Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Monteiro ni danas protiv Munjoza de la Nave,nije favorit-kv.2.20,steta sto nisu dali ponudu u Mocartu,ne znam da li ga ima u drugim kladionicama

Ima ga u Maxbetu i Meridianu (2.00, 2.10).

Edited by Nesh
Link to comment

Jedno pitanje,igrao sam u Mocartu live da ce Kozlova da preokrene Razano,islo sve kako treba i na 4:1 u trecem francuskinja preda  :mad: Jel' i na lajvu  kv.1 na predaju?

Link to comment

Jedno pitanje,igrao sam u Mocartu live da ce Kozlova da preokrene Razano,islo sve kako treba i na 4:1 u trecem francuskinja preda  :mad: Jel' i na lajvu  kv.1 na predaju?

mislim da je 1

Link to comment

Igrao na Kvitovu kad je gubila u trecem setu 2:0 na 40:40 kvota 3.2 ali lagano je pukla.

Kasnije uhvatio Djokovica manje od 15.5 gema na 2.7 u mocartu 

Veceras Mancester Siti 2

Edited by g.han-city
Link to comment

Ja Kvitovu prosao na lajvu over prvi set,pa posle uhvatio makaze na over 22,5 i under 28,5,samo sto sam racunao da ce ona da odvali u trecem  :D u svakom slucaju dobro je proslo 

Link to comment

Neverovatno. Probao sam da uradim depozit na netu preko intesa internet kartice, pa kasnije sa još 2 druge kartice, i nema šanse.. Kontaktiram support i dobijem ovaj odgovor

 

Hello,

Unfortunately, the reason your card ending in **************** was now declined as the bank that issues it does not allow online gaming transactions. We understand how frustrating this can be for you and would like to give you information of another deposit option so you can join our tables as quickly as possible.

 

 

Jebote,

Link to comment

Nisam mogao da probam skrill; zapravo odustao sam jer sam hteo preko kartice, a ona nije verifikovana kod skrilla. Tu bih izgubio par nedelja na verifikaciju..

Verifikovao sam ranije jedan racun, ali mi je skrill napomenuo da transfer traje od 3-5 dana i jos par upozorenja (pranje novca bla bla), dakle ko zna sta bi se tu sve izdesavalo.

Pri tom, masu novca sam povlacio od 2010.god na ovamo (ne bas legalno, naravno) pa me je i to istripovalo..

Edited by Godfrey
Link to comment

Nikada neka korist od ovog Atletica. Ne umeju da naprave sansu, sa igracem vise. Fiks tradicionalno nekoristan, na fudbalu, zato ga retko i igram.

Peruanci nekako dodjose, nista bez golova.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...