Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 3/3, NHL 3/3, prodje kombo tiket, kao i AZ 5+, Catolica 5+ i 7+, PSG 5+, te prateci fudbalski i NHL tiket. Zvezda je dosla talicno, sa 3 gola za manje od 10 minuta i kasnije se sve otvorilo. AZ rutinski, kao i PSG. Catolica je igrala ocajnu odbranu, promasila 3-4 zicera(ili je bolje reci da je golman domacina bio fenomenalan). Gubili su 4-0, do 85. minuta, smanjili iz penala na 4-3, u 95. minutu. Nije bilo vremena za poravnanje, no meni je i ovo bilo vise nego dovoljno. Na pratecem prodjose U. de Chile i Juan Aurich, po 3+. Kada govorimo o NHL delu; lep mec u Pittsburghu, pobeda Tampe 4-2. Washington jedva dobio Devilse, mada su gosti tri puta imali prednost. Dallas-Boston, ocekivana goleada. U Edmontonu taman koliko treba; gol za prolaz na 1:41 pre isteka regularnih 60 minuta. Philadelphia i St. Louis ispostovase na propratnom. Kombo nije mogao pasti(lepa 23 kvota). Odlican dan, jedan od onih, koji obezbedi da nedeljni bilans bude u plusu.

 

 

Fudbal

 

Tottenham-Crystal Palace 2+

Chelsea-Man City 2+

 

Leverkusen-Dortmund 3+

 

Malaga-Real Madrid 3+

 

Kvote, 1.66, 1.79, 1.70.

Tottenham je u odicnoj formi i ovo bi trebali manje-vise rutinski da rese. Chelsea-Man City duel me je vukao ka 3+, no odlucih da je bolje da se ne zalecem. Lerverkusen i Dortmund igraju tradicionalno efikasno, kada je Leverkusen domacin, te ispratih ovo. Real je neocekivano metiljav na gostovanjima, ali ce morati da podignu formu, u nekom trenutku; kvalitetnih ofanzivaca sigurno ne fali.

 

Prateci tiketi, Rapid 2+, Dinamo Z. 2+, Colo Colo 2+ i Club Guarani 3+, Penarol 3+ i Sevilla 3+, Basel 3+ i Tottenham P/K1, Sevilla X2, Real Madrid P/K2, A. Madrid w1, Torino w1, Roma P/K1, Rangers P/K2, Galatasaray w1, Basel P/K1. Kvote, 2.06, 2.82, 2.57, 7.55.

 

 

NHL

 

Anaheim-Calgary w1

 

Kvota 1.41.

Ducksi su 8-2, kada je o pobedama i porazima rec, pri cemu je jedan od ta dva poraza, bio posle penala. Flamesi su 5-5, u istom intervalu. Tradicija je potpuno na strani domacina, imaju 21 vezanu pobedu na svom ledu, protiv vecerasnjeg rivala. 

 

Propratni tiket, Pittsburgh 5+, Chicago w2. Kvota 2.91.

 

NBA tiket, Oklahoma >209.5, Denver >209.5. Kvota 2.56.

Edited by Miljenko
Link to comment

I kod mene u drustvu su svi zivi izginuli na Betisu, cekao se kec uglavnom, ili neki golovi, 3+ i 4+, a oni masili, ponisten gol, sto cuda...

 

Nego, sto je kvota na Partizan 1.48 a na Megu 2.58, sta se to desilo u medjuvremenu pa je Partizan postao sila? Jel namesteno, ne kontam?

Link to comment

A jebote, dodjem ovde da napisem da probate uzivo dvojku na ovaj par:

 

http://www.rezultati.com/utakmica/MaS4Fp5h/#omjer;overall

 

i naravno, pre nego sto sam napisao, gosti poveli 0:1... Pogledajte medjusobni skor i situaciju na tabeli, izgleda da imaju vise nego dobru saradnju ova dva kluba. Igrao sam samo za 500 dinara jos pred kraj prvog po 3.7 iz zajebancije, ali steta, sad je dvojka samo 1.7 a to je sranje.

Link to comment

Pa dosta je ubedljiviji ove sezone od Hrvata, mada bih ja ipak dao obrnute kvote pre meca, na Cilica 1.65 a ne na Kirgiosa... mada cu svakako da izbegnem taj mec cak i uzivo pa mi je nebitno. Igrajte uzivo 10.5 i 12.5 vise na mecu Kjudineli - Hernih, igra se na brzoj podlozi a obojica dobro serviraju i mislim da nece biti puno brejk sansi. Kvote pre pocetka setova obicno budu oko 3 na 10.5 vise a to jako jako cesto dolazi, svaki dan tako uzmem lovu na nekom mecu dvojice podjednakih igraca.

 

Ovi Nemci lagano namestili, 1:2 kraj, a ja tu dobar samo 1350 dinara. bas sam idiot, trebao sam odma' za 1500 a ne da cekam jacu kvotu...

Link to comment

Ja sam igrao drugi set na Cilica po kvoti 3, mada je islo to i vise kad je ovaj imao brejk lopte. Po igri apsolutno nema sanse da ovo prodje jer ga razbija Kirgios ali odigrao sam na ime, iako ne volim Cilica nikako... Evo ima 5:4 i 15:30, sad mu je sansa.

Link to comment

Taman se opravim malo danas i unisti me Bajern smrdljivi, ispustili deset poena prednosti na poluvremenu, primili 16 poena za poslednja cetiri minuta i poslednji napad Albe primili, svoj poslednji napad nisu realizovali, a cak sam za svaki slucaj igrao smrdljivu duplu sansu, ali ne, mali sitni spori belac na pet sekundi do kraja prima loptu na svojoj aut liniji i sutira preko tri ruke za tri :isuse:

Link to comment

Jel Meridian imao opciju da uzmes isplatu pre nego se odigraju sve tekme na tiketu? Tipa odigras 6 tekmi, prve 4 prodju, ti zadovoljan isplatom uzmes pare bez one preostale 2 kvote?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...