Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Prva grupa 3/4. MLB ukupno 7/9. Dobar pocetak. Dvoumio sam se izmedju hendikepa i fixa u glavu i dobro odabrah, za promenu.Grupa ATampa-Baltimore <7.5Toronto-Cleveland 1Houston-Texas 2Boston-Ottawa w1Grupa BPSG-Barcelona 2+Bayern-Juventus w1Vekic fixSuarez-Navarro fixIvanovic 9- 1.setLos Angeles w2 (NHL)Oakland 1 (MLB)U Tampu dolazi najprijatnije iznenadjenje prosle sezone. Domaci imaju nesto slabiji lineup. Piceri: Price-Hammel. Gosti umaju bolje udarace, tu nema zbora, ali Price kod kuce ubija. On je 28-16, 2.61 ERA, na 60 nastupa na Tropicana Fieldu. Hammel imao problema sa povredom prosle sezone i bio dosta dobar. Ocekujem da bude jos bolji ove.Silno pojacani Toronto bi trebao da otvori sezonu pobedom.Texas porazen na otvaranju protiv Astrosa. Drugi vezani poraz bi predstavljao pravu blamazu. Harrell-Darvish duel startera. Darvish imao sjajan april, u ruki sezoni, 4-0, 2.18 ERA.Felix ucutkao Oakland nocas. Vecerasnji starter Marinersa, ne deluje ubedljivo. Prosle sezone je imao 0-2, 6.14 ERA, protiv Athleticsa. Parker bacao promenljivo, no mislim da su domaci blizi pobedi, jer imaju mnogo bolji lineup, bar kada je rec o ofanzivnom aspektu.Opet se vracam Bruinsima. Dolazi im u goste, za mene najprijatnije iznenadjenje sezone, Ottawa. Napad Boston mora negde da proradi, pa sto to ne bi bilo bas veceras. Na stranu to, sto mogu lako dobiti i defanzivni mec. Vreme je da ne dozvole rani zaostatak i kasniju jurnjavu.Pingvine ne diram, zbog povrede Crosbya. Jeste tim pojacan sa par igraca, na celu sa Iginlom, no mora negde doci i taj poraz.Kingsi nakon 2 ovosezonske pobede protiv Coyotesa, porazeni na gostovanju. Ne verujem da mogu izgubiti jos jednom, od dosta slabijeg rivala. Ovo ipak ide za oprezan ulog.Fudbal uniformisano, vise za pracenje.Ana protiv Sirotkine, koja mi jos uvek ne deluje spremno za borbu sa top igracicama. Dabl je na kraju zavrsio u drugoj grupi. Suarez-Navarro bi na sljaci trebala da igra dobro, Vekic u naletu.

Edited by Miljenko
Link to comment

PSG-Barca 1x, Bayern-Juventus x2, Midlesbrough-Peterbrough gg.NHL: Nashville 1, Carolina 1,PIttsburgh 6+,Jedan lik u Bosni uplatijo 100 maraka na 10+ Bayern-Hamburg :s_a:

Link to comment
PSG - Barca 1X @2,15Dabl @2,00Veić - Di Mauro 1CZV (-2,5) - Partizan 1
Veić je uspeo da uzme samo 4 gema igraču od 35 godina koji je u karijeri ukupno odigrao 10 mečeva na tvrdoj podlozi, a poslednji pre tačno 6 godina :isuse:
Link to comment

Traljav dan. U Tampi gomila poena na 2 auta, Toronto odigrao ocajno, bar sto se tice napadackog dela.Danas:Malaga-Dortmund 2+Real-Galatasaray 3+Washington-Miami 1Cincinnati-LA Angels h2(+1.5)NY Yankees-Boston >7.5Grupa BMinnesota-Detroit 2Chicago White Sox-Kansas City h2(+1.5)Toronto-Cleveland 1Tampa-Baltimore <7.5Atlanta-Philadelphia h2(+1.5)LA Dodgers-San Francisco h2(+1.5)Zvezda 1Porto 1Petkovic fixPavlyuchenkova fixU Washingtonu, Gio Gonzalez- Slowey, duel startera. Napad domacih, nije bio previse ubedljiv na prvom mecu, ali ipak dovoljno za pobedu. Marlinsi nisu udaracki tim, pa nece trebati prevelika podrska, da bi Gio dobio.Angelsi dobili na otvaranju u dodatnim ininzima. Latos-Wilson veceras. Starteri su tu negde, ali gosti sigurno imaju bolje udarace. Najbolji igraci, Pujols, Hamilton, Trout se nisu proslavili na prvom mecu, te ne verujem da to moze da se ponovi veceras. Odigrao za svaki slucaj h2, tako da prolazim i sa minimalnim porazom gostiju.Prvi duel, velikih rivala, Yankeesa i Red Soxa nisam dirao, jer nisam znao sta da ocekujem od domacih. Svejedno je dosao over, kao i obicno, dok je pobeda pripala kompletnijem timu iz Bostona. Kuroda ima solidan bilans protiv Red Soxa, 2-1, 3.43 ERA, no skrpljeni domaci lineup ne uliva poverenje. Na stranu domacih ide to sto Buchholz baca katastrofalno protiv Yankeesa, 0-2, 15.26 ERA, prosle sezone. Fiks nisam cackao, ali mi over deluje izgledno.Mocni Tigersi sa Anibal Sanchezom bi mogli do jos jedne pobede, no to ide u drugi sesir.Peavy-Ervin Santana na terenu White Soxa. Peavy imao dobru sezonu, ne bas kao u dresu Padresa(San Diego), no to i nije cudno, posto je u konferenciji gde se postize vise poena(DH, stadioni koji pogoduju udaracima...). Royalsi pojacali rotaciju, sto je dalo rezultata odmah na prvoj tekmi, ali je napad ostao nem.Ocekujem egal mec i zato i hendikep na Kansas.Dabl hendikepa, Fila i Frisco, zbog dvojice startera koji nisu bili na svom nivou prosle sezone, a navikli su nas na sjane partije. Halladay na mecu u Atlanti, Lincecum u Los Angelesu.Toronto razocarao i navijace i mene sinoc, pa da ih probam oprezno, zajedno sa underom na Tampu, gde za domace baca Hellickson, odnosno Wei-Yin Chen za goste.Teniska kombinacija deluje obecavajuce, no nije za prvu grupu Nisam nasao nijedan zgodan minus prvi set( mozda Ana, ali da je ne igram dan za danom).

Edited by Miljenko
Link to comment

Ima u Mozzartu dodatni hendikep, kao i u Areni ovamo kod mene. Kvota je obicno 1.6.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...