Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 0/1, NBA 2/4. Jos jedan razocaravajuci mec u Copa Libertadores. Sao Paulo neocekivano los. Promasen penal domacina na 0-0; gosti mi tek nisu jasni, trebas gol za prolaz i branis se sa svim igracima. U NBA delu bih bolje prosao, da sam samo overe odigrao. Sacramento i Boston, rutinski plusevi. Fiks je dosao veoma lose. Kako je Toronto porazen, nije mi jasno; imali su povecu prednost na poluvremenu. Da su igrali protiv neke fajterske ekipe, pa da razumem. Verujem da Minnesota nece okrenuti nijedan mec do kraja sezone, na ovaj nacin. Golden State razocaravajuce, samo 8 razlike. Prva tri dana ove nedelje, nisu bas ohrabrujuca, no mozda vikend bude bolji.

 

 

NHL

 

Minnesota-Washington 5+

 

Chicago-Dallas 5+

 

Edmonton-Toronto 5+

 

San Jose-Calgary 5+

 

Kvote, 1.65, 1.55, 1.52, 1.50.

Washington je jedan od najzahvalnijih over timova trenutno(9/10 u 5+ varijanti). Chicago se bas i ne nalazi medju omiljenim timovima za igru, no tu je Dallas da poveca verovatnocu prolaza. 5+ trend, Chicago 5/10, Dallas 8/10. Kada su Blackhawksi domacini, mecevi obiluju golovima, poslednjih 5 duela su isli u 6+. Edmonton se vraca kuci, nakon ne bas slavne turneje. Otvorili su razbijanjem Senatorsa, da bi na 3 naredna meca primili 15 golova, uz samo 3 data. Toronto je idealan protivnik za vracanje samopouzdanja. Oilersi 8/10, Toronto 6/10, kada je o overima rec. San Jose-Calgary, sudar timova koji se nalaze pri vrhu, kada je o plusevima rec; San Jose 6/10, Calgary 6/10. Gaudreau i Monahan su zbog kasnjenja na trening, bili kaznjeni jednom utakmicom neigranja, te se ocekuje njihov povratak u tim veceras.

 

Prateci tiket, Columbus 5+, NY Islanders 5+. Kvota 2.64.

 

Fudbalski tiket, Santa Fe 3+, Juan Aurich 3+. kvota 4.18.

Edited by Miljenko
Link to comment

meni konacno usli neki tiketi. live na spurse 8 minuta pre kraja kod -10. kvota 4.90. i jedan tiket sa dva igraca.

 

nego razmisljam veceras futsal. dvojku na rusiju i mozda over na spanija - kazakhstan 5.5. bilo bi najidealnije da kazakhstanci jure rezultat u drugom pa da spanci mogu davati one lake golove sa preko pola ;D

Link to comment

Ma ja danas nisam radio i onda sam se tako samo na mahove kladio, na tenis uglavnom, i zavrsio oko nule tj nista nisam napravio. Veceras krenuo da trazim nesto od basketa, vidim nema Reala a ono vec zavrseno. Pecao bih dvojku svakako, i pojacao na poluvremenu, ali promaklo mi.. i onda sam iskusno pecao Brose i Unikahu po hiljadu, cisto da se ispostuju velike kvote kad mi je vec ono realnije promaklo :D Sreca pa sam pogodio Acu Zvereva prvi set i ponistio ta sranja..

 

Za veceras nalupao tenis + hokej, Zoao SouZa (Brazilac onaj), Kulickova ujutru, 1X na Cikago u NHL derbiju, 1X San Hoze, X2 LA Kings...

Link to comment

Da li u Sokeru za futsal racunaju produzetke kao kod kosarke ili ne? Imam jedan tiket gde sam pogodio sve i stavio sam dvojku na Ruse pa ne znam da li mi je tiket dobitan.

Link to comment

NHL 4/4, prodjose i svi prateci tiketi; kombo, fudbalski, NHL, cak i teniski. NHL nisam mogao promasiti, posto su svi odigrani mecevi otisli u plus(ne samo 5+, vec i 6+). Washington je dosao u zavrsnoj trecini. Dallas cak 4 komada, u prvom periodu, malo napetosti, posto nije bilo golova u drugoj trecini i brzi gol za prolaz u 41. minutu. Edmonton raspucan, McDavid sabio. San Jose-Calgary, ocekivana goleada. Columbus i Islandersi prodjose na pratecem. Santa Fe i Juan Aurich ispostovali. Cak je i tenis prosao, sa ovim 8+, 9+ zajebancijama. Idealan dan.

 

 

Fudbal

 

Rijeka-Lokomotiva 3+

 

Fenerbahce-Kasimpasa 2+

Gijon-Rayo Vallecano 2+

 

Gremio-Sao Jose 3+

 

U. Catolica-Union Espanola 3+

 

Cerro Porteno-Rubio Nu 3+

 

Kvote, 1.65, 1.54, 1.67, 1.47, 1.77.

Rijeka igra protiv tima, koji i daje i prima dosta golova, plus su im stara musterija. Fener nije tako efikasan ove sezone, te je 2+ prava mera. Gijon i Rayo imaju efikasan trend, no da se ne zalecem ipak. Brazilci su cesto nezgodni za procenu; ja obicno biram velike favorite, sto je i veceras slucaj. Catolica standardno. Cerro Porteno je jos jedan tim, koji bi trebao rutinski doci do pobede, po mogucstvu uz pregrst golova.

 

Prateci NHL tiketi, Montreal w2, Tampa 5+ I Pittsburgh 5+, Florida 5+. Kvote, 2.70, 2.72.

 

Sinoc mi je NHL deo dosao idealno, pa je bolje da isti danas odigram opreznije, te je fudbal dospeo u prvi plan.

Edited by Miljenko
Link to comment

Da li u Sokeru za futsal racunaju produzetke kao kod kosarke ili ne? Imam jedan tiket gde sam pogodio sve i stavio sam dvojku na Ruse pa ne znam da li mi je tiket dobitan.

 

Ne racunaju produzetke. Racunaju ih samo za kosarku i NFL.

 

 

Члан 16.

Званичан исход догађаја је исход постигнут у регуларном делу игре, а објављен на званичним изворима информисања.

Изузетак:

Кошарка: Званичан исход догађаја је исход постигнут у регуларном делу игре као и у евентуалним продужецима,  а објављен на званичним изворима информисања.

Амерички фудбал(НФЛ):Званичан исход догађаја је исход постигнут у регуларном делу игре као и у евентуалним продужецима, а објављен на званичним изворима информисања.

Fantasy спортови: Званичан исход догађаја је исход постигнут у регуларном делу игре као и у евентуалним продужецима али не и у евентуалним пеналима, а објављен на званичним изворима информисања. 

 

Link to comment

Imao sam burnu noc. Prvo sam se opasno ukanalio na Internacionalu. Trpao pre meca, pa live ko magarac i nista nije uslo (samo jedan, al ko nijedan). I onda se bas debilno ponesem i odigram sve sto sam imao na nalogu na Peruanskog Juana. I legnem da spavam. Jutros pogledam 2:2, usla vecina tiketa (svi glavni 3+, 4+ i gost i domacin po 2+) i izvadim bukvalno sve... Al napravio sam najcescu i najvecu gresku. Hteo odmah da sve izvadim posle kanala. Ovaj put proslo, al moram biti pametniji :) Ako nista drugo da skidam parem cim ih napravim, a ne kao sto u planetwinu nisam podizao mesec dana, pa se nakupilo :D

Link to comment

Usli su u formu + Lester mora pasti. :D

 

usli u formu = 1 pobeda ;D. ja sam pomislio na to da je zbog toga sto nema sanse da leicester uzme dve zaredom i vec sada bude kao prvak...

 

 

inace...

 

aef7d27ba8.png

zanimljivo

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...