Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ma tenis je zajeban, tanka je linija izmedju prolaza i pada. Ja kad gledam neke prenose i vidim kurcobolju kod nekih igraca i igracica, mozak mi se zapali od muke ali jebiga, svakako je isplativije za kladjenje od fudbala i skoro svih ostalih sportova pa trpim :D

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Pogodio Atletiko 1&3+, Celsi 2&2+, Milan 1-1, i Bakern h1. Cekam nocas Boston Nhl 5.5+ sto znaci da ko moze da se kladi uzivo neka igra 5.5-.

Edited by Moća
Link to comment

Valjda sme Atlanta da izdrzi jako do samog kraja, nije sramota pobediti Voriorse.. mada sam igrao kasno, kad je vec palo na 3.5 a jutros snimio po kvoti 6 i nisam uplatio, majmun.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Pogodio Atletiko 1&3+, Celsi 2&2+, Milan 1-1, i Bakern h1. Cekam nocas Boston Nhl 5.5+ sto znaci da ko moze da se kladi uzivo neka igra 5.5-.

:fantom:

sto ne branis

Nemam onlajn racun a i nije neki dobitak da bi ga branio.
Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 2/3, prodje i prateci fudbalski tiket. Copa Libertadores tiket je dosao taman kako treba. Propratni 2+ tiket je prosao rutinski, cak je sve izaslo i 3+, tja. NHL korektno. Strelci su zakazali u Bostonu, samo 3 pogotka. U Washingtonu i Vancouveru, potrebnih 5. 3/4 bilans ukupno, za pristojan dan.

 

 

Fudbal

 

Man Utd-Watford 2+

Levante-Real Madrid 2+

 

Monchengladbach-Stuttgart 3+

 

Arsenal-Swansea 3+

 

Liverpool-Man City 3+

 

The Strongest-Trujillanos 2+

San Lorenzo-Toluca 2+

 

West Ham-Tottenham 2+

Hoffenheim-Augsburg 2+

 

Kvote, 1.60, 1.42, 1.76, 1.83, 1.59, 1.64.

Utd igra malo bolje, pa bi 2 gola protiv Warforda trebala lako pasti. Real ne previse ubedljiv, na gostovanjima, pa odigrah i ovde opreznih 2+. Monchengladbach igra lep fudbal za gledanje. Kvota nije neka, no mec deluje prilicno verovatan za golove. Liverpool-Man City je nesto sto se mora probati, a ocekujem da i Arsenal proradi konacno. Copa Libertadores kombinacija je na kraju zavrsila u 2+ varijanti, mada sam The Strongest razmatrao za 3+. Londonski derbi bi takodje trebao doneti bar 2 gola, dok Hoffenheim ponovo igra zanimjive meceve.

Samo prvi tiket je zavrsio u jacoj grupi, odnosno na kombo tiketu.

 

 

NHL

 

Washington-Toronto 5+

 

Kvota 1.55.

Washington daje taman koliko je potrebno golova, te su 3-2 rezultati cesti(sto mi u svakom slucaju odgovara). 5+ trend, Capitals 8/10, Maple Leafs 8/10. 

 

 

NBA

 

Philadelphia-Charlotte H2(-5.5)

 

Houston-New Orleans >215.5

 

LA Clippers-Oklahoma >215.5

 

Kvote, 1.60, 1.60, 1.60.

Philadelphia mi je omiljeni tim protiv koga igram, ove sezone, nisam to ni danas menjao. Fiks trend, Philadelphia 1-9, Charlotte 7-3. Za over parove nije potrebno posebno objasnjenje, 4 ekipe koje se nalaze medju top timovima za poene. 

 

Cini mi se da je ovo najefikasnija sezona, od kada pratim NBA(barem se ja ne secam da je i na Istoku bilo ovakvih trpanja, iz dana u dan).

 

Prateci tiket, Boston >213.5, San Antonio H1(-7.5). Kvota 2.56.

 

Link to comment

Iskusno sam preskocio taj mec, mali mi je kec po 1.32 a opet nekako mala i dvojka sa kvotom oko 3, posto Ribarikova uopste nije u formi vec duze vreme, nikako da veze par dobrih meceva. Ovo trenutno sto je u ponudi od turnira je jako jako lose, i treba cekati nesto jace a do tad kuliranje.

Link to comment

Fudbal 4/6, NHL 1/1, NBA 1/3. Fudbal korektno. Arsenal i Liverpool odose u 3+; Monchengladbach ispostovao. Moj Utd zakazao, samo 1-0, protiv dosta slabijeg protivnika, pa prolaz Reala nije vredeo. Copa Libertadores kombinacija je ponovo rutinski dosla. Tottenham rano prima gol i onda volsebno ostaje 1-0 do kraja. Dobro odabran NHL par; Washington kao i obicno, 3-2. Lose NBA vece. Charlotte ocekivano lako dosao do pobede. Zato overa nije bilo gde treba, oba singla padose. Tja, rezultati su mogli biti nesto bolji(bar jos jedan prolaz), no ne moze svaki dan biti idealan. 

 

 

Fudbal

 

Rayo Vallecano-Barcelona 2&3+

 

Istra-Dinamo Zagreb 2+

Bolivar-Deportivo Cali 2+

 

Kvote, 1.43, 1.64.

Ovo je druga situacija ove sezone, gde nisam imao zgodan mec za povezati sa Barsom, te je kombinacija bila jedino resenje. Dosta veca kvota u Meridianu, u odnosu na Mozzart recimo. Dinamo i Bolivar u opreznoj 2+ varijanti.

Drugi tiket je stavljen u slabiju grupu.

 

Prateci tiket, Sol de America 3+, AZ Alkmaar 3+. Kvota 2.79.

 

 

NHL

 

Philadelphia-Edmonton 5+

 

Ottawa-Tampa 5+

 

Winnipeg-NY Islanders 5+

 

Vancouver-San Jose 5+

 

Kvote, 1.65, 1.55, 1.55, 1.55.

Trend overa, Philadelphia 6/10, Edmonton 5/10. Ova serija ima dugu tradiciju pluseva, narocito kada su Flyersi domacini. Oilersi su vezali 4 undera, no bice posebno naostreni veceras, jer je McDavid pauzirao zbog povrede, bas protiv danasnjeg rivala. Jos jedan mec sa puno dobrih ofanzivaca igra se u Ottawi. 5+ ucinak, Senators 7/10, Lightning 6/10. Winnipeg 6/10, Islanders 5/10, kada je plusevima rec . Jetsi su nanizali 4 overa, te ocekujem da se taj niz nastavi i protiv neugodnih Islandersa. Duel starih znanaca u Vancouveru, jos jedna serija gde golova ne manjka. Bilans overa, 10 meceva unazad, Canucks 8/10, Sharks 8/10. Vancouver ima 8 uzastopnih 5+ overa.

 

Propratni tiketi, Minnesota 5+, Nashville w1 i Arizona 5+, Colorado 5+. Kvote, 2.42, 2.56.

 

 

NBA

 

Dallas-Sacramento >215.5

Golden State-Oklahoma >221.5

 

Kvota 2.56.

Mozda je vreme da malo opreznije igram poene na NBA mecevima, te sam tako danas i uradio. Granice su prilicno visoke, te ispratih dva zanimljiva para dablom.

NBA tiket je zavrsio van kombo tiketa.

Link to comment

ako ne igraju iguodala i curry za gsw veceras protiv okc, vredi probati odigrati na thunder. za sada je 3.40 kvota. verujem da ce se naprziti da osvete onaj poraz od pre nekoliko dana.

Link to comment

Ja igrao kad je palo sa 4.25 na 3.65 iako sam cuo da ce igrati ovi.. Moze Oklahoma to svakako, samo se Vestbruk pojavi na mecu, za sad ga nema nigde..

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...