Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ponekad i ja jedem govna i igram presiroko. :whistle:Sinoc su ovi iz Toronta na 0-2 imali priliku ne samo da izjednace, vec i da povedu i corak. Dadose samo 1 poen. Kasnije nisu imali cestiti sansu za preokret.Pisao sam ranije na jednom kladionicarskom forumu najave za svaki bogovetni MLB mec. Statistike picera, duel trendovi, povredjeni igraci...Ja nisam neutralan(imam par timova koje volim, kao Koyot :lolol: ), pa umem da budem subjektivan. Tamo sam ostavljao ljudima da proberu na osnovu gole statistike.Funkcionisalo je sasvim solidno. Ova igra sa hendikepom nije losa. To pre nisam cesto praktikovao.Ovde pisem sazetije, a ima i boljih poznavalaca od mene na forumu, ne bih da unosim razdor medju MLB ljubitelje. :)

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja sam sinoc iz zajebancije odigrao Teksas 2 (pao mi tiket na Dalas, igrao dvojku navijacki) i video da su dobili 0:7, iako je bilo napetih 0:0 dok nisam zaspao. I dalje ne kontam nista o bejzbolu ali cu da prepisujem povremeno :D

Link to comment

Austria 31-28 Serbia Srbija ponovo kreće krivudavim putevima evropske b divizije. Dobro, u revanšu ćemo ih dobiti, valjda ovo malo popravi kvotu tj smanji hendikep

Link to comment

dobih neku crkavicu, 25 eura sa eurom, taman da sipam gorivo u moj maibatsu thunder. igra' sam malaga x, real 2-3, texas bejzbol, i denver i brooklyn 2.dajte predloge za nocas, npr. miljenko smije li se toronto danas igrat', je li buehrle kao sto je nekad bio i je li im vrijeme da dobiju?sto da se igra za ligu evrope, ja mislim fenerbahce 1 da se proba, dobra je kvota.

Link to comment

Prva grupa dosla fino, osim fudbala naravno. Dortmund nece odigrati narednih 10 meceva od 0-1. :frust:Kakav bi to tim bio, da imaju nekog vrhunskog napadaca.Danas:Benfika 1Boston-New Jersey w1Minnesota-Detroit >8.5Tampa-Baltimore h2(+1.5)Grrupa BChicago-St.Louis w1Toronto-Cleveland 1NY Mets-San Diego 1pxOakland-Seattle 1pxChicago White Sox-Kansas City h2(+1.5)Atlanta-Philadelphia h2(+1.5)Chelsea 1Tottenham 1Od fudbala mi Benfika deluje najsigurnije. Meni nije jasno kako je Newcastle prosao i prethodnu rundu.Preostali dabl opreznije, da ne cackam golove, nakon onog sinoc u Malagi.U Boston dosli Jagr i Redden. Jagr bi trebao da popravi zabrinjavajucu neefikasnost Bruinsa. Devilsi su im stara musterija. Gosti ne igraju sjajno, gube tesne meceve i protiv realno slabijih timova, pa sto ne bi bili porazeni i veceras.Blackhawksi su bili varijanta B. Igraju protiv Bluesa, koji imaju jednu pobedu na poslednja 4 meca. Halak povredjen, tradicija potpuno na strani domacina, ipak za drugu grupu.Napad Tigersa se nije pokazao previse u prva 2 meca serije, udaraci Twinsa jos gori. Sinoc domaci okrecu mec u bottomu 9. ininga, kada se cinilo da nemaju nikakve sanse. Veceras bacaju Pelfrey-Porcello. Pelfrey imao samo jedan nastup protiv Detroita, gde se nije proslavio. Porcello je 6-4, 3.24 ERA protiv Twinsa. Trenutni sastav domacih, udara protiv njega 0.327, sto je prilicno visoko. Treba uzeti u obzir i da Tigersi nemaju klasicnog closera, vec utakmicu zavrsava ko je na raspolaganju. Na prvom mecu su se izvukli, ali je bullpen trokirao sinoc. Da, vreme je i da bullpen domacih odigra losije.Udaraci Oriolesa sabijaju. Ekipa postigla 12 od 14 poena na 2 auta. Piceri: Roberto Hernandez-Felix Gonzalez. Hernandez 4-4, 5.50 ERA protiv Baltimora, potonji 1-1, 3.68 ERA. Picer gostiju je imao 3 vezana dobra starta protiv Raysa, racunajuci tu 1-0 pobedu, gde je dozvolio samo 2 hita, uz 7 strikeouts. Oriolesi imaju power lineup, tu nema diskusije. Trebalo bi da dodje cista dvojka, no hendikep mi deluje sigurnije.Sta reci za Toronto. Za sada se rodio mis. Znali su i ranijih sezona da gube u serijama kod kuce, a onda pobedjuju u gostima. Veceras, duel picera Buehrle-Myers. Buehrle imao solidnu sezonu u dresu Marlinsa. Kao clan White Soxa je cesto bio u prilici da igra protiv Indiansa. Ima skor 15-17, 4.77 ERA u 47 nastupa. Znaci ne preterano ohrabrujuce. Ovaj par bih verovatno preskocio da je skor u seriji 1-1, a sigurno ga ne bih igrao na 2-0. Ovako, nabudzeni lineup domacih valjda moze da izboksuje jednu pobedu. Nije Cleveland los, kao sto mnogi misle, ali nije ni strah i strepet.Dabl hendikepa i timovi koji su razocarali na oba startna meca. To narocito vazi za Filu. Sinoc Halladay razbucan, ne koriste se prilike u napadu. Jeste Atlanta tesko gostovanje, ali... Veceras za goste baca Lee, za domace Medlen. Lee je 4-4, 3.08 ERA protiv Bravesa, Medlen 1-0, 5.32 ERA protiv Philliesa. Lee je jedan od mojih omiljenih picera pa sam malo subjektivan, ali uz solidnu podrsku, mislim da ima sanse. Ako nista vise bar za egal mec.Royalsi se solidno pojacali, na terenu ista slika. Piceri su bacali dobro, narocito se to moze reci za prvi mec, ali su udaraci plac majke bozije. Sinoc nisu dali poen pri rezultatu 2-4, kada su imali sve 3 pune baze, bez auta. Veceras: Floyd 5-8, 4.10 ERA protiv Kansasa, odnodno Guthrie 4-5, 3.24 ERA protiv White Soxa. Vreme je da udaraci gostiju istupe.Na kraju, malo i faktora srece. Ovu igru igram vec dve sezone. Statisticki gledano, na vecini meceva se desi da rezultat posle prve devetine bude neresen(dobro, ima izuzetaka, ali u globalu da). Nije lose za igru kod timova koji daju malo poena, odnosno na stadionima koji pogoduju picerima. Naravno desavalo se da se na primer mec zavrsi 1-0, a poen padne odmah u prvom iningu. Ili da padne i po 20 poena, a prvi bude 0-0. Kvote su dobre, izmedju 1.7 i 1.8(izuzetak Soccer, gde daju i 1.65). Veceras sam izabrao duele u New Yorku i Oaklandu. NY Mets-San Diego, Gee-Stults. Gee 2-0, 1.32 ERA protiv Padresa, Stults 2-1, 2.57 ERA. U dve pobede Metsa je palo puno pena, ali su obe prve devetine zavrsene 0-0. Drugi par, Griffin za Oakland, 2-0, 1.64 ERA protiv vecerasnjeg protivnika, Maurer ce imati prvi MLB start, posle uspesne predsezone. Bio je proglasen za najboljeg picera u svojoj diviziji u AA konkurenciji. Teren u Oaklandu pogoduje picerima. Ruki je uvek macka u dzaku, no ovo izgleda kao solidno resenje sve u svemu, bar za drugi sesir.

Edited by Miljenko
Link to comment

Nocas ce me, slutim, najvise nervirati Washington protiv uvek nezgodnih Islandersa i Rodjaci protiv Columbusa. Tu sam resio da igram keceve.Iznenadjenja cu traziti u Bostonu (kvota na dvojku 3.50 u Mozzartu, W2 2.65) i Torontu (2.90 na Philu, W2 2.18)Kvota da Sloboda da gol u prvom Partizanu je 3.50, a da se desi cudo i Newcastle isto to uradi u Lisabonu je 3.60. Odigrao sam oba na tiketu sa Capitalsima I Nashvillom.Razmatramo dalje. :sleep:

Edited by Nesh
Link to comment

ja sam rešio da u aprilu probam nešto što do sada nikad nisam radio - MLB, svake večeri po tri para, kvota 4-5 po 200 dindži za početak... :unsure:u prva tri dana je prošao jedan tiket (01.04. - 920 din), tako da sam u plusu još uvek :D

Link to comment

30 sekundi pre kraja Traktor postize gol za 2:1. Naravno, ja na tiketu imam iks. :isuse:EDIT: Govorim o hokeju KHL.

Edited by Nesh
Link to comment

Miljenko Bogotac bezbola! :DBejzbol me vratio na nulu, nakon sto sam se izgruvao u toku dana. Vezao Dalas H2, dva hokeja 1X i Toronto i Filu H2 (hteo umesto njih Baltimor ali poceli ranije). Na drugom tiket me sjebala cista dvojka na Dalas, slepci su imali pobedu i uspeli da zajebu na samom kraju sto ce ih kostati ulaska u plejof. Uglavnom, prepisujem i dalje i nista ne pitam :D

Link to comment

Na Minnesota-Detroit volsebno dosao over, kada se vec nisam nadao. MLB 6/7, dosao i kombo.Danas:Grupa ADetroit-NY Yankees 1Texas-LA Angels >9.5Atlanta-Chicago Cubs 1LA Dodgers-Pittsburgh 1Grupa BBaltimore-Minnesota 1Colorado-San Diego >10.5Milwaukee-Arizona 1Toronto-Boston 1Jankovic fixPavlyuchenkova fixFeyenoord-Venlo 2+Port Vale-Burton 2+Oslabljeni Yankees, dolaze u posetu Tigersima. Detroit se nije pokazao u pravom svetlu u prvoj sezonskoj seriji. Tim iz New Yorka odigrao koliko je mogao. Dovedeno je nekoliko iskusnih igraca, te sada to malo bolje izgleda. Veceras bacaju: Fister-Nova. Fisteru je pripala cast da nastupi na home openeru. Protiv danasnjih rivala nema bas sjajan bilans,1-2, 5.18 ERA, ali ovaj i standardni tim gostiju, nisu ista stvar. Kod kuce, na Comerica Parku ima odlicnih 10-5, 2.89 ERA. Imao je fenomenalan nastup protiv Yankeesa u doigravanja, kada nije primio poen na gostovanju, tokom nesto vise od 6 odigranih ininga. Nova je 0-1, 9.24 ERA protiv Tigersa.Raspucavanje u najavi u Arlingtonu. Piceri: Holland-Vargas. Holland ima skor 7-5, 5.58 ERA protiv Angelsa, Vargas 4-6, 4.68 ERA u duelima sa Rangersima. Dve sjajne udaracke postave. Angels solidni protiv Redsa, ali je to bilo dovoljno, samo za jednu pobedu u seriji. Texas dobio Astrose 2-1, nakon katastrofalnog otvaranja. Napad gostiju mora da moze bolje. Ako postoji idealan teren za udarace, uz onaj u Denveru, to je ovaj.Bravesi deluju kao ozbiljan tim. Fila izvukla jednu pobedu sinoc. Atlanti veceras dolaze Cubsi, koji vaze za tim koji daje malo poena. Starteri: Minor-Feldman. Minor je 4-0, 4.30 ERA protiv Cubsa, Feldman 0-0, 2.57 ERA protiv Bravesa. Postava domacih deluje pouzdano, kada je rec o produkciji poena. Gostima kako dune, u Pittsburghu su dobili 2 meca na mali broj poena. Tesko da imaju sanse, ako mec bude efikasniji.U Los Angelesu, Greinke-Sanchez. Greinke ima 4-1, 5.70 ERA protiv Piratesa, Sanchez( ranije igrao za Giantse) 3-6, 4.66 ERA protiv Dodgersa. Velika akvizicija domacih je imao malih problema sa povredom, pa zato nastupa tek danas. Kako kilavo udaraju ovi moji(Pittsburgh), ne verujem da ce Greinke imati previse problema. U krajnjem slucaju, tu je odlicni bullpen. Star lineup domacih bi trebao da pokaze zasto je ulozeno toliko para.Orioles imaju home opener protiv Twinsa. Piceri: Arrieta-Hendriks. Arrieta je 2-1, 2.65 ERA protiv Minnesote. Hendriks nema nastupa protiv Baltimora, do sada se nije proslavio na najvisem nivou(1-10, 5.59 ERA). Piceri gostiju iznenadjujuce dobri protiv Tigersa. Cak je i bullpen odigrao savrseno. Prilicno iznenadjenje, nakon picerski katastrofalne prosle sezone Twinsa. Davis, clan domace ekipe, zabelezio cak 11 RBI(11 poena postignuto kada je on udarao) na prva 3 meca. Baltimor, proslosezonski hit, nastavlja sa dobrom igrom i ove sezone. Matchup bacaca deluje obecavajuce, no ipak ide u B grupu.Ako neki teren pogoduje igri na over, to je Coors Field. Starteri: Francis-Marquis. Francis se nakon malo setnje, vratio u Rockiese, ima 6-13, 5.70 ERA protiv Padresa. Marquis je 6-5, 4.22 ERA protiv Colorada. Domaci su "nakrcali" dosta poena vec tokom startne sezonske serije. Sva 3 meca su otisla u over, uz 2 pobede danasnjih domacina. San Diego mozda nema power lineup, ali na terenu u Denveru svaki tim moze izgledati mocno.Brewersi docekuju Arizonu. Piceri: Lohse-Miley. Lohse ima bilans 3-2, 4.48 ERA sa Diamondbacksima, Miley je 1-1, 10.24 ERA protiv Brewersa. Gosti imaju par povredjenih igraca i cudi da su uopste dobili seriju protiv Cardinalsa. Razmisljao sam i ovde o igri vise poena, ali je na kraju ostao fiks.Pojacani Toronto konacno dobio nocas, mada je bilo cupavo. Izgledalo je da nijedno vodjstvo nije sigurno. Veceras im u posetu stizu Red Soxi. Piceri: Johnson-Doubront. Jonnson, 1-0, 2.57 ERA protiv Bostona, Doubront, 2-2, 5.40 ERA protiv Blue Jaysa. Doubront u gostima, 6-5, 4.37 ERA, tokom prosle sezone.Johnson je imao nesto losiju proslu sezonu, mada je bilo tesko imati bolji skor u dresu Marlinsa. Ima potencijala da bude jedan od najboljih startera na nivou cele lige. Boston nepredvidljiv, no vreme je da domaci pokazu malo stabilnosti.Malo tenisa i fudbala, za sitniji ulog. Pavlyuchenkova standardno, ovu nasu kenja i dalje, pa da stavim i nju.Inace ERA(za one koji ne znaju) je prosek primljenih poena picera. Ovo 2-2, 6-5, je odnos pobede-porazi. :happy:

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...