Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 2/4(uz jednu kvotu 1), NHL 1/2, NBA 3/4, Bolivar dodje 5+. Sporting Cristal je prosao u 91. minutu. Bolivar ocekivano nadrljao u Argentini. Colo Colo samo 1-0, golom Paredesa. Fiks kao i obicno kilav, dobro je sto ga igram oprezno; A. Madrid ni sa igracem vise nije mogao do gola; Boca Juniors 0-0, dovoljno za povracaj. NHL dobro procenih, prodje jaci tiket. Colorado je doneo over, na 8:15 pre kraja meca. Ducksi dobise Sabrese sa tesnih 1-0. Capitalsi su ponovo krenuli sporo i ovoga puta se nisu uspeli vratiti, te je tu pao drugi tiket; over u Bostonu je dosao. NBA skoro idealno. Memphis je lepo kontrolisao mec. Oklahoma i Dallas donese fin over. Kod dablova Golden State srecno dolazi preko hendikepa, Detroit rutinski. Toronto odlazi u plus, no Clippersi i Denver odigrase retardiran mec, za pad jednog dabla. Fin dan, Colo Colo je oborio kombo tiket, ali je na kraju plus ipak bio korektan.

 

 

Fudbal

 

Molde-Sevilla 3+

 

Basel-St. Etienne 3+

 

Kvote, 1.63, 1.80.

Na kraju ogranicih igru. Ovi mecevi su bili efikasni i pre nedelju dana, te ih probah i danas. Molde ima finu EL sezonu iza sebe, od starta su zahvalni za golove. St. Etienne i Basel su odigrali zanimljiv prvi mec, nista manje ni danas ne ocekujem.

Oba singla su stavljena u slabiju grupu.

 

Prateci tiketi, Cerro Porteno 2+, River Plate w2, Emelec 2+ i Leverkusen 3+, Tottenham 2+ i Fenerbahce 0-3, A. Bilbao 2P1+, Krasnodar P/KX, Lazio 2+, Liverpool 2+, Rapid Vienna P1+, Schalke w1, Man Utd P/K1, Napoli w1, Olympiakos 0-3. Kvote, 1.97, 2.56, 12.46.

 

 

NHL

 

Chicago-Nashville w1

 

Dallas-Winnipeg 5+

 

Calgary-NY Islanders 5+

 

Kvote, 1.62, 1.44, 1.55.

Chicago je 5-5, Nashville takodje 5-5, u poslednje vreme, pri cemu su Predatorsi 7 meceva bez poraza u regularnom toku. Blackhawksi tradicionalno dominiraju u ovoj seriji, samo Hossa fali od bitnijih igraca, te ocekujem trijumf domace ekipe. U Dallasu imamo sledeci trend 5+ overa, Stars 8/10, Jets 6/10. Domacin uz Washington, sigurno ima najbolji napad u ligi. Calgary 8/10, Islanders 7/10, ako o plusevima govorimo. 

Sve NHL stvari su otisle na kombo tiket.

 

Propratni tiket, Toronto 5+, Los Angeles 5+. Kvota 2.72.

 

 

NBA

 

Orlando-Golden State H2(-4.5)

 

Kvota 1.65.

Golden State resava u svoju korist i tesne meceve; vecerasnji hendikep nije previsok, te sam to jednostavno morao probati.

I ovo je stavljeno na kombo tiket.

 

Prateci tiket, Oklahoma >217.5, Portland >217.5. Kvota 2.56.

Link to comment

arsenal - barcelona 2

juventus - bayern x

dinamo - manchester city 2

psv - atletico drugo poluvreme 1-2 gola

 

cisto da se isprati

 

jednom u zivotu pogodim x i ni to ne pomaze...jebeni atletico i psv nisu mogli ugurati bar jedan gol.

 

 

nego...

 

07d968db8b.png

 

vrhunski user. naime tu sam mislio da igram gs over 52.5 a ne miami. jos sam totalno popizdio dok sam gledao jer se gs rapsadao dobrih 20 minuta prvog poluvremena. i onda sada udjem na sajt soccera i vidim imam vise para nego juce ;D. greskom sam odigrao i doslo je...

Link to comment

Odlicno prolazim u ovoj godini, napravio i danas plusa lepog, i kad sam trebao da poentiram sa Lopezom za kojeg sam ceo dan svima drobio da ce napraviti Novaku problem i uzeti makar prvi set - smanjio sam ulog iz neobjasnjivog razloga na sumu za koju ne igram vise uopste i zasrao svetski.

 

http://i.imgur.com/pJU2pcr.jpg

 

http://i.imgur.com/WehtdrL.jpg

 

 

Jebo mi pas mater, sta drugo reci. Sad igram 1000 na Tiema protiv Dimitrova po 2.51, cisto da se prati nesto iz kreveta.

Link to comment

Ali pazi, i dalje nemam pojma otkud mi je to palo na pamet. Obicno kad hocu da se stekam smanjim na 500, a znas i sam sta sve igram i za koliko, cesto i bacam pare svesno... Ovo ce ostati vecna misterija za mene, definitivno :D

 

Dominik rutinski izdominirao protiv Grigora, sad sam samo dva puta pogurao Frica protiv Kverija i vracam se na spavanje.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Uhvatio Hjuston prekasno, kad su vec prisli na samo -4 i odigrao po 3.2 a bilo i -21, ja ih snimio na 75:87.. Ali samo neka izdrze, nije frka :D

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 1/3, NBA 1/1, prodjose dva fudbalska prateca tiketa, te propratni NBA tiket. Basel je dosao 3+, uz dosta srece. Molde i Sevilla zakazase. Prateci tiketi dodjose manje-vise lagano; Leverkusen 3+, Tottenham 2+, te Copa Libertadores mecevi. Lose NHL vece. Dallas uobicajeno lak over. Chicago ne volim i samo me jos vise nerviraju, ovakvim glupim porazima. Kada sam vec ocekivao povracaj, primise drugi gol, na oko 2 minuta pre kraja. Calgary i Islandersi zatajise u ofanzivi, no to se vec moze podvesti pod nesto sto se desava. NBA fino. Golden State je prelomio mec, pocetkom cetvrte cetvrtine. Oprezna plus kombinacija je takodje bila uspesna. Moglo je bolje. Prateci tiketi su imali bolju prolaznost od glavnih, a to sigurno ne vodi pozitivnom bilansu.

 

 

Fudbal

 

Blooming-Nacional Potosi 3+

 

U. Concepcion-Union Espanola 3+

 

Kvote, 1.58, 1.65.

Nacional Potosi standardno. U. Concepcion i Union Espanola po tradiciji donose kisu golova.

 

Prateci tiketi, Gent 3+, Palestino 3+ i Olimpia Asuncion 3+, Libertad 3+. Kvote, 2.72, 2.92.

 

 

NHL

 

Washington-Minnesota w1

Anaheim-Edmonton w1

 

Kvota 2.10.

Washington ima 8-2 ucinak, kada je trendu od 10 meceva rec, Minnesota 4-6, u istom intervalu. Ducksi obicno lako resavaju Oilerse, plus su gosti jedan od najlosijih timova na strani. Fiks skor, Anaheim 8-2(6 uzastopnih pobeda), Edmonton 1-9(6 poraza u nizu, uz jedan uzet bod).

 

 

NBA

 

LA Lakers-Memphis w2

 

Kvota 1.54.

Nije mi jasno ovo potcenjivanje Memphisa. Ne bunim se doduse, lepa je kvota za pobednika meca.

 

Propratni tiketi, Washington H2(-5.5), Dallas >203.5 i Toronto >203.5, Sacramento >214.5. Kvote, 2.56, 2.56.

 

 

 

Link to comment

775cae9318.png

 

razocarao lopez. uopste nije forsirao kao ranije. ocekivao sam da prebaci ovu granicu protiv phoenixa. krivo mi je jer sam pogodio ovaj drugi par.

 

 

udje ovaj drugi tiket.

 

41c8ec1b2a.png

 

pomalo i srecno.

Link to comment

bilo bi jos bolje kad bih imao vise para pa da sve singliram.

 

u januaru sam na igrace imao 76% pogodaka a do sada u februaru 69%...usput igram neki fudbal i to za sada iznenadjujuce dobro dolazi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...