Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

I kod mene najbolji ucinak, od kada igram ovaj sistem(2016. godina). Malo me nervira sto mi budzet nije neki, no bitno je da se pravi plus.

Probaj digras ovo sto igramo ja i Timmy. Ti imaš osecaj za golove.

Link to comment

Ponekad bez potrebe ogranicim sebe(kao za Gent veceras), mada je para bilo vise nego dovoljno. -_-

Ok mi je ovo sto igram na fudbalu, 3+ kao glavna stvar i za 10-15 procenata od te uplate 5+, 7+. Ove vase igre obicno uklapam u sire tikete(sastavicu neki nocas). 

NHL i NBA su iznenadjujuce dobri, u prehodna dva meseca, a tek sledi MLB.

Za tenis sam dunster, pa i ne pokusavam ozbiljnije da ga igram. :dry:

Link to comment

Ja u zadnje vreme i ne igram nba i nhl, tek sinoc odigrao na NYR.Mada sada je takav period da vredi igrati na timove, koji se bore za playoff. Pogotovo ako igraju kuci sa vec otpisanim ekipama.

Link to comment

Imas u Meridianu tzv "slobodnu igru" (imas tu mogucnost i online). Ti kazes/napises dogadjaj i sta hoces da igras, oni ti daju kvotu. Nisam probao, ne znam kako funkcionise.

Edited by Nesh
Link to comment

Imas u Meridianu tzv "slobodnu igru" (imas tu mogucnost i online). Ti kazes/napises dogadjaj i sta hoces da igras, oni ti daju kvotu. Nisam probao, ne znam kako funkcionise.

 

nasao

kvota 1 :)

Edited by g.han-city
Link to comment

Fudbal 2/2, NHL 1/1, NBA 1/1, prodje kombo, te prateci NBA i fudbalski tiket. Fudbal je dosao fino. U. Concepcion prolazi lagano. Nacional Potosi, uz dosta srece, par minuta pre kraja meca. Gent je dosao rutinski na pratecem, ponovo ih nisam singlirao, no tu je bar i Palestino dosao. NHL muljavo. Washington je bio u zaostatku, u vecem delu meca, ipak dobio u regularnih 60 minuta. Ducksi odose u OT, kvota 1. Malcice smanjen dobitak, ali je prolaz najbitniji. U NBA delu, skoro idealni rezultati. Memphis cekah za kombo tiket i tu nije bilo nerviranja uopste. Prodje i jedan prateci dabl; nije se ranijih godina desavalo, da ovako lako povezujem meceve. Jedino sto mi se nije dopalo, je sto sam malo smanjio uloge, cekajuci vikend, no najbitnije je ipak da su svi bitni tiketi izasli.

 

 

Fudbal

 

The Strongest-Oriente Petrolero 3+

 

Wolfsburg-Bayern 3+

 

Leuven-Oostende 3+

 

Partizan-Zvezda 3+

 

Melgar-Defensor La Bocana 3+

 

Deportivo Capiata-Nacional Asuncion 3+

 

Colo Colo-San Luis 3+

 

Kvote, 1.60, 1.62, 1.76, 1.80, 1.59, 1.65, 1.50.

The Strongest kao domacin je gotovo uvek, dobra stvar za igru. Wolfsburg i Bayern imaju dugu tradiciju efikasnih meceva, kada je Wolfsburg domacin. Belgijance propustih da singliram par puta, vreme je da to promenim. Morao sam ispratiti nas derbi; idealna prilka da im Zvezda ponovo uzme meru. Melgar je veliki favorit veceras, pa su i golovi izgledni. Deportivo Capiata i Nacional Asuncion su otvorili sezonu izuzetno efikasno, te ih odigrah i danas. Colo Colo igram i dalje, ali bez zaletanja.

Prve tri stvari su stavljene na kombo tiket, ostalo u slabiju grupu.

 

Prateci tiketi, Leicester 3+, Betis 3+ I Penarol 3+, Garcilaso 3+ i Melgar P/K1, Bayern P/K2, Zvezda X2, Colo Colo P/K1, Leicester w1, Real Madrid 1X, Roma w2. Kvote, 3.24, 3.27, 5.16.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Winnipeg 5+

 

Calgary-Ottawa 5+

 

Montreal-Toronto w1

Los Angeles-Buffalo w1

 

Kvote, 1.60, 1.47, 1.93.

Malkin se veceras vraca u postavu Pittsburgha, te ocekujem dobro izdanje napada domaceg tima. Trend overa, Penguins 6/10, Jets 6/10. Calgary i Ottawa su medju boljim over timovima; domacin 8/10, gost 7/10, ako o 5+ trendu govorimo. Montreal nema vremena za nove kikseve. Fiks trend, Montreal 5-5, Toronto 3-7. Canadiensi imaju 9 vezanih trijumfa protiv Toronta, gosti su desetkovani, te i veceras ocekujem 1. Los Angeles 5-5, Sabresi 4-6, 10 meceva unazad. Kingsi se vracaju svojoj prepoznatljivoj tvrdoj igri, tri vezane 2-1 pobede(ponekad mi nije jasno zasto dovode toliko dobrih ofanzivaca, kada je ucinak isti, jer im je stil igre takav kakav je).

Oba singla odose u jacu grupu.

 

Propratni tiket, Philadelphia 5+, Dallas 5+. Kvota 2.48.

 

NBA tiketi, New Orleans >210.5, Houston >208.5 i Golden State H2(+0.5), Memphis w2. Kvote, 2.56, 2.09.

Previsoka granica za over na Oklahoma-Golden State, te probah fiks, ali maksimalno oprezno; a i Memphis igra back-to-back.

Edited by Miljenko
Link to comment

Cekam penal zavrsnicu na Istanbul-Besiktas zbog overa na domace i niti moji napadaju kos niti ovi idioti prave faul, odlucili da u poslednjem minutu brane napade napade na -5 jer ovo je NBA i dace dve trojke iz dva napada posle dva tajmauta. Mars u kurac

 

Carevi u poslednjem minutu nisu napravili nijedan faul. Jebeno bizarno

Edited by Malvo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...