Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Uzivo kladjenje je majka! :D

 

+1

 

Idemo Hantuhova, nemoj da te klinka dobije 2:0, moras uzeti bar drugi set... :D A i San Antoniju je vreme za prvi poraz, ili da bar bude dramatican mec do kraja pa da se branim :D

Link to comment

Fudbal 0/3, NHL 0/1(uz kvotu 1 na Bostonu), NBA 1/1, prodje prateci NHL tiket. Fudbal ponovo nije mogao losije doci. U Baselu neocekivanih 0-0, te nisu vredeli golovi iz Dortmunda. Na drugom promasih obe stvari; Bilbao-Valencia 1-0, dok je Colo Colo odigrao bez golova. Bolivar-Boca Juniors je bio sumnjiv par, pa se tu nisam ni nervirao previse. NHL fiks ne moze doci kako treba, nema sanse. Povracaj na Bostonu. Poraz Minnesote mi zato nije jasan; oni su bar igrali protiv tima koji je van playoff slike. Prateci 5+ tiket je nekako prosao. NBA uredno. Nakon odlicnog starta godine, evo par dana sa ekstra glupim rezultatima. Mozda vikend popravi nedeljni bilans.

 

 

Fudbal

 

Iquique-S. Wanderers 3+

 

Kvota 1.78.

Iquique i S. Wanderers retko igraju neefikasne meceve, pa ih probah i danas.

 

Prateci tiket, LASK 3+, Aalesund 3+. kvota 2.62.

 

 

NHL

 

Columbus-Pittsburgh 5+

 

Tampa-Philadelphia 5+

 

Dallas-Chicago 5+

 

Kvote, 1.50, 1.60, 1.50.

Trend overa, Columbus 6/10, Pittsburgh 9/10. Pingvini su prekinuli dugu over seriju protiv Islandersa. Tim je i dalje tik preko playoff granice, pa bi i napad morao da zaigra bolje, kako se ne bi desio kolaps na kraju sezone. Tampa 6/10, Philadelphia 7/10, kada je o plusevima rec. Derbi mec u Dallasu. Tekuci trend, Dallas 8/10, Chicago 7/10. Dallas u ne bas sjajnoj formi, mada im se ne moze ni zameriti previse, jer su im tri defanzivca aut, Klingberg, Demers i J. Benn(Sharp je takodje povredjen, no on vec nije igrac odbrane).

 

 

NBA tiket, Houston >216.5, Golden State >220.5. Kvota 2.56.

 

 

 

Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 2/3. Cileanci rutinski. NHL je dosao korektno. Rani plus na Columbus-Pittsburgh, do kraja nije pao nijedan gol(ostalo je 2-3). Tampa je odigrala veoma los mec. Na 0-3 se nisam nadao previse, ali domaci smanjuju par minuta pre kraja, da bi Flyersi dva puta promasili prazan gol, u zavrsnih 60 sekundi. U Dallasu su Starsi neocekivano lako dosli do pobede, jos jedan mec, gde nije bilo traumiranja u vezi prolaza. Mali plus na kraju, no i to je bolje od veceg dela nedelja.

 

 

Fudbal

 

Barcelona-Getafe 3+

U. Catolica-Antofagasta 3+

 

Monchengladbach-E. Frankfurt 3+

 

Hoffenheim-Wolfsbutg 3+

 

Kvote, 1.58, 1.45, 1.59.

Barcelona i Catolica, uobicajene stvari. Monchengladbach igra odlicno(narocito sa kladionicarske strane), daje i prima gomilu golova. Hoffenheim konacno probudjen, vezali su 4 3+ meca; u goste im dolazi kvalitetan tim Wolfsburga.

 

Prateci tiketi, AZ 3+, Rayo Vallecano 3+ i Sporting Cristal 2+, Melgar 2+, Juan Aurich 2+, LA Galaxy 2+. Kvote, 3.35, 2.40.

 

 

NHL

 

Ottawa-Toronto 5+

 

San Jose-Washington 5+

 

Kvote, 1.50, 1.55.

Over trend, Ottawa 8/10, Toronto 7/10. Senatorsi tesko da gaje realne playoff nade, no dok postoje teoretske sanse, vredi igrati maksimalno ozbiljno. Sharksi i Capitalsi igraju derbi mec. San Jose 6/10, Washington 8/10, kada govorimo o plusevima.

Fiks je cele sezone dolazio lose, pa je bolje da se drzim 5+ igre, pa kako mi bude.

 

Propratni tiket, Boston 5+, Winnipeg 5+. Kvota 2.20.

 

 

NBA tiket, Houston >210.5, Detroit H2(-6.5). Kvota 2.64.

Granice za poene su sve vise, te to i nije za jacu igru(treba natrpati 210+ poena). Fiks dolazi iznenadjujuce dobro(cak i sa hendikepom). Veceras neki timovi igraju back-to-back, pa je bolje da odigram sitno.

Link to comment

Delpo je bio nesiguran za ostatak karijere :Jova: A ovo sto je do sada pobedjivao premasuje pokazano na terenu™. Berdih ima muda kao semenke, ali slabije od sebe redovno trpa u nevaznim mecevima.

Link to comment

Kombo izgleda ne moze proci nikako ovih dana. <_<

Monchengladbach prosao. Barsa brojala do 6(mogli su i taj sedmi dati). Hoffenheim-Wolfsburg, pada gol u 3. minutu i tako ostaje do kraja, neverovatno(jos i promasen penal pride).

Korektan start, videcemo vecernji deo.

Link to comment

Mocart pocinje da mi ide na zivce. Ranije su dobitne tikete registrovali u roku od pet minuta, a u poslednje vreme, posebno uvece i nocu, kasne i kasne, evo jos uvek nema ni ubacenog rezultata. Takodje, izgleda i nocnog operatera mrzi da pomera satnice teniskim mecevima i ispada da maltene mogu samo u lajvu da se igraju. Evo sad cekam da mi registruju dobitni tiket, a vreme prolazi i na kraju necu moci nista da odigram.

Edited by Malvo
Link to comment

Gengo Kikuchi osvaja turnir u Nishi-Tami, imam neki filing. Jutros mi je doneo lovu u oba seta kao totalni autsajder, moze valjda i od 03h u finalu, opet kao totalni autsajder :D Kvota 4.4, morao sam singlirati, kao i Oklahomu po 4.15, vreme je za prvi poraz San Antonija kuci.

Link to comment

Danas krecu Norvežani, jedva cekam bice gg3+ :)

Nisu krenuli obecavajuce. Juce i prekjuce, dve 0-1 utakmice. Srecom te ih nisam forsirao.

Probacu Molde danas(u nekoj kombinaciji), verovatno i Valerengu sutra. Vidim da su pojedine kvote za 3+, prilicno velike; ne znam kakvi su uslovi za igru.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...