Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 3/9, NHL 2/2, NFL 0/1. Najlosiji fudbalski dan od starta godine. Pet 0-1 utakmica, od toga tri 0-0, plus Barsa samo 2-0. Nije se tu moglo bolje proci ni sa 2+. Napoli samo 1-0, sa igracem vise. Basel + Real Madrid kombinacija je prosla uz dosta muke. Prodjose dva "wild card" meca, PSG i Alianza Lima, no zato Colo Colo, Rubio Nu i Guarani zakazase(sve tri utakmice bez golova). Nije se skoro desilo da na ovoliko meceva, nigde ne dodje bar 5+. NHL savrseno. Washington odlazi u over rano u trecoj trecini, Islandersi raspucani. NFL nisam ni ocekivao da cu pogoditi(ucinak za SB meceve mi je oko 33%), te je ovo bilo vise za pracenje. Tokom nedelje, od 4 hiljade, sa sitnim singlovima, napravih 12. Vikend je bio los(nedelja primarno), te zavrsih na 6500. Prostojna nedelja, mada je ovaj kraj bio neocekivano glup.

 

 

Fudbal

 

Sporting-Rio Ave 3+

 

Kvota 1.55.

Sporting je odlican ove sezone, prilicno su efikasni, pa ih probah danas.

 

Prateci tiket, Nacional Asuncion 3+, General Cabballero 3+. kvota 3.08.

 

 

NHL

 

Ottawa-Tampa 5+

 

Kvota 1.60.

Tampa se u ofanzivi popravlja, dok Senatorsima ne mogu nista zameriti. Ottawa 9/10, Tampa 4/10, kada je o 5+ overima rec.

 

Propratni tiket, NY Rangers w1, Pittsburgh 5+. Kvota 2.43.

 

 

NBA

 

Philadelphia-LA Clippers H2(-5.5)

 

Cleveland-Sacramento >208.5

 

Kvote, 1.65, 1.60.

Nastavljam sa igrom protiv Philadelphie, Clippersi bi trebali rutinski da prebace ne previse visoki hendikep. Cleveland igra dosta efikasnije, nakon smene trenera; pri cemu su gosti jedan od najboljih over timova.

 

Prateci tiketi, Memphis w1, Oklahoma >212.5 i Detroit >201.5, Atlanta H1(-5.5). Kvote, 2.43, 2.64.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ladno mi nema tiketa sa SB 2&under. Glavu mogu da dam da sam odigrao na crvenu. Nikad mi se u Meridianu niej to dogodilo... a nista ne mogu da uradim da dokazem da sam igrao. A znam da jesam. Ostala 3 koja sam igrao su tu, ali ovoh najvaznijeg nema. Joooj :(

Link to comment

Mislim da ne fale. A sigurno mi nisu ukrali tih 1000. Nikad nije bilo fulanja kod njih. Da li sam izasao pre nego sto je tiket prihvacen, ali i tu pazim, pa mi nijedna opcija nije logicna.

Link to comment

Pokusavam da odigram na Oli na 64:58 za PAOK, udaram ja po tastaturi 1000, udaram, udaram, nece i nece i nece... i dok ja shvatim da je neko iz ko zna kog jebenog razloga pritisnuo num lock, ovi prave seriju 7-0 i kvota sa 2.35 pada na 1.35. Divota.

Link to comment

Pokusavam da odigram na Oli na 64:58 za PAOK, udaram ja po tastaturi 1000, udaram, udaram, nece i nece i nece... i dok ja shvatim da je neko iz ko zna kog jebenog razloga pritisnuo num lock, ovi prave seriju 7-0 i kvota sa 2.35 pada na 1.35. Divota.

 

Jeste i kosarka odvratna za uzivo onlajn kladjenje ali zamisli tek kako je sa tenisom... Koliko sam samo zivaca i para izgubio cekajuci da se opklada potvrdi a ono nista, pakao.

Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 1/1, NBA 1/2, prodje i prateci NHL tiket. Nastavljen 0-0 niz; Sporting mi je definitivno baksuzna ekipa. NHL idealno. Lagani over u Ottawi. Na pratecem Rangersi dobise tesno, uz goleadu u Pittsburghu. Dobro je sto NBA ogranicih na 2 singla, bas lose vece. Cleveland i Sacramento donese ocekivan plus, no Clippersi zakazase i dobise tek u produzetku. Propratni mecevi su bili, svi osim jednog, kilavi. Metiljav pocetak nedelje, no i ovo je bolje od vikenda u celini.

 

 

Fudbal

 

Leverkusen-Werder 3+

 

Stuttgart-Dortmund 3+

 

U. de Chile-River Plate 3+

 

Kvote, 1.47, 1.40, 1.67.

Nemci igraju cetvrtfinale kupa. Sva cetiri tima, koja igraju danas, su sasvim solidna plus igra, od starta sezone. U. de Chile igra revans kvalifikacija za Copa Libertadores; neugodnih 0-2 na prvom mecu.

 

 

NHL

 

St. Louis-Winnipeg w1

 

Minnesota-Dallas 5+

 

Calgary-Toronto 5+

 

1.51, 1.55, 1.65.

St. Louis polako dize formu, te ih probah u fiksu. Bilans 10 meceva unazad, St. Louis 6-4, Winnipeg 4-6. Matchup pretezno na strani domacina. Kada je Minnesota domacin, ovaj duel tradicionalno donosi kisu golova. Trend 5+ overa, Wild 5/10, Stars 7/10. Calgary-Toronto, slicno kao i za prethodni par; retki su 5- mecevi u ovoj seriji. Gosti visestruko oslabljeni; fale Bozak, Lupul, Van Riemsdyk i jos par duze povredjenih(bolesnih) igraca. Calgary 6/10, Toronto 6/10, kada je o plusevima rec.

 

Prateci tiketi, Columbus 5+, Philadelphia 5+ i Florida w2, Tampa 5+. Kvote, 2.52, 2.67.

 

 

NBA

 

Golden State-Houston H1(-9.5)

 

Kvota 1.65.

Harden je pod znakom pitanja za veceras, mada Rocketsi tesko da imaju realne sanse za pobedu i sa njim.

 

Miks tiket, Liverpool X2, Grimsby 2+, Wrexham 2+, Monaco w2, Melgar 2+, Strycova fix, Cuevas fix, Fognini >21.5, Monfils >21.5, San Antonio w2. Kvota 20.87.

Edited by Miljenko
Link to comment

Juce me iznenadio manjak para na racunu u Meridianu, a danas visak. Prvo pomislim pojavio so tiket sa SB. Kad ono ja sinoc na sitninu odigrao na Sol de americu prvogg, drugogg i gg gg. I sve islo. Bas sam sitno igrao (300, 400 i 100 din), al se nakupilo :)

 
A savet da obtratite paznju na bracu paragvajsku. Potcenjeni su, kvote na golove ogromne, a cesto se raspucaju. Slicno kao i za Peru.
Link to comment

Ja sam juce kao opciju za singl iz Paragvaja, uzeo mec koji je zavrsen nula; srecom te sam odustao od singla i stavih ovo na neki nebitan tiket. :isuse:  :lolol:

Peruanci su takodje potcenjeni, a znaju se fino raspucati. Urugvajci su vec nezgodniji, mada je Penarol cesto bio zahvalan za igru.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...