Jump to content

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 3/4, NHL 1/2, NBA 2/2, tenis 1/1, prodje i prateci NBA tiket, Fudbal je dosao dobro. Man City-Everton odigrase lep mec, uz 3 gola. Slicno vazi i za Real Potosi. Barcelona je dosla iz 2 u 1, dobro je te nisam cekao prolaz na samom kraju. U. de Chile ponovo nije dobio na gostovanju, 1-1 na zalost, protiv slabasnog San Luisa. NHL polovicno. Tampa zakazala, neverovatnih 1-0. Washington nastavio plus seriju. NBA odlicno. San Antonio ocekivano razbio Houston; Golden State rutinski plus. Na pratecem se Detroit vratio, uz nikad laksi over na Oklahomi. Pretpostavio sam da tenis nikako ne moze pasti i to se i desilo. Kombo je bio ocigledno presirok, dobro je sto nije pao samo jedan par. Ok plus na kraju.

 

 

Fudbal

 

Feyenoord-Heerenveen 3+

 

San Jose-Bolivar 3+

 

The Strongest-Petrolero de Yacuiba 3+

 

Kvote, 1.44, 1.57, 1.47.

Holandjani mi bas i ne idu od ruke, no Heerenveen i daje i prima gomilu golova. Bolivar je prosle sezone bio dobar, kako kod kuce, tako i na strani, te ih pratim i dalje. The Strongest dosta bolje nastupe prikazuje kao domacin. 

 

Prateci tiket, Nacional Potosi 3+, Jorge Wilstermann 3+. Kvota 2.75.

 

 

NBA

 

Memphis-Milwaukee w1

 

Kvota 1.47.

Memphis me je par puta obarao kada sam igrao hendikep, te je bolje da odigram viner.

 

Propratni tiket, Washington H1(-3.5), Sacramento >209.5. Kvota 2.64.

Link to comment

Ne trpam od singla na Zvezdu protiv Panatinaikosa nista, smanjio sam uloge dosta jer hocu da pravim manji a konstantan plus, kao 2014. godine. Igrao sam hiljadu na dvojku po 3.52 i mirno gledam, bez cimanja i nerviranja :D Za sad sam tako samo preko racuna napravio 300e za 20ak dana, plus sto sam uzeo na licu mesta jos malo manje od toliko, jako uspesan mesec a zivci mnogo mirniji.

 

Ono sto mi je bitnije od toga trenutno je da Klezar dobije Eliasa jer tu imam i cistu pobedu a i 2:1 u setovima. Usli u treci ali Elias prvi servira, to nije dobro nikako.

Link to comment

Kakva treca cetvrtina, ovo ne bi radili ni da pokusavaju da izgube. Nekakve cudne petorke, niti poena niti odbrane, u napadu drve loptu (bez obzira na dobru odbranu Reala), u odbrani trose prekrsaje na gluposti i onda budu trpani kad treba da igraju ostrije, kao drogirani jbt.

Link to comment

Jebeni Ljulj odigra poluvreme zivota gde bi mu uslo i da je deganzirao loptu sa centra ka kosu, dao je tri trojke iz potpunog ocaja, zvekne loptu deset metara u visinu sa deset metara udaljenosti i ona udje. Na kraju jos pojacam Olimpijakos +9.5 i Idiot Hanter napravi kos i faul u poslednjem napadu Reala i aukurac. Jos je mogao u zadnjem napadu i on da izbori isto, ali jbg kad je glup. Mislio sam da im je protiv Zalgirisa bio slab dan, ali ovo je uzas sta igraju, Sveropulos ne zna gde bije, a ima sasvim pristojnu ekipu.

Edited by Malvo
Link to comment

Da krenem i ja sa bracom Bolivijskom :) San Hose - Bolivar, gost ui oba @2.75, gost3+ 3.71 gost4+ @9.1 GG4+ @2.7, 5+ @5.5, prvo2+ @2.3, prvo3+ @5.3

Edited by Timmy
Link to comment

Prodade Bolivar :(

Bolivijci bas lose krenuli. Bolivar nije imao previse sansi, gomila glupih startova i jos gluplji crveni karton. Meni je The Strongest vece iznenadjenje, ocekivao sam lagana 3-4 komada; ipak kod kuce mogu razbiti bilo koga. Nadam se da ce poceti sa efikasnijim mecevima, od narednog termina.

Link to comment

Fudbal 1/3, NBA 1/1. Feyenoord je promasio gomilu zicera, u prvih dvadeset minuta meca, da bi ih kazna stigla u nastavku; taman za 3+. Bolivar nije mogao mnogo losije odigrati; par poluprilika, domacin je mogao bolje iskoristiti promaju u njihovoj odbrani. Crveni karton je poremetio tok meca, mada je bio zasluzen, tu nema zbora(udaranje protivnickog igraca, na par metara od sudije). The Strongest je ranijih godina razbijao kao domacin, mozda im treba malo vremena za zagrevanje. Memphis je za promenu rutinski dobio; steta sto sam odustao od overa na Sacramento. Ocekivao sam 3/4 bez problema, verovatno i kombo, tako da je ovo neprijatno iznenadjenje.

 

 

Fudbal 

 

Club Guarani-Deportivo Capiata 3+

 

Kvota 1.69.

Mec koji po tradiciji dolazi sa puno golova, te ga probah veceras.

 

Prateci tiket, Dunfermline 3+, Nacional Asuncion 3+. Kvota 2.81.

 

 

NBA

 

LA Clippers-LA Lakers H1(-9.5)

 

Kvota 1.65.

Clippersi deluju kao ok ekipa i bez Griffina, te ocekujem da ce razbucati komsije.

 

Propratni tiket, Oklahoma >216.5, Dallas H1(-6.5). Kvota 2.64.

 

 

Tenis

 

Serena <20.5

 

Kvota 1.60.

Na kraju se odlucih za vecu kvotu i gemove. Kerber igra veoma dobro, no ne verujem da moze nesto uciniti protiv Serene.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...