Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

pao sam i drugi tiket zbog cavsa. vodili su 4 razlike sedam sekundi pre kraja i uspeli su primiti pet poena za taj period taman da mi izbiju pare iz dzepa. ovo me neko zajebava

 

Link to comment

Fudbal 5/8, NHL 1/2, NBA 0/1, Stuttgart i U. Catolica prodjose po 5+, kao i oba prateca NHL tiketa. Fudbal sam dobro grupisao. Goleada u Frankfurtu. City i Leicester odigrase lep mec. Tottenham ponovo trebao milion sansi za gol. Bayern nije vise ni za slabiju uplatu, jebes igru na posed. Bolivijci su krenuli sporo, na kraju padose potrebna 3 gola. U. de Chile razocarao, no to nisam ni forsirao. U. Catolica i dalje raspucana, steta sto nije bilo i 7. gola(bio je u stvari, ali je ponisten). Juan Aurich ispostovao, taman 3 komada. NHL ok, mada sam mogao bolje sortirati. Rutinski over u Montrealu. Florida i Pittsburgh zakazase sa golovima, no to bar nisam stavio u jacu grupu. Na pratecim tiketima nije nista palo; Dallas i Ottawa dodjose 5+, kvota 1 na Capitalsima, te pobeda Bluesa. Dobro je sto NBA ogranicih, rezultati su bili veoma losi. Uzasan mec u Houstonu. Kombo je pao na Tottenhamu, a bila je tako lepa kvota(22), bezveze. Na kraju minimalan minus, ne moze cela nedelja biti idealna.

 

 

Fudbal

 

Levante-Barcelona 3+

 

Napoli-Carpi 3+

 

Basel-Luzern 2+

Granada-Real Madrid 3+

 

Club Guarani-Cerro Porteno 3+

 

Iquique-Colo Colo 3+

 

Marseille-Psg 3+

 

Alianza Lima-Alianza Atletico 3+

 

Rubio Nu-Diaz 3+

 

Milan-Udinese 2+

Frosinone-Juventus 2+

Lokeren-Oostende 2+

 

Kvote, 1.40, 1.51, 1.56, 1.62, 1.61, 1.96, 1.95, 1.84, 1.97.

Barcelona, Napoli, Real Madrid, uobicajeno. Basel nastavlja sezonu, pa otvorih sa 2+, na njihovom mecu. Club Guarani i Cerro Porteno, imaju tradiciju efikasnih duela, te ih stavih u jacu grupu. Colo Colo ispratih opreznije. Marseille i PSG su veliki rivali, te su i retki mecevi gde se igra taktizerski. Alianza Lima je prilican favorit i kod kuce je bila dominantna, prethodnih godina. Rubio Nu i Diaz su otvorili sezonu sa puno golova. Milan, Juventus i Oostende u 2+ varijanti.

Prve 4 stvari su otisle na kombo tiket.

 

Prateci tiketi, Arsenal 3+, Salzburg 3+, Arsenal P/K2, Barcelona H2(-1.5), Real Madrid H2(-1.5), Juventus H2(-1.5), Napoli H1(-1.5), PSG w2, Porto P/K1, Basel w1. Kvote, 2.88, 18.00.

 

 

NHL

 

Washington-Philadelphia 5+

 

NY Islanders-Edmonton 5+

 

Kvote, 1.55, 1.50.

Washington je konacno prekinuo svoju 5+ seriju, sinoc protiv Devilsa, te ih sada mozemo pratiti opustenije. Trend overa, Capitalsi 9/10, Flyersi 7/10. Edmonton nastavlja u istom stilu, napune protivnika, ili i sami budu zatrpani. Islandersi 7/10, Oilersi 8/10, kada je o 5+ overima rec. Oba singla su zavrsila u jacoj grupi.

 

 

NFL

 

Denver-Carolina >44.5

 

Kvota 1.80.

Denver ce po meni tesko dobiti mec sa dosta poena, te ako bih birao izmedju fiksa na Carolinu i overa, sigurno cu uzeti ovo drugo, zbog vece kvote. I ovo je u slabijoj grupu, SB mi je obicno idealan za gubljenje para.

 

NBA tiket, Sacramento >209.5, New York >199.5. Kvota 2.56.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ako nesto mrzim, to je kada kombo tiket padne na prvoj utakmici, pa jos kada je ovako neki mec u pitanju, to me jos vise nervira. :mad:

Oborice pride i sve sire tikete.

Tja, vikend cesto sluzi, da smanji ono sto sam napravio tokom nedelje. Deja Vu.

Link to comment

U februaru u Evropi pada najmanje golova, imajte to u vidu. I to nije slucajno. Radjene ozbiljne studije u kompanijama i pokazalo se da ljudi najslabiju volju i ucinke u poslu imaju na kraju zime, pa u kompanijama uzimaju to u obzir i tempiraju odmore za ovaj period. Ja to malo uporedjivao sa fudbalom poslednjih godina i potvrdilo se generalno kao veoma tacno. Tako da uvek usporim u ovom periodu, cesto i okrenem na 0-1 i 0-2 igre. Brzo ce prolece i leprsavost u igri :)

Link to comment

Ja igram minuse samo kada igram MLB, tako da to otpada. Razumeo bih da su tereni u losem stanju i da su ekipe nekompletne, sledi bitan mec, bla, bla. Ja u NBA recimo smanjim igranje overa, posle All-Star meca; granice budu previsoke(to je vec i sada slucaj), cesce se igra ozbiljna odbrana. 

Nista, proci ce nesto, mada cu im verovatno vratiti dobar deo nedeljne zarade.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...