Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 2/3, NHL 1/2, prodje i prateci NBA tiket, te Barcelona 6+. Od Nemaca sam ocekivao vise. Mochengladbach jedva do 3+. Kada je Hoffenheim poveo u 3. minutu, vec sam skoro stiklirao taj par, no na zalost tako je ostalo do kraja. Svakog trenutka sam ocekivao preokret Wolfsburga, koji je izostao, plus je domacin promasio penal. Barcelona razbijacki, po obicaju. U. Catolica i Antofagasta su se ispromasivali, u prvom poluvremenu, da bi stvari legle na svoje mesto, u nastavku meca. NHL sve tezi za procenu. U Ottawi 4 komada, nedovoljno za prolaz. San Jose i Washington, ocekivano raspucani. NBA sam odigrao oprezno, a ponovo je izasao kako treba. Kombo nije bio blizu. Kada igram ovako verovatne stvari, ocekujem da imam maksimalno jedan promasaj(parovi iz jace grupe), a ne 3/5, kao sto je juce bio slucaj. Tja, bas glupa nedelja; videcemo sta sledi danas.

 

 

Fudbal

 

The Strongest-Real Potosi 3+

 

Club Universitario-Bolivar 3+

 

New York City-Toronto 3+

 

Dinamo Zagreb-Lokomotiva Zagreb 3+

 

Nacional Potosi-San Jose 3+

 

Arsenal-Watford 2+

Leverkusen-Hamburger 2+

Las Palmas-Real Madrid 2+

 

U. de Chile-U. Concepcion 3+

 

Genk-Oostende 3+

 

Kvote, 1.60, 1.60, 1.44, 1.44, 1.60, 1.69, 1.51, 1.76.

The Strongest je obicno raspucan, kada Real Potosi gostuje; slicno vazi i za Bolivar, nevezano da li pobedjuju ili gube, kada je tim iz Sucrea domacin. New York City je krenuo jako; ocigledno je da ce biti dobra igra za golove, kao i sezonu ranije. Dinamo u vecini slucajeva zatrpa komsije, vidim da su kvote za golove u padu, te ih probah danas. Nacional Potosi je zakazao u proslom kolu; igraju protiv tima koji nije tako efikasan, pa sam ih odigrao opreznije. Arsenal, Leverkusen, Real Madrid, nisu pouzdani kao sto je to bio slucaj ranije, te mi 2+ deluje kao prihvatljiva opcija. Moj U. de Chile je tezak za proceniti; znaju da zatrpaju protivnika, a zatim odigraju 0-0. Igraju kod kuce, te sam ih ipak probao. Belgijanci za kraj. Kada sam ih igrao, retko su dolazili, te stavih samo jedan par danas.

Prve 4 stvari cine kombo tiket.

 

Prateci tiket, Molde 3+, Napoli 3+. Kvota 2.47.

 

 

NBA

 

LA Clippers-Cleveland >202.5

 

Kvota 1.60.

Ne bas zanimljiva ponuda danas. Na LA Clippers-Cleveland granica nije previsoka, pa mi deluje ok za igru.

Ovo je zavrsilo u slabijoj grupi.

 

NHL tiket, Tampa 5+, Detroit w1. Kvota 2.09.

 

Link to comment

Kvota 1.9 da ce Rafa dobiti 2-0 Zila Milera. Zar se toliko raspao? 

 

Mislim da vredi probati i na Vandeweghe protiv Jelene, po kvoti 2.15.

U dobroj je formi, imace podrsku publike, a svi znamo kako Jelena ume da zabaguje.

Edited by FPLS
Link to comment

Sto se Norvezana tice, sad bacih pogled na statistiku golova (0-2, 3+) za proslu godinu. Po ovome, ispada da je 39% utakmica bilo 0-2.

Nadajmo se da ce se ove godine raspucati, a da kvote nece biti male kao (ili sam bar ja steko takav, mozda pogresan, utisak) prosle sezone. 

Link to comment

Gledao sam juče skoro celo drugo poluvreme Odd- Rosenborg, ono ni na šta nije ličilo (ako pričamo o ofanzivi). Poluvreme je bilo 1-0, i tako je ostalo. Ok, Odd se jeste branio jer je imao 1-0 iz prvog, i Rosenborg jeste imao par dobrih prilika ali uglavnom se igra svodila na duge lopte i centaršuteve..a odbrane sasvim korektne.

Link to comment

Skoro svi njihovi timovi igraju na duge lopte i centaršuteve, obično igraju veoma brzo, pa zato često i ima golova. Mene nervira kriterijum sudjenja ili je bolje reći puštanje oštre igre. Ja volim kada je sudija spreman da dosudi i 2-3 penala ako treba, a kod njih se to teško može desiti.

Vidim da i kvote za 3+ rastu, za današnje mečeve; Molde ispratih sitno, slično ću i Valerengu sutra.

 

Južnoamerički timovi su zakon ipak.

Link to comment

Juče je sudija baš sekao igru. Nije pustio prednost na 25m od gola, u nastavku je Odd dao gol za 2-0 a on vratio loptu.

Slažem se da igraju brzo, ali juče je sve to bilo metiljavo, ali dobro, tek su počeli.

Link to comment

Dinamo je dosao 3+, 5+, lepo. Leverkusen nije mogao ni 2+ zato. Ponekad mi nije jasno zasto ih vracam sa crne liste, retko precenjen tim.

Link to comment

Kvota 1.9 da ce Rafa dobiti 2-0 Zila Milera. Zar se toliko raspao?

 

Zile je dobar server, lako tera set u 13. gem, a tamo je vec lutrija™. Realna kvota, nije ni za vecu ni za manju. Jos Rafa ne blista nesto u poslednje vreme cak ni na sljaci, o tvrdoj podlozi da ne govorimo.

Edited by Malvo
Link to comment

Fudbal 5/8, NBA 1/1, Genk i Dinamo Zagreb prodjose po 5+. Fudbalom i jesam i nisam zadovoljan. Dinamo je odigrao zanimljiv mec, zacinjen sa 5 pogodaka. Belgijanci za promenu prodjose. Kombinacija 2+ meceva je pala na Leverkusenu; vreme je da ih ponovo smestim na crnu listu. Nacional Potosi samo 1-1, no taj par i jeste bio malcice sumnjiv. The Strongest je ocekivano izdominirao. Bolivar me je razocarao; 1-1, 15 minuta igrac vise i nista. New York City prolazi vec u poluvremenu; pravo je cudo da su stali na broju 4. U. de Chile je odigrao kriminalno los mec, no za golove su bili laganica. NBA je dosao tesno, nakon 40 poena u prvoj cetvrtini. Dobro je sto sam NHL odigrao oprezno, jer su rezultati bili losi. Kombo je pao na Bolivaru; neverovatno je kako cele nedelje ne uspevam isti da sastavim uspesno. Korektan dan, mada je sigurno moglo bolje.

 

 

Fudbal

 

Benfica-Tondela 3+

 

Palestino-San Luis 3+

 

Kvote, 1.43, 1.64.

Benfica igra protiv dosta slabije ekipe i mada Portugalce ne preferiram, iole ozbiljnim pristupom bi trebali da zatrpaju danasnjeg protivnika. Palestino-San Luis, zanimljiv mec u najavi. Palestino igra dopadljiv fudbal(brza igra, prilagodjavanje stila igri protivnika). Efikasni su kod kuce, te ocekujem golove i danas.

 

Prateci tiket, Valerenga 3+, Venlo 3+, Sparta Rotterdam 3+. Kvota 3.30.

 

 

NHL

 

Calgary-St. Louis w2

 

Vancouver-Winnipeg 5+

 

Kvote, 1.59, 1.60.

Blues su poslednji put porazeni protiv Flamesa jos 2013. godine, a i to u produzetku. Fiks trend, Calgary 2-8(6 poraza u regularnom toku), St. Louis 7-3(6 uzastopnih pobeda). Vancouver i Winnipeg imaju lep 5+ trend; Canucks 9/10, Jets 9/10. 

 

Propratni tiket, Islanders 5+, Nashville w2. kvota 2.53.

 

NBA tiket, Oklahoma >215.5, Golden State >221.5. Kvota 2.56.

Izuzetno visoke granice danas, te je bilo kakva ozbiljnija varijanta iskljucena.

Edited by Miljenko
Link to comment

Moco, sta kazu insajderi za Steauu danas? I mnogo mi +11.5 na Megu, jeste da im je skracena rotacija, ali zujace ovi koji igraju. A i igra se na pobede, ne na razliku, verujem da ce Pavicevic usporavati igru ako bude imao solidnu prednost.

Edited by Malvo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...