Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Dabl @1,92Tsonga 1Feyenord 1&t12+Dabl @1,93Feyenord 1Marseille - Bordeaux 0-2Betis w2 @2,23
Mogao je Feyenord baš da umuva još jedan... ali odigrao sam live u 60. minutu <1,5 @1,65, tako da sam delimično pokrio i ovaj promašaj.
Link to comment

Ne znam kako sam zaboravio da stavim i San Francisco 1 ovde, no svejedno je bio za drugu grupu. MLB 5/9. Za fudbal sam baksuz, ni 2 gola ne mogu da padnu na mecu. Poene na bejzbolu, za sada ne biram dobro. Obicno stvari dolaze u seriji. Par nedelja fiks, pa par nedelja poeni.Danas:Grupa ALA Dodgers-Pittsburgh 1PSV 2Bayern w2Leverkusen-Wolfsburg 2+Dortmund-Augsburger 2+Dumbarton-Livingston 3+Ostalo:FudbalNottingham Forest-Blackpool 3+MLBAtlanta-Chicago Cubs 1Detroit-NY Yankees 1Colorado-San Diego 1Texas-LA Angels h2(+1.5)Chicago White Sox-Seattle 1pxNY Mets-Miami 1pxToronto-Boston >9.5Cincinnati-Washington >8.5Philadelphia-Kansas City >8.5TenisSerena fixPavlyuchenkova h2(+1.5)NHLNashville-Chicago w2Carolina-NY Rangers w2Florida-Washington w2Fudbal standardno. Valda ce biti golova gde treba. NHL sezona ulazi u zavrsnicu. Blackhawksi igraju protiv Predatorsa, koji su u padu forme. Rangersi i Capitalsi u borbi za playoff, protiv timova koji imaju male sanse da odu u doigravanje, a i ne mogu se pohvaliti nekom formom(to narocito vazi za Carolinu).U Los Angelesu starteri: Kershaw-A.J.Burnett. Kershaw 1-1, 3.09 ERA protiv Piratesa, A.J.Burnett je 4-3, 3.92 ERA protiv Dodgersa. A.J.Burnett mnogo bolji u dresu Pittsburgha, neko kada je igrao za Yankeese. Kershaw je ipak jedan od top picera lige, domaci imaju mnogo bolju udaracku postavu, te ovo deluje kao zicer.U Detroitu Scherzer-Hughes.Prvopomenuti ima 3-1, 3.42 ERA sa danasnjim rivalom, Hughes 5-4, 4.22 ERA protiv Tigersa. Hughes silom prilika startuje veceras, u nedostatku boljih resenja. Ne kazem da je on los, ali je pitanje koliko je spreman. Sinoc Tigersi ubedljivo dobili, da stavim ipak u drugu grupu.Teheran-Villanueva u Atlanti. Od mladog picera domacih se puno ocekuje. Villanueva je 1-2, 7.20 ERA protiv Bravesa. Ocekujem pobedu domaceg tima, posto je gostujuci lineup prilicno nepouzdan, no ipak drugi sesir.Rockiesi dobili home opener sinoc. Bilo je medjutim manje poena nego sto sam ocekivao. Veceras: Garland-Ross.Garland je 2-4, 3.68 ERA protiv Padresa. Ross je dosao trejdom iz Oaklanda u San Diego. Prosle sezone je imao skor 2-9, 6.45 ERA na 13 startova za Oakland.U Arlingtonu, Harrison-Hanson. Harrison je 3-4, 4.71 ERA protiv Angelsa, Hanson nije nastupao protiv Rangersa. U Atlanti, tokmom prosle sezone je imao skor 13-10, 4.48 ERA. Zavrsnica sezone mu nije bila sjajna. Ocekujem da skupo placeni udaraci gostiju pokazu kvalitet i barem omoguce egal mec.U Torontu, Haap-Lackey. Haap 0-1, 6.92 ERA protiv Red Soxa, Lackey 5-7, 5.48 ERA protiv Blue Jaysa. Obe postave pokazale da su u solidnoj udarackoj formi. Dobro, domaci bi mogli i bolje, ali Boston deluje sasvim solidno. Over izgleda kao dobro resenje.Cincinnati-Washington, starteri: Leake-Detwiler. Domaci picer ima bilans 3-2, 5.13 ERA sa Nationalsima, Detwiler je 0-3, 3.13 ERA protiv Redsa. Sinoc su gosti pocisceni. Danas ce i oni, nadam se, dati nesto, pa zato i oprezan over.Lannan-Mendoza startuju na Citizens Bank Parku. Lannan dugo godina nastupao za Washington, nema skor protiv Kansasa. Nije dobro prolazio kada je gostovao protiv Philliesa. Mendoza deluje sigurno(imao dobre nastupe za Mexico), napad Royalsa probudjen, pokvario home opener File sinoc. Ocekujem dosta poena i veceras.U New Yorku, Niese-Nolasco. Niese protiv Marlinsa 2-5, 4.60 ERA. Nolasco 5-8, 5.13 ERA protiv Metsa. Miami slabiji nego ranijih sezona, domaci kao i obicno. Jedna miroljubiva prva devetina mi deluje kao ok resenje.Axelrod-Felix Hernadez na U.S.Cellular Fieldu.Axelrod nije nastupao protiv Marinersa, prinudni ubacen u rotaciju. King Felix juri stotu pobedu. U 90% slucajeva igram na njega, odnosno Seattle, iako su udaracki, prilicno kilav tim. Hernandez ipak ima losu tradiciju na ovom terenu, 1-4, 4.75 ERA u 7 startova, pa sam se odlucio za prvi ining x.

Edited by Miljenko
Link to comment

dojavili su mi da u ceskom basketu Kolinu protiv Nimbruka nece igrati 2 crnca glavna igraca i da bi -15 trebalo bez problema da dodje. Pa ko zeli, nek okusa srecu.

Link to comment

dvoumim se za ovaj metalac, uopste ne znam realnu snagu ovih srpskoligaskih timova. Vuce me da igram na njih, ali nisam uopste siguran da je sloboda losija, jos su domacini.

Link to comment

Po mom mišljenju Sloboda je uz Konstantin jedan od najlošijih timova u ligi. Sa druge strane, Metalac da Vranešom i Dašićem bi trebalo da bude daleko kvalitetniji tim, tako da ja očekujem možda ne laku, ali svakako pobedu Metalca. Sa kvotama koje su ponuđene danas (sada su već pale) svakako vredi igrati na njih.

Link to comment
dojavili su mi da u ceskom basketu Kolinu protiv Nimbruka nece igrati 2 crnca glavna igraca i da bi -15 trebalo bez problema da dodje. Pa ko zeli, nek okusa srecu.
nadam se da si poslusao sopstvenu dojavu, sad pogledah... ne da je doslo +15, nego su zavrsili 52-100!
Link to comment
jesam, razvalise ih bas.Nego odigrah na kraju za manje pare na metalac, a oni ispustili 17 razlike mentoli.
Jbg, meni sjebaše perfektan dan :isuse:
Dabl @2,24Bayern 2Vitesse 1Dabl @2,00Partizan (-9,5) - Vojvodina 1PSV 2Dabl @2,04Partizan - Vojvodina 1Sloboda U. - Metalac V. (-2,5) 2
Prvi dabl za sutra @2,00Smederevo - CZV 2&t22+CZV (-15,5) - Konstantin 1
Link to comment

Extra dan. Prodjose prva grupa i kombo. MLB 8/10, samo 2 overa promasena. Fiksevi perfektno, cak je Atlanta okrenula naizgled izgubljen mec.Danas:Grupa ALiverpool 2+Chelsea 1Zvezda 2Ajax 1Detroit-NY Yankees 1Baltimore-Minnesota 1Ostatak:FudbalColo Colo-Everton de Vina 3+NHLSan Jose-Dallas w1Detroit-St.Louis w1MLBHouston-Oakland 2LA Dodgers-Pittsburgh 1Tampa-Cleveland 1Toronto-Boston h2(+1.5)Texas-LA Angels h2(+1.5)Cincinnati-Washington 1pxAtlanta-Chicago Cubs 1pxRed Wingsi i Blues u grcevitoj borbi za playoff. Domaci trenutno imaju bod vise, dok nekoliko timova vreba iz prikrajka. Sharksi izraziti favoriti. Dallas, iako oslabljen odlaskom par vrhunskih igraca trejdovima, moze biti nezgodan protivnik. Imaju losu tradiciju u San Joseu, pa probah na domace, ali je ipak van prve grupe.Tigersi dobili seriju, veceras jure i trecu pobedu. Startuju asovi: Verlander-CC Sabathia Verlander je 5-4, 3.74 ERA protiv Yankeesa, Sabathia 18-12, 4.43 ERA protiv TIgersa. Posle ciscenja u proslom doigravanju, gostima isto preti i u ovoj seriji. Ne verujem da kombinovani lineup Yankeesa, moze nauditi Verlanderu previse. Udaraci domacih raspolozeni na prva dva meca. Cabrera i Fielder ulaze u formu, nakon nesigurnog starta sezone.U Baltimoru serija 1-1. Piceri: Hammel-Pedro Hernandez. Hammel 2-0, 2.14 ERA protiv Twinsa. Pedro Hernandez imao do sada samo jedan start u MLB konkurenciji, kada je isprasen protiv Bostona. Ocekujem da domaci veceras dobiju seriju, posto im udaraci produkuju iz meca u mec.Astrosi, kao sto se i predvidjalo, gube mec za mecom. Danas bacaju: Harrell-Anderson. Harrell 1-0, 2.16 ERA protiv Athleticksa, Anderson bez statistike protiv Houstona. Osim efikasnog prvog meca, napad domacih uglavnom bezopasan. Izgledalo je da sinoc imaju sansu, nakon 3-1 vodjstva, ali nisu uspeli. Anderson je odlican picer, kada je zdrav, sto trenutno jeste. Harrell je ok, ali je pitanje kakvu ce podrsku imati. Mislim da ce gosti dobiti tesan mec.U Los Angelesu domaci jure 3-0 pobedu u seriji. Starteri: Ryu-Locke. Ryu debitovao protiv Giantsa. Imao dobar nastup, ali bez podrske(napad nije dao nijedan poen). Locke je 0-1, 5.40 ERA protiv Dodgersa. Oba napada igraju lose. Pittsburgh bez datog poena u 2 startna meca. Skupi domaci lineup se nije pokazao do sada u pravom svetlu, ali tim ima 3-2 skor ipak. Ocekujem jos jednu pobedu domacih.U Tampi, Price-Masterson. Price ima 5-0, 1.64 ERA protiv Indiansa, Masterson 1-7, 7.74 ERA protiv Raysa. Matchup potpuno na strani domacih. Jedino me plasi nesiguran prvi start koji je imao Price, mada je protivnik bio Baltimor, pa i nije neko cudo. Domaci lineup, takodje, ne uliva preterano poverenje. Cleveland nije postigao nijedan run, na prva dva meca u seriji, pa za svaki slucaj, ovo ide u grupu opreznih uloga.U Torontu, Dickey-Lester. Dickey protiv Red Soxa 2-1, 4.09 ERA, Lester protiv Blue Jaysa 11-7, 3.86 ERA. Domaci ce zbog vecerasnjeg startera morati da zamene igraca na poziciji hvataca©.Arencibia dakle nece biti u postavi, verovatno ni najbolji udarac domacih Bautista. Lester prosle sezone porazen na oba starta u Torontu. Predvidjam pobedu gostiju, ali da se ogradim hendikepom ipak.I serija u Arlingtonu je izjednacena sinoc. Veceras: Darvish-Weaver. Darvish je 3-1, 4.23 ERA protiv Andjela. Weaver ima skor 13-7, 3.61 ERA protiv Rangersa. Weaver obicno ne prolazi dobro u Texasu, no napad gostiju deluje probudjeno. Hamilton je docekan na noz, pa ne ocekujem nesto od njega ni veceras, ali Pujols bije za sve pare. Hendikep na goste, za manji ulog.U Sinsinatiju, vrhunski starteri: Cueto-Strasburg. Cueto je 4-2, 3.92 ERA protiv Nationalsa, as gostiju 1-0, 4.76 ERA protiv Redsa. Mec tezak za procenu krajnjeg ishoda, te ocekujem tvrd pocetak i neresenu prvu devetinu.Atlanta iscupala pobedu nocas. Veceras startuju: Hudson-Samardzija. Hudson je 2-1, 3.44 ERA protiv Cubsa, Samardzija 2-0, 2.66 ERA protiv Bravesa. Samardzija odlican na otvaranju sezone. Domaci lineup je opasan, ali miroljubiv pocetak ne bi bio iznenadjenje.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...