Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Nije bio ispod 3.5. Denver je cele sezone nemust u napadu, a ljudi obicno vole da igraju na efikasnije timove. Carolina ima jedan poraz u sezoni, a i delovala je dosta sigurnije od protivnika, mada to ne mora nista da znaci, kada se igra samo jedan mec.

Link to comment

4.9 u Meridianu. Mora biti duplo vece od dvojke. Verovatno gledas neku drugu igru.. Ovo je skroz na kraju win2&total points.... aaaa verovatno mislis na Karolinu i under. A ja pricam o Denveru, sto je 4.9. Ako Denver dobije to ce biti na odbranu, tako da mi je logican under uz njihovu pobedu.

Link to comment

Kod nas mislis, ili uopste. Na stranim sajtovima, gde pratim sta se igra, nisam stekao takav utisak. Hendikep malcice vise na Carolinu se igra, osvajac mozda, tu vec nisam video procente.

Link to comment

Samo vi dizite kvotu na Denver :) Mada jeste logicna pobeda Caroline, ja vise navijacki... Ali lako mogu da zamislim pobedu Denvera sa npr.  17:13 :)

Edited by Timmy
Link to comment

Kod nas mislis, ili uopste. Na stranim sajtovima, gde pratim sta se igra, nisam stekao takav utisak. Hendikep malcice vise na Carolinu se igra, osvajac mozda, tu vec nisam video procente.

Uopste,Las Vegas ne pamti ovoliku razliku u uplatama u korist 1 tima,mnogo me sve podseca na cuveni mec izmedju Patriota i Dzinova,a i cini mi se da je Denver nepravedno ovoliko podcenjen,mada im to i odgovara kao protiv Patriota

Link to comment

Previse potcenjen Denver. Navijam za Carolinu, ali stavih Denver na par tiketa mesano sa NHLom. Na Maxbetovom sajtu zbog necega nema NHLa (dali su samo samo prve 3 utakmice).  :huh:

Link to comment

Uopste,Las Vegas ne pamti ovoliku razliku u uplatama u korist 1 tima,mnogo me sve podseca na cuveni mec izmedju Patriota i Dzinova,a i cini mi se da je Denver nepravedno ovoliko podcenjen,mada im to i odgovara kao protiv Patriota

Definitivno nema velike razlike u kvalitetu, izmedju Caroline i Denvera. Ako Peyton bude korektan, Denver ce biti blizi pobedi(da ne kazem favorit).

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...