Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Belgijanci lepo ispostovase, uslo gg3+, gg4+ i 5. Palo samo 6+. I Partizan ide po planu. Zao mi sto nisam odigrao pomereni over, a merkao sam ga. Imao sam 160.5 sa kvotom preko 3... Al neka, neku udje 1&over i zadovoljan :)

Link to comment

Mene Mega ispostovala bas lepo, vise puta :D Jos kad bi Kuevas dobio Pelju pa da mi prodje i taj dubl gde ga imam isto sa Megom, e to bi bila prava stvar. Prekinuto zbog kise na 3:3 i 30:0 za Pelju, ko zna sta ce biti posle pauze. Nego, jel zna neko da protumaci ovu accuweather prognozu po satima? Da znam da li da cekam eventualni nastavak ili da zalegnem lepo ko covek pa sta bude, mada je pitanje da li ce uopste igrati veceras.

Link to comment

Ima li danas nekog iznenadjenja u Dohi ? Da li Tsvetana moze da iskoristi umor i emotivnu ispraznjenost kepeckinje nakon titule u Dubaiu ?

 

Ni ova Alertova nije bez sansi protiv Svitoline,korektna je igracica...

Link to comment

Fudbal 0/3, NHL 1/1, prodjose i dva fudbalska prateca tiketa. Fudbal sam mogao odigrati bolje, tu nema zbora. Sve 3+ stvari, koje stavih na pratece tikete su prosle; los raspored. Real je imao srece sto se Malaga ispromasivala(plus je Ronaldo masio penal). Nemci smorise za medalju. Tottenham samo 1 gol na mecu, nije vredela goleada na Chelsea-Man City. Anaheim nastavio seriju protiv Flamesa kod kuce, 22. vezana pobeda. Los dan, no nedelja je u celini bila dosta dobra, zbog odlicne subote.

 

 

Fudbal

 

Napoli-Milan 3+

 

Besiktas-Genclerbirligi P/K1

Shrewsbury-Man Utd P/K2

 

Kvote, 1.72, 1.64.

Napoli igra zanimljiv mec. Oni su kod kuce uvek za igru, a i gosti igraju dosta bolje, u odnosu na otvaranje sezone. Ne bas sjajan izbor za golove, te probah i fiks kombinaciju. Besiktas je 2 boda iza Fenera, sa 2 utakmice manje. Kup je jedina prilika da ovi moji osvoje nesto(mada ce i to tesko, kako lose igraju).

 

Prateci tiket, Djurgarden 3+, Burton 3+. Kvota 3.39.

 

NHL

 

Washington-Arizona 5+

 

Kvota 1.55.

Sudar timova koji se nalaze medju najboljima za over. Washington 7/10, Arizona 9/10, kada je o 5+ trendu rec.

 

Propratni tiket, Boston w1, St. Louis 5+. Kvota 2.28. 

 

 

NBA

 

Atlanta-Golden State >218.5

 

Kvota 1.60.

Hendikepi tesko dolaze, pa je bolje da se drzim poena. Golden State retko zakaze, pratim ih i dalje.

 

Prateci tiket, Cleveland >201.5, New York >195.5. Kvota 2.56.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 1/1, NBA 0/1, prodje i prateci fudbalski tiket. Fiks dabl je prosao manje-vise rutinski. Napoli-Milan, idealnih 1-1 na poluvremenu i na moje veliko iznenadjenje, tako ostaje do kraja. Bez golova u Washingtonu, u prvoj trecini, no na kraju pada potrebnih 5 komada. NBA razocaravajuce. Golden State ni blizu, mada bih pao i Cleveland over, da sam ga odigrao u singlu. Prateci fudbalski tiket je prosao; Djurgarden uz dosta srece, Burton bez problema. Moglo je i bolje, tim pre sto su parovi bili dosta izgledni.

 

 

Fudbal

 

Arsenal-Barcelona 3+

 

The Strongest-Blooming 3+

 

Juventus-Bayern 2+

 

Kvote, 1.64, 1.63, 1.44.

Lep mec u najavi u Londonu, to sam jednostavno morao probati 3+(i sire). The Strongest pratim, kada igra kod kuce. Juventus-Bayern u opreznijoj varijanti.

Samo prvi par stavih na kombo tiket, ostalo slabije.

 

 

NHL

 

Tampa-Arizona 5+

 

Winnipeg-Dallas 5+

 

Edmonton-Ottawa 5+

 

Carolina-Philadelphia 5+

Los Angeles-Calgary w1

 

Kvote, 1.50, 1.47, 1.50, 2.38.

Veceras imamo par duela, gde se sastaju ekipe, koje su od starta sezone zahvalne za overe. Tampa 8/10, Arizona 9/10, kada je o 5+ overima rec. Arizona tokom cele sezone, ima problema sa povredama golmana(Smith, Lindback). Tampa je na vreme podigla formu; trenutno drze playoff poziciju. Winnipeg i Dallas tradicionalno donose goleade, kada je Winnipeg domacin. 5+ overi, Winnipeg 6/10, Dallas 8/10. Edmonton mozda nije donosio previse radosti svojim navijacima, no nama koji igramo pluseve, sigurno jeste. Tekuci trend, Oilers 8/10, Senators 7/10. Kada je o dablu rec; Carolina 7/10, Philadelphia 6/10,  u 5+ sektoru; Kingsi nisu u nekoj formi(4-6, uz samo 2 pobede, u regularnih 60 minuta), no ni Flamesi nisu ubedljivi(5-5, samo jedna pobeda, 5 meceva unazad).

Singlovi su stavljeni u jacu grupu.

 

 

NBA tiket, Orlando H2(-2.5), Sacramento >214.5. Kvota 2.64.

NBA me ne slusa ovih dana(krenula je under serija), te je ovaj dabl zavrsio u najslabijoj, pratecoj, grupi.

Edited by Miljenko
Link to comment

Kako ovog Cilica boli kurac, mislio sam da ce posle Marseja da pocne da igra nesto, ali umesto toga mu 1 Rajan Herison uzima servis za servisom, a ovaj se krece kao mrtvo puvalo :isuse:

 

Da bar hoce da preda, ali nisam te srece

Edited by Malvo
Link to comment

Em kurcobolja, em ga i ne ide vec neko vreme, igra kao go kurac. Zato sam ja lepo opalio 500 dindzi na mog brata Tiaga Monteira i prosao po kvoti 5.7 protiv Almagra kojeg izgleda isto boli paja pa je relativno lagano izduvao u dva seta, a ovaj mladi Brazilac ce u buducnosti biti jako zajeban na sljaci, pogotovo kad se igra u Brazilu. 

Link to comment

Fudbal 2/3, NHL 2/4, The Strongest dodje 5+, prosao je i prateci NBA tiket. Na fudbalu se desilo ono sto nikako ne volim, slabiji tiketi su prosli, dok je jaci pao. Dosta sansi na Arsenal-Barcelona, ali je realizacija bila neocekivano losa, samo 2 komada. Iznenadjujuca gomila golova u Torinu, lagani prolaz. The Strongest ispostovao, uprkos jakom pljusku. NHL solidno. Dallas i Edmonton prodjose iz jace grupe, dok su strelci zakazali u Tampi. NBA tiket je prosao, sada kada ga odigrah sitno. Nisam odusevljen; jaca grupa je prosla u manjem procentu, a to nikada nije dobra stvar. Mada je moglo biti i losije, posto je Dallas poveo u zavrsnih 10 minuta meca.

 

 

Fudbal

 

Sporting Cristal-Alianza Atletico 3+

 

Colo Colo-Melgar 3+

 

Racing Club-Bolivar 3+

 

PSV-A. Madrid P/K2

 

Deportivo Cali-Boca Juniors w2

 

Kvote, 1.68, 1.84, 1.68, 1.71, 1.55.

Alianza Atletico je krenula efikasno, dok je Sporting Cristal uvek bio dobar domacin. Colo Colo i Racing Club su veliki favoriti veceras, a ocekuje se u isto vreme i veci broj golova na njihovim mecevima. A. Madrid bi svoju kompaktnost trebao da pokaze i veceras i mozda resi duel, vec u prvom mecu, posto PSV ipak nije neka sila. Boca Juniors ima fin tim. Gostovanje jeste neugodno, ali probah i ovo ipak opreznije. 

Prve tri stvari su otisle na kombo tiket.

 

 

NHL

 

Colorado-San Jose 5+

Anaheim-Buffalo w1

 

Washington-Montreal w1

Boston-Pittsburgh 5+

 

Kvote, 2.02, 2.10.

Kvote za vinere padaju, kako se blizi playoff, pa je kombinovanje neminovnost. Colorado 7/10, San Jose 7/10, kada je o 5+ overima rec. Ducksi igraju sve bolje, nakon uzasnog otvaranja sezone(jedna pobeda na prvih 10 utakmica). Anaheim 8-2, Buffalo 4-6, ako govorimo o trendu pobeda i poraza. Fiks trend u Washingtonu, Capitals 9-1, Canadiens 4-6(dve pobede van 60 minuta). Washington umesno dobija tesne meceve i mada Montreal ima kvalitetan tim, to na ledu ne dokazuju, u poslednje vreme. Boston i Pittsburgh nisu tako pouzdani za golove, no kao deo dabla se mogu probati. 5+ trend u Bostonu, Bruins 6/10, Penguins 6/10.

Potonji dabl je odigran slabije.

 

 

NBA

 

Dallas-Oklahoma >209.5

 

Memphis-LA Lakers H1(-5.5)

 

Toronto-Minnesota >206.5

LA Clippers-Denver >207.5

 

Miami-Golden State H2(-5.5)

Detroit-Philadelphia H1(-8.5)

 

Kvote, 1.60, 1.65, 2.56, 2.72.

Dallas i Oklahoma imaju dugu tradiciju overa. Nadam se laganom prolazu, jer granica nije previse visoka. Memphis obicno lagano resava Lakerse, nadam se da ce i veceras biti tako.Mecevi u Torontu i Los Angelesu, lice na izgledne plus utakmice. Golden State ima neugodno gostovanje, mada iz meca u mec dokazuju, da im to nije problem. Malo veci hendikep na Detroit, pa mi ni to nije bilo za jacu igru.

Singlovi odose u jacu grupu, dablovi opreznije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...