Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 4/7, NHL 3/3, Deportivo Capiata i Oostende prodjose po 5+, a izasao je i prateci NHL tiket. Fudbal je mogao doci bolje. Bayern razocarao, jos jednim kilavim mecom; nece vise ove sezone ici u jacu grupu. Lakih 3+ na Partizan-Zvezda. Belgijanci se popravljaju, 5 komada na Leuven-Oostende. Melgar uredno. Neverovatnih 0-0, na The Strongestu. Deportivo Capiata je odigrao jos jedan lep mec za gledanje(i igranje). Colo Colo je poveo sa 2-0 u 30. minutu i tako ostaje do kraja. NHL tesko da je mogao bolje. Pittsburgh je sa Malkinom, je odmah delovao bolje u napadu. Calgary ocekivano lak over. Cak je i fiks dabl prilicno rano osiguran. Na propratnom, Philadelphia i Dallas odose u 5+. Dobro je sto NBA odigrah oprezno, posto rezultati nisu bili po mom ukusu. Fudbal me nije odusevio, ponovo sam bolje pogodio stvari sa slabijom uplatom, no uzeh nesto sitno na kraju.

 

 

Fudbal

 

Salzburg-Austria Vienna 2+

Barcelona-Sevilla 3+

 

U. Catolica-Huachipato 3+

 

Ciclon-Bolivar 3+

 

Real Potosi-Jorge Wilstermann 3+

 

Liverpool-Man City 3+

 

Ajax-AZ Alkmaar 3+

 

Tottenham-Swansea 2+

Man Utd-Arsenal 2+

 

Kvote, 1.46, 1.40, 1.55, 1.55, 1.90, 1.63, 1.81.

Salzburg na kraju odigrah opreznije, u kombinaciji sa Barsom, koja ima standardno malu 3+ kvotu. Catolica, tu i ne treba neko specijalno objasnjenje. Bolivar igra dobro i na gostovanjima, pa ih skoro uvek vredi i probati. Real Potosi je jedan od timova sa liste omiljenih. Man City ume da odigra lepe meceve, dok je Liverpool blago receno nepredvidljiv. AZ i Ajax imaju fin trend efikasnih utakmica, u poslednje vreme. Nekada su Englezi isli i u 7+, a sada je tesko nakaniti se i za 2+, no ipak probah ovaj dabl.

Prve tri stvari su stavljene na kombo tiket, ostalo opreznije.

 

Prateci tiket, U. de Chile 3+, Cerro Porteno 3+ i Tottenham P/K1, Man City w2, Dortmund P/K1, Barcelona P/K1, Sampdoria w1, Juventus w1, U. Catolica P/K1, Anderlecht w1. Kvote, 3.04, 6.38.

 

 

NHL

 

Chicago-Washington 5+

 

Edmonton-NY Islanders 5+

 

Vancouver-San Jose 5+

 

Kvote, 1.65, 1.55, 1.60.

Chicago-Washington, tradicionalno efikasna serija. Chicago 6/10, Washington 8/10, kada je o 5+ trendu rec. Edmonton je u vecem delu sezone, jedan od top over timova. Plus trend, Oilers 6/10, Islanders 6/10. Vancouver se vratio efikasnim mecevima(oni drze i najduzu sezonsku over seriju). Canucks 7/10, Sharks 7/10, kada govorimo o 5+ ucinku.

Potonji singl je zavrsio u slabijoj grupi.

 

Propratni tiket, St. Louis w2, Tampa 5+. Kvota 2.62.

 

NBA tiket, Orlando H1(-7.5), Dallas >208.5. Kvota 2.56.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja tu igrao keca po 2.03 i dvojku na Portland po 2.79, ne kontam kako je Indijana bila tako veliki favorit... Ne znam da li sam u zivotu lakse prosao dva singla nego ovo sad, oba meca razbijanje po 15-20 razlike.

 

Zakuvao sam i Njujork uzivo kad je bilo 2:13 za Majami, po kvoti 3.2, i vratili su se malo, mada sam tu igrao samo 575 din :D

Link to comment

nekako je dobacio do 10 poena. washington je isto bio zicer protiv cavsa bez lebrona. ja tu igrao overe na irvinga i love. da nije bilo dvadeset razlike na pocetku trece i love bi prebacio granicu. bas su raspad cavsi bez lebrona.

Link to comment

Fudbal 5/7, NHL 2/3, Ajax dodje 5+, a prodje i vecina pratecih tiketa, po jedan fudbalski, NBA i NHL. Englezi su bili prilicno efikasni, no naplasise me neefikasnom sezonom, pa sam Man Utd i Tottenham odigrao oprezno. Strelci su zato zakazali u kup finalu, samo 1-1. Ajax i AZ opravdase poverenje. Salzburg raspucan, ali ih ja iskoristih samo za "podupiranje" Barse. Bolivar taman 3 komada. U Catolicu nisam ni sumnjao. Jorge Wilstermann je odigrao odlican mec, ali sam bio maler za 3+. Jedan neopravdano ponisten gol za njih(na 0-1), te promasen penal za Real Potosi, u 91. minutu. NHL deo je dosao korektno. Potrebnih 5 golova, na Chicago-Washington. San Jose odlazi u plus, hrpom golova u trecoj trecini. Na Edmonton-NY Islanders je rezultat bio 0-1, nakon 40 minuta, pa mi nade u prolaz i nisu bile prevelike. Domacin okrece, dolazi do 3-1, u 57. minutu, no na zalost nije bilo 5. gola. U NBA delu, propratni tiket dolazi lagano. Kombo je pao na Edmontonu, a cekao sam solidan bonus, tja. Korektan plus na kraju, mada je moglo biti daleko bolje, uz malo srece.

 

 

Fudbal

 

Benfica-U. Madeira 3+

 

Lazio-Sassuolo 3+

 

Fiorentina-Napoli 3+

 

Kvote, 1.45, 2.07, 2.06.

Benfica je pomerena za danas, no moje misljenje je isto. Ove favorit-autsajder tekme, su mi medju omiljenim stvarima za golove.

Italijane sam morao probati po ovakvim kvotama. Lazio je podigao formu, dok Sassuolo igra zanimljiv fudbal. U Firenci derbi, golovi, zasto ih ne bi bilo.

Samo Benfica je stavljena kombo tiket.

 

Prateci tiket, Cagliari 3+, Hammarby 3+. Kvota 3.34.

 

 

NHL

 

NY Rangers-Columbus w1

 

Philadelphia-Calgary 5+

 

Pittsburgh-Arizona 5+

 

Kvote, 1.55, 1.55, 1.50.

Rangersi su dominantan domacin, 22-6-3-0. Tekuci fiks trend, Rangers 7-3(2 poraza u regularnom toku meca), Blue Jackets 6-4(samo jedan poraz, tokom 60 minuta). Domacin dize formu pred playoff, te ocekujem njihovo dobro izdanje i veceras. Philadelphia i Calgary imaju fin 5+ trend; Flyers 6/10, Flames 8/10. Povratak Malkina je doneo preko potrebnu sigurnost napadu Pingvina, pa se nadam jos jednom raspucanom izdanju. Tekuci bilans pluseva, Pittsburgh 6/10, Arizona 8/10.

 

Propratni tiket, Tampa 5+, Dallas 5+. Kvota 2.40.

 

 

NBA

 

Milwaukee-Houston >207.5

 

Kvota 1.60.

Rocketsi retko zakazu sa poenima, ma ko da je protivnik. Granica nije previse visoka(bar ova dodatna).

 

Prateci tiket, Washington H1(-8.5), Oklahoma >215.5. Kvota 2.56.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...