Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

valjalo bi probati over na klivlendove meceve, jer igraju mnogo brze otkad su otjerali blata.

Odigrao sam ja Memfis i Klivlend 2& over i u neko doba pogledam teletekst: Memfis 110:95, Klivlend 111:106. Uf, rekoh, lepo doslo. Al ne lezi vraze, gledao sam Soccerov teletekst gde se racunaju i produzeci (nije, cini mi se, bilo oznaceno da je rezultat posle produzetaka), a igrao u Maxbetu gde je rezultat bio X & under - 96:96. :D

I tako mi propade lepa kvota na Memfis.  :(

Edited by Nesh
Link to comment

Fudbal 1/2, NBA 2/2, prodjose prateci fudbalski, odnosno NBA tiket. Holandska druga liga, bolje dolazi od prve. Jos jedan lagan prolaz na PSV II. The Strongest je ponovo razocarao. Rani gol i ostaje 1-0 do kraja, smor. Bolivijci 4/10, nakon 3 runde, sto je veoma lose; 6/10 bih mogao podvesti pod prihvatljivo, sve preko toga je dobro. NBA i dalje prolazi, mada su granice za poene prilicno visoke. Memphis ne da je ostao u okviru hendikepa, vec je i na kraju ubedljivo dobio. Sacramento odlazi u plus, nakon kanonade u 4. cetvrtini(67 poena). Prateci tiketi su prosli srecno; na fudbalu Palestino postize treci gol u 90. minutu, dok Denver dolazi over, nakon neverovatnih 36 poena u trecem periodu. Kada se podvuce crta, bilans je veoma dobar. Kada bi svaki dan mogao biti ovakav, bio bih vise nego zadovoljan.

 

 

Fudbal

 

Sunderland-Man City 3+

 

Norwich-Tottenham 3+

 

River Plate-U. de Chile 3+

 

Kvote, 1.70, 1.90, 2.01.

Man City nije ubedljiv na gostovanjima, no odbrana Sunderlanda je jedna od najlosih u ligi, te su golovi verovatni. Iako me Tottenham nervira, losom realizacijom, ipak su jedna od boljih 3+ igara u PL. Probao sam ih i danas, ali opreznije. River Plate-U. de Chile, prvi mec kvalifikacija za Copa Libertadores. Golove igram zbog mojih, River Plate je iz Urugvaja.

 

Samo prvi singl je otisao u jacu grupu. Previse sam stvari odigrao, da bih svuda tovario. Moracu grupisati tikete u dve grupe, kada ih ima 6+(cak i  5+).

 

Prateci tiketi, Arsenal 3+, Liverpool 3+ i Arsenal w1, Tottenham X2, Man City P/K2, Man Utd w1, Monaco P/K1, Lyon w1, AZ 3+, Rangers 2+, Brechin 2+.. Kvote, 4.33, 6.30.

 

 

NHL

 

Boston-Toronto w1

 

Washington-Florida 5+

 

Winnipeg-Dallas 5+

 

Pittsburgh-Ottawa w1

 

Edmonton-Columbus 5+

 

Kvote, 1.45, 1.65, 1.49, 1.50, 1.50.

Boston je 5-5, 10 meceva unazad, sto i nije neki skor, no Toronto ima samo jednu pobedu, u istom periodu. Kod gostiju je Van Riemsdyk van do sredine marta(prelom stopala). Nakon relativno neefikasnog niza, Washington je vezao cak 12 5+ overa. Florida je 6/10, kada je o plusevima rec, a redovno ih prate solidne kvote. Dallas stagnira, samo 3 trijumfa, na prethodnih 10 utakmica, 6/10, kada je 5+ overima rec. Dobro je sto igraju protiv Winnipega, koji i prima i daje dosta golova; 5+ trend 6/10. Pingvini polako nalaze formu, 4 pobede, na poslednjih 5 utakmica. Napad produkuje nesto bolje, no i dalje se ne bih smeo zakleti u njih. Senatorsi retko dobijaju u regularnom toku u Pittsburghu, te probah 1. Za kraj, Oilersi protiv Blue Jacketsa. Edmonton 6/10, Columbus 7/10, u 5+ varijanti. McDavid bi se trebao vratiti kod domacina veceras; sa njim je napad bio spektakularan, na startu sezone. Obe ekipe primaju dosta golova, znaju biti nedisciplinovane, pa probah 5+.

 

Prve tri stvari su otisle na kombo tiket.

 

Propratni tiket, NY Islanders 5+, Montreal 5+, Los Angeles w2, Chicago 5+. Kvota 7.01.

 

NBA parovi me nisu odusevili danas, te ispratih jednih opreznim dablom, Houston >200.5, Portland >200.5. Kvota 2.56.

Edited by Miljenko
Link to comment

I ne moze da da gol Nancy. 22 min + nadoknada sa igracem vise. Obori mi dva tiketa. I Arsenal jedan kratki pride.  :mad:

Nista, nocas  NHL i Meksikanci. Gotovi su!  :D

Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...