Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Evo na 2-0 za Pironkovu je kvota na Stricovu bila 2.75, a sad, na 4-3 za Stricovu, kvota na Pironkovu 3. A dupe dajem da ce Pironkova sad da izjednaci na 4-4.

Edited by Malvo
Link to comment

Ubo si par ko prstom u dupe, da prostis :D Igrao sam jaci singl na Stricovu na 0:1 u prvom setu a na 0:2 sam pojacao prvi set i evo vodi 4:3 uz brejk prednosti, ali svakako mi ne pada na pamet da branim. Malo je jaca uplata, prvi put posle Zvezde protiv Panatinaikosa sam opustio ruku po kvoti 2 jer se pojavilo nekih para viska, ali nije frka ni ako padne nego sam odigrao cisto eto da probam.

 

Inace, imam jako dobar njuh za te ludacki velike kvote i kasnije uzivo skoro uvek imam sansu da zatvorim oba znaka i uzmem siguran plus ali cesto to ne radim. Jednostavno, pomirio sam se s tim da sam bolesni kockar koji se ne uglavnom ne kladi zbog zarade nego zbog samog kladjenja u ubijanja vremena na taj nacin, a i ne radi me pracenje meceva kad nema neke nervoze :D Svaki put kad tako zatvorim oba znaka i pratim mec mirno, budem nekako smoren, nije zanimljivo :D

Link to comment

Zenski tenis i kosarka su dobri za ta jurenja kontra kvota. Pisao sam skoro o tome. Samo treba vremena koje se mora posvetiti i pratiti celu tekmu. Caskom kvote idu gore i dole posle nekog brejka ili mini serije u kosarsci. Mislim da tu kladionice grese i da mnogo povecavaju kvote kad neki tim ili igrac gube...

Link to comment

Razumem da je WTA i sve to, ali: Goerges vodi protiv Stricove 6-3 i 3-0, sve komotno i lagano, i onda pukne sledecih 8 gemova, a evo sad ce i deveti :mellow: Ne znam kud je ne branih kad je pocela da se raspada, ali sve sam mislio i da Stricova, koju inace volim i postujem, ne moze da je opali u oba seta... Da bar hoce da dozivi nervni slom, preda i spase mi novac. Kao sto je uradio peder Zverev i tako mi uklonio Gofana sa tiketa, pa nisam hteo da stavljam nesto da branim. I da ga jebem, kad god branim, ono dodje sto treba; kad ne branim, ode sve u tri kurca. Tako mi bilo juce i sa Simonom i Gabasvilijem

 

edit

 

Nastavlja ona dalje... Puci ce svih 12 uzastopno jebem ti leba mekani :lolol:

Edited by Malvo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...