Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Jedni su se zeznuli, verovatno ti drugi. Pokusavao sam u proslosti kad vidim ovako nesto da pojurim da uhvatim razlicite kvote kako bi obezbedio siguran plus unapred. Ali nikad nisam uspeo, jer jedni vide gresku i isprave... A i da ne isprave pre tekme mogu posle da kazu greske u kvotama, jepte se - kvota 1.

Link to comment

U. Catolica-Union Espanola 3+

 

Cerro Porteno-Rubio Nu 3+

 

 

 

:Hail: fala direktore za ovo, dobih 35 eura s 50 centi. Jos sam stavio Valjekano 3+, nemas s njima problema jer drze odbranu na centar i igraju presing na svaku utakmicu. Benfiku isto 3+ smijesno velika kvota, a i Salke sam zna da ce lagano cudi me da ga nisi igrao. Prepisah Barton iz engleske trece od nekog momka sa CdM foruma i sam dodah Romu jer je isto kvota bila 2. 

Link to comment

Nema na cemu, sluzimo narodu.  ^_^ 

Catolica nastavila 3+ seriju, Cerro Porteno je prosao srecno. Schalke ne volim, jer ih redovno odaberem, kada zakazu. -_-  Meni je jedino krivo, sto sam igrao Gremio 3+. Brazilci su ocigledno za 2+ ili izbegavanje.

Link to comment

Dobio u mejlu tip Avelino - Bari X-1. To za dzabe, da vidim koliko je grupa vraca pogadjaca ozbiljna. Eto, nemoj posle da bude da vam nisam reko.  :D

Al ne znaju da ja ne igram singlove i da je trebalo da mi posalju bar jos jednu.  :(

Link to comment

Fudbal 3/5, prodje i Catolica 5+. Rijeka je rano povela 2-0(25. minut), a zatim nista do kraja, smor. Fenerbahce i Rayo Vallecano dodjose ne samo 2+, vec i 4+; tja, ponekad je tesko izabrati kako treba. Brazilci su ipak previse nepouzdani, za ozbiljniju igru; Gremio samo 2+ i to bez datog gola domacina. Catolica nastavila po starom, daju i primaju gomilu golova. Cerro Porteno talicno dosao, bilo je 0-0 do 72. minuta. Trebao sam ipak i nesto u NHL delu singlirati; u zadnji cas sam odustao od Tampe, koja je dosla na kraju. Sigurno je moglo bolje, no ne moze svaki dan biti savrsen, kao sto je cetvrtak bio.

 

 

Fudbal

 

Palestino-U. de Chile 3+

 

Real Madrid-A. Bilbao 3+

 

Dortmund-Hannover 3+

Werder-Hoffenheim 2+

 

Kvote, 1.67, 1.46, 1.61.

Moj U. de Chile nije upecatljivo poceo . U utorak ispadanje iz kvalifikacija za Copa Libertadores, od ispodprosecne ekipe; u prvenstvu jedna pobeda i tri remija. Palestino je lepo krenuo, te ocekujem otvoren mec i pregrst golova naravno. Kvota za golove na Realu raste(zbog CL pretpostavljam), sada je u Meridianu preko 1.4 i to vec moram probati. Dortmund je pomalo zatajio, u poslednje vreme u prvenstvu i Hannover deluje kao protivnik po meri, za jedan efikasan mec. Nekada su dueli Werdera i Hoffenheima bili zicer mecevi za golove, sada ih moram igrati opreznije. Werder i dalje donosi lepe meceve za gledanje, no Hoffenheim je los ove sezone.

 

Prateci tiketi, Salzburg 2+, Juventus 2+, Everton 2+, Chelsea 2+ i Club Nacional 3+, M. Wanderers 3+ i Man Utd w2, Everton w1, Chelsea w1, Dortmund H1(-1.5), Real Madrid H1(-1.5), PSG P/K1, M. Wanderers P/K1, Sporting w2, Celtic H1(-1.5). Kvote, 2.57, 2.80, 11.97.

 

 

NHL

 

Dallas-Washington 5+

 

Edmonton-Winnipeg 5+

 

Kvote, 1.50, 1.47.

Dallas i Washington su trenutno medju najboljim timovima za over. 5+ trend, Stars 8/10, Capitals 9/10. Edmonton igra po ocekivanju, nakon povratka McDavida, ili daju ili prime hrpu golova. Edmonton 9/10, Winnipeg 6/10.

 

Propratni tiket, NY Islanders 5+, Columbus 5+. Kvota 2.35.

 

 

Link to comment

Nema na cemu, sluzimo narodu. ^_^

Catolica nastavila 3+ seriju

Nastavljaju seriju tim4+ :D Na sitno sam ih izigrao juce, planirao uživo da pojačam, al zaspao. Nije loše ni ovako 7 od 7, al sve sitno.

Link to comment

Juve Napoli. Baš preterali sa kvotama na golove.. 3+ je 2.44 u planetwinu. Igrao sam od 3+ do 6+, gg sve opcije i gost2+ i u oba..

 

Ne volim da igram Evropu ovih nedelja, al me povukoše kvote na ovo.

Edited by Timmy
Link to comment

Fudbal 2/3, NHL 1/2, Real je prosao 5+, dodjose prateci fudbalski i NHL tiket. Dortmund razocarao, protiv ekipe sa zacelja; Werder taman dva komada na mecu. Real je dosao fino. 4 komada u prvom poluvremenu, steta sto ponovo nije bilo 7. gola. Palestino i U.de Chile odigrase mec sa puno propustenih sansi, dobro je te je nekako pao 3. gol. Urugvajci ispostovali na pratecem. NHL korektno. Nakon nemuste prve trecine, goleada u Dallasu. Samo 2 pogotka u Edmontonu, prilicno neocekivano. Islandersi i Columbus dodase nesto na utesnom tiketu. Glavne stvari dodjose 3/5, no par ovih propratnih desavanja, donese manji plus.

 

 

Fudbal

 

Grasshoppers-Basel 3+

 

Arsenal-Leicester 3+

 

Man City-Tottenham 3+

 

Barcelona-Celta 4+

 

The Strongest-Bolivar 3+

 

Austria Vienna-Rapid Vienna 3+

 

Oostende-Club Brugge 3+

 

Colo Colo-Antofagasta 3+

 

U. de Deportes-Defensor La Boca 3+

 

Kvote, 1.57, 1.79, 1.72, 1.55, 1.63, 1.80, 1.72, 1.57, 1.70.

Grasshoppers i Basel igraju derbi mec, koji tradicionalno donosi pregrst golova. Arsenal je jedini tim, koji je razbucao Leicester ove sezone. Ovo im je i dobra prilika da se priblize vrhu. Gosti retko ne daju bar gol, te mec izgleda efikasno u najavi. Man City dosta bolje igra kao domacin; Tottenham stvara dosta sansi, pa ne bi trebali izostati golovi. Domacin ce probati da se revansira za 1-4, iz septembra prosle godine. Barcelonu malo hrabrije probah danas, mada njima ni 4 komada nisu neki problem. Derbi La Paza je nesto sto se mora odigrati(nadam se i gledati). Belgijanci mi nisu srecna liga, no kolega je cesto prolazio dobro, kada odigra Oostende. Colo Colo pratim i dalje, iako im je napad prilicno nemust, u odnosu na kvalitet igraca. Peruanci za kraj singl dela; Defensor La Boca ce biti autsajder u vecini meceva; deluje da ce biti zahvalni za golove.

Prvih 5 parova cine kombo tiket, odnosno odose u jacu grupu.

 

Prateci tiketi, Nacional Potosi 3+, Juan Aurich 3+ i Deportivo Capiata 3+, Club Guarani 3+ i Arsenal w1, Man City 1X, Bayern P/K2, Barcelona H1(-1.5), Boca Juniors P/K1, River Plate X2, Club Brugge X2, Colo Colo P/K1, Basel X2, PSV w2. Kvote, 3.06, 2.87, 13.20.

 

NHL tiket, Tampa 5+, NY Rangers w1. Kvota 2.50.

Link to comment

Singlirao Gerasimova drugi set po kvoti 3 ali to je manje bitno, Almagra sam opeglao za 3000 protiv drugog mi najomiljenijeg igraca, posle Del Potra. Almagro je opasno dobro odigrao ovaj turnir a posto dugo nije osvojio nista, mislim da ce biti ipak malo motivisaniji da se vrati u elitu ovom pobedom nego Dominik, koji vec duze vreme igra sasvim dobro.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...