Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Pretpostavio sam da ce danas doci losiji rezultati, no ovo ipak nisam ocekivao. Nemci 0-1; Real ne dolazi 3+, jer domacin ne ume da realizuje zicere(plus Ronaldo promasio penal); za kraj Tottenham, samo jedan gol na mecu. 

Vraticu im dobar deo jucerasnjeg dobitka, mada mi je vise krivo sto nisam odigrao Basel, na primer.

Link to comment

Pretpostavio sam da ce danas doci losiji rezultati, no ovo ipak nisam ocekivao. Nemci 0-1; Real ne dolazi 3+, jer domacin ne ume da realizuje zicere(plus Ronaldo promasio penal); za kraj Tottenham, samo jedan gol na mecu. 

Vraticu im dobar deo jucerasnjeg dobitka, mada mi je vise krivo sto nisam odigrao Basel, na primer.

Ja sam igrao Basel zavrsio sam u solidnom plusu. Da je Basel makar dao 1 gol u 1.pol ojadio bi ih do kraja :)

Link to comment

Nema potrebe igrati velike timove, da ce u gostima da trpaju. Meni je samo trebalo da Real dobije prvo poluvreme, da gol u prvom, dobije mec na kraju i da daju over 1.5 gola.Prve dve stvari ušle, druge dve ne jbg. Ima li jos kakva tekma gde bi moglo da padne dosta golova.

Edited by Cash
Link to comment

Pa i nema neki izbor večeras. Colo Colo igra Copa Libertadores, za par dana; pitanje je koliko će zapinjati. Bolivijci ne igraju. Možda Club Guarani i Penarol, no to ispratih sitno, nije mi baš sigurno.

Link to comment

Belgijance retko igram. Mislim da ove sezone nisam nijednom prošao na njima; nisam razmatrao taj par.

 

Mene danas Gent, a juce Standard ispostovao™ za 3+. Gent je vec posle 12min bilo 2:1 :) . Za divno cudo, obzirom da ih ne pratim, BEL ligu dosta dobro gadjam. Ponekad tu dodam Austriju i Svajcarsku.

Ipak na 3+ tiketu me prodade Fejnord (mada bih cekao jos 2 para veceras).

Link to comment

Gli, ovaj tvoj haker Chung nesto slabo krenuo sezonu iako je prosle godine dosta napredovao. Je l' moze da dobije raspalog Sepija sutra?

 

Po onoj kvoti ga vredi probati. Podloga u Dubaiju bi trebalo da je brza nego na ovih prethodnih nekoliko turnira, sto znaci da ce lakse cuvati servis. Meni je izbio dobre pare protiv Gofana kad sam cekao 10+ Is i kad na 5:3 imao 40:15, i otada mi krece sivo-crna serija, tako da mi ne pada na pamet da igram na baksuza, ali samo ubrzanje podloge njemu prilicno podize sanse. Ni Sepi ne blista u poslednje vreme, jedino sto Novaku pruzi dobar otpor, ovo ostalo je sve osrednje. Na nekih 2.2+ svakako vredi staviti neki dinar na Cunga.

Link to comment

Sjebao me par puta i sad ga izbegavam dok ne udje u formu.

 

Imam dvojku na Gran Kanariju, korektno se drze za sad a ne bi bilo lose da malo i povedu, nije to sramota :D

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...