Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/1(uz jedan tiket gde su na oba meca bile kvote 1), NHL 2/3, prodje i prateci fudbalski tiket. Fenerbahce i PSG ispostovase sa 2+. Oba meca Copa Libertadores su zavrsila nereseno, pa sam tu imao samo povracaj. NHL nisam mogao provuci bolje. Carolina i Winnipeg odigrase neefikasan mec, mada su gosti na vreme smanjili. Spor pocetak u Tampi i brz prolaz, na startu trece trecine. Edmonton nastavio u istom ritmu, a i Ducksi su sve korisniji. Mali plus na kraju, sasvim korektan pocetak nedelje.

 

 

Fudbal

 

Gijon-Barcelona 2&3+

 

Roma-Real Madrid 3+

 

Sao Paulo-The Strongest 3+

 

Cobresal-Corinthians w2

 

Kvote, 1.42, 1.62, 1.65, 1.45.

Barsu nisam znao sa cim da spojim. Prvo sam razmatrao Barcelona 3+ i Wolfsburg 2+, no ovo drugo mi je bilo sumnjivo od starta. Na kraju odigrah nesto sto nikada ne igram, kombinaciju(ovo je izuzetak, zbog male 3+ kvote). Real Madrid standardno, mada na gostovanjima nisu tako ubedljivi. The Strongest nije poznat po dobroj odbrani, a mogu dati gol bilo kome. Cobresal mi ne deluje kao dovoljno ozbiljan tim za Copa, te bi bilo koja ekipa iz Brazila i Argentine, trebala da ih resi, pa tako i Corinthians.

 

NHL tiket, Montreal 5+, Calgary 5+. Kvota 2.40.

Edited by Miljenko
Link to comment

Malvo, ja sam padao kad je Nikulesku vodila 5:0 u gemovima, nemoj da se cudis nicemu u tenisu, pogotovo kod zena :D Mene opasno kenja ovih dana, a mislim i da sam majstorcina, evo veceras sam uzeo kintu na Monteiru protiv Conge, pisao sam sinoc o tome na nekom forumu. Mnogo ima jakih kvota koje su nerealne skroz, kad se malo zagrebe ispod povrsine moze se lepo iskoristiti to...

 

I da ga jebem, kad god branim, ono dodje sto treba; kad ne branim, ode sve u tri kurca.

Pisao sam vec, isto i kod mene. U zadnje vreme sam poceo da branim sve bar za 30 dinara, radi malera :D

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Edited by Zli Gli
Link to comment

Obe u LS GG3+, GG4+, 5+ i 6+. Real malo jace, jer su manje kvote. Imam i dublove prve dve igre. Kao i sistem sve 4 gg3+ (sa one dve od sinoc, gde sam isto ovo igrao i bio na nuli)

Link to comment

Mene opasno kenja ovih dana, a mislim i da sam majstorcina, evo veceras sam uzeo kintu na Monteiru protiv Conge, pisao sam sinoc o tome na nekom forumu. Mnogo ima jakih kvota koje su nerealne skroz, kad se malo zagrebe ispod povrsine moze se lepo iskoristiti to...

 

Generalno, moze se na ovim manjim turnirima uzeti dobra lova na autsajdere, samo treba dobro proceniti ko ce od favorita da tankuje ili cak namesti. Gledajuci rezultate sa ovih turnira koji se igraju od ponedeljka, potpuno sam ubedjen da ima i namestanja, jer sam na tri meca pukao dobre pare tako sto je favorit dobio prvi set i izgubio sledeca dva kasnije. Evo juce je bizarnost dana da je Mahu, onaj dobri server Mahu, pa neka je i nesto sporija podloga, uspeo da ubedljivo izgubi dva uzastopna seta od tridesetogodisnjeg anonimusa koji u karijeri ima tri ATP pobede - (glasom Jurisevicevog drugara) to se ne radi. Zato sam juce i odigrao na ovu malu Goerges, jer mi je izgledala motivisana da napravi dobar rezultat. Sve dok nije pukla 12 od 13 gemova. Najjace od svega je sto pola sata posle toga grad zapljusnuo Dubai.

Link to comment

A jebote, pomislih da je trenutno 3:5 rezultat, pa se smorih sto je vec poceo mec i sto sam propustio da igram protiv Ane.. Dobro je ipak :) Kvota je veoma zadovoljavajuca :D

Link to comment

Kod mene je 3.1 na Stricovu ali i to mi je ok, mada mozete slobodno napisati gde je 3.5 pa da odigram tamo, nije mala razlika kad se singlira :D

 

 

Generalno, moze se na ovim manjim turnirima uzeti dobra lova na autsajdere, samo treba dobro proceniti ko ce od favorita da tankuje ili cak namesti. Gledajuci rezultate sa ovih turnira koji se igraju od ponedeljka, potpuno sam ubedjen da ima i namestanja, jer sam na tri meca pukao dobre pare tako sto je favorit dobio prvi set i izgubio sledeca dva kasnije. Evo juce je bizarnost dana da je Mahu, onaj dobri server Mahu, pa neka je i nesto sporija podloga, uspeo da ubedljivo izgubi dva uzastopna seta od tridesetogodisnjeg anonimusa koji u karijeri ima tri ATP pobede - (glasom Jurisevicevog drugara) to se ne radi. Zato sam juce i odigrao na ovu malu Goerges, jer mi je izgledala motivisana da napravi dobar rezultat. Sve dok nije pukla 12 od 13 gemova. Najjace od svega je sto pola sata posle toga grad zapljusnuo Dubai.

 

To je strasno za Gerges ali to su zenske, a pazi ovo. Drug je pao sinoc na Stiva Dzonsona protiv Bendzamina Bekera. Amer, igra se u Americi, vodi 7:5 i 4:0 u drugom, a onda kao odjednom raspad :D Beker je korektan igrac na betonu ali ne i neko ko moze da vrati brejk protiv jaceg od sebe, pogotovo ne dva komada i da totalno okrene mec. Zaista se cudne stvari desavaju, jezivo se namesta. Zato ja i peglam uglavnom na velike kvote, makar znam na cemu ginem a nekad i prodjem nesto :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...