Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Gli, sta mislis za Busar-Svitolina? Nosim se mislju da odigram under, jer ako jedna od njih bude uzela brejk i igrala stabilno, druga ce da se rasplace za 10 minuta i epski raspadne. Tipujem raspad Svitoline, mada ju je dosad svaki put dobila.

Link to comment

Busar je meni generalno bolja igracica i mislim da ce dobiti, mada stoji da su obe od onih sto se raspadaju kad ih lose krene pa je sve moguce. Probacu uzivo da vijam neke velike kvote ako se neka odvoji tj. uzme brejk, ali svakako necu uci nesto jace na taj mec. Ima Dejvis kup meceva, nekih muskih finala, svega..

 

Evo odigrao sam iz zezanja 500din na 10.5 vise prvi set, kvota 3.6, i sad cekam da se dovuku do 5:5 nekako :D

Edited by Zli Gli
Link to comment

Fudbal 6/8, NHL 1/2, Stuttgart je dosao 5+, Real 5+ i 7+, prodjose i po jedan prateci, fudbalski, NHL i NBA tiket. Tottenham i Arsenal odigrase lep mec, posebno je drugo poluvreme bilo dobro. Stuttgart opravdao poverenje, bilo je premalo vremena za 7. gol. Real i Ronaldo, konacno raspucani; Wolsburg odigrah nepotrebno oprezno. City je proradio u drugom poluvremenu. Zvezda se neocekivano mucila protiv Jagodine, no ipak padose 4 komada. Salzburg i Chelsea, taman koliko treba golova. Union Espanola i U. de Chile odigrase dobar mec, ali su golmani bili raspolozeni(narocito Herrera). Bayern bezveze igram, jos jedan mec bez golova; zali boze potrosenog novca. NHL je mogao bolje. Moze se reci i ko me jebe, kada igram fiks. Pingvini gube od pogubljenih Flamesa, neverovatno. Tampa je otisla u OT, pa je tu krajnji domet bila kvota 1. San Jose-Vancouver, simpaticnih 6 komada. Izasao je jedan prateci dabl, taman da i tu kapne nesto. NBA odigrah oprezno, ispostavilo se nepotrebno. Kombo je volsebno ponovo pao, ali je vecina stvari pogodjena(uz par propratnih tiketa), za fin plus.

 

 

Fudbal

 

Nacional Potosi-Club Universitario Sucre 3+

 

Bolivar-Blooming 3+

 

AZ Alkmaar-Excelsior 3+

 

LA Galaxy-D. C. United 3+

 

Eibar-Barcelona 3+

New York RB-Toronto 2+

 

Colo Colo-U. Catolica 3+

 

San Jose-Real Potosi 3+

 

Chicago-New York City 3+

 

Kvote, 1.57, 1.60, 1.50, 1.56, 1.65, 1.60, 1.65, 1.79.

Nacional Potosi raspucan, kao i AZ. Bolivar ume i efikasnije, no izdanja iz Copa Libertadores, deluju ohrabrujuce. LA Galaxy ne bi trebao da ima vecih problema veceras. Barsu probah opreznije, vezano sa Torontom. U Cileu veliki derbi, to se mora ispratiti; Colo Colo nije krenuo efikasno, pa je ovo stavljeno u slabiju grupu. Real Potosi pratim redovno. Paunovic protiv Pirla i druzine; NY City ce igrati u 4-3-3 formaciji, pa se nadam jos vecem broju golova, u odnosu na proslu sezonu.

Prve 4 stvari su zavrsile u jacoj grupi.

 

Prateci tiketi, Lyon 3+, Sol de America 3+ i Ayacucho 3+, Deportivo Capiata 3+. kvote, 2.99, 3.37.

 

 

NHL

 

Ottawa-Dallas 5+

 

Winnipeg-Edmonton 5+

 

Kvote, 1.43, 1.60.

Sudar dobrih napada u Canadian Tire Centru. 5+ bilans, Ottawa 8/10, Dallas 7/10. Winnipeg ima lepu seriju meceva sa dosta golova, dok se napad Edmontona budi. Jets 7/10, Oilers 5/10, kada je o overima rec.

Prvi par je stavljen na kombo tiket.

 

Propratni tiket, Chicago 5+, NY Islanders 5+. Kvota 2.77.

 

 

NBA

 

Denver-Dallas >204.5

 

Kvota 1.60.

Duel u Denveru po tradiciji donosi veliki broj koseva, a i oba tima imaju fin trend overa(gosti su taman prekinuli svoj plus niz).

Ovaj par je ispracen bez nekog zaletanja(slabiji sesir).

 

Prateci tiket, Oklahoma >213.5, Houston >209.5. Kvota 2.56.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ceo dan serem svima oko sebe da cu igrati hiljadu na Lejkerse zbog kvote od 17.9, iako su ekipa rekreativaca, ali kao branicu ako bude 1.3 ili jace, i na kraju odustao. Sad je 1.65 dvojka, mogao sam uzeti lovu lagano ali sam debil.

 

Ako nista, makar Flipkensova pegla lepo za sad, vodi 5:2 u prvom setu. Kasnije cu igrati na Hjuston dvojku, zbog kvote 3.53, iako je Toronto trenutno bolja ekipa ali ne bas toliko.

Link to comment

Fudbal 6/8, NHL 0/2, NBA 1/1, Real Potosi je dosao 5+, New York City 5+ i 7+, LA Galaxy 5+, prodje i prateci NHL tiket. AZ je neocekivano zakazao. Imali su 15 minuta, za treci gol i igraca vise; pokusavali su do samog kraja, no nije se posrecilo. U Barsu nisam smeo da se zakunem, no padose 3 gola bez problema; Toronto 2+ prolazi uz dosta srece, u zavrsnih 10 minuta. Nacional Potosi odigrao 0-1 mec, e to je vec retka pojava. Real Potosi je odigrao pak utakmicu sa 5 golova u prvom poluvremenu; u nastavku su stali(pomislih da ce uleteti dve 7+ tekme, u istom danu). Colo Colo je razvalio Catolicu do poluvremena, 3-0. New York City je nastavio gde je stao, lep mec i 7 pogodaka. Bolivar me je nervirao, u vecem delu drugog poluvremena, no na kraju je jedna kontra realizovana, 3-1 kraj. LA Galaxy je napravio prelaz, u pobedi 4-1, rano jutros. NHL kilavo. Ono sto je bilo verovatno, nije proslo. Dallas je kasno poveo, dok mi mec u Winnipegu nije jasan(Oilersi su poceli da igraju tvrdo, sada kada nemaju nikakve playoff sanse, Talbot se razbranio). Prateci tiket je prosao, Islandersi i Chicago, po 5+, no to nikada ne bih odigrao jace. NBA sektor. Denver i Dallas su krenuli sporo, da bi posle sve doslo na svoje mesto. Kao sto sam vec pominjao, najgora stvar je kada jaca grupa dodje gore od slabije(jaca-2/5, slabija-5/6), no Chicago i New York City mi goleadom donese korektan plus.

 

 

Fudbal

 

Espanyol-Rayo Vallecano 3+

 

Kvota 1.74.

Rayo igra svoj prepoznatljiv fudbal, otvoreno, pa kud puklo. Jedan od zahvalnijih timova za pracenje u Spaniji.

Ovaj mec je zavrsio u slabijoj grupi.

 

Prateci tiket, Besiktas 3+, Palestino 3+. Kvota 2.60.

 

 

NHL

 

Philadelphia-Tampa 5+

 

Calgary-San Jose 5+

 

Colorado-Arizona 5+

 

Kvote, 1.65, 1.50, 1.50.

Flyersi su totalno nepredvidljivi, dok Tampa retko da manje od 4 gola. Trend overa, Philadelphia 6/10, Tampa 7/10. Lightning je vezao 9 pobeda, gostovanje danasnjem protivniku je uvek neugodno, te verujem da golova nece manjkati. Calgary 7/10, San Jose 8/10, ako govorimo o plusevima. Sva 4 ovosezonska duela su isla u plus i ne vidim razlog da se isto ne desi i veceras. U Denveru imamo sudar timova, koji se nalaze u finoj seriji efikasnih meceva; Colorado 9/10, Arizona 9/10.

 

Propratni tiket, Washington 5+, Los Angeles w1. kvota 2.10.

 

 

NBA

 

Dallas-LA Clippers >204.5

 

New Orleans-Sacramento >214.5

 

Kvote, 1.60, 1.60.

Prilicno niska granica na mecu u Dallasu, nesto sto se mora probati. New Orleans i Sacramento su vezali par undera, Rondo pravi dosta gresaka, no ovo deluje kao lep mec za egzibicije.

Prvi par je stavljen na kombo tiket.

 

Prateci tiket, Memphis H2(+14.5), San Antonio H2(-3.5). Kvota 2.72.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...