose uklopljen. 5+ singlovi na Washington i Pittsburgh, nisu bili ni blizu prolaza. Dallas i San Jose, na pratecem, izadjose rutinski. NBA sam ispratio oprezno, ponovo se ispostavilo bez razloga; San Antonio se mucio do zavrsnog perioda, a onda prelomio mec. Nikada nije dobro kada jaci tiketi popadaju, a prodju slabiji, no ponekad se takve stvari jednostavno desavaju.

 

 

Fudbal

 

Barcelona-Arsenal 3+

 

Bayern-Juventus 2+

The Strongest-River Plate 2+

 

Kvote, 1.42, 1.71.

Nadam se da ce biti vise golova danas na Barcelona-Arsenal, nego na prvom mecu, red je da nesto prodje iz CL. Bayern i Juve mi bas i nisu sinonim za golove, no gosti moraju dati barem jedan za prolaz, te ne ocekujem zatvorenu tekmu. Timovi iz Bolivije uvek imaju prednost zbog nadmorske visine, River Plate je slabiji u odnosu na ranije sezone, pa ne vidim razlog zasto ne bi pala dva gola.

 

 

NHL

 

Edmonton-St. Louis w2

Calgary-Winnipeg 5+

 

Kvota 2.32.

St. Louis je prekinuo seriju pobeda, protiv Flamesa, i sada gostuju jos jednom timu, koji ih retko dobija. Fiks trend, Edmonton 5-5, St. Louis 6-4. Blues su dobili, 9 od 10 poslednjih duela protiv Oilersa. Tradicionalna over serija, kada je Calgary domacin ekipi iz Winnipega. Bilans 5+ overa, Calgary 6/10, Winnipeg 9/10.

 

Prateci tiket, Chicago 5+, Vancouver 5+. Kvota 2.56.

 

 

NBA

 

Houston-LA Clippers >209.5

Golden State-New York >215.5

 

Kvota 2.56.

Neocekivano niska granica za Houston-LA Clippers. Gosti se nisu proslavili protiv Clevelanda i San Antonia, no Rocketsi su ipak jedna od najlosijih defanzivnih ekipa u ligi.Golden State uobicajeno; i ovde je granica nesto niza.

 

Propratni tiket, Oklahoma >214.5, Sacramento >217.5. Kvota 2.56.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...