Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Jako mi je krivo sto je BA propao..

Ako neko ima neki sajt da preporuci gde se mogu pokupiti dobre informacije ili tipovi, neka javi.

 

Meni je cudno da za takvu nisu ne postoji iole pristojan sajt/forum na engleskom. Ne znam zato je BA onako pukao. Da se nisu neki odvojili i napravili svoje mesto?

Link to comment

Nisam pametan za finale AO. Logično je da će ga Novak razbiti. Ali premale kvote, da Marej ne uzima više od seta je ispod 1.4.. 3:0 je 2.2, al pre mislim da će uzeti 1 set.

Link to comment

Fudbal 4/5, NBA 1/1, Tottenham i PSV prodjose po 5+, kao prateci fudbalski fiks tiket. Tottenham me je nervirao losom realizacijom(bar 10 cistih sansi su propustili), no na kraju pade 5 komada na njihovoj utakmici. Na Leverkusenu i Dortmundu sam imao dosta srece, posto su golovi za prolaz, pali u zavrsnih 10 minuta. PSV je mogao do 7+, da nisu odigrali drugo poluvreme, izuzetno neozbiljno; no donese prolaz lako. Roma je odigrala kako sam ocekivao protiv Frosinonea. Colo Colo i Cobresal razocarase promasenim zicerima. Nije bilo standardno mnogo sansi, no onih 6-7 zapazenih akcija proizvelo, je 1 na 1 situacije, bez realizacije. Colo Colo koristi igraca vise, dobija 1-0, za prolaz tiketa(utesnog) sa fiksevima. Memphis se mucio u zavrsnici, no nastavise dobru seriju nastupa. Lep dan, skoro idealan.

 

 

Fudbal

 

Real Potosi-Nacional Potosi 3+

 

Bayern Muncheh-Hoffenheim 3+

Real Madrid-Espanyol 3+

 

Napoli-Empoli 3+

 

U. Catolica-S. Wanderers 3+

 

Jorge Wilstermann-Bolivar 3+

 

Wolfsburg-Koln 3+

 

MK Dons-Chelsea 3+

 

Kvote, 1.55, 1.65, 1.59, 1.59, 1.70, 1.65, 1.74.

Potosi duel se mora probati. Bayern je tezak za proceniti, no Hoffenheim igra lose ove sezone, pa probah i njih, uz standardni Real Madrid. Napoli je jedan od najboljih timova za golove na nivou Evrope, odose i oni na kombo tiket. Catolica uvek igra ofanzivno, nadam se da ce nastaviti dobar trend efikasnosti. Bolivijci nisu krenuli kako treba. Bilans 2/7, u prva dva termina, te Bolivar odigrah opreznije, tim pre sto je domacin prva dva meca dobio sa po 1-0. Wolfsburg stvara dosta sansi, ali realizacija cesto nije na nivou, ipak imaju opasan napadacki deo tima, te su skoro uvek za igru. Chelsea igra protiv nizerazrednog rivala i uz malo truda bi mogli doci do ubedljive pobede.

 

Prateci tiketi, Sevilla 3+, Everton 3+ i Everton w2, Chelsea P/K2, Wolfsburg w1, Bayern H1(-1.5), Sevilla P/K1, Real Madrid H1(-1.5), Juventus w2, Napoli P/K1, Benfica P/K2, Celtic P/K2. Kvote, 2.65, 6.82.

 

Tokom nedelje sam znao da odigram presiroki kombo tiket. Danas prva 4 singla sa fudbala, stavih u jacu grupu, odnosno na kombo tiket.

 

 

NBA

 

New York-Golden State >210.5

 

Kvota, 1.60.

Bolje da se drzim overa, kada je Golden State u pitanju; ono od nocas je bilo totalno neozbiljno(kao da su namerno pustili domacina da ih stigne).

 

Propratni tiket, Dallas H1(-8.5), Portland >202.5. Kvota 2.64.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja jedino odem na covers(ponekad oddsshark), da bacim pogled na povrede, pogledam trend duela, procitam najavu meca, vidim sta ljudi igraju, kada je o NBA, NHL, MLB delu rec. Ako bas svi igraju nesto kontra od mene, tada eventualno odustanem od igre na odredjen par.

Na fudbalu mi je statistika jedino merilo, tu i betexplorer moze da posluzi.

Najbolje je kada ne slusam druge, odigram sta mislim, pa kako bude.

 

 

Ja kvote proveravam na oddsportalu. Pored toga bacim pogled na betrush. Znam da ima taj blogabet, ali nisam se previše bavio njime.

Meni je cudno da za takvu nisu ne postoji iole pristojan sajt/forum na engleskom. Ne znam zato je BA onako pukao. Da se nisu neki odvojili i napravili svoje mesto?

Moguće da su se odvojili, ali ne bih znao ništa o tome. Recimo, livescore tema je za kratko vreme od nekih 10-15 stranica dnevno došla do toga da često ne bude ni otvorena za određeni dan.

Link to comment

Danas sam imao jedan od najgorih padova ikad, top10 svakako. Igrao 500 din iz zajebancije na Qingdao - Foshan 2 po kvoti 6.5, dobitak 3250. Domaci vodili, gosti stigli i vodili u zadnjoj, i onda na 2 minuta do kraja bilo 116:127 i brzo posle toga 119:129, nakon cega sam se prebacio na pracenje Tianjina koji sam isto igrao za 500 i koji je na kraju izgubio 132:128, da bi se ovi domaci nekako vratili na 138:138 i usli u produzetak. Tamo su isto moji vodili otprilike sve vreme, ali posle 145:147 primili 6 poena u nizu i zavrseno 151:148. Jezivo, skenjao sam se jako :D

Link to comment

70.5 granica na probowl? meni se cini malom...sta kazete...nash?

 

sad gledam, ranije je lagano prelazena ova granica ali u poslednje dve sezone ni blizu...

Edited by 189-
Link to comment

70.5 granica na probowl? meni se cini malom...sta kazete...nash?

 

sad gledam, ranije je lagano prelazena ova granica ali u poslednje dve sezone ni blizu...

 

Ne znam. Poslednjih godina nisam ni pratio Pro Bowl. 70.5 deluje mnogo, al ko zna. Meridian nije ni odredio granicu, u Socceru isto 70.5. Verovatno cu preskociti. 

Edited by Nesh
Link to comment

Pro Bowl je jedan od onih mečeva koji nikoga ne zanima, ali se ipak igra.

 

U Meridianu za NHL All-Star nisu dali granice za golove, to je već šteta.

Link to comment

Fudbal 5/7, NBA 1/1, Napoli, Chelsea, U. Catolica i Real Madrid dodjose i 5+, kao i prateci fudbalski tiket. Napoli je rutinski prosao, do poluvremena. Slicno vazi i za Chelsea, koji je ocekivano ozbiljno odigrao mec; steta sto nije pao 7. gol, u zavrsnih pola sata meca. Nemci razocarase, Na Wolfsburgu su golovi pali relativno kasno, pa se ne nerviram previse. Bayern je razocarao i idu na listu za izbegavanje. Samo 2 gola, protiv tima sa dna tabele, je jednostavno nedopustivo. Real raspucan, brojase do 6. Jorge Wilstermann i Bolivar su odigrali tvrd prvi deo meca, a onda 4 pogotka u nastavku. Catolica opravdava poverenje, iz meca u mec; i ovde je bilo vremena za 7+, no nije se desilo. Potosi suceljavanje je donelo divlju utakmicu, i golova taman koliko treba. U NBA sektoru, dosta srece. Odigrah na 210.5 Golden State i zato i prodjoh; tacno 211 poena na mecu. Cudo je da je i toliko palo, nakon samo 38 u prvoj cetvrtini.

Kombo je pao na Bayern. Jos jedan lep dan, nakon nesigurnog popodnevnog starta.

 

 

Fudbal

 

PSV II-RKC 3+

 

The Strongest-Club Universitario 3+

 

Kvote, 1.63, 1.56.

PSV II je bio sasvim solidan za golove, ove sezone; oba tima se ne mogu pohvaliti dobrim odbranama. Bolivijci se popravljaju. Nakon 2/7, juce stigose do 4/9. Vreme je da The Strongest proradi kao domacin, tu su uvek bili dobri za igru.

 

Propratni tiket, Rayo Vallecano 3+, Palestino 3+. Kvota 3.24.

 

NBA

 

New Orleans-Memphis H2(+5.5)

 

Sacramento-Milwaukee >206.5

 

Kvote, 1.65, 1.60.

Memphis nije tako pouzdan u gostima, no posto je hendikep na njih, probah ovaj par. Na Sacramento nije previsoka granica, makar i bez Cousinsa, te ocekujem rutinski over.

 

Prateci tiket, Oklahoma H1(-6.5), Denver >202.5. Kvota 2.64.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...