Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ma najgore od svega je sto sam ja video uzasan h2h skor, gledao protiv Svitoline i video da je ova nabiguzica veoma zainteresovana da uzme turnir i ipak se odlucio za nestabilnu Stricovu, koja moze biti nepouzdana.

 

Elem, covek objasnio, vidi se da delimo istu muku

 

 

Na manjim turnirima definitivno rokati kontra favorita, dugorocno se isplati bez dileme.

Edited by Malvo
Link to comment

Pa naravno. Velikim igracicama je vaznije da pokupe lovu i odu na party. Nemaju one motiva da se ganjaju po tim manjim turnirima. Jesi video fotku od Belinde na fejsu, vrh.

Link to comment

Nemoguce da je to 50. To su 4 dogadjaja sa kvotama oko 2, pa je ukupna kvota oko 18-19 otprilike (pogotovu sto ima rg+oi+cin sa kvotom 9). Mozda je tu ukljuceno jos nesto, USO npr? A meni tiket sa 4 GS titule sad na kvoti 8.5, a bilo 20 kad sam igrao. Imam i sistem 3/4.

Edited by Timmy
Link to comment

Sto volim ovakve situacije, odigram prvi set na Kuevasa po kvoti 7.6 i on vrati brejk, udje u tb i tamo vodi 4:2 a kladionica u kojoj igram jos od pocetka tb-a ne da kvote nego drzi par blokiranim, dok je na bet365 u tom trenutku bilo 3.5 na Nadala i svakako bih nesto branio jer je sljaka takva podloga da to nista ne znaci. Govnari raspali.

 

Sad me Nadal iscupao duplom na 6:5, evo egala :D Ajde Pablo, imam i set i mec na tebe, budi covek jednom u zivotu :D

 

Mrka kapa, usro se i puko 6:8, sad verovatno sledi raspad pa idem lepo da spavam ko covek, kenja me mnogo ovih dana i nije realno da i ovde uzmem neku lovu.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Ma igrao mec za 1000, to mi je sad standardni ulog jer tako najbolje prolazim a uopste se ne nerviram, i legao posle prvog seta jer me iznervirao tim raspadom na kraju i mislio sam da ce puci drugi lagano.. Jutros ukljucio da proverim prvo NBA i NHL rezultate na ESPN-u, pa na rezultati.com da vidim kako je prosao Delpo.. i slucajno listam dole a ono ovaj ludak okrenuo. Totalno sam zaboravio za to, neocekivanih 5100 :D

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Skoro pa isto juče. Pljampao sam par nekih levih tekmi uživo da pada gol do ht ili do kraja.. Od 9-10 singlica ušao samo 1 :(

 

Kad smo vec kod 9/10.

1 jebeni gol me odvojio od 20k :(

 

XuZC5T2.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...