Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

+1

 

Zahvalni su na golove, a fine kvote.

 

Nego, U21 Engleska Premier. Rijetko kad je ima na uzivo, promjene rezultata cesto kasne, nekad izbace samo konacan kad zavrsi. Ne bi me to cudilo da Englesku U21 drugu ligu redovno ne prate plus je cesto ima na bet365 live. Kako? Zasto? :D

Link to comment

Igrao hiljadu na Memfis po kvoti 8.42 a nisam znao da im fali pola tima ali evo vode 10ak razlike krajem trece :D Branio sam Klivlend +2.5 ali navijajte da izdrze jako do samog kraja :D

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Svaka cast Gli  :thumbsup:

 

Meni juce horor sa overima,cekao sam od 41 minuta jedan gol na Grashopersu (koji je imao igraca vise od 17 minuta) i na O'Higins-Palestino cekao jedan

 

gol jos od 23 minuta,takodje (Palestino imao igraca manje celo drugo poluvreme)  :isuse: To iskljucivanje igraca definitivno zatvara i ubija meceve jbg

Link to comment

Gledao sam Palestino. Otvorena utakmica, do kraja; par prilika na obe strane i ipak nista. Tacno je to za crveni karton(to narocito vazi za Juznu Ameriku).

Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 1/3, NBA 1/2. Rayo Vallecano jos jednom ispostovao; ne bih nikako voleo da se presele u nizi rang. NHL razocaravajuce. Tampa dosla uz dosta srece, nakon sto se domacin ispromasivao, u prva dva perioda. Neocekivano tvrdi mecevi u kasnijem terminu. U Denveru je na vreme pao 4. gol, za 3-1 i ipak nije bilo prolaza. NBA onako. U Dallasu kilav mec, domacin je dao samo 90 koseva. Sacramento i New Orleans, uobicajena kanonada; ja budala ne igram ociglednu stvar jace. Polovican ucinak, no jaca grupa 1/4, slabija 2/2, to nikako nije dobra stvar. Prilicno slab pocetak nedelje, no prva dva meseca su bila skoro idealna, te ne mogu da se zalim previse.

 

 

Fudbal

 

Real Madrid-Roma 3+

 

Wolfsburg-Gent 3+

 

Kvote, 1.45, 1.66.

Revans mecevi CL. Roma je promasivala sve i svasta, na prvom mecu, u dobroj su formi, te se nadam da ce i oni doprineti efikasnoj utakmici. Wolfsburg uvek igra otvoreno(Bayern ne racunam, to je bio redak glup mec), Gent ce morati da napadne, pa se i ovde ocekuje lep mec.

 

Prateci tiket, Garcilaso 2+, East Stirling 3+, Emelec w1, Atl. Nacional 2+. Kvota 2.97.

 

 

NHL

 

Buffalo-NY Rangers w2

 

NY Islanders-Pittsburgh 5+

 

Montreal-Dallas 5+

 

Kvote, 1.49, 1.60, 1.47. 

Rangersi tradicionalno lako izlaze na kraj sa Sabresima. Fiks bilans, Buffalo 4-6, Rangers 6-4. Zanimljiv mec u New Yorku, u najavi. 5+ trend, Islanders 6/10, Penguins 10/10. Serija koja retko donosi dobra izdanja golmana. Veliki problemi sa povredama Canadiensa, a ni Starsi nisu kompletni(Klingberg, J. Benn, Sharp, Eaves). Kada je o plusevima rec, Montreal 7/10, Dallas 7/10.

Potonji tiket je odigran slabije.

 

Propratni tiket, Ottawa 5+, San Jose 5+. Kvote 2.35.

 

NBA tiket, San Antonio H2(-7.5), Portland >205.5. Kvota 2.64.

 

 

Link to comment

Stavim crvenu da izvesni Karlovski dobija prvi set protiv Krajinovica, kvota 3.5, a vidim da mu cesto mecevi idu u tb, velim sta fali da se proba. Kreten ne iskoristi pet set lopti, od cega cetiri u tb, od toga dve ili tri na svoj servis :facepalm:

Link to comment

Ja bio uveren da veceras nema golova, jutros merkao kvote i odusevile me kvote 0-1 i 0-2 (Real 0-2 bilo oko 2.9 cak, prosto neverovatno). I nisam posle zbog guzve uopste stigao da se  bavim kladjenjem. Sad bacim pogled na rezultate i smorim se za medalju :(

Edited by Timmy
Link to comment

Nisi jedini koji se smorio. :D

 

Sutra su no bet mecevi(mozda nesto sitno, u vidu tiketa). EL je uvek sumnjiva stvar, tu cu se ograniciti na 2+.

Edited by Miljenko
Link to comment

Stavim crvenu da izvesni Karlovski dobija prvi set protiv Krajinovica, kvota 3.5, a vidim da mu cesto mecevi idu u tb, velim sta fali da se proba. Kreten ne iskoristi pet set lopti, od cega cetiri u tb, od toga dve ili tri na svoj servis :facepalm:

 

Ja sam igrao prvi 12.5 vise prvi i prosao nekako ali je decko stvarno debil. Ko hoce sad da se zanima, neka proba neki set ili mec na ovog Hach Verduga protiv Zeballosa. trenutno su na sredini tajbrejka prvog seta i napeto je do jaja, a kvota na ovog milion. Meni za sad proslo +1.5 na njega i 12.5 vise, a imam i prvi set po 4.4... igracu i u drugom, mada je realno da se mozda raspadne ako izgubi prvi ali nema veze :D

 

Evo izgubio je prvi ali vijacu ga i u drugom vise gemova i neki hendikep, nije bio nista losiji a kvota je bas prevelika. Neka ode bar u 9.5 vise i dosta, sve preko toga je bonus. 

 

Inace, moram da pohvalim jednog istaknutog forumasa, koji je po zanimanju advokat a pritom i veliki poznavalac rumunske, bugarske, slovenacke i ko zna koje sve ne lige. Covek mi povremeno salje meceve sa insajderskim informacijama a ja sam od svega toga samo 1-2 puta zabo neki ozbiljniji ulog, jer me bas i ne radi kvota od uglavnom 1.85, i uglavnom sam igrao sitnije ali poenta je da pogadja dobro. Budite dobri s njim pa ce mozda i vama slati ponesto preko fejsbuka ili sms-a... :D

Edited by Zli Gli
Link to comment

Konacno jedan uspesan dan:

 

 

 

 

 

jsgnjGM.png

 

Ovde sam isao na turbo isplatu, otud ova kvota 1 na Necaxu (inace, i to je doslo).

 

 

Cfxrwll.png

 

js8eR28.png

 

 

 

 

:)

Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...