Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fiorentina-Napoli 2 kv.2.30, gost 2+ kv.2.10 i  3+golovi kv.2.03

 

Dukla-Sparta (P) 2 kv.1.72, gost 2+ kv.1.82 i 3+golovi kv.2.01

 

Lacio-Sassuolo domacin 2+ kv.1.80 i 3+golovi kv.2.05

Link to comment

Da. Bas kilave utakmice. Benfica razocarala. Italijane je bolje da igram 2+, kao i obicno.

Valjda ce nocni deo biti bolji. :dry:

Edited by Miljenko
Link to comment

collison over 14.5 soccer. ne igraju ni rondo ni gay. fast pace game vs thundera

 

noel over 9.5 maxbet. okafor out, ako ne bude restrikcije minuta, ocekujem da ubaci desetak poena.

 

probacu i cavs  pp over 51.5 vs indiana. lebron se vraca i ocekujem da krenu jako od pocetka. a i otkad je stigao lue igraju mnogo bolje u prvom poluvremenu nego u drugom.

Link to comment

Fudbal 0/3, NHL 3/3, NBA 1/1. Fudbal nije mogao losije. Benfica samo 2-0. Lazio ne daje gol, 0-2. U Firenci 1-1, u 7. minutu, bez gola do kraja, smor. NHL odlicno, ali i srecno. Rangersi dobijaju SH golom u zavrsnici meca. Lagani plus na Philadelphia-Calgary. U Pittsburghu sam vec mislio da ce ostati 4-0, ali padose jos 2 komada, u zavrsnih 120 sekundi. NBA sam dobro odabrao, Rocketsi odigrase jos jednu lepu sutersku utakmicu. Kako je krenulo, dobro se zavrsilo.

 

 

Fudbal

 

Olimpia Asuncion-UNAM 2+

Atl. Nacional-Sporting Cristal 2+

 

Kvota 1.78.

Evropska ponuda me nije dojmila danas, te probah samo ovaj dabl iz Copa Libertadores.

 

Prateci tiketi, Milan 2+, Leicester 2+, Chelsea 2+ i Crewe 3+, Sheffield Utd 2+, Brechin 2+, East Stirling 3+, Peterborough ggI, ggII. Kvota za prvi tiket, 2.07.

 

 

NHL

 

Boston-Calgary 5+

 

Washington-Pittsburgh 5+

 

Vancouver-NY Islanders 5+

 

Kvote, 1.50, 1.60, 1.60

Boston neocekivano dobar za overe, ove sezone; mada je ova serija cesto znala da bude efikasna. 5+ trend, Bruins 8/10, Flames 8/10. Derbi u Washingtonu. Dueli Washingona i Pittsburgha, nisu efikasni kao pre par godina, no njihovi napadi funksionisu sasvim pristojno, u poslednje vreme, te ocekujem golove veceras. Capitals 8/10, Penguins 7/10. Vancouver 8/10, Islanders 5/10, kada je plus trendu rec. Vancouver je vezao 7 overa(podseca ovo malo na start sezone). Islandersi imaju 4 minusa, na poslednjih 5 utakmica i mislim da je vreme za povratak efikasnih meceva.

 

Propratni tiket, Edmonton 5+, Florida 5+. Kvota 2.56.

 

NBA tiket, Portland >202.5, Dallas >207.5. Kvota 2.56.

 

Link to comment

collison over 14.5 soccer. ne igraju ni rondo ni gay. fast pace game vs thundera

 

noel over 9.5 maxbet. okafor out, ako ne bude restrikcije minuta, ocekujem da ubaci desetak poena.

 

probacu i cavs  pp over 51.5 vs indiana. lebron se vraca i ocekujem da krenu jako od pocetka. a i otkad je stigao lue igraju mnogo bolje u prvom poluvremenu nego u drugom.

 

1/3 katastrofa. jos je i noel jedva dosao jer za 4 minuta sakupio dva faula, posle imao neke probleme, pa se vratio i ekspresno napravio i treci faul. rondo je ipak igrao, dok su me cavsi opet zajebali i odigrali ocajno pp.

Link to comment

Zanimljiv tenis u pola 8 sad, Kristina MekHejl protiv Viktorije Rodrigez. Amerikanka mnogo poznatija i sve je to lepo ali da ona onako smotana bude 1.15 favorit protiv bilo koga, makar i drveta nasadjenog na drugoj strani, nema mi to nikakve logike. Ova meksikanka je ok igracica, korektno igra zadnjih godinu dana otkako sam cuo za nju i igram lepo ovde hiljadu na njenu pobedu po 5.5 a verovatno cu i uzivo da vitlam svasta nesto, setove na ovu malu i vise gemova mozda..

Link to comment

Pukla prvi 6:0, pojacao drugi set za 200din po 7.8 i mec po 12, isto za 200. Dva scenarija me vade - ili namestaljka, posto je turnir u Meksiku pa da ode iz keca u dvojku, ili neka misteriozna predaja Amerikanke, kladionica mi racuna pobedu jer je zavrsen prvi set. Ajmo malena, vaskrsni :D

 

Udario i da uzima servis na 0:1 u drugom, 500 po 2.45, i uzela mala s nulom. Idemo sad po brejk, set a kasnije i mec :D

 

I drugi njen servis na 1:2 dali kvotu 2.45, i opet proslo lagano. Uzivo kladjenje mama :Hail: Sad sta god da bude, nisam u minusu, a osecam da ce uzeti bar drugi set malena lepotica, sad se opustila i krenula da gazi :D

Edited by Zli Gli
Link to comment

Steta sto mene nece zadesiti drugi scenario na mecu VIkmajer-Larson, u poslednjem momentu odustao od keca i odlucio se za 9-12 prvi set, naravno glupaca pukla sve svoje servise osim prvog gema u mecu :isuse: A sluzila me sjajno ova igra do sada

Link to comment

Mene generalno jako dobro sluzi igra kad igraju dva po meni podjednaka igraca, redje igracice, pa opalim na pocetku seta 10.5 vise po velikoj kvoti i cekam da se dovuku do 5:5. Najbolji za to su turniri u dvoranama, kad igraju dobri serveri, i tad obicno pojacavam i 12.5 vise kad dodju do nekih 2:2 pa ubace i tu igru a izbace 9.5.. Kod zena cesto bude kvota 3 i jace na 10.5 vise i na 3:2, ako vodi neka koja je favorit, mada kod njih vise volim da igram 10.5 vise kad neka sto je favorit gubi recimo 1:4 ili 2:4 pa vijam povratak i to cesto dodje, a umeju i one da dodju u 6:6 ali uglavnom uz milion brejkova :D Ono sto se desava zadnja 2-3 dana je da mi obicno dodju likovi bez problema do 4:4 i onda usledi neko sranje pa 6:4 za nekoga, ili 7:5 kad cekam 12.5 vise... Najvise volim kad razmene brejkove u ranoj fazi seta jer se posle uglavnom stabilizuju a kad mi idu bez problema skoro do samog kraja, onda se napusim cesto. Valjda neki maler ovih dana, jebem li ga.

Link to comment

Ma sve se slazem, i ja neretko jurim over 10.5 kod zena na tvrdim podlogama, samo kazem da je i over 8.5 odlicno za dubl, odaberes dva takva meca i imas kvotu 2-2.15. Mislim da mi je procenat uspesnosti tih tiketa preko 60%, samo sto treba ostati pribran i zaustaviti se na dva meca i toj kvoti, a opet ne siliti svaki mec koji padne na pamet, ima igracica koje su rodjene za ovu igru.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...