Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Urugvajci znaju da pune, ali su tu kvote na golove realni. Ali zato Peru i Paragvaj prste sa kvotama.... Mada sam se preksinoc bas izjebao jurio gol celo drugo poluvreme, ali stari dobri Rubio Nu zavrsio 0:0 :(

Link to comment

Rubio Nu i Colo Colo sam odigrao nesto slabije, Guarani stavih u jacu grupu. Dobro je samo sto sam igrao sa "njihovim parama", mada i nije neka uteha.

Link to comment

Imam lep nocni tiket ali me jebe Smicek raspali, puko prvi od Dzumhura jos raspalijeg, valjda sme da vaskrsne sad...

 

 

 

 

UJ0uewh.jpg

 

Konacno i veliki mag bugarsko-rumunjske kosarke da pogodi nesto  :thumbup:

 

 

Link to comment

Fudbal 2/3, NHL 2/2(uz jednu kvotu 1), NBA 1/1, prodje i prateci NHL tiket. Nemci rutinski, vec u prvom poluvremenu. Pravo je cudo, kako su na Dortmundu pala samo 4 gola. U. de Chile je odigrao neocekivano nemust mec. Los zavrsni pas, mali broj dobrih sansi. Da su gosti neki vrhunski tim, pa i da razumem. Lepo NHL vece. Dallas i Calgary, lagani plusevi. St. Louis je otisao u OT, kvota 1. Florida u fiksu i Tampa na golove, prodjose na jednom pratecem. Golden State se mucio do zavrsnog perioda, ali ipak probise hendikep. Kombo je pao na U. de Chile, steta za kvotu, mozda sam ga ponovo odigrao presiroko. Fin dan.

 

 

Fudbal

 

Sao Paulo-Cesar Vallejo 3+

 

Kvota 1.63.

Nadam se da je ovde razlika u kvalitetu ekipa dovoljna, za prolaz na golovima. Tim pre sto je prvi mec zavrsen rezultatom 1-1.

 

Prateci tiket, Salzburg 3+, PSG 3+. Kvota 2.56.

 

 

NBA

 

Philadelphia-Sacramento >211.5

 

Boston-LA Clippers >203.5

 

Minnesota-Toronto H2(-2.5)

 

Phoenix-Golden State H2(-12.5)

 

Kvote, 1.60, 1.60, 1.65, 1.65.

Sacramento i Philadelphia, cesto idu u plus, a slicno vazi i za Boston(na moje iznenadjenje), te oba para deluju kao verovatni overi. Toronto je u odlicnoj formi, imaju 9-1 skor, 10 meceva unazad. Minnesota je 3-7, u istom intervalu. Toronto je poslednji put porazen protiv vecerasnjeg rivala 2011. godine. Tesko je vise hvaliti Golden State. Imaju 47-4 skor, pri cemu je domacin jos i znacajno oslabljen.

 

NHL tiket, Detroit w1, Arizona 5+. Kvota 2.34.

 

Propratni tiket, Dinamo Z. 2+, Rapid Vienna 2+, Atletico Alinza 2+, Bayern P/K2, Peterborough 2+, Racing Club w1, Cibulkova fix, Cilic 10+ 1. set, Pospisil 9+ 1.set, Almagro >22.5, Isner 9+ 1. set, Querrey fix. Kvota 9.89.

Link to comment

Vasko - Volta, očekujem goleadu, pre svega jer mislim da ce gost autsajder da doprinese tome. Pa sam uz standardne igre za ukupno golovi i prvo golovi dodao i gg varijante kao i gost golovi, gde kvote otkidaju. Npr gosti2+ je preko 4

Link to comment

Kvota 3.55 na mladoga Corica protiv onog sarlatana Monfilsa ? To se mora se probati.

 

Idemo natural Borna killer !!!

Auu al ga Gael odradjuje,ko' seks u dugom braku. Ovaj mali je odvratan,potpuno je rastrojen,u prvom setu uzeo 2 poena na njegov servis  :isuse:

Link to comment

Auu al ga Gael odradjuje,ko' seks u dugom braku. Ovaj mali je odvratan,potpuno je rastrojen,u prvom setu uzeo 2 poena na njegov servis  :isuse:

 

Meni je taj Coric toliko precenjen da je to strasno, jezim se kad procitam negde da je on buduci broj 1. 

Link to comment

Mada to oko broja 1 su pretenciozne tvrdnje cak i u slucaju dosta talentovanijih mladih igraca,recimo A.Zvereva

 

Juce me nije povukao suvi kvalitet Corica vec moguca neozbiljnost Monfilsa, iako su na kraju usli u treci set,izgledalo je kao da se ovaj poigrava sa njim

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...