Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Polovicno. Dobro je sto je prosao over na Tampa-New Jersey sa velikom kvotom. Zato NBA, nema sanse da se pogodi. Oklahoma gubi protiv tima koji nije u konkurenciji za playoff. :isuse:Danas:Grupa AMan City 1Serena fixDortmund 2+Roma 2+Milan w2Real 2+Boston w2Grupa BWerder 2+Peterborough 2+Arsenal 2+East Stirling 2+Berwick 2+U. de Chile 3+Pittsburgh 6+Montreal 0-5Fudbal standardno, na efikasne timove, uz poneki fiks.Serena dominira protiv Sharapove, pa ocekujem da dobije i danas.Bruinsi "biju" Flyerse, gde ih vide. Fila lose igra, ponegde strbnu bod, te im ne dajem vece sanse danas.Pingvini imaju bas dug niz pobeda. Islandersi su u stanju da dobiju bilo koji tim, zato igram over, ali oprezno, spojeno sa underom na Montreal-NY Rangers. Canadiensi odigraju tvrd mec, a onda usledi goleada. Gostujuci napad neocekivano kilav.

Link to comment
Dabl @1,90CZV - Radnički K. 1Sloboda U. - CZV (-11,5) 2Dabl @1,90CZV - Radnički K. 1Konstantin - Radnički K. (-9,5) 2Singl @ 1,80Williams - Sharapova 2:0Dabl @2,10Benfica 1Milan 2
2 sata sam se dvoumio da li da odigram Serenu sa hendikepom (-4,5 gema) ili 2:0 u setovima, i naravno odabrao sam pogrešno. Ali dobro, sve ostalo je došlo prilično lako.
Link to comment

Razlika među ABA i KLS ekipama je baš velika, sve tri tekme su lagano došle sa hendikepima. Baš me zanima kako će sledeće kolo da ih postave (osim što je valjda derbi sl. kolo, al' nema veze)

Link to comment

I ja sam igrao i Zvezdu i Radnicki, ne znam kako im je uopste palo na pamet da postave tako male hendikepe. Jedino Partizan nisam smeo igrati posto je Vujosevic pominjao da ni Milosavljevic nece igrati, a i Mega je daleko ozbiljnija od Konstantina i Slobode, ali doslo i to lagano.Sledece kolo igraju samo Metalac i Radnicki od tih KSL-ABA duela, ali tu ne znam sta ocekivati, sa obzirom da je Radnicki tanak u reketu, da Muti pojedini igraci igraju maltene celo prvo poluvreme, pa onda ne ulaze u drugom, a drugo celo odigraju oni koji nisu ulazili u prvom, ne verujem da ce to ici na 15+ ako Metalac bude imao koliko toliko domacinsko sudjenje i ako Bakic ne bude sutirao trojke 10-1

Link to comment

Prva grupa dosla ok. 3/4, sva kvotama preko 1.5. Varijanta B je vec bila kilavija.Danas:St.Mirren-Celtic 2+Aston Villa-Liverpool 2+Partizan 2Ajax-NEC 2+Murray fixHouston(Norris)-Texas(Harrison) 2Danas sam odlucio da malo odmorim. Cetiri singl-dabl komada i jedan egzibicioni,Jedna od najglupljih stvari je igrati na Liverpool, bilo sta, no kada nemam bolji izbor... Valjda ce nastaviti(neocekivani) trend davanja golova. Celtic bi trebao da nakanta slabasni St.Mirren. Partizan protiv prijatelja. Ajax me naplasio sa ovih par neresenih kod kuce, ali dva gola bi trebala lako da padnu.Murray nije porazen protiv Ferrera na betonu(4-0).Konacno je dosao i pocetak MLB sezone.Jeste da je glupo rastuziti domacu publiku, ali su Rangersi dosta jaci od Astrosa i jednostavno moram probati 2. Norris baca solidno kod kuce, no pitanje je da li moze izaci na kraj sa power lineupom gostiju. Hamilton jeste napustio goste, ali su tim pojacali Berkman i Pierzynski.

Link to comment
Dabl @1,98Villa - L'pool 3+Ajax 1
:thumbsup: Htedoh još jedan dabl Fenerbahce 1 x Lyon 1 @2,04, ali mi nešto govori da odustanem, tako da je ovo sve za danas. Edited by radar
Link to comment

Partizan trokira skoro uvek kada ga odigram. :isuse: Astrosi razbili Rangerse na otvaranju. :oDanas:Grupa AChelsea-Man Utd 2+Cirstea fixWashington-Miami 1 (MLB)Minnesota-Detroit 2(MLB)LA Dodgers-San Francisco <6.5 (MLB)Grupa BDetroit w1 (NHL)Oakland-Seattle h2(+1.5)Arizona-St.Louis h2(+1.5)Chicago White Sox-Kansas City h2(+1.5)Milwaukee-Colorado >7.5Pittsburgh-Chicago Cubs <7.5Cincinnati-LA Angels >7.5Strasburg-Nolasco na mecu u Washingtonu. Domaci imaju bolju postavu, vrhunskog startera. Jedni su od ovosezonskih kandidata za sam vrh.Worley-Verlander u Minneapolisu. Vreme je da Verlander zabelezi pobedu na otvaranju. Prosle godine ga je prodao Valverde.Kershaw-Cain u Los Angelesu. Kada Kershaw baca protiv Giantsa retko pada vise od 3 poena, ne ocekujem drugaciji mec ni veceras.Dablovi su vec sumnjivija rabota. Kennedy-Wainwright na Chase Fieldu. Oba tima imaju nekoliko povredjenih igraca. Gosti su sigurno kvalitetniji, ali Kennedy ima 19-6, u protekle 2 sezone na svom terenu. Protiv Cardinalsa je 1-3. Oprezna 2 sa hendikepom. Slicno i za mec u Oaklandu, samo je naglasak na starteru, Anderson-Hernandez matchup.Felix je 13-6, 2.82 ERA protiv Oaklanda, prosle sezone 1-2, 4.01 ERA.Pojacani Royalsi dolaze u goste White Soxima. Sada imaju nesto sto lici na rotaciju. Odbrana im je dobra, napad moze da prodje. Ocekujem egal mec, verovatnu pobedu gostiju, no ovako je sigurnije. Gallardo-Chacin na mecu Milwaukee-Colorado. Gosti su imali jednu od najlosijih rotacija prosle sezone, a ni bullpen nije bio sjajan. Dobri udaraci u obe ekipe.U Pittsburghu Burnett-Samardzija. Burnett preporodjen u dresu Piratesa. Samardzija veoma dobar protiv domaceg lineupa.Dva kandidata za vrh na mecu Cincinnati-LA Angels. Ionako jaki gosti, pojacani jos vise dolaskom Hamiltona. Starteri , Cueto-Weaver, jesu odlicni, ali mi mec mirise na over.Red Wingsi bi isli u prvu grupu, no me plasi ono razbijanje od strane Chicaga sinoc.

Edited by Miljenko
Link to comment
Dabl @1.96Chelsea - ManUTD GGBetis 1XDabl @2,13Bilbao 1U. Radwanska 1
Prodao me samo Junajted, a od njih sam to najmanje očekivao... Bilbao i Ursula su prošli na mišiće, tako da je sve u svemu današnji skor realan.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...