Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja igram mec pre pocetka na Raonica a rokam posebno i setove, za sad ide sasvim ok. Igrao sam i singlove na San Miguel protiv Alaske po 2.24, sesti mec finala kod Filipinaca, gube 2:3 nakon sto je bilo 0:3 i mislim da ovo ide u sedmi mec, a iz rekreacije i na Tianjin, moje omiljene Kineze, kuci 6.1 protiv Fujiana. 

Edited by Zli Gli
Link to comment

Lepo prođoh na Raonicu. Najaci tiket bio over gemovi što je ušlo krajem trećeg seta još. Zatim hendikep setovi tj da Miloš uzima bar dva po 2.07. I na sitnije imao prvi set over što je palo i još sitnije 3:1 za Miloša.

 

Odličan mi ceo ao. Samo da ne jedem govna sa fudbalom.

Edited by Timmy
Link to comment

Ja sam juce pao na Feyenordu, a sad doziveo potpuni debakl na Willem-Heracles. Sve sto sam dobio od Aus opena sam upropastio sa ove 2 utakmice. Jedva cekam da krenu Norvežani.

Link to comment

Meni ušlo Kerber uzima set, over prvi set i over ukupno. Čekam još hg na Kerber, treba da uzme 2 gema u trećem. I omiljeni tiket Serena 2:1 po 4.9. Sad cu branim i miran, mada će je zgaziti Serena

Link to comment

Fudbal 1/1, NBA 1/1, tenis 0/1, prodje i prateci NBA tiket. Paragvajci prodjose neocekivano lako, 0-3 u 47. minutu. Clippersi se odlepise preko hendikepa, tek u zavrsnoj cetvrtini. Na pratecem tiketu je Dallas lako iskontrolisao mec, uz over na Houston-Oklahoma, uprkos visokoj granici. Serena je bila siguran pad, ma sta da sam odigrao; hendikep, under, pa i fix u glavu. Dobro je sto od tenisa igram samo GS turnire. Ipak su fudbal, NBA, NHL i MLB mecevi, moja "solja caja". Nakon dva prolaza u vecernjem delu, ocekivao sam rutinski izlaz kombo tiketa. Stativa. Ne volim kada padne nesto, sto je recimo 90% izvesno. Korektan plus na kraju dana, no svejedno nisam previse zadovoljan.

 

 

Fudbal

 

Colchester-Tottenham 3+

 

Leverkusen-Hannover 3+

 

Colo Colo-Cobresal 3+

 

Arsenal-Burnley 2+

Dortmund-Ingolstatd 2+

PSV-De Graafschap 3+

 

Roma-Frosinone 3+

 

Kvote, 1.50, 1.50, 1.59, 1.68, 1.45.

Tottenham je u odlicnoj formi, protivnik dosta ispod PL nivoa, te se nadam golovima. Leverkusen ne igram cesto, ali videh da po tradiciji pada dosta golova, protiv danasnjeg protivnika(a i kvota na golove pada). Colo Colo klasika. Arsenal i Dortmund odigrah opreznije, te tu dodah i PSV, koji bi trebao da razbuca De Graafchap. Roma bas i nije sinonim za efikasne meceve, ali im gostuje jedna od najgorih(ako ne i najgora) odbrana lige, pa mi golovi deluju verovatno.

 

Prateci tiketi, Watford 3+, Huachipato 3+ I Tottenham P/K2, Arsenal P/K1, Man City w2, Leverkusen P/K1, Dortmund H1(-1.5), Roma H1(-1.5), Barcelona w1, Colo Colo P/K1, Porto P/K2. Kvote, 3.66, 9.77.

 

 

NBA

 

Memphis-Sacramento H1(+0.5)

 

Kvota 1.65.

Nije mi jasan ovaj hendikep na Memphis. Da li su oni stvarno toliko potcenjeni, mada igraju dosta dobro, u poslednje vreme.

 

Propratni tiket, Golden State H2(-13.5), Houston >213.5. Kvota 2.64.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja jedino odem na covers(ponekad oddsshark), da bacim pogled na povrede, pogledam trend duela, procitam najavu meca, vidim sta ljudi igraju, kada je o NBA, NHL, MLB delu rec. Ako bas svi igraju nesto kontra od mene, tada eventualno odustanem od igre na odredjen par.

Na fudbalu mi je statistika jedino merilo, tu i betexplorer moze da posluzi.

Najbolje je kada ne slusam druge, odigram sta mislim, pa kako bude.

 

Koliko sansi treba Tottenham da napravi protiv ovih za gol, neozbiljno. :isuse:

Link to comment

5 promasenih zicera, uz desetak solidnih sansi pride i samo 1 gol u poluvremenu. I posle neko kaze da su oni materijal za sampiona PL. Arsenal i Man City treba da se poprilicno raspadnu. da bi oni uzeli. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...