Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Kakav je kreten ovaj Almagro, nije iskoristio nekoliko brejk lopti u prvom i onda posle prvog mini brejka u tajbrejku odlucio da ne zeli vise da igra, ali odradice mec do kraja. Ne razumem ovakav govor tela u finalu turnira, kao da je saznao da ce da ga jebu cim se zavrsi mec.

Link to comment

Pa to njega prati kroz celu karijeru, oduvek je takav ali je na ovom turniru bio nalozen da pobedjuje, dok ga ja nisam odigrao. Sad je resio da ga boli kurac, mada se jos uvek kao nesto drzi u drugom ali generalno je primetna teska kurcobolja.

Link to comment

Branih sad onu kvotu 5 na Almagra sa kvotom 2.12 na Tima na 1:0 u trećem. I dalje mi više odgovara da uzme Almagro, ali sam morao braniti da budem tu u plusu. Pogotovu što sam 4 tiketa igrao da pada gol na ovim Portugalcima :(

Link to comment

Da je bar Arsenal izgubio pa i da ne zalis, ovako je sranje zesce, bila lepa ukupna kvota...

 

Na Almagru nismo mogli proci nikako jer je jedan pripadnik romske nacionalnosti koji dolazi kod mene u kladionicu redovno (zovem ga Crna mamba) igrao na Tiema, i to nakon sto je cuo tokom treceg seta da sam ja igrao na Almagra. Lik je najveci kontras na svetu a jebeno je neunistiv, kad mi nesto iskontrira imam ucinak do 10% pogodaka, ako i toliko :D

Link to comment

najgore od svega je da sam prvo hteo odigrati keca na arsenal, pa 1x (sto nisam mogao ja slepac da nadjem u ponudi :isuse:) i onda sam odigrao ovo 1x/1x sto sam kad sam uplacivao mislio da je igra da bude 1x bar na poluvremenu ili na kraju ali ni to ne bi bio problem da ovima nije poklonjen penal u poslednjem minutu <_<

Link to comment

Fudbal 8/9, prodje Barcelona 6+ i 7+, te kombo tiket. Arsenal prolazi srecno, golom na isteku nadoknade vremena. Mlitavo prvo poluvreme na Man City-Tottenham i prolaz u nastavku meca. Belgijanci kao i obicno zakazali, vise ih ne diram. Igrao sam 5-6 puta 3+ na njima ove sezone, nisam nijednom prosao. Basel je opravdao poverenje; mozda bi pao koji gol vise, da nisu dobili crveni karton. Austria i Rapid, taman 3 komada. Colo Colo me je naplasio, no sinoc donese lagan izlaz. Barcelona je odigrala ozbiljnije od ocekivanog, konacno i jedan 7+ prolaz. Peruanci dobro odabrani. Derbi La Paza ocekivano dobar; otvorena igra, puno sansi, lepih akcija, golova i naravno kartona. Nije proslo puno propratnih stvari, no kombo tiket je doneo lep plus. Tesko je naci manu ovako dobrom bilansu, neka se samo cesce ponavlja.

 

Fudbal

 

Sparta Rotterdam-PSV II 3+

Audax Italiano-U. Calera 2+

 

Venlo-Dordrecht 3+

 

Kvote, 1.55, 1.55.

Nakon bogatog vikenda, skromna ponuda danas. PSV II je zahvalan za igru, mislim da je samo jednom zakazao, od kada ga igram. Audax Italiano probah opreznije. Venlo i Dordrecht imaju fin 3+ trend, pa mi i ovaj par deluje kao potencijalno efikasan.

 

 

NHL

 

NY Islanders-Detroit 5+

 

Chicago-Toronto 5+

 

Kvote, 1.55, 1.60.

Islandersi nemaju problema u ofanzivi, dok Detroit konacno produkuje, kako bi na osnovu kvaliteta igraca trebao da cini. 5+ trend, Islanders 8/10, Detroit 5/10. Chicago je doneo dilemu, fiks ili golovi. Kada vidim ovako malu kvotu za fiks, to obicno znaci da preskacem mec, jer je onda kvota za viner premala. Blackhawksi su vezali tri meca bez pobede kod kuce, uz 4 data gola ukupno i danas bi trebalo da razvale svog protivnika; tim pre sto je Toronto desetkovan(sada je i Kadri aut). Over statistika, Chicago 4/10, Toronto 6/10.

 

Prateci tiket, Pittsburgh 5+, Montreal 5+. Kvota 2.56.

 

Link to comment

Severni Irci Dunganon - Warenpoint. Gosti iako su i dalje poslednji u odlicnoj seriji od 4 pobede i gol razlikom 12:0. Pa probah gost2+ po 2.13 na jako. I na manje gost3+ po 5.27, gost4+ po 17.7 i gost prvo2+ po 5.85. Planetwin sve. Odlicne kvote, a bilo jos vece. Jbga ja tek sad primetio, retko kad gledam ove Irce, iamo sam sarena iskustva, pretezno negativna. Ajd da vidimo veceras :)

Edited by Timmy
Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 2/2. Fudbal je sigurno mogao bolje, no nakon onako dobrog vikenda, ne mogu se zaliti. Venlo rutinski do 3+. Najverovatniji 3+ mec nije dosao, mada su posle A. Italiano i U. La Calera odigrali 0-0, pa i nije bilo razloga za nerviranje. NHL fino. Tesan over na Islandersima; bilo je 0-0 do 29. minuta. Chicago ocekivano razvalio Toronto. Korektan dan; ponedeljak je uvek rizican zbog slabije ponude.

 

 

Fudbal

 

Fenerbahce-Lokomotiv Moscow 2+

PSG-Chelsea 2+

 

River Plate-Palmeiras w2

Santa Fe-Cerro Porteno w1

 

Kvote, 1.96, 1.86.

Pocinje razigravanje u CL i EL. Ovi mecevi cesto znaju biti neefikasni, no 2 gola po utakmici, nisu preterana stvar. Urugvajski River Plate je iznenadjujuce usao u grupnu fazu i Palmeiras bi trebao biti prejak za njih. Santa Fe je uvek favorit kada igra kod kuce, pa je takav slucaj i danas, kada im stizu gosti iz Paragvaja.

 

Prateci tiket, East Stirling 3+, Berwick 3+. Kvota 2.40.

 

 

NHL

 

Carolina-Winnipeg 5+

 

Tampa-San Jose 5+

 

Edmonton-Anaheim 5+

 

Kvote, 1.65, 1.60, 1.60.

Carolina i Winnipeg su medju boljim plus timovima ove sezone, te ih probah i danas. Carolina 7/10, Winnipeg 6/10, kada je o 5+ overima rec. Tampa nije prepoznatljivo efikasna, no kvalitetnih ofanzivaca ne manjka. San Jose ima sjajan 5+ niz(dobri over timovi su vecinom sa Zapada). Trend overa, Tampa 7/10, San Jose 6/10. Oilersi su prepoznatljivo zahvalni u igri na golove. Ducksi su sporo otvorili sezonu, no sada su vec kandidati za vrh. Edmonton 8/10, Anaheim 9/10. 

 

Propratni tiket, Columbus 5+, Washington 5+, Ottawa 5+. kvota 3.60.

 

Link to comment

Gli, jesi li mozda probao nekada da juris uzivo kvote na (zenski) tenis po principu da uhvatis na oba tipa vecu od 2 (u teoriji) ili recimo oko 3 (u praksi)? Kapiram da taj sistem vec postoji, ima ime i negativnu reputaciju :D ali dueli nekih igracica su kao rodjeni za to. Juce sam tako pukao na Alertovu, a znao sam da ima da se brejkuju i ribrejkuju do sutra; danas mi kao takav izgleda i mec izmedju Pironkove i Stricove.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...