Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/2, NHL 3/4, NBA 0/1, prodje Barsa 5+, te prateci fudbalski i NHL tiket. Fudbal ok. Barsa odigrala fino, mada su imali i dva igraca vise, dobar deo meca. Steta sto nije bilo 7. gola. Dinamo rano poveo i ostaje 1-0 do kraja. Bolje da sam singlirao Bolivar, ponekad zaboravim prednost nadmorske visine koju imaju. AZ i Sol de America dodjose lagano na propratnom tiketu. NHL je krenuo sporo, sa samo par golova, nakon 30 odigranih minuta. Philadelphia je imala 0/7 ucinak u PP, neverovatno. Nije ni cudno sto over nije dosao, 0-4. U Ottawi sam zato imao srece. Cetvrti gol, na par minuta pre kraja, a onda EN gol Stamkosa iz odbitka, iz defanzivne trecine. Winnipeg dolazi do 3-2 prednosti, na dva minuta pre kraja regularnog toka meca. U Vancouveru bez nerviranja, 5. gol pada u ranoj fazi trece trecine. NBA sareno. Dallas odigrao kilav mec, over na Golden State-Oklahoma nije vredeo. Kako je krenuo nocni deo, cinilo se da ce bilans biti los, no na kraju zavrsih u malom plusu.

 

 

Fudbal

 

Gent-Leuven 3+

 

Defensor La Bocana-Deportivo Municipal 3+

 

Kvote, 1.55, 1.89.

Belgijanci dolaze dobro vec par nedelja, te probah Gent danas, Defensor La Bocana je fino krenuo sa golovima, 5/6 prolaza na 3+.

 

Prateci tiket, Antofagasta 3+, Juan Aurich 3+. Kvota 3.33.

 

 

NBA

 

Philadelphia-Miami H2(-6.5)

 

Memphis-Utah H1(+1.5)

 

Kvote, 1.65, 1.65.

Protiv Philadelphie, kao i obicno; Miami je sasvim pristojna ekipa. I dalje mi nisu jasni ovi hendikepi na Memphis, kao da je rec o nekoj salabajzerskoj ekipi. Da gostuju, pa i da razumem.

 

Propratni tiket, Toronto >203.5, Atlanta H2(-3.5). Kvota 2.64.

 

NHL tiket, Washington 5+, Dallas w1. kvota 2.12. 

Prvo sam hteo singlirati Edmonton, no vezali su 5 undera, pa sam odustao. Rangersi znaju odigrati tvrdo, te mi to nije bilo za ozbiljniju igru. Devilsi su jedan od najlosijih over timova, pa su i tu golovi otpali; viner na Starse ne deluje kao losa opcija. 

Dabl cisto za ispratiti, u najslabijoj grupi tiketa.

 

Link to comment

Mora se probati na Nikolu Mektica protiv Kamkea po kvoti 3.4, decko sabija ovih dana a Kamke jeste zajeban protivnik ali ne i nepobediv.

Link to comment

Ispostovao Nidza, ispostovala Naomi Broudi protiv Lisicki, plus vijao i vise gemova pa se i tu svasta poklopilo... Sad igra na tom turniru u Quimperu Sijsling a njega uvek vijam 10.5 i 12.5 vise svaki set i uvek nesto ispostuje, ali jaci je mec posle toga gde cu opaliti na nepoznatog domaceg igraca Romana Jouana protiv starog vuka Stahovskog. Nemam neko posebno objasnjenje nego slicno kao za Mektica, kvota oko 3 a gledao sam coveka i sabijao je, nema razloga da ne bude tako i veceras. Stahovski se provukao pre dva kola protiv Karatseva a i generalno ne blista ovde nego je favorit zbog imena. Naravno, daleko od toga da ne zna pa cu i tu svaki set da vijam vise gemova, to uglavnom lepo dolazi.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Ja sam odigrao u Quimperu lajv na mladog Rubleva protiv Lacka,u trecem setu na 3:3 bila kv.2.05...na kraju dobio nakon napetog taj brejka...sreca

Link to comment

Igrao sam ja treci set vise od 10.5 i 12.5 a posle i Rubleva na pocetku tajbrejka po 2.06, i prestao sam da pratim na 3:5 kad ono posle skocilo stanje na racunu :D Ne znam ni koliko je dobio ali nema veze :D

 

Sijsling i Matje dosli 7:5 prvi, sreca pa je 12.5 bila jako mala kvota vec na 2:2 pa nisam ni igrao. Sad krece spektakl, Jouan melje Sergeja.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Kako pice namestaljke u Montereju, usro se neko od para. Nijedna nositeljka nece docekati polufinale, a Paulina faking Parmentije se pretvorila u Serenu - servis joj ne mozes uzeti, a na protivnicki uvek stize do 30. I ja sam bas sad nasao da forsiram, vodeci se logikom da neka od ovih zapravo zeli da osvoji turnir, posto obicno nemaju takvih mogucnosti na vecim turnirima. Naravno, ne.

Link to comment

Zenski tenis je cudo, ne samo u Montereju. Evo moja Zhu Lin povela 2:0 u drugom a onda se odjednom poplasila ko zna cega i ekspresno 2:5 :D Ali sitna uplata svakako, kvota bila 5.25 pa morao probati..

 

Sad singliram Naomi Broudi protiv Busard, kvota 3.05, u padu od sinoc. Nafurana iritantna Kanadjanka jeste kao u nekoj formi ali je imala neraspolozene protivnice do sad a Naomi pegla kao iz topa i mislim da ce njen servis i jednorucni bekhend da dovedu Busardovu do ludila, ona je poznata da se raspada kad joj ne ide po planu. Pocinje za 15 min, videcemo.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Igrao ja i 8.5 i 9.5 vise prvi set, to je nekako izgurala, spasavala neke silne brejk lopte servisom, a sad sam igrao samo vise od 9.5 drugi, ne smem da probam jos da uzima set iako je jako lepa kvota. Evo izvukla je 15:40 u prvom gemu sa tri dobra servisa, valjda ce se Busard malo iznervirati i popustiti zbog toga, mada Broudi jako cesto gresi za sad i sama je kriva sto gubi. Videcemo, valjda ce vaskrsnuti, mada i ne gubim nista ako pukne, pokrila me u prvom setu nekako.

 

A igrao sam za 500din i ovu neku Fatmu Al Nabhani drugi set protiv Varvare Flink po kvoti milion, i evo devojcica dosla od 1:3 do 4:3, imam cak i 1.7 kontru ali ne pada mi na pamet da branim, samlece je Fatma macka sad :D

 

Imala Fatma 5:4 i 0:30, kvota 3.78 na kontru i nisam branio. Posle 30 obe pa brejk i set lopta za moju ali nisu pederi dali kvotu, pa je Fatma macka morala da uzme 6:4... :Hail: Idem da je nadjem na fejsbuku i da joj posaljem poruku zahvalnosti :D

Edited by Zli Gli
Link to comment

https://www.facebook.com/fatma.nabhani

 

Zahvalio se, iako je pukla ubedljivo treci set :( Inace, medju prijateljima su joj jos dve ITF igracice koje sam prepoznao, Prerna Bhambri i Rishika Sunkara, ali ne secam se da sam se na njima nekad usrecio pa nema nista od slanja poruka... :D

 

U 15h igraju Matje i Mektic, i opet cu da podrzim Nidzu Srbendu iako mu je ovo najtezi protivnik do sad. Idemo standardno - 1000 na mec po 3.4 a onda uzivo set na njega i 10.5 vise, pa kasnije i 12.5 ako se pojavi, sve za po 500, pa onda isto i drugi, nevezano za ishod prvog. U eventualnom trecem cemo videti. Tako sam juce recimo zaradio nesto na Jouan - Stahovski iako je moj favorit izgubio. Puko mec hiljadu, prvi set po 500 na 10.5 vise i da uzima Jouan isto izduvao, ali drugi set dobio moj 7:6 i sve mi se poklopilo, i 10.5 i 12.5 vise a i pobeda Jouana, sve kvote 3 :D U trecem se raspao, nije izdrzao pritisak jer je ipak bio totalni autsajder a i Stahovski je odigrao doktorski. Uglavnom, definitivno postoji "value" u igranju na Mektica, iako je Matje isto stari lisac.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Fudbal 1/2, NBA 2/2, Defensor La Bocana je dosla 5+, a prodjose i tri prateca tiketa, fudbalski, NHL i NBA. Belgijanci me taman ohrabrise i onda je Gent zakazao sinoc. Primise gol, da bi ubrzo izjednacili, idealna situacija. Imali su 20 minuta, kasnije i igraca vise i ipak ostade 1-1. Peruanci ispostovase, mada je treci gol pao dosta kasno. U nadoknadi vremena se svasta desavalo; greske sudija i jos dva gola.  Antofagasta i Juan Aurich rutinski na pratecem. NBA idealno. Miami je osim krize u 3. periodu, lepo kontrolisao mec. Memphis je lose otvorio utakmicu i nekako dosao do pobede na kraju. NHL tiket taman kako treba. Kombo nije prosao, no skoro sve drugo jeste, te ovo mogu podvesti pod veoma dobar dan.

 

 

Fudbal

 

Zvezda-Jagodina 3+

 

Man City-Aston Villa 3+

 

Stuttgart-Hoffenheim 3+

 

Wolfsburg-Monchengladbach 2+

Real Madrid-Celta 3+

 

Union Espanola-U. de Chile 3+

 

Tottenham-Arsenal 3+

 

Salzburg-Grodig 3+

Chelsea-Stoke 2+

 

Dortmund-Bayern 2+

Sporting Cristal-U. Comercio 2+

Penarol-Sud America 2+

 

Kvote, 1.50, 1.49, 1.47, 1.49, 1.59, 1.81, 1.71, 1.76.

Zvezda i City su uobicajene stvari. Hoffenheim je konacno proradio, a Stuttgart ima fin trend pluseva. Real kod kuce, protiv solidnog protivnika, vredi probati. Wolfsburg-Monchengladbach, zanimljiv mec u najavi. Moj U. de Chile igra leprsave meceve. Mozda navijacima nije prijatno, no za igru nisu losi. Londonski derbi bi trebao doneti efikasan mec, ali se ipak nisam zaletao. Salzburg ce morati da zaigra malo bolje, ako zeli titulu; Chelsea u 2+ varijanti. Bayern me je naplasio, te sam i tu probao samo 2 gola; Sporting Cristal i Penarol su veliki favoriti.

Prve 4 stvari su otisle u jacu grupu.

 

Prateci tiket, Club Brugge 3+, Oostende 3+. Kvota 2.70.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Calgary w1

Tampa-Carolina w1

 

San Jose-Vancouver 5+

 

Kvote, 1.93, 1.65.

Fiks trend, Pittsburgh 6-4, Calgary 1-9. Flamesi su u veoma losoj formi, Pingvini tradicionalno dominiraju protiv njih, kao domacini. Tampa je nanizala 8 trijumfa i ne verujem da Carolina moze prekinuti tu seriju. Pobede i porazi, 10 meceva unazad, Tampa 8-2, Carolina 5-5. Sudar efikasnih timova na mecu San Jose-Vancouver. Sharks 8/10, Canucks 9/10, ako o 5+ overima govorimo.

Dabl je stavljen na kombo tiket.

 

Propratni tiketi, Washington 5+, Ottawa 5+ i Columbus 5+, Winnipeg 5+. Kvote, 2.32, 2.56.

 

NBA tiket, Cleveland >206.5, LA Clippers >199.5. Kvota 2.56.

 

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...