Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 3/6, NHL 3/4, Nacional Potosi je dosao i 5+. Sevilla taman koliko treba, 3 komada. Dortmund taman 2+, Valencia iznenadjujuce zatrpala Rapid, za rutinski prolaz. Napoli razocarao, Tottenham dolazi 2+. Bolivar samo 2-0, ocekivao sam zatrpavanje. Nacional Potosi je odigrao jos jedan efikasan mec, steta sto nije bilo 7. gola(ponovo, neverovatna serija meceva sa tacno 6 pogodaka). Colo Colo 1-1, bolje da sam 2+ povezao sa necim; tja, bar nisam odigrao jace. NHL je dosao dosta dobro. Dallas i Edmonton donose lagane pluseve. Fiks dabl, je izasao nekako; Rangersi 4-2, uz kvotu jedan u Tampi, gde je domacin prodao 4-1 i zamalo izgubio u regularnom toku. Dabl overa je pao u New Yorku, no u to ni ja nisam bio bas uveren. Moglo je i bolje. Bolivar je oborio kombo, mada bi i sedmi gol Nacional Potosi-Ciclon doneo lep plus.

 

 

Fudbal

 

Eintracht Frankfurt-Hamburger 3+

 

Real Potosi-Oriente Petrolero 3+

 

Kvote, 1.75, 1.57.

Eintracht Frankfurt sada vec lici na onu efikasnu ekipu, koja je bila prepoznatljiva, ranijih sezona. Bolivijci standardno, Real Potosi je jedan od timova koje pratim.

 

Prateci tiket, Palestino 3+, Club Brugge 3+. Kvota 2.10.

 

 

NBA

 

Portland-Golden State >214.5

 

LA Lakers-San Antonio H2(-9.5)

 

Kvote, 1.60, 1.65.

Post All-Star period mi je obicno los za igru, jer se tradicionalno smanjuje broj overa, no da probam nesto danas. Golden State retko zakaze sa poenima, mada su granice prilicno visoke. San Antonio ima problema sa povredama, no Lakersi izgledaju previse slabi za neki jaci otpor.

 

Propratni tiket, New Orleans >204.5, Sacramento >212.5. Kvota 2.56.

 

NHL tiket, San Jose 5+, Columbus 5+. Kvota 2.48.

Edited by Miljenko
Link to comment

Nezahvalni su za golove; ceste su one njihove cuvene 1-0 ili 2-0 utakmice; skoro nemoguce za proceniti.  Fiks se stvarno trudim da na fudbalu igram sto manje, eventualno neki tiket za razbibrigu. Tokom svih ovih godina, koliko se kladim, na fudbalskom fiksu sam redovno gubio novac; zato ga i ogranicih na neki dnevni tiket, pa ako prodje, proslo je.

Link to comment

Sinoc bilo 2.05 na Stricovu i znao sam da ce pasti, ali ok je i trenutnih 1.99 koliko imam. Skor je 5-1 za Erani ali Stricova je u formi i igracu sigurno, mada moram vezati sa jos nekim parom.

Link to comment

Fudbal 1/2, NBA 1/2, prodje i prateci NBA tiket. Nemci razocarase 0-0 utakmicom; nema stvari koju vise mrzim od toga, nisu ni morali da igraju. Real Potosi uredno, 3-1. U NBA delu gomila overa, fiks ne tako dobar. Golden State ubedljivo porazen, ali poena nije manjkalo. San Antonio odigrao tesan mec protiv kilavih Lakersa, smor. Na pratecem lagani overi, New Orleans i Sacramento. Morala je da usledi jedna kilava nedelja, nakon prilicno dobrog pocetka godine.

 

 

Fudbal

 

O`Higgins-U. Catolica 3+

 

Zvezda-Mladost Lucani 3+

AZ Alkmaar-Groningen 3+

 

PSG-Reims 3+

 

Kvote, 1.57, 2.25, 1.57.

Catolica uobicajeno, verovatno najpouzdanija ekipa za golove trenutno. Nastavak sezone kod nas, te probah Zvezdu. AZ je zaigrao prepoznatljivo efikasno, pa i oni udjose u kombinaciju. Nakon teskog meca u CL i malo stucanja u prvenstvu, ocekujem da se PSG raspuca danas.

 

Prateci tiketi, U. de Chile 3+, Melgar 3+ i Barcelona 3+, Salzburg 2+, Arsenal 2+, PSV 3+ i Arsenal P/K1, Zvezda H1(-1.5), PSG H1(-1.5), Barcelona H2(-1.5), Austria Vienna w1, Salzburg P/K1, AZ w1, PSV P/K1, Benfica P/K2. Kvote, 3.13, 2.59, 10.45.

 

 

NHL

 

Dallas-Boston 5+

 

Edmonton-Colorado 5+

 

Pittsburgh-Tampa 5+

Washington-New Jersey w1

 

Kvote, 1.50, 1.50, 2.14.

Dallas i Edmonton, kao redovna resenja kod 5+ overa. Tekuci trend, Dallas 7/10, Boston 6/10, Edmonton 8/10, Colorado 7/10. Oilers i Avalanche imaju dugu tradiciju overa u Edmontonu. Dueli Tampe i Pittsburgha su retko neefikasni, kada su Pingvini domacini. 5+ bilans, Pittsburgh 5/10, Tampa 7/10. Washington deluje kao najpotkovaniji tim u ligi trenutno; nemaju loseg mesta u timu. Capitalsi su dobili 7, od poslednjih 8 meceva, a igraju protiv Devilsa koji tradicionalno muku muce sa napadom.

 

Propratni tiket, Toronto 5+, St. Louis w2. Kvota 2.53.

 

NBA tiket, Minnesota >201.5, Golden State >217.5. Kvota 2.56.

Link to comment

53809fb924fad13fdc8bbc39435621da.jpg

 

Nisam odavno :D

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Skoro pa isto juče. Pljampao sam par nekih levih tekmi uživo da pada gol do ht ili do kraja.. Od 9-10 singlica ušao samo 1 :(

Link to comment

Sinoc bilo 2.05 na Stricovu i znao sam da ce pasti, ali ok je i trenutnih 1.99 koliko imam. Skor je 5-1 za Erani ali Stricova je u formi i igracu sigurno, mada moram vezati sa jos nekim parom.

 

Ako ti je lakse, pukao i ja :D Apsolutno nikad vise na bilo koji mec koji igra Erani. Osim overa na sporijim podlogama. Ne mogu da gledam one meceve, ono je mucenje cak i kad dodje, zeni treba dati otpremninu i izbaciti je iz sveta tenisa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...