Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Middle, Leverkuzen 3.10 (bonus kvota u Maxbetu), 3.00 u Meridianu. Jel garantujes dvojku? :D

Zavrseno ti je to. :D

 

Kako sramno mala kvota na Dortmund protiv Porta. Zato da ce gosti dati koji gol vrh kvote. :)

Link to comment

Fudbal 2/4, prodje i prateci NHL tiket. Barcelona je jos jednom opravdala poverenje, lep mec za gledanje. Roma i Real odigrase kilavo prvo poluvreme, dosta promasaja u nastavku meca, ipak nedovoljno za 3+. Sao Paulo je potpuno razocarao; nisu uspeli da daju gol, pa je i logicno da tu nisam mogao proci. Corinthians je nekako dosao do pobede, u samoj zavrsnici utakmice. Propratni NHL tiket, je prosao uz dosta srece na Montrealu. Sigurno je moglo bolje, tim pre sto su parovi bili prilicno izgledni; no kada ulete neke kilave utakmice, tu nema pomoci.

 

 

Fudbal

 

Sevilla-Molde 3+

 

Bolivar-Petrolero Yacuiba 3+

 

Nacional Potosi-Ciclon 3+

 

Independiente del Valle-Colo Colo 3+

 

Dortmund-Porto 2+

Valencia-Rapid Vienna 2+

 

Fiorentina-Tottenham 2+

Villarreal-Napoli 2+

 

Kvote, 1.53, 1.47, 1.63, 2.10, 1.58, 1.89.

Molde je igrao lepo u grupnoj fazi, te ocekujem dobar mec i danas, tim pre sto im je protivnik jedan od najboljih timova u EL. Bolivar i Nacional Potosi uobicajeno. Copa Libertadores nije zgodan za golove, no Colo Colo ima odlican napad i vreme je da negde to i pokazu. Dobar rezultat bi ih priblizio prolazu, posto grupa ne deluje tako tesko. Dva 2+ dabla EL. Dortmund i Valencia deluju kao verovatnija kombinacija, mada drugi tiket donosi jos bolje timove.

Prve tri stvari odose na kombo tiket, ostalo opreznije.

 

Prateci tiket, Anderlecht P/KX, Man Utd w2, Basel 2+, Sevilla P/K1, Liverpool X2, A. Bilbao 2+, Sparta Prague 2+, Leverkusen 2+. Kvota 8.94.

 

 

NHL

 

Arizona-Dallas 5+

 

Edmonton-Minnesota 5+

 

NY Islanders-Washington 5+

Pittsburgh-Detroit 5+

 

Tampa-Winnipeg w1

Toronto-NY Rangers w2

 

Kvote, 1.43, 1.60, 2.56, 2.46.

Arizona i Dallas su medju najboljim over timovima. Starsi su vezali dva minusa(moze se reci i ocekivano) i sada se ocekuje povratak goleadama. Arizona 8/10, Dallas 6/10, sto se 5+ overa tice. Edmonton igra promenljivo, no za golove su skoro idealni. Minnesota prima golove kao na traci, a ovaj matchup deluje zgodno i za njihov napad. Trend overa, Oilers 8/10, Wild 9/10. Detroit je usao u produktivniji period; Islandersi i Washington igraju derbi, koji je znao biti tvrd, pa se nisam zaletao sa singlovima. U Tampi duel ekipa koje traze formu. Winnipeg nema vece sanse za ulazak doigravanje, dok je domacima svaki bod bitan. Rangersi igraju protiv jedne od najlosijih ekipa u ligi. Cini mi se da Toronto ima pre svega problema sa "hemijom" u timu.

Singlovi su stavljeni u jacu grupu.

 

Link to comment

Gledam utakmicu Fiorentina - Tottenham, razmatran sta da igram (mada bi preskakanje bilo jedini pravi izbor :D ) i pitam se kakav ce tim izvesti Tottenham. Zna li se to vec?

Edited by Nesh
Link to comment

Aha.

Nego cesto same kladionice imaju razlicite kvote na razlicitim igrama, iako je ishod isti.

Recimo, uzeo sam i Bilbao veceras u azijskom-0,5 @2,62. A 2 na Bilbao je bila 2,45, a to je jedno te isto.

Evo sad opet gledam Bilbao, i azijski-0,5 je 2,35 a Bilbao 2 je 2,55 :D

 

Tako je i meni na Oli dnb bio 1,95 ako se ne varam, a azijski 0.0 2,05.

Edited by Godfrey
Link to comment

Dobro je sto sam na forumu drvio da ce Ana da izgubi, sto sam pogledao kvote u svim kladionicima... Ali lose je sto sam se setio opklade tek pred kraj meca :( Planirao sam da igram jako da uzima Strikova set, kao i cistu pobedu. Al racku sad

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...